Morphe Brushes, Jaclyn Hill, Eyeshadow Palette (Paleta 35 cieni do powiek)

Morphe Brushes, Jaclyn Hill, Eyeshadow Palette (Paleta 35 cieni do powiek)

Paletka Morphe Brushes stworzona we współpracy z Jaclyn Hill .
35 mocno napigmentowanych cieni.
Edycja limitowana.

prasowane
paletki cieni
Efekt
satynowe, matowe, perłowe

Najlepsza ma w sobie wszystko !

Dorna paleta szczególnie dla początkującej makijażystki , ma w sobie cienie i ma codzienne makijaże lekkie i na te wyjątkowe weselne lub wieczorowe ;) Podburza kreatywność! Gama kolorystyczna to nam zapewnia . Pigmentacja bardzo dobra , dobra aplikacja zarówno palcem jak i pędzelkiem , są to takie cenie , które nie zrobią krzywdy a podkreślą nam oko i dodadzą głębi spojrzeniu. Blendowanie, budowanie na powiece to sama przyjemność. Szkoda że edycja limitowana ale przynajmniej się załapałam . Mam ją już od roku i jeszcze nie widać zabardzo śladów użytkowania.

Uniwersalna!

Paleta jest bardzo dobrej jakości oraz jak w tytule uważam, że jest bardzo uniwersalna.
Kolory dobrane są perfekcyjnie, dzięki niej wyczarujemy zarówno makijaż dzienny jak i wieczorowy czy szalony i zjawiskowy. Cienie są dobrze napigmentowane, można je nakładać zarówno na sucho jak i na mokro.

Paletka, która wystarczy Ci jako jedyna w kosmetyczce

Muszę przyznać, że ta paleta zapewne jest już przeterminowana albo zbliża się jej termin ważności. Nie pamiętam, kiedy dokładnie była kupiona.

Ale jak widać była trochę używana jasne cienie najbardziej ze względu na moją jasną karnacje.

Zalety
➕kompletna paleta, czyli mamy najjaśniejszy cień do najciemniejszego
➕zbudujemy makijaż dzienny jak i wieczorowy
➕może być naszą jedyną paletą, jeśli nie malujemy innych
➕bogata gama odcieni
➕dobrej jakości błyski
➕można zrobić bardziej szalone makijaże
➕dobra jakość, ale zdarzało mi się odczuwać jakby pigment nie roznosił się równomiernie w matach, chociaż to może być spowodowane jej wiekiem

Wady

➖ niektóre cienie są bardzo zbliżone do siebie, co dla niektórych może być plusem, jeśli lubią mieć tylko jedną paletę
➖nie ma jasnego beżu, ale to można załatwić pudrem

Kiedyś byłam bardzo oczarowana tą paletką, teraz wciąż korzystam z błysków i kilku cieni, ale z perspektywy czasu ograniczyłabym moje zakupy paletek mając tą paletę. Jest bardzo wydajna.

Najzwyczajniej w świecie szkoda mi marnować tyle produktów a nie maluje innych.

W sumie na samej sobie dość późno zaczęłam używać cieni.

Podsumowując.

Jak ktoś chce mieć jedną praktyczną paletę na dłużej to na pewno mu się sprawdzi.

Kolorowy zawrót głowy

Z paletkami Morphe miałam styczność przez dłuższy czas na kursach i nie ukrywam, że była to jedna z najchętniej wykorzystywanych palet do makijażu. Reguły żadne nie obowiązywały bo z cieniami pracowało się znakomicie a co ważne one dobrze współgrały ze sobą. Dobra pigmentacja i łatwość rozcierania, blendowania dawała poczucie, że makijaż musi się udać! Kolorystyka nie jest może dzienna ale to kwestia indywidualna co kto lubi, jednak jest to odpowiednia paleta dla miłośniczek kolorów. Kolory są znakomicie dobrane co pozwala na stworzenie nieskończenie wiele makijaży.

Niezbędnik w mojej kosmetyczce

Paleta jest dla mnie prawie w całości kompletna - brakuje mi tylko matowego beżowego cienia. Cienie są przede wszystkim przemyślane kolorystycznie. Przy pomocy tej palety można stworzyć delikatny jak i bardzo mocny makijaż. Pigmentacja bez zarzutów, a cienie bardzo ładnie się łączą. Opakowanie solidne, ale mogłoby być dodatkowe lusterko.

Plus za niebieskie i fioletowe cienie, które dodają tej palecie pazura - bez nich kolorystyka byłaby bardzo neutralna.

Nie moja bajka

Chyba za duzo oczekiwalam i dlatego się troszkę zawiodłam.
Nasłuchałam się o wyjątkowości morphowych cieni a dostałam trochę lepsze niż zwykle czyli tzw poprawne cienie.
Paletę kupiłam na oryginalnej stronie producenta za pół ceny i tyle właśnie jest warta.
Opakowanie ładne , gramatura ok i jakość po prostu w porządku.
Kolory trochę bardziej ostre na żywo w opakowaniu. Na oku nie ma już takiej mega pigmentacji ale tak akurat wole bo lubie dobudować kolor.
Niestety u mnie im więcej tym większy problem bo ja nie jestem jakos specjalnie kreatywna i otwierając paletę nigdy nie miałam pojęcia od czego zacząć ani na czyn skończyć ???? kolorów jest ogrom ale mimo ze tzw. dzienniakow sporo to to raczek karnawałowa paleta jest.
No ale widziały gały co kupowały.
Cienie się troszkę obsypują - dla mnie to minus bo ja maluje oczy na końcu .
Nie wszystkie cienie są naprawdę widoczne na oku.
Wiele cieni wyglada tak samo albo prawie tak samo.
Blenduja się dobrze i trwają dosyć długi na oku ale… no właśnie im dłużej tym gorzej wyglądają przynajmniej na moim oku.
Maty są ok a błyski wyglądają tak jakby tanio i postarzają i dają wygląd zmęczonej powieki.
Moim zdaniem ta paleta sprawdzi się u młodych i kreatywnych pan, tym po 40 odradzam bo u mnie jest więcej minusów niż plusów .
Być może producent zmienił coś w strukturze cieni bo ja świata paletę kupiłam pod koniec 2021r
U mnie w każdym razie jest meh i nie polecam.

Ta jedyna!

Jest tak piękna, uniwersalna paletka, że ma się wrażenie że ktoś ją stworzył specjalnie z myślą o tobie ????. Bardzo długo szukałam dobrej jakości cieni, które mogłabym wykorzystywać zarówno na codzień jak na specjalne okazje. I jest! Piękne dobrej jakości cienie, polecam

Oh! Kocham te barwy !

Ta paletka to istna perełka jestem dumna z jej posiadania. Zalet tej paletki i marki jest mnóstwo. Wydała bym każde pieniądze za nią . Polecam z czystym sumieniem, że jest idealna do wykonywania makijażu!

Kolejna świetna paleta cieni

Morph nigdy mnie nie zawiódł w paletkach cieni, ich paletki są wspaniałe. Świetna Pigmentacja i trwałość, a samo opakowanie wygląda cudnie. Testowałam już wiele paletek z Morph, a ta jest jedną z ulubionych. Można z nią zrobić delikatny jak i odważny makijaż w tej paletce z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam z całego serduszka ❤️

Świetna jakość cieni

Paleta Morphe Jaclyn Hill to dobry i pewny wybór. Nie mam żadnych zastrzeżeń do jakości cieni - pigmentacja zarówno matów jak i błysków jest na najwyższym poziomie. Kolory pięknie się blendują i łącza na powiece. Większość błyszczących cieni ma bardzo miękką, masełkowatą konsystencję. Jedyne malutkie minusik to brak matowego beżowego cienia oraz fakt, że niektóre odcienie brązów są bardzo do siebie podobne. Przy nakładaniu ich na powiekę trzeba pamiętać, który się używało bo można się pomylić.

ŚWIETNA PALETKA

Paletkę dostałam na urodziny i od pierwszego użycia się w niej zakochałam. Z cieniami pracuje się bardzo łatwo, są jak masełko i bardzo łatwo się je blenduje. Dzięki różnorodności kolorów, każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Można nią stworzyć stonowane jak i kolorowe makijaże na każdą okazję. Uważam też, że ma bardzo dobrą cenę jak na taką jakość.

(prawie) kompletna paleta

Kupiłam tę paletę zachęcona recenzją jednej z youtuberek. Paleta kosztuje sporo, ale uważam że warto za taką liczbę cieni tak dobrej jakości. Opakowanie jest ładne i solidnie wykonane. Nie ma lusterka, ale nie wiem czy jest to dla mnie minus.. Z jednej strony fajnie by było je mieć, można by wtedy się wygodnie umalować, ale z drugiej dzięki temu paleta nie waży tony. Więc traktuję to po prostu jako cechę, nie zaś wadę/zaletę. Cienie są dobrze napigmentowane, zarówno maty, jak i metaliki. Uwielbiam tę paletę za dobór kolorów - umożliwia ona wykonanie każdego makijażu. Brakuje mi w niej matowego beżu, a mógłby się pojawić zamiast jednego z dwóch najjaśniejszych kolorów, które na powiece wyglądają identycznie. Paletą tą spokojnie możemy też wykonać makijaż twarzy.