Celia, Art, Nude, Matujący fluid korygujący

Celia, Art, Nude, Matujący fluid korygujący

Kategoria
Marka

Lekki, kryjący podkład o satynowej konsystencji zapewnia perfekcyjne zmatowienie i wygładzenie skóry. Formuła zawiera mieszankę polimerów, proszki matujące oraz kompleks witamin C+E+PP. Doskonale się rozprowadza i ujednolica koloryt skóry, dopasowując się do karnacji. Nie powoduje efektu maski i nie zatyka porów.
Polecany do cery tłustej i mieszanej ze skłonnością do świecenia się skóry.
Dzięki zawartości składników regulujących wydzielanie sebum nawilża przesuszone partie twarzy i normalizuje strefy tłuste. Podczas aplikacji zmienia się w delikatny matujący puder, dając efekt idealnej cery z satynowym wykończeniem makijażu.
Dostępny w 4. kolorach: 01 ecru, 02 naturalny, 03 beżowy, 04 słoneczny.

fluidy
tłusta, mieszana
matujące
Krycie
średnie
w tubce

Fajny kosmetyk

Tego fluidu mam okazję używać najczęściej latem. Idealnie dopasowuje się do mojej letniej opalenizny, bo we wszystkich innych moich podkładach wyglądam zbyt jasno, więc ten gagatek jest świetnym rozwiązaniem w tej sytuacji. Nadaje się bardzo dobrze do codziennego, lekkiego makijażu do pracy. Przypudrowany satynowym pudrem cały dzień trzyma się na twarzy, nie wchodząc w pory i nie warząc się przez cały dzień. Wyświeca się delikatnie na cerze, ale wystarczy użyć bibułki matującej, aby problem zniknął. Opakowanie to wygodna, miękka tubka z tandetną grafiką i oznaczeniem koloru. Nie mam do niej zastrzeżeń, bo sprawdza się dobrze, a kosmetyk można wydobyć do samego końca rozcinając opakowanie, co jest wygodne. Zapach ma typowy dla fluidu.

Niska cena i całkiem niezła jakość

Opakowanie to klasyczna plastikowa zakręcana tubka o pojemności 30 ml. Nie sprawia żadnych problemów podczas użytkowania.
Jeśli chodzi o kolory to do wyboru mamy bodajże 4 odcienie. Sama posiadam najjaśniejszy, czyli 01 ecru. Nie posiada on różowych tonów, więc wielbicielki podkładów z ciepłymi tonami będą zadowolone :) Latem i jesienią kolor był idealny do mojej cery, gdy była lekko opalona. Natomiast zimą już nie do końca kolor mi odpowiada. Lubi on bowiem delikatnie ciemnieć i o ile latem ładnie dopasowywał się do cery, to teraz jest już znacznie za ciemny..
Idąc dalej jednak mamy już same plusy, bo podkład ma kremową, nie za rzadką konsystencję. Bez problemu więc rozprowadza się na twarzy, nawet gdy nie nadkładamy go pędzlem, czy gąbeczką :) Krycie określiłabym jako średnie - osoby bez większych problemów z cera powinny być jak najbardziej zadowolone.. Nie podkreśla raczej suchych skórek i nie wchodzi w załamania. Ogólnie na twarzy prezentuje się bardzo ładnie i nawet sam w sobie, bez użycia pudru daje fajne matowe wykończenie.
Utrzymuje się bez poprawek u mnie kilka dobrych godzin. Co za niską cenę ok. 10 zł jest na prawdę dobrym wynikiem :)

Nie dla mnie

Jak dla mojej starszej i mieszanej cery ten podkład nie nadaje się pod żadnym względem. Rzeczywiście nadaje mat i satynowe wykończenie jednocześnie niestety podkreślając zmarszczki, a kolor 02 naturalny jest po prostu żółty.

Wykorzystała: kilka próbek

Nienajgorzej, nienajlepiej

Podkład daje bardzo ładne, matowe wykończenie, tak jak obiecuje producent. Skóra po nim jest gładka, zmatowiona. Podkład ma dobre krycie, nie najmocniejsze, ale wystarczające i ładnie się rozprowadza. Niestety, dla mnie najważniejsze w podkładzie jest jego idealne dopasowanie się do cery, zarówno pod względem koloru jak i konsystencji- a ten nie robi tego najlepiej. Zaczynając od koloru, wszystkie najjaśniejsze odcienie były dla mnie i tak za ciemne. Parę razy już trafiałam na marki, u których odcień najjaśniejszy i tak jest za ciemny). Pod względem formuły i konsystencji również mam wrażenie, że nie leży ja skórze tak dobrze jak inne podkłady, których używałam, nie scala się idealnie.
Pod względem trwałości daje radę, choć wyciera się w newralgicznych strefach.

Może być

Nie jest to jakiś ideał ale przyzwoity podkład. Miałam kolor jakiś jasny i ładny beżowy jasny odcień. Ładnie się rozprowadza m. Ale po jednym zużyciu musiałam się z nim rozstać gdyż strasznie zapycha pory.

Byłby idealny, gdyby nie ten kolor...

Podkład kupiłam, gdy poprzedni mi się skończył i szybko potrzebowałam czegoś taniego - ten trafił mi się w drogerii za ok. 10 zł. Kupiłam go wiosną i niestety, po pierwszym użyciu przeżyłam ogromne rozczarowanie. Produkt był o wiele dla mnie za ciemny, w dodatku po nałożeniu zrobił się jeszcze odrobinę ciemniejszy. Musiałam na kulka miesięcy go odstawić i wrócić do niego dopiero latem, gdy trochę się opaliłam. Wtedy okazał się idealny. Bardzo odpowiada mi satynowe wykończenie, naprawdę ładnie i naturalnie wygląda na twarzy. Trwałośc całkiem niezła jak na tak taki kosmetyk, utrzymuje się na twarzy kilka godzin (zazwyczaj i tak dłużej nie nosze makijażu w ciągu dnia, więc dla mnie ok). Ściera się równomiernie, bez plam. Krycie średnie, ładnie ujednolica kolor cery i zakrywa mniejsze niedoskonałości. Podsumowując, byłby to ideał gdyby nie ten koszmarny kolor.

Gdyby miał większą trwałość byłby idealny

Matującego fluidu korygującego używałam wiele razy i jak na polską firmę i kosmetyk w takim przedziale cenowym to naprawdę bardzo fajny przyzwoity produkt. Mamy do wyboru cztery odcienie z tym, że najjaśniejszy Ecru, którego ja właśnie używałam wcale taki jasny nie jest więc dla bladych twarzy może być zbyt ciemny - kolejne odcienie są jeszcze ciemniejsze i to zdecydowanie.
Odcienie są za to bardzo ładne, naturalne, z żółtymi tonami - żadnych róży czy sztucznych pomarańczy. Produkt jest dość gęsty bardzo przyjemnie się nakłada, nie robi smug ani plam. Dość ładnie kryje, nie tworzy maski na twarzy ale dla osób które potrzebują większego krycia będzie niewystarczający.
Jeśli chodzi o jego trwałość mogłaby być nieco lepsza ale przez kilka godzin podkład i tak dobrze się trzyma dopiero później zaczyna lekko schodzić.
Jak za tą cenę to i tak jest to rewelacja

Chyba najlepszy jaki dotąd miałam

Kupiłam go dość dawno na jakiejś wyprzedaży w biedronce za jakieś grosze. Okazał się naprawdę dobry no i tani nawet bez wyprzedaży. Chociaż odcień 01 ecru mógłby być trochę jaśniejszy. Daje radę przy mojej tłustej cerze.
No i to sie tyczy tej pierwszej wersji, jak tutaj na grafice. Kupiłam nowsza wersje nowe pakowanie. I to jest dramat. Produkt zupelnie inny. Nie matuje, nie kryje, nie dopasowuje sie do skóry, a co najgorsze strasznie sie waży na całej twarzy! Probowalam roznych sposobow, tak czy inaczej jest beznadziejny.
Zdjecie tej nowej wersji ktora tak mnie zawiodla.

W miarę dobry kosmetyk

Używam tego podkładu już drugi raz i myślę, że chyba zawsze będę do niego wracać. Kosmetyk w miarę dobry, daje naturalny efekt, dla mnie ma zadowalające krycie - ponieważ nie jestem fanką efektu maski.
Myślę, że jest godny polecenia choćby dlatego, że matuje na długo i daje naprawdę fajne wykończenie.

lubię

osobiście lubię ten podkład , na pewno nie ma on jakiegoś wybitnego działania , ale do codziennego użytku jest super . nie powstaje maska po jego użyciu , wyrównuje koloryt i nadaję skórze naturalny wygląd . po pierwszych aplikacjach wszyscy mówili że ładnie wyglądam , więc jego działanie jest widoczne .

uczula !!!!!

Kupiłam nareszcie, w małej drogerii trafiłam na to polecane cudo. Doskonale się rozprowadza, stapia się z moją cerą nie tworząc efektu maski. Same plusy, poza jednym "ale"... Ten fluid powoduje, że oczy czerwienieją, pieką a łzy zaczynają same lecieć. Żeby nie mieć wątpliwości próbowałam użyć go kilkakrotnie - problem powtarza się z każdym razem. Teraz siedzę i piszę tę recenzję mając na twarzy oceniany podkład a moje oczy wyglądają jak u królika. Żałuję ale podkład trafi do kosza.

Całkiem niezły podkład

Dobry podkład w niskiej cenie. Fajnie się rozprowadza, matuje, kryje niedoskonałości. Minusem są dziwne kolory, które ciężko dobrać oraz mało przyjemny zapach, ale podkłady często tak mają. Ciężko też go kupić w popularnych drogeriach, ja zamawiałam przez internet. Dobry na co dzień.