L'Oreal Paris, Elseve, Magiczna Moc Olejków, Low Shampoo (Krem myjący 3 w 1 do włosów suchych i uwrażliwionych)

Rewolucyjny sposób pielęgnacji suchych i uwrażliwionych włosów, z 6 olejkami kwiatowymi.
- 3w1- pełna rutyna w jednym produkcie: delikatnie oczyszczający szampon, odżywka ułatwiająca rozczesywanie oraz intensywnie odżywiająca pielęgnacja
- bez siarczanów, w zamian aż 2x więcej odżywienia.
Pierwszy tak innowacyjny, delikatny, niskopieniący krem myjący 3w1 od Elseve. W produkcie składniki pieniące zostały zastąpione aktywnymi składnikami oczyszczającymi, żeby zaoferować suchym włosom wyjątkowo delikatną pielęgnację, bez pocierania i bez plątania. Wszystko to, aby poorawić jakość suchych włosów i zapewnić im wyjątkową przemianę.

z pompką
Skóra głowy
normalna
do włosów suchych i zniszczonych
nawilżające, regenerujące

Dobry produkt do mycia włosów

Kiedy zaczęłam po części świadomą pielęgnację włosów, szukałam czegoś innego niż zwykły szampon, czegoś delikatniejszego.
Krem do mycia włosów spełnił moje oczekiwania. Jest gęsty, łatwo nakłada się na włosy i dzięki temu też łatwo się go zmywa z kosmyków.
Intensywnie pachnie, nie każdemu może to odpowiadać. Można jednak z nim przesadzić i nałożyć go za dużo, wtedy włosy będą obciążone. Stosowałam go także jako odżywkę i też dawał radę. Wydajny, cenowo przystępny.

Całkowicie się nie sprawdził

Włosy po nim były bardzo przetłuszczone, ciężkie, nie sprawdził się nawet jeśli zaczęłam go używać tylko od ucha w dół. Fajny pomysł na przyspieszenie procesu pielęgnacji, ale niestety mało jest osób, którym takie kosmetyki służą, większość włosów wymaga więcej poświęcenia, żeby się dobrze prezentowały i niestety ja w tej grupie jestem. Na plus ładne opakowanie.

3xNIE

Byłam posiadaczką długich, gęstych włosów. Tak, dobrze czytacie, BYŁAM.
Kupiłam krem z myślą o pielęgnacji w końcu 3w1, olejki itp.
Aby dokładnie umyć włosy o długości do pasa musiałam używać większej ilości produktu. Niestety dwa dni później miałam przysłowiowy smalec na głowie. Stosowałam go jako drugi szampon aby używać go mniej. Po kilku tygodniach pojawił się łupież, skóra schodziła dosłownie płatami. Walka zajęła mi miesiąc ale w tym czasie produkt stosowałam tylko od połowy włosów co każde mycie (czyli co trzeci dzień) I zostawiałam na 10 minut. Niestety zauważyłam, że stan włosów się pogorszył. Zaczęły się niemiłosiernie elektryzować, plątać i wypadać. Były połamane, rozdwojone w stanie wręcz agonalnym i musiałam ściąć ponad 20 cm.
Produkt dalej stosowałam (bo nie sądziłam że to wina tego kosmetyku) i problem pojawił się znów a ja jestem biedniejsza o kolejne centymetry. Nie stosuje już tego kremu od czasu wizyty u fryzjera. Włosy są w stanie przed stosowaniem czyli bardzo dobrym. Ja ogólnie nie polecam bo efekt wow jest tylko podczas spłukiwania. Nic więcej.

Krem myjący Loreal

Mam bardzo problematyczne włosy, bo u nasady szybko się przetłuszczają a na długości są suche. Ostatnio chyba przesadziłam z proteinami albo humektantami i moje włosy potrzebowały bardzo dużej dawki emolientów i dociążenia. Poza tym szukałam też czegoś co mogę użyć na szybko rano gdy niekoniecznie mam czas na nakładanie odżywki.
Krem myjący Loreal kupiłam w biedronce za 15 zł. Skład mnie nie zachwyca, ale stwierdziłam, że wypróbuje.
Konsystencją faktycznie przypomina odżywkę. Byłam przygotowana że nie będzie się pienić wcale a tymczasem bardzo słabo ale jednak się pieni, szczególnie przy drugim myciu, bo włosy zawsze myje dwa razy. Już w trakcie spłukiwania czuć że włosy są bardzo wygładzone i śliskie jak po odżywce.
Po wysuszeniu byłam zadowolona z efektu - włosy bardziej zdyscyplinowane, nawilżone, bardzo błyszczące i domyte, choć trochę bałam się czy ten krem zdoła dokładnie oczyścić włosy ale z tym nie było żadnego problemu. Inną sprawą jest to że włosy szybciej się przetłuszczają, bo już na drugi dzień są do mycia, ale tego się raczej spodziewałam.
Jeśli chodzi o rozczesywanie to włosy rozczesują się odrobinę lepiej niż po klasycznym szamponie ale gorzej niż po odżywce.
Szczerze powiedziawszy nie wiem czy wrócę do tego kosmetyku. Chyba jednak poszukam czegoś z lepszym składem, natomiast ogólnie jestem całkiem zadowolona z tego kremu. Fajnie się sprawdza gdy nie mamy dużo czasu na nakładanie masek czy odżywek.

Wybawienie dla suchych włosów

Krem myjący kupiłam w Rossmannie.
Jestem posiadaczką włosów długich, zniszczonych i sprawiających wieczne problemy przy rozczesywaniu. Próbowałam już metody mycia włosów odżywką- zazwyczaj tak "jednorazowo" ale był też taki okres gdy przez miesiąc używałam wyłącznie odżywki do mycia. Po tym miesięcznym "eksperymencie" włosy były w znacznie lepszej kondycji ale również szybciej się przetłuszczały.
Gdy na rynku pojawiły się kremy myjące natychmiast zapragnęłam wypróbować ich działanie. Produkt L'oreal okazał się strzałem w dziesiątkę ponieważ łączy zalety mycia odżywką i jednocześnie nie przyspiesza przetłuszczania się włosów.
Opakowanie jest dość proste, z przejrzystą szatą graficzną, pompka działa bez zarzutu. Oczywiście do umycia włosów trzeba sporo pompek produktu, ale to oczywiste w przypadku tego typu kosmetyków.
Konsystencja jest raczej gęsta, kremowa i przypomina odżywkę do włosów, kolor biały.
Zapach jest delikatny, raczej neutralny, przyjemny.
Skład jak na kosmetyk typowo drogeryjny jest całkiem niezły, znajdziemy naturalne olejki i ekstrakty.
Najważniejsze, czyli działanie- włosy są po użyciu mięciutkie, lepiej się rozczesują i błyszczą, zauważyłam też że lepiej falują i nie puszą się. Plus za to, że nie muszę już stosować odżywki. Oczywiście taki krem myjący trzeba spłukiwać nieco dłużej niż zwykły szampon ale mimo wszystko jest to oszczędność czasu, przynajmniej w moim przypadku ponieważ po zwykłym szamponie z reguły musiałam używać jeszcze odżywki ktorą też przecież trzeba spłukać. Dodam, że krem praktycznie się nie pieni.
Podsumowując: dla mnie krem myjący to wybawienie, widzę zalety jak w przypadku mycia włosów odżywką, ale nie muszę myć włosów codziennie, wystarczy co drugi dzień.

Na pewno nie dla mnie

Zawsze się u mnie wyjątkowo dobrze sprawdzały kosmetyki do włosów z Elseve. Kupiłam ten szampon dlatego że przekonała mnie praktyczna butelka. Wczoraj próbowałam umyć nim włosy ale nakładanie dla mnie nie było komfortowe. Ze względu na to że się nie pieni na moje gęste włosy musiałam naprawdę bardzo dużo nałożyć żeby je pokryć. Ale to jeszcze było by do zniesienia bo przecież na szamponie jest opisane że nie pieniący ???? Najgorzej bylo po umyciu, u nasady mam delikatne włosy i po wysuszeniu miałam tak tłuste włosy że aż mój facet zapytał czemu się tak dziwnie kleją ???? Następnego dnia było tylko gorzej . Może spróbuję użyć go jako odżywki na suche końce .

Świetny!

Co tu dużo mówić... Producent mnie nie oszukał. Ten szampon świetnie oczyszcza skórę (nawet przetłuszczającą się), a jednocześnie unosi u nasady. Nadaje się do nałożenia na długość i zastosowania go jako maski - włosy są po nim lśniące i lekko dociążone. Na co dzień używam wielu masek, ale gdy zdarzy się sytuacja, że absolutnie nie mam czasu nałożyć niczego innego poza szamponem, to i wtedy ten produkt daje sobie radę i sprawia, że po kilku chwilach możemy wyjść spod prysznica bez wyrzutów sumienia. Szczerze polecam.

Przetłuszczone włosy

Postanowiłam kupić produkt 3w1, aby latem zaoszczędzić trochę czasu. Myślałam, że "odciążę" trochę włosy. Samo nakładanie nie byłoby złe, gdyby pompka działała trochę sprawniej. Trzeba było pompować kilkanaście razy przy średniej długości włosach. Spłukiwało się ciężko. Po umyciu włosy wyglądały na przetłuszczone. Zauważyłam też zmniejszenie ich objętości, włosy przyklapnięte. Produkt zupełnie dla mnie nietrafiony. Zapach po jakimś czasie irytujący, długo się utrzymuje.

Tego się nie spodziewałam

Szczerze mówiąc byłam pewna, że takie rozwiązanie się u mnie nie sprawdzi i będę musiała zużyć produkt jako odżywkę. Jednak o dziwo daje on naprawdę świetne efekty oczyszczenia włosów, a jednocześnie ich zmiękczenia i nabłyszczenia. Nałożony na zalecane 3 minuty ładnie zemulgował olej, oczyścił skórę głowy i zastąpił mi odżywkę.

Mieszane odczucia

Szampon z Loreal kupiłam na próbę, zaciekawiona jego formą 3w1.
Zresztą gdzieś obiło mi się o uszy ze jest świetny.
Zamknięty w plastikowej butelce z pompką..
Mam włosy dość długie więc potrzebuje 15 pompek produktu ( nabieranie takich ilości z czasem robi sie upierdliwe ).
Pierwsze co mi się spodobało to konsystencja szampon jest gęsty i hmm napowietrzona że tak powiem.
Pięknie pachnie, kojarzy mi się z jakimś profesjonalnym zabiegiem fryzjerskim.
Szampon wcieramy w wilgotne włosy....ok i to się udaje bez problemu, ponieważ rozprowadza się bezproblemowo.
Następnie dodajemy wodę ,pienimy i myjemy włosy.
Nie oczekujcie dużo piany, ponieważ jest to produkt słabo pieniący .
Jednak udaje się to też zrobić, chociaż najtrudniej umyć włosy u nasady, po długości jest to nawet przyjemne.
Następnie trzymany szampon na włosach przez 3 minuty, żeby zaczął działać jako odżywka .
Po tym czasie spłukujemy głowę, już podczas tej czynności włosy są lejące i bardzo przyjemne w dotyku.

Po umyciu włosy są nawilżone, sypkie, odżywione.Czyli teoretycznie Wszytsko jest tak jak być powinno.

ALE mam małe ale.....ten szampon jest za ciężki na skórę głowy , którą mam ostatnio problematyczną ,więc musiałam używać dwóch szamponów jednocześnie.

Do tego mimo że odżywia fajnie nasze włosy, nie działa tak mocno jak maska.A ja jednak wolę maski .

Muszę przyznać że męczyłam ten szampon bo szkoda mi było się go pozbyć po jednym użyciu...
Więcej nie będę do niego wracała chociaż samo stosowanie jest nadzwyczaj przyjemne.
Nie jest to.zbyt wydajny produkt, przy 15 pompkach na mycie .

Włosy gładkie, jak szkło

Nie jestem targetem tego produktu. Chyba jako jedna z nielicznych użytkowniczek internetu mam włosy normalne i zdrowe, bo nie zniszczyłam ich sobie beztrosko domową dekoloryzacją, czy prostownicą.
Jednak każda posiadaczka naturalnego blondu wie, że takie włosy są cienkie, delikatne i puszą się na końcach, dając efekt "uszu spaniela". Ten szampon - a odkryłam to zupełnie przez przypadek - od takiego efektu mnie uwolnił.
To kolejny produkt, który dostałam i przeznaczyłam do przekazania dalej ;-) Ale że lato mamy tropikalne i włosy zdarza mi się myć częściej, niż standardowe 2 razy w tygodniu, ten szampon wydał mi się idealny do owych odświeżających "międzymyć".
Za pierwszym razem użyłam go standardowo, zgodnie z instrukcją producenta: 10 pompek, wymasować i spienić, spłukać, powtórzyć, koniec (tzn. żadnej odżywki po). Włosy umyły się zupełnie dobrze, nie były splątane, ani obciążone, nie przetłuszczały się wcale szybciej. Wyglądały dokładnie tak samo, jak po umyciu moim Visem Plantisem z odżywką, czyli przez cały dzień lekko puszyły się na końcach.
Za drugim razem, ponieważ wypadł już dzień po normalnym myciu, rozszerzyłam eksperyment, tj. zastosowałam normalną rutynę, z jedną zmienną: olejowanie na mokro, emulgowanie oleju odżywką, 1. mycie normalnym szamponem, 2. mycie Elsevem (zmienna), a już po wytarciu ręcznikiem, na same końcówki, jeszcze dwa psiki lekkiej dwufazowej odżywki. I eureka! Końce sypkie, gładkie i śliskie, jak po profesjonalnym laminowaniu, żadnego puszenia, naturalny wygląd. Nie mogłam przestać ich dotykać. Moje włosy dobrze reagują na ten szampon, nie są w żaden sposób obciążone, wcale nie przetłuszczają się szybciej (nawet mam wrażenie, że wolniej), zachowują zdrowy wygląd i połysk. Dopasowałam go do swoich potrzeb i nie mam zastrzeżeń. No, może z wyjątkiem tych poniżej:

Hm..

Jako szampon to ten produkt w ogóle się u mnie nie sprawdza. Nie jestem z niego zadowolona. Stosuję go jako odżywkę i maskę po umyciu włosów potem spłukuję i efekt jest bardzo dobry. Ale jako myjący produkt to nie!
Ładnie pachnie opakowanie w miarę wygodne choć czasem się zatyka.