Nivea, Creme Care, Kremowy żel pod prysznic

Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 4.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

zobacz więcej ofertzwiń

Pozwól, by rozpieszczający żel ze składnikami Nivea Creme - prowitaminą i pielęgnującymi olejkami - otoczył skórę miękką pianą i zapachem NIivea Dla uczucia intensywnie nawilżonej i gładkiej skóry.

zapachowa
w żelu
normalna, sucha
żele pod prysznic
nawilżające, oczyszczające

Kultowy zapach z mego dzieciństwa. Wtedy byl tylko krrm. Teraz jest kremowy żel.

Zapachowo jest mocno przewidywalny, bo to nic innego jak zapach kremu nivea w żelu. Pachnie charakterystycznie, kto zna ten wie :)

Kremowa konsystencja białego żelu przyjemnie otula podczas mycia. Dobrze się pieni i świetnie pielęgnuje ciało podczas kąpieli. Nie wysusza i nie podrażnia.

Opakowanie jest spore i przez to mało poręczne, bo jest początkowo ciężkie! Nie ma tu pompki, więc konieczne jest aplikowanie żelu z wielką uwagą.

Dla całe rodziny

Kupiłam ostatnio opakowanie ekonomiczne 750 ml bo u mnie cała rodzina lubi ten zapach i chętnie do niego wracamy od czasu do czasu:) Butelka duża ale poręczna chociaż wygodniejsze mniejsze opakowania. Kremowa konsystencja, fajnie się pieni, dobrze myje. Jest bardzo wydajny. Kiedy miałam nawrót azs powodował u mnie podrażnienie skóry ale niestety jak większość kosmetyków drogeryjnych w tym czasie (taka niestety niemiła przypadłość) ale reszta rodziny używała nadal bez żadnych problemów. Chociaż lubimy nowości i testowanie różnych produktów to ten klasych z tym swoim cudownym zapachem jeszcze nieraz trafi do mojego koszyka.

Cudowny klasyk

Kremowy żel pod prysznic od Nivea z serii Creme Cafe. Już nie pamiętam kiedy ostatni raz go używałam więc widząc naprawdę świetna cenę w Rossmanie chętnie go kupiłam.
Żel został zamknięty w dużej butli w klasycznym kolorze o pojemności aż 750m . W konsystencji jest taki jak pamiętam z dawnych czasów kremowy ale lekki jednak mam wrażenie, że kiedyś był bardziej biały w zabarwieniu aniżeli perłowy jak teraz. Zapach ma klasyczny dla Nivea z czego bardzo się cieszę.
Żel zaaplikowany na gąbkę zaczyna się intensywnie pienić uwydatniając przy tym swój zapach. Puszysta, delikatna piana otula ciało i łatwo się spłukuje. Po kąpieli skóra ciała jest delikatna, wręcz aksamitna w dotyku i na moje oko wstępnie nawilżona. Intensywny klasyczny zapach pozostaje na skórze na dłużej, a podbity balsamem przenosi mnie wręcz do dziecięcych lat.
Kosmetyk w sumie się nie zmienił, jest klasykiem samym w sobie. Nie narobił mi żadnych nieprzyjemności na skórze.

Kremowy - działa kompleksowo

Kremowy żel, gęsty, zawsze go mam w łazience i z przyjemnością do niego wracam. Moja skóra jest odpowiednio nawilżona, przestaje być szorstka i twarda- kosmetyk działa kompleksowo. Dobrze myje i dobrze się spłukuje.

Klasyk. Swoiste spa

Najwspanialszy jaki znam. Uwielbiam gdy od lat znanym mi zapachem otula moją skórę. Kremowa konsystencja sprawia że cudownie pielęgnuje moją skórę, długotrwale nawilża, nie uczula, nie podrażnia. Dobrze myje. Zostawia uczucie odżywienia na skórze. To dla mnie swoiste spa.

Klasyk nad klasykami

Bardzo kremowy żel pod prysznic, odżywia i pielęgnuje skórę, nie wysusza skóry, wręcz ją nawilża. Klasyczny zapach Nivea świetnie się komponuje z kąpielą. Żel bardzo wydajny, opakowanie duże, wydajne, świetny na co dzień.

Ulubiony od lat

Najbardziej uniwersalny z żeli Nivea.
Doskonały zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.
Zapach kultowego niebieskiego kremu Nivea.
Kremowa konsystencja o średniej gęstości. Doskonale się pieni. Potrzeba naprawdę niewiele na jedno mycie.
Żel jest bardzo wydajny i wystarcza na długo.
Skóra po myciu jest przyjemnie miękka i nawilżona.
Nie wysusza, nie podrażnia.
Ulubieniec całej rodziny od lat.

Jego gęsta konsystencja sprawia, że skóra jest nawilżona i aksamitnie gładka.

Żel pod prysznic Nivea Creme Care to prawdziwie kremowe doświadczenie. Jego gęsta konsystencja sprawia, że skóra jest nawilżona i aksamitnie gładka.

Delikatny zapach przypomina klasyczną Nivea Creme, co dodaje mu nostalgię. Łatwo się pieni, co ułatwia aplikację. Butelka jest praktyczna, łatwa w użyciu i estetyczna.

Po myciu skóra jest odżywiona i pełna blasku. To doskonały wybór dla miłośników kremowego komfortu podczas codziennej pielęgnacji. Kolejny dobry produkt firmy Nivea.

Przyjemny

Uwielbiam zapach kremu nivea, więc woń tego żelu bardzo mi odpowiada. Ma kremową konsystencję, niewielka ilość wystarczy na umycie całego ciała. Wydajność na plus. Nie wysusza skóry i nie powoduje podraznien. 5 z plusem.

Klasyka gatunku

Uwielbiam żele pod prysznic z Nivea. Jest to jeden z zapachów, który wyrył się w mojej głowie tak, że nie jestem w stanie go wymazać.

Ma świetną, otulająca konsystencję. Świetnie nawilża ciało, a jego zapach relaksuje moje zmysły. Jedynym minusem na ten moment jest cena produktu.

Skóra po jego użyciu jest widocznie nawilżona i miękka.

Żel ma aksamitną, kremową konsystencją, pięknie, słodko pachnie, jest gęsty, wydajny, bardzo się pieni, doskonale oczyszcza i odświeża skórę, nie podrażnia, nie uczula. Butelka 500 ml wystarcza mi na na prawdę bardzo długo. Skóra po jego użyciu jest widocznie nawilżona i miękka.

Klasyk ❤ mój nr 1 wśród wielu innych wersji zapachowych

To właśnie po ten żel sięgam najczęściej podczas zakupów w drogerii, czy markecie.
Bardzo się cieszę, że nie ma problemu z jego dostępnością, dzięki temu zawsze mam go pod ręką i mogę rozkoszować się jego aksamitną, kremową konsystencją i przepięknym, kultowym zapachem granatowego kremu Nivea.

Ten zapach przypomina mi moje dzieciństwo, kojarzy mi się z delikatnością, która otula moje ciało. Jest przyjemny, kremowy, słodki ale nie duszący, bardzo fajnie odświeża ciało, a przy tym koi zmysły.
Na rynku jest dostępnych wiele wersji zapachowych żelu. Są owocowe, a także bardziej kwiatowe. Nie powiem, że są złe, bo lubię próbować nowości i zazwyczaj na żelach pod prysznic tej marki się nie zawodzę, ale właśnie ten w granatowej butelce to mój numer 1. Klasyk, nie do podrobienia. Ten sam od lat.

Żel jest gęsty, ma przyjemną perłową formułę, intensywny zapach, jest bardzo wydajny. Niewielka ilość bardzo się pieni. Doskonale oczyszcza i odświeża skórę, nie podrażniając jej przy tym.
Jest delikatny, dzięki swoim właściwościom pielęgnującym pozostawia uczucie miękkiej, zadbanej, nawilżonej skóry. Zapach unosi się jeszcze jakiś czas po prysznicu/kąpieli, jest bardzo wyczuwalny w całej łazience.
Mimo częstego uzywania nie wysusza ani trochę skóry.

Zapach jest neutralny, więc może byc stosowany z powodzeniem zarówno przez płeć męską jak i żeńską.
Ja nie wyobrażam sobie, że miałoby go nie być.

Gdy tylko trafiam na jakąś promocję w markecie, czy drogerii od razu robię zapasy. Butelka 500 ml wystarcza mi na na prawdę bardzo długo, a cena żelu NIvea jest przystępna. Polecam