Avon, Little Black Dress Weekend EDP

Avon, Little Black Dress Weekend EDP

Radosna i niezobowiązująca kompozycja, która doskonale uzupełni Twój styl - elegancki, a zarazem pełen swobody.

Zapach: cytryna z Korsyki, kwiat pomarańczy, paczula indonezyjska.

wody perfumowane
Rekomendacja
wiosna / lato, na wieczór, na dzień, jesień / zima

27% jesień/zima 73% wiosna/lato

przyjemne

Eleganckie perfumy za fajną cenę. Zapach jest intrygujący, a zarazem świeży. Fajna propozycja na wieczór i na dzień. Są dość trwałe. Warte polecenia. Fajne poręczne opakowanie, zmieści się w każdej torebce.

Kupiony w: Inna perfumeria

LBD jak zwykle w formie

Bardzo lubię zapach LBD. Kupuję je już od kilku lat. Nie tylko są w rozsądnej cenie, ale również mają przyjemny, kobiecy zapach. Samo opakowanie jest eleganckie, że można nacieszyć oko. Perfumy mają świeży, kobiecy zapach. Myślę, że spokojnie można ich używać na co dzień, ale też na większe wyjścia.

• Flakon: 5

Dobre perfumy za rozsądną cenę

Jest to jeden z moich ulubionych perfum z wachlarza propozycji od Avon. Kompozycja zapachowa nie przypomina taniej, bazarowej. Jest elegancka i bardzo zmysłowa. Perfumy mają wyjątkową trwałość. Są naprawdę w rozsądnej cenie.

Lubię je

Są trochę inne niż little black dress , bardziej świeże i przyznam szczerze , że przez to zdecydowanie bardziej mi się spodobały . Do tego flakon super ;) i nienajgorszy trwałość. Tak polecam :) chociaż próbkę :)

Warte uwagi

Zapach wart uwagi. Elegancki flakonik przykuwa uwagę.Zapach dla kobiet ceniących swobodę i naturalność, niezależnych i tajemniczych. Sekret zapachu, to budzące zmysły nuty cytrusa. Zapach otrzymuje się długo. Idealny na dzień jak i na noc.

Nie sprawdził się

Mimo wielu pozytywnych recenzji u mnie ta perfuma kompletnie się nie sprawdziła :( .
Wiem, ze na rożnym ciele może się inaczej trzymać inaczej pachnieć, natomiast ja po spryskaniu się perfumami nie czuje nic..kupiłam sobie i mamie i obydwie byłyśmy zawiedzione. Mimo tego, ze zapach ładny, flakonik elegancki to jego trwałość zupełnie się nie spisuje.

Kupiony w: Perfumeria internetowa

Uwielbiam!

Och, jak ja długo nie wiedziałam o istnieniu tych perfum... Żałuję! Są po prostu idealne!
Długo kupowałam zwykła wersję Little Black Dress, ale ta jest znacznie lepsza.
Zapach kobiecy, delikatny, dla mnie elegancki i na każdą okazję.
Buteleczka jest bardzo ładna, a zapach jeszcze lepszy. Utrzymuje się bardzo długo na skórze.
Jedne z moich ulubionych perfum, trwałością bijące dużo droższe egzemplarze.

• Flakon: 2

Nie sprawdził się u mnie

Mimo łagodnego zapachu, który naprawdę jest ładny i przyjemny zawiodłam się bardzo, ponieważ po nałożeniu perfuma nie jest w ogóle odczuwalna. Zapach się ulatnia i na mnie nie pozostawia w ogóle. Może jedynie przez pierwsze minuty. Nie dla mnie.

Mój ci on!

Kupiłam w ciemno, spodziewając się tyle co nic, bo cena była maleńka. Ale zapach powalił mnie na kolana! Cytrusowy, może nawet trochę męski, ale ja czuję się w nim mega kobieco!
Używam go na większe okazje, albo wtedy, gdy chcę czuć się pewna siebie. Najlepiej pasuje do sukienek :D
Trwałość i projekcja bardzo dobre. Ostatnio miałam go na weselu koleżanki, po 16 godzinach od pierwszej aplikacji spytała czym pachnę, a to już o czymś świadczy :) Uwielbiam i polecam.

Drugie LBD które bardzo polubiłam

Zapach kupiony z ciekawości.
Jest to zapach cytrusowy ale z czymś ostrzejszym ,ma swój charakter. Uwielbiam go na każdą porę roku chociaż na zimę i jesień częściej sięgam po coś cięższego. Naprawdę udany zapach AVON. Dla mnie do stosowania o każdej porze ,nie tylko na wieczór czy randkę ,śmiało chodzę w niego ubrana cały dzień i bardzo dobrze się z nim czuję . Nie jest przytłaczający wręcz przeciwnie czuję się z nim lekko.

Cudo

Zapach piękny,niespotykany,przyciagajacy uwagę. Zawsze jak go użyje słyszę komplementy. Świetny na wieczorne wyjście czy randke. Mega trwaly i kobiecy. Uwielbiam do niego wracac.

Kupiony w: Inna perfumeria

bardzo trwałe

Uważam, że są to jedne z bardziej udanych perfum oferowanych przez AVON.
Są świeże, cytrusowe, ale jednocześnie jest w nich coś takiego ostrzejszego "pieprzowego", co nadaje im charakteru i oryginalności. U mnie utrzymują się na skórze ok 7 godz, a na ubraniach są wyczuwalne nawet na drugi dzień. W porównaniu do innych szybko wietrzejących avonowskich perfum, te są w czołówce pod względem trwałości. Są również bardzo wydajne, bo wystarczą 2-3 psiknięcia i już czuć, że czymś się popsikałyśmy.
Często są też w katalogu w promocji i flakon 50 ml można dorwać już za 30-40 zł.