Schwarzkopf Beology, Repair, Repairing Booster Solution for Damaged Hair (Regenerujący booster do włosów)

Intensywnie regenerujący preparat do włosów zniszczonych. Doskonały na rozdwajające się końce.

do włosów suchych i zniszczonych
nawilżające, regenerujące, wzmacniające, wygładzające
w tubie
lekkie
Skóra głowy
normalna

Jak po SPA

Ten naprawczy booster skradł moje serce od samego początku. Moje włosy w końcu zyskały zdrowie i witalność. Zostały w intensywny sposób odżywione i zregenerowane. Poczułam różnicę już po pierwszym zastosowaniu i wiem, że kupię kolejne opakowanie. Booster nie obciąża włosów. Daje włosom prawdziwy zastrzyk dobra, jak po SPA! Polecam.

Cudo

Świetnie się sprawdza! Ten kosmetyk mogę polecić każdemu. Używany na końcówki zdecydowanie poprawia ich wygląd, działa odżywczo i nadaje im pięknego połysku. Oczywiście bardzo podoba mi się opakowanie, prócz wyglądu jest też wygodne w stosowaniu. Do tego pięknie pachnie, jak cała seria. Na pewno nie obciąża ani nie skleja. Produkt ten jest dość wydajny, mała ilość starczy na pokrycie dużej ilości końcówek, do tego łatwo się go rozprowadza. Dzięki temu produktowi moje końcówki pięknie się prezentują.Po prostu małe cudo.

Super na końcówki

Cenowo jest drogi jak za takie małe opakowanie . Mi osobiście straczylla to opakowanie na miesiąc użytkowania ale nakładalam codziennie . Mam dość suche włosy , mam a w sumie to miałam rozdwojone końcówki . Ale ten boster je uratował . Włosy stały się jednolite,zadbane mniej zaczęły się rozdwajać . Osobiście go polecam. Kupuje od lat i jeśli chodzi o końce włosów jeden z lepszych .

Skuteczny i wydajny

W praktycznej tubce z pompką kryje się bardzo dobry produkt. Odżywia, dyscyplinuje i rzeczywiście włosy po obcięciu dłużej zachowują ładne końcówki, mniej się rozdwajają. Używałam boostera zarówno na wilgotne, jak i suche włosy - wchłania się tak samo dobrze. Jeśli wysuszone już włosy były sianowate, używałam większej ilości produktu, nakładałam mniej więcej na połowę włosów - siano znikało, włosy błyszczące i śliskie. Kosmetyk zdecydowanie godny polecenia.

Jestem na tak!

Bardzo fajny krem na końcówki, nie obciąża włosów. Nadaje blasku i zdrowego wyglądu naszych końcówek. Plus za opakowanie, jest też wydajny jedna pompka zdecydowanie starcza aż nad.

gorszy niż olejki na końcówki

Wielkim plusem tego kosmetyku jest jego opakowanie, sposób dozowania, zapach, czyli całe doznanie związane z używaniem tego produktu jest bardzo przyjemne.
Serum ma lekką kremową konsystencje. Ja nakładam go na suche włosy w oszczędnej ilości, ponieważ przy nadmiarze może posklejać włosy. Nałożony na suche końcówki troche je wygładza, natychmiast likwiduje puszenie i ładnie pachnie.
Przy nakładaniu na wilgotne końcówki można pozwolić sobie na większą ilość (przez co robi się niewydajny) i ładnie wygładza włosy, po wysuszenie są dość gładkie i nie puszą się.
Niestety używając tego serum nie udało mi się osiągnąć efektu tafli na włosach, co udaje się gdy używam innych produktów w formie olejkowej.

Skuteczny

Po pierwsze przepiękne i eleganckie opakowanie świetnie wygląda na toaletce. Sam produkt natomiast u mnie dobrze się sprawdza. Jest to dość gęsty krem, który nakładam przeważnie na końce włosów. Powoduje on wygładzenie włosów, po użyciu włosy lepiej się układają i nie puszą się. Booster szybko się wchłania. Włosy wyglądają na zdrowe i mocne. Zapach jest przyjemny. Produkt jest dość drogi i niestety bardzo szybko się kończy.

Fajny

Intensywnie nawilża włosy a zarazem je wygladza. Jest mega wydajny, Ulatwia bardzo rozczesywanie włosów. Włosy są lśniące. Cenowo jest ok. Warto wypróbować

Uratował końcówki moich włosów!

Stosuję równocześnie kilka odżywek, masek i serum do włosów. Mam włosy do pasa , farbowane, często poddawane prostowaniu i codziennemu suszeniu. Konsekwencją są suche włosy,pozbawione nawilżenia i blasku. Końcówki mam w fatalnym stanie, mimo, że regularnie je podcinam.

Serum umieszczone jest w ładnym opakowaniu, Jednak dozownik czasem się zacina i ciężko jest wycisnąć zawartość. Zapach mi się nie podoba,dość długo utrzymuje sie na włosach. Ale to nie o zapach przecież chodzi.

Stosuję serum od miesiąca, więc mogę wypowiedzieć się na temat jego działania. Natychmiastowym działaniem jest to, że zdecydowanie ułatwia rozczesanie włosów. Na dłuższą metę, stosowane po każdym myciu, zdecydowanie poprawia kondycję włosów, scala i wzmacnia końcówki. Włosy są odżywione i pełne blasku.

Dostępność - kupiłam na promocji w Rossmannie, nie wiem gdzie jeszcze można je kupić

Cena - dość wysoka, kupiłam 60% taniej, w cenie regularnej raczej nie zdecydowalabym się

Rewelacja!

Na przestrzeni wielu lat mało co tak pasowało moim końcówkom, jak różne sera w tubce firmy Schwarzkopf- miałam ich kilka rodzajów i zawsze wypadały najlepiej spośród pozostałych kosmetyków z tej samej linii. Tak jest też w przypadku tego "boostera"- jest najlepszy z całej różowej serii Beology, świetnie współgra też z innymi szamponami i odżywkami. Rewelacyjnie działa na włosy, sprawia że w ogóle się nie plączą, nie puszą ani nie elektryzują, chroni końcówki. To głównie dzięki niemu nie musiałam ściąć włosów na zero ani też nie wykruszyły się one całkowicie po porażce z trwałą ondulacją. Kosmetyk jest wydajny, ciężko nałożyć go za mało jak i ciężko przesadzić z ilością- doskonale się wchłania, sama używam go niemal na całej długości włosów. Cena regularna jest wysoka, ale nawet gdybyśmy nie żyli w czasach wszechobecnych promocji, byłabym skłonna ją zapłacić za to małe cudeńko :)

Ciekawa porpozycja

Mialam okazje testowac kilka razy booster. I bardzo mi sie spodobał. Po 1 zastosowaniu mialam wrazenie ze moje wlosy sa naprawde zregenerowane. Bardzo miekkie, delikatne, gładkie. Nie było widac na nich zniszczen. Naprawde mega rewelacja. Po kilku uzyciach zobaczylam ze delikatnie obciaza wlosy u nasady. Wlosy szybciej stawaly sie przetluszczone, a sam pordukt juz tak dobrze nie dzialal. mam wrazenie ze włosy przyzywczaily sie do niego. Teraz odczekam troche czasu i znów spróbuje do uzyc. Wydaje mi sie ze conajmniej do moich wlosow, jest to preparat ktory trzeba stosowac rzadziej, ale wtedy przyniesie leprze efekty bo wlosy nie beda sie do niego przyzyczajaly. Zapach bardzo ladny, delikatny. Opakowanie bardzo poreczne i kolor przepieknt

Zdrowe końcówki włosów

BEOLOGY od Schwarzkopf to nowy, zaawansowany system pielęgnacji włosów, inspirowany potężną mocą głębin mórz. Nowa linia została stworzona z myślą o wyjątkowych potrzebach włosów.

Kolorystyka produktów fioletowo – złota sprawia, że wszystkie wyglądają na produkty bardzo eleganckie i ładnie prezentują się na półce łazienkowej.
Wygodna tupka w dozowaniu produktu na wlosy. Graficznie dopasowany do reszty produktów z linii Beology.

Kosmetyk ma mleczną konsystencję, która wnika we włosy, wygładzając je, zmiękczając i zabezpieczając. Silikonowa konsystencja odżywia końcówki, nie skleja ich i nie dociąża. Wyglądają na zdrowe i zadbane. Serum sprawdza się na mokrych włosach, jak i na suchych.