Miss Sporty, Studio Eyebrow Kit (Zestaw do makijażu brwi)

Miss Sporty, Studio Eyebrow Kit (Zestaw do makijażu brwi)

Pojemność 2,4 ml

Domowy zestaw do makijażu brwi Studio Eyebrow Kit.
Krok 1: Nałóż wosk by podkreślić brwi. Krok 2: Nałóż puder. Krok 3: Zakończ makijaż rozczesując brwi szczoteczką aplikatora.

paletki do brwi

Kieszonkowy zestaw do stylizacji brwi

Zestaw zawiera mini szczoteczkę do nakładania kosmetyku, drugą do rozczesywanie brwi. Składa się z wosku, służącego do utrwalenia i ułożenia brwi i cienia, który nadaje im kolor i wypełnia ubytki. Mam ciemne brwi, niesforne, układające się w cały świat i delikatne ubytki w niektórych miejscach. Niestety nie byłam zbyt zadowolona z tego zestawu. Szczoteczki są niezbyt poręczne. Cień zbyt mało intensywny,a dodatkowo wpadajacy w rudawy odcień. Natomiast wosk przyjemnie się rozprowadza i dość dobrze układa włoski, nie dając efektu sklejonych i zabetonowanych brwi.

Ogólnie może być okej dla osób, które szukają lekkiego podkreślenia brwi i podpasuje im odcień.

Zestaw do makijażu brwi

Zacznę od tego, iż jest to mój pierwszy produkt do brwi, który kupiłam będąc nastolatką, dlatego mam do niego wielki sentyment. :) Ciągle do niego wracam, ze względu na jego niską cenę, jakość, trwałość i wydajność.

Zestaw składa się z dwóch kosmetyków: pomady i cienia oraz małego, precyzyjnego pędzelka i szczoteczki. Po podkreśleniu brwi za pomocą pomady i późniejszym wykończeniu ich cieniem, uzyskujemy efekt pięknych brwi. Nic się nie osypuje. Pigmentacja jest bardzo dobra, a rezultat końcowy zależy przede wszystkim od gustu, gdyż kolor i intensywność można budować. Opakowanie jest małe i poręczne, więc na pewno znajdzie się dla niego miejsce w każdej torebce, mimo, iż w moim przypadku produkt nie wymaga poprawek w ciągu dnia, a makijaż brwi stworzony rano, utrzymuje się do wieczora. :) Bardzo lubię ten zestaw.

Jest w porządku

Zestaw do stylizacji brwi kupiłam po raz pierwszy na jednej z tych wielkich promocji -55% w Rossmanie. Na początku go odłożyłam, bo używałam innych produktów do brwi. Kiedy jednak już po niego sięgnęłam, to już na dobre.
Zestaw składa się z pomady i cienia do brwi oraz małego pędzelka. Ja najpierw podkreślam brwi pomadą i uzupełniam braki cieniem, żeby nie było prześwitów. Tak pomalowane brwi nie są trwałe, ale nie przeszkadza mi to. Po nabraniu wprawy, ogarnięcie brwi zajmuje mi teraz 2 minuty.

Jestem w trakcie 3 opakowania, jednak zaczęłam używać też innych produktów do stylizacji brwi (mydełko i pisaki). Myślę, że będę nadal używać zestawu od Miss Sporty, ale raczej raz na jakiś czas, bo na razie podobają mi się inaczej wystylizowane brwi. Ale jest to naprawdę przyjemny kosmetyk.

Jest w porządku

Kupiłam ten produkt, ponieważ zależało mi na całym zestawie aby móc stylizować brwi. Na początku używałam samego ciemniejszego wosku a później dopiero cienia. Miałam ten najjaśniejszy odcień. Według mnie jest troszkę zbyt ciemny dla blondynek.

Sam zestaw z pędzelkami bardzo przydatny i pomocny. Opakowanie plastikowe, w którym cień niestety się pokruszył. Produkt bardzo wydajny, miałam go chyba z rok.

Trzeba się przyzwyczaić

Nigdy wcześniej nie używałam wosku ani mydła do stylizacji brwi. Zawsze stawiałam na kredkę, więc na początku musiałam się nauczyć, jak korzystać z tej paletki. Podłapałam na youtube, żeby najpierw nakładać puder, a na to dopiero wosk. Na opakowaniu instrukcja mówi na odwrót, ale obie kolejności są ok, tylko efekt inny. Poleca jednak postępować zgodnie z instrukcją.
Wosk fajnie wyciąga brwi - ja wkładam grzebyczek do wosku, lekko obtaczam, a potem wyciągam nim włoski - efekt jak po mydle. W dodatku dobrze się trzyma, samą wodą nie zejdzie.
Puder ma raczej słabą pigmentację. Ja mam wersję 01 medium brown; puder jest jasny, a wosk ciemny. Trochę niezgrana ta kolorystyka dla mnie i za to obniżam ocenę.
Opakowanie kompaktowe, solidne. Pędzelek ok, ale grzebyczek trochę za duży.

Tani, dobry zestaw do stylizacji brwi. Dzieki połaczeniu wosku i cienia brwi trzymają siè cały czas we właściwym położeniu. Jednocześnie można uzyskać efekt ombre na brwiach. Zestaw jest wydajny, zamknięty w podręcznym opakowaniu zawierającym wszystko to co potrzeba - pędzelek i szczoteczkę do wyczesania.

Skromny zestawik

Mam wersję 001 Medium Brown.
Dzięki temu zestawowi można ładnie podkreślić brwi, niestety nawet ten zestaw jest dla mnie trochę za ciemny. Puder sprawia, że wosk jest trwalszy i ciemniejszy. Nawet bardzo ciemny.
Mimo to da się ładnie tym pomalować, chociaż pędzelek według mnie jest za mały i nieprecyzyjny. Trochę wolę kredki do brwi. Opakowanie jest niestety plastikowe. Ale przyznam, że zestawik skromny i nawet mi się podoba. Cena też dla przeciętnej nastolatki odpowiednia.
Jeżeli chodzi o trwałość, to jest taka sobie.

Słaby produkt

Była to moja pierwsza pomada do brwi - nie do końca wiedziałam, jak się nią poprawnie obsługiwać, ale po czasie w porównaniu z pomadą z Wibo mogę śmiało powiedzieć, że jest zbyt rzadka. Pędzelek dołączony do niej jest niewygodny, nieporęczny - najlepiej jest się zaopatrzyć w taki z dłuższym uchwytem. Kolejnym minusem jest to, że na moich brwiach odcień był bardziej rudy niż brązowy.

Świetny!

Na prawdę świetny set.
Jest przede wszystkim bardzo wydajny.
Wosk jest ciemny przez co idealnie modeluje brwi i przyciemnia.
Cień dodaje zazwyczaj przy początku brwi gdzie są jaśniejsze.
Mam go ponad miesiąc a jakby nic nie zniknęło.
Cena też dość korzystna.
Mogę polecić z czystym sumieniem.

Może być

Kupiłam ten zestaw w rossmannie i używałam dopóki nie pokruszył się cień. Opakowanie bardzo fajne, poręczne, małe, całkiem wytrzymałe. Cień w kolorze idealnym dla blondynki, nie za ciemny, daje efekt naturalnych brwi. Świetny okazał się wosk w kolorze brązowym, który pomagał ułożyć brwi w ładny łuk i je podkreślić. Dołączony do zestawy malutki pędzelek też nieźle się sprawdzał, używam go do dziś. Trwałość makijażu z tego co pamiętam przyzwoita, tylko ten puder niestety się pokruszył.

Za taką cenę warto

Jedna z tańszych paletek do brwi jakie można spotkać drogeriach. I do tego jakość zadowalająca.
Paletka jest mała i poręczna, cień fajnie się rozprowadza na brwiach, nie sypie się podczas nakładania. Kolor też ma fajny, idealny dla blondynek.
Cień do brwi jest trwały, utrzymuje się do kilkunastu godzin.
Załączonego pędzelka używałam tylko kilka razy, ale jest ok.
Paletka jest bardzo wydajna, starcza na długo, tylko tutaj pojawia się problem. Po jakimś czasie cień totalnie się pokruszył w opakowaniu i paletka nadawała się do wyrzucenia.

Tanie, a dobre

Zestaw cień+wosk od Miss Sporty jest w moich zbiorach już od jakiegoś czasu, nieco zapomniany. Postanowiłam jednak wrócić do jego używania, ponieważ uważam go za dobry produkt. Chętniej sięgam po część z cieniem. Ma niezbyt chłodny, wyważony odcień. Jestem jasną blondynką, więc nie zależy mi na dużej intensywności koloru. Cień jest trwały, łatwo go rozprowadzić za pomocą dołączonego do zestawu pędzelka. Wosk sprawdza mi się nieco gorzej. Przyzwoicie utrwala, ale moim zdaniem jest za ciemny.