Nivea, Głęboko oczyszczający szampon micelarny z ekstraktem z melisy cytrynowej

Nivea, Głęboko oczyszczający szampon micelarny z ekstraktem z melisy cytrynowej

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.61/5

Głęboko Oczyszczający Micelarny Szampon NIVEA® wzbogacony o ekstrakt z melisy cytrynowej:
skutecznie oczyszcza i dodaje lekkości włosom,
odświeża włosy i skórę głowy na długo,
chroni naturalne pH skóry głowy.
Micelarna technologia zastosowana w szamponie zawiera łagodnie i głęboko oczyszczające micele, które skutecznie usuwają zanieczyszczenia i pozostałości kosmetyków, jednocześnie dbając o zdrowie włosów i skórę głowy.

do włosów normalnych, do włosów przetłuszczających się
oczyszczające
bez parabenów, bez silikonów, zapachowa
Skóra głowy
przetłuszczająca się, normalna

Oczyszcza

Zawsze po umyciu głowy tym szamponem mam wrażenie, że zarówno moje włosy jak i skóra głowy są mega czyste. Żaden inny szampon nie daje mi takiego odświeżenia i uczucia czystości jak ten. Szampon świetnie się rozprowadza i mocno pieni, ma przyjemny, świeży zapach. Butelka jest duża, starcza na długo. Bardzo lubię ten produkt i chętnie do niego wracam, szczególnie latem.

Dobrze oczyszcza

Bardzo dobry, oczyszczający szampon, który nie spowodował u mnie łupieżu, wysuszenia ani alergii. Stosowałam go raz na tydzień, lub rzadziej, ponieważ nie potrzebuję częściej mocnego oczyszczenia, na codzień stosuję łagodne szampony. Szampon od Nivea porządnie włosy oczyszcza z brudu, kurzu,sebum i nadbudowanych kosmetyków. Nie plącze przy tym włosów, co prawda bez użycia odżywki się u mnie nie obejdzie, ale tak mam z każdym mocniejszym szamponem. Ładnie pachnie, świeżo i ma dobry skład bez silikonów. Nie mam mu nic do zarzucenia.

Niezły

Szczerze powiedziawszy produkty do włosów to teraz mój konik. Zdecydowałam się na ten szampon by pozbyć się problemu przesuszającej skóry głowy przez sebum i zanieczyszczenia które się we włosach zgromadziło. Szampon ten faktycznie pomógł mi pozbyć się powyższych problemów. Włosy stały się miękkie poprawiła się ich kondycja oraz problem skóry głowy zniknął. Jedyny minus to wypłukiwanie koloru po farbowaniu ale to chyba minus każdego szamponu oczyszczającego.

Doskonale oczyszcza skórę głowy

Jest to szampon z kategorii mocno oczyszczających i w tej roli sprawdza się znakomicie. Skóra głowy pozostaje oczyszczona ale nie podrażniona. Dzięki temu włosy zachowują świeżość na dłużej.

średni

Główny cel tego szamponu to głębokie oczyszczenie włosów. Po zastosowaniu, zauważyłam, że włosy są świeże i lekkie, ale jednocześnie czułam, że mogłyby być bardziej nawilżone. To szczególnie ważne dla osób, które mają suche lub zniszczone włosy. Cieszę się, że szampon zawiera ekstrakt z melisy cytrynowej, co dodaje mu naturalnego charakteru. Jednakże, z racji średnich efektów, zaczęłam się zastanawiać nad skutecznością innych składników.

Oczyszcza skórę głowy

Szampon ma gęstą konsystencję, dobrze się pieni, oczyszcza skórę głowy oraz włosy, pięknie pachnie cytryną. Włosy wyglądają na świeższe i dobrze się układają. Szampon jest łatwo dostępny często na promocji w drogerii za ok. 15 zł, jest zamknięty w plastikowej tubie, jest wydajny.

Cudowny i jak pachnie

Oczyszczający szampon micelarny z Nivea ma gęstą konsystencję. Jednak nie przeszkadza to w dozowaniu. Butelka z nakrętką ułatwia dozowanie. Produkt dobrze się pieni, oczyszcza skórę głowy oraz włosy. Pięknie pachnie cytryną, Zapach delikatnie utrzymuje się na włosach. Po użyciu są czyste, ale nie szorstkie w dotyku. Zauważyłam, że podczas stosowania go mogłam myć włosy co dwa dni, podczas gdy wcześniej musiałam myć je codziennie. Skóra głowy nie była tłusta. Włosy wyglądały na świeższe , nawet po kilku dniach.

polecam

Bardzo lubię ten szampon dobrze oczyszcza włosy i sprawia, że włosy się tak nie przetłuszczają . Mam z tym duży problem muszę codziennie myć włosy po jego użyciu włosy nie wyglądały strasznie następnego dnia, choć i tak je umyłam sprawia , że problem jest mniejszy. Łatwo dostępny często na promocji w drogerii ta wersja lepiej mi się sprawdziła Serdecznie polecam

Zdecydowanie ulubiony szampon, moje włosy go uwielbiają !

Produkt zakupiony został w drogerii na promocji za ok. 15 zł.
Jest zamknięty w plastikowej tubie.
Konsystencja szamponu jest dość gęsta, nie spływa włosów oraz jest wydajny, ponieważ już po nałożeniu niewielkiej ilości dobrze się pieni.
Zapach jest orzeźwiajacy, idealny na lato.
Tylko używając tego szamponu czuje, ze moje włosy są naprawdę doskonale oczyszczone a ich świeżość jest zachowana na dłużej, niż przy używaniu innych produktów do mycia.
Są również sypkie i lekkie w dotyku.
Napewno zostanę na dłużej przy tym produkcie.

Rypacz że hej

Oczyszcza jak każdy mocny szampon. Zniszczył mi równowagę na skarpie, kilka godzin po myciu włosy znowu są tluste. Jedyny plus jest taki ze ładnie pachnie.

Czy ja wiem

Moje włosy są z natury mega śliskie, gładkie i lśniące. Niestety przetłuszczają się b. szybko i ciężko jest je odbić od nasady. Od szamponu oczyszczającego oczekuję, że włosy będą aż "zgrzypieć" od tej czystości i usunięcia wszelkiego sebum. Niestety tym szamponem nie uzyskałam takiego efektu.

Tegorocznego lata jeden z moich ulubieńców!

Latem skóra mojej głowy wymaga porządnego oczyszczenia. Po wielu próbach różnych szamponów, w końcu znalazłam ten idealny. Jego głęboko oczyszczające właściwości doskonale usuwają zanieczyszczenia, pozostałości produktów stylizujących i nadmiar sebum, pozostawiając moje włosy świeże i lekkie.

Ekstrakt z melisy cytrynowej działa kojąco na skórę głowy i pomaga zapobiegać podrażnieniom. Moje włosy po użyciu tego szamponu są miękkie, błyszczące i pięknie pachnące. Szampon jest dość delikatny jak na składniki myjące zawarte w składzie, nie powoduje u mnie przesuszenia ani łuszczenia się skóry.

Opakowanie jest praktyczne i wygodne w użyciu, a zapach szamponu jest subtelny i odświeżający. Wreszcie, długotrwałe działanie tego szamponu jest niesamowite. Moje włosy pozostają czyste i odświeżone przez długi czas, co jest idealne na tę porę roku.

Nie mam żadnych zastrzeżeń co do tego szamponu. Nivea, Głęboko oczyszczający szampon micelarny z ekstraktem z melisy cytrynowej jest dla mnie idealnym produktem i zdecydowanie polecam go każdemu, kto szuka doskonałego oczyszczania i pielęgnacji włosów. Jestem absolutnie zachwycona i na pewno będę go używać dalej! Ocena 5/5!