Lirene Dermoprogram, Argan & Marula, Żel z olejkiem pod prysznic

Lirene Dermoprogram, Argan & Marula, Żel z olejkiem pod prysznic

Połączenie żelu pod prysznic z olejkami. Żel zawiera dwa olejki o działaniu nawilżającym i wygładzającym. Olejek z drzewa arganowego intensywnie odżywia skórę. Uzupełnia ubytki w warstwie lipidowej, chroniąc ją przed wysuszeniem. Olejek marula wygładza i zmiękcza skórę, poprawiając jej kondycję. Żel oczyszcza i pozostawia na skórze delikatną, nietłustą warstwę ochronną. Testowano dermatologicznie

żele pod prysznic
nawilżające
zapachowa
w żelu
sucha

Super produkt

Nie mogę przeboleć,że tego olejku nie ma już w sprzedaży, a przynajmniej ja nie mam szczęścia by na niego trafić.
Dostałam go w prezencie i okazał się rewelacją dla mojej suchej i wrażliwej skóry.
Kąpiel z nim jest przyjemnością, zapach jest delikatny , a działanie po prostu wspaniałe. Odżywia i nawilża skórę na długi czas, nie wymaga stosowania balsamu.
Można się zakochać.

Miłe rozczarowanie

Kupiłam ten olejkowy żel pod prysznic bo nie było mojej kochanej bawełny Lirene nad czym ubolewałam strasznie...
Zdecydowałam się na wybór tej samej marki Argan & Marula i nie żałuję bo odkryłam kolejny dobry żel.

Żel z olejkami arganowym i marula dobrze się pieni i oczyszcza.
Olejki zawarte w żelu wspaniałe nawilżają skórę całego ciała i pozostawiają leki film który się nie klei.
Jeśli wlejemy trochę produktu pod skrumień wody otrzymamy kapiel z wspaniałym zapachem a na wodzie pojawi się spora ilość piany.

ciekawa propozycja

Żel z olejkiem to ciekawa propozycja pod prysznic bo już podczas kąpieli zaczyna się pielęgnacja skóry.
- żel ma dobrą konsystencję,
- piękny, złocisty kolor
- dobrze rozprowadza się po skórze, używany z myjką fajnie się pieni
- jest przyjemny i łagodny dla skóry ale dobrze ją oczyszcza
- skóra jest miękka i gładka
- nie wysusza i nie podrażnia
- duża pojemność
- jest wydajny

Chętnie sięgnę ponownie ale na pewno skuszę się na inna wersję zapachową ponieważ ta kompozycja nie do końca przypadła mi do gustu.

Eksplozja nawilżenia.

Żel ten kupiłam w jednej z internetowych aptek zachęcona ceną niespełna 10 złotych za pojemność 400 ml. Produkt zamknięty jest w przezroczystej butelce na zatrzask, więc można bez problemu monitorować, jaka ilość kosmetyku pozostała wewnątrz. Płyn ma średnio gęstą konsystencję i łatwo go wydobyć z buteleczki. Mycie jest czystą przyjemnością: kosmetyk dość dobrze się pieni, a dzięki zawartości olejków (arganowy oraz marula) żel jest przyjemnie gładki oraz zmiękcza i nawilża skórę. Na dodatek robi to tak fantastycznie, że po umyciu nie jest konieczne stosowanie balsamu, więc za walory pielęgnacyjne ogromny plus! Ogromnym atutem jest również zapach: bardzo przyjemny dla zmysłu powonienia oraz dość intensywny, gdyż wypełnia całą łazienkę. Reasumując: po użyciu tego specyfiku czułam się wypielęgnowana i odświeżona na długo, więc jak najbardziej polecam!

Zakochałam się w tym zapachu!

Jeśli tak jak ja jesteście fankami wszelkich olejków to na pewno tak jak ja zakochacie się w tym żelu.
Argan i Marula to jedno lepszych połączeń.
Przepiękny, subtelny zapach sprawia że kapiel przy użyciu tego żelu jest relaksem dla ciała i zmysłów.

Zel oprócz tego że dokładnie oczyszcza nasza skórę, to naprawdę o nią dba. Skóra po jego użyciu jest wyraźnie nawilżona. Gdy nie miałam czasu nie musialam po nim używać żadnego balsamu (przy innych żelach jeśli nie nawilże skóry to mam uczucie ściągnięcia).

Zdecydowanie jestem na TAK ! To świetny żel który oprócz tego że skutecznie oczyszcza nasza skórę to dodatkowo ja pielęgnuje. POLECAM i z przyjemnością kupię go ponownie.

Niekoniecznie to, na co liczyłam

Zachęcona obietnicą pielęgnacji i nawilżenia skóry po kąpieli zakupiłam ten produkt.
Opakowanie - ogromny plus, ładnie wygląda, jest eleganckie i cieszę się, że nie ma pompki - z tymi mam nieciekawe doświadczenia.
Sam produkt pachnie bardzo delikatnie, ale bez szału. Raczej lejący, nie trzeba go brać bardzo dużo.
Słabo się pieni, co może być plusem i minusem - kwestia preferencji.
Używałam go głównie podczas brania prysznica i to, co jest ogromnym plusem, to uczucie nawilżenia w trakcie, niestety po spłukaniu i osuszeniu nie zauważałam efektu nawilżenia. Może przy dłuższym stosowaniu delikatny efekt wygładzenia się pojawił, ale niestety nie nawilżenie.
Żel jest bardzo wydajny i przyjemny w używaniu, ale jako posiadaczka suchej skóry liczyłam na większe nawilżenie.

Całkiem dobry

Żel z olejkiem kupiłam w jednej z drogerii. Jest to produkt bardzo wydajny. Świetny do kąpieli, nie wysusza skóry, nie ściąga . Po zastosowaniu czuć na skórze nie widzialny lekki film. Ciało jest wygładzone po zastosowaniu. Jest to produkt bardzo wydajny. Jeśli chodzi o pienienie się to pieni się lekko nie tak jak standardowe żele pod prysznic. Zapach delikatny i przyjemny.

Uczucie delikatnej pielęgnacji

Świetny żel pod prysznic, który przyciągnął mój wzrok butelką ( nawet nie wiem czemu, zwykła prosta butelka). Jak dla mnie bardzo dobra pielęgnacja. Zawarte olejki świetnie odżywiają zmęczona całym dniem skórę. Polecam wypróbować. Zapach równie zniewalający jak jego działanie :-)

Świetny żel, polecam! :)

Żel pod prysznic z olejkiem Argan & Marula od Lirene jest jednym z moich ulubionych produktów do mycia ciała!! <3

Żel ma naprawdę świetną - oleistą konsystencję i piękny, intensywny zapach, który właśnie z racji zawartości olejku utrzymuje się na skórze długi czas po kąpieli.

Kąpiel z żelem Lirene jest przyjemna, odświeżająca i relaksująca. Można się poczuć jak w spa. <3

Żel dobrze oczyszcza oraz świetnie nawilża skórę, która po kąpieli jest miękka i delikatna.

Produkt jest wydajny, samo opakowanie jest dość duże i bardzo ładnie wygląda.

Produkt oceniam na: 5 ! <3

przyjemny.

Bardzo fajny kosmetyk pod prysznic. Przyjemnie pachnie i trzeba przyznać, że zapach całkiem długo utrzymuje się na skórze.
Ma przyjemną gęstą i olejową konsystencję, która może nie pieni się jakoś mocno, ale za to w delikatny i skuteczny sposób oczyszcza skórę. Czy ją pielęgnuje? Na pewno nie przesusza, a to już coś.
Poza tym wydajny i często można go dostać na promocji. Polecam.

Coś innego!

Podczas zwyczajnych zakupów zauważyłam ten żel w promocji, a jako że jestem fanką nietypowych konsystencji i wszelkich intrygujących dodatków do żeli pod prysznic, postanowiłam go zakupić.
Żel ma przyjemną, lekko oleistą formułę, która w przyjemny sposób pielęgnuje i oczyszcza naszą skórę pod prysznicem.
Dodatkowo ślicznie, delikatnie pachnie i mam wrażenie, że przez zawartość olejku ten zapach utrzymuje się później na skórze nieco dłużej niż przy klasycznym żelu pod prysznic.

Próbowałam go używać także jako myjadło do pędzli i gąbek do makijażu i w tej roli też sprawdził się super. Włosie nie straciło swojej miękkości, a gąbki były dobrze doczyszczone i pachnące.

Moim zdaniem cena (około 10 zł) jest adekwatna do jakości produktu, żel jest dostępny w prawie każdej drogerii.

Pomyłka

Zapach bez pieszczoty, nawilżenie tylko w trakcie prysznica, gęstość nikła. Nie lubię i nie kupię więcej.
Zapach: 1, żądło daję tak niskie noty, ale kiedy produkt pachnie w butelce wyjątkowo, elegancko, orientalnie chce to czuć choć odrobinę w trakcie użycia
Gęstość: 1, kolejny minus. Zużywa się ekspresowo
Nawilżenie: 1, tylko odczuwalne pod prysznicem