Biotherm, Blue Therapy, Red Algae, Uplift Cream (Krem przeciwzmarszczkowy)

Biotherm, Blue Therapy, Red Algae, Uplift Cream (Krem przeciwzmarszczkowy)

Średnia ocena: 3.49/5

To widocznie ujędrniający krem przeciwzmarszczkowy, którego formuła została wzbogacona ekstraktami z Czerwonej Algi oraz Planktonu Termalnego. Dzięki zawartości dwóch aktywnych składników przyczynia się do aktywnej regeneracji skóry dla redukcji widocznych oznak upływu czasu. Stworzony dla skóry wymagającej intensywnego odżywienia i wygładzenia. Aksamitna formuła o różowym kolorze otula skórę i oferuje jej uczucie delikatnej świeżości. Cera staje się natychmiastowo nawilżona, a dzień po dniu wyraźnie gładsza, bardziej miękka i pełna blasku.

normalna, dojrzała, odwodniona
liftingujące, regenerujące, ujędrniające, przeciwzmarszczkowe
w słoiczku
uniwersalne

Bardzo dobry kremik

Bardzo dobry krem. Jego największą zaletą jest to, że szybko się wchłania. Dobrze sprawdza się pod makijaż. Jedynie zapach nie do końca mi odpowiada. Kupię ponownie pomimo wysokiej ceny

Dobry lekki kremik

Bardzo fajny krem, dość lekki, nie wchłania się całkowicie od razu. Zostawia skórę bardzo miłą w dotyku, miękką nawilżoną. Miło się zaskoczyłam tym produktem, ogromny plus za naturalny skład i opakowanie. Bardzo polecam, od teraz jest to jedyna marka jakiej będę używać do pielęgnacji twarzy

Lekka konsystencja

Ma bardzo przyjemny zapach oraz lekką konsystencję. Szybko się wchłania, nadaje się pod makijaż, nie podrażnia skóry ani nie zapycha, nawilża twarz, wyrównuje koloryt skóry i ma przyjemny zapach. Wydajny, ale zdecydowanie za drogi w stosunku do jakości i efektów.

Dobry krem lecz cena wysoka

Krem charakteryzuje się bardzo ładnym eleganckim opakowaniem co prawdą jeśli chodzi o kremu zdecydowanie wolę opakowania z pompką. Krem charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem oraz lekką konsystencją. Krem ładnie się wtapia w skórę, szybko wchłania, nadaje się pod makijaż. Po zastosowaniu zdecydowanie cera jest nawilżona, odżywiona, drobne zmarszczki spłycone. Nie podrażnia skóry ani nie zapycha. Produkt super tylko cena wysoka.

Bardzo fajny krem do twarzy

Krem rewelacyjnie się u mnie sprawdza, świetnie nawilża twarz, ale nie przetłuszcza mi strefy T jak większość kremów. Mam lojotokowe zapalenie skóry - do tej pory kremy albo mi przetłuszcały strefę T, albo nie nawilżały wystarczająco skóry. To jest pierwszy krem, który się u mnie sprawdził. Faktycznie wyrównuje koloryt skóry. Zaczerwienienia, które są typowe dla ŁZS znikają. Stosuje go rano i wieczorem, pod makijaż też jest fajny. Szczerze polecam :)

Idealne wygładzenie w eleganckim stylu

Opakowanie: Czerwone, bardzo eleganckie

Konsystencja: Kremowa, gładka, o różowym kolorze

Wydajność: Raczej wysoka

Zapach: Bardzo przyjemny, kobiecy, elegancki

Działanie: Świetnie nawilża i natychmiastowo wygładza skórę, pozostawia ją bardzo delikatną i przyjemną w dotyku, nadaje się pod makijaż, nie podrażnia, nie powoduje problemów skórnych, absolutnie bez zarzutu.

Podsumowanie: Jak dla mnie wspaniały krem, bardzo lubię jak miłą w dotyku skórę pozostawia po użyciu. Ma też uroczy kolor i elegancki zapach, które umilają mi jego stosowanie.

Nie polubiliśmy się

Ta recenzja bedzie króciutka - nawet nie chce mi sie dużo mowić o tym kremie.

Dostałam kilka próbek tego kremu - w sumie jakies 8 próbek co starczyło mi na 16 użyć. I jak dla mnie i tak dużo za dużo.

Już po pierwszym użyciu wyskoczył miduży nieprzyjaciel na policzku. Myślalam że ok, może przypadek. Ale nie. Po zrobieniu rpzerwy, wyciszeniu skóy znowu uzylam kremu i znowu to samo- kilka wypryskow. Krem chyba dla mojej skóry jest az nadto okluzyjny. Po uzyciu mam miekka, gładka ale jakby "zalepioną" skóre. I to właśnie chyba to tak źle działa.

Na pewno przez najblizszy czas nie siegne po ten krem. Moze kiedys, gdy moja skora sie zmieni ale na ten moment nawet nie jestem w stanie dojrzec pozytywnych efektów dzialania tego kremu bo jedyne co sie dla mnie rpzebija to wypryski.

Niestety nie ;(

To nie to, czego szukam...

Niestety zawiodłam się na tym kremie. Mogę go nazwać co najwyżej przyzwoitym, jednak większości obietnic nie spełnia.
Zacznę może od plusów. Krem posiada aksamitną konsystencję, którą łatwo rozprowadzić na skórze. Nie roluje się i szybko wsiąka, pozostawiając skórę miłą i gładką w dotyku. Pachnie przyjemnie, ale dość intensywnie. I niestety tutaj pojawiają się pierwsze zgrzyty, bowiem spod ładnej, kwiatowej woni wyraźnie przebijają się alkoholowe nuty, które próbowano zatuszować. Nic dziwnego, jeżeli zerkniemy na listę składników. Alkohol denat. tak wysoko w składzie kremu, którego głównym zadaniem jest działanie przeciwzmarszczkowe nie wróży niczego dobrego. I faktycznie, po zużyciu całego opakowania mogę stwierdzić, że nawilża niedostatecznie i na krótko. Dla dojrzałej cery mieszanej okazał się za słaby. Nie zauważyłam poprawy elastyczności, odżywienia czy rozświetlenia skóry. Sprawdził się natomiast w roli bazy pod makijaż. Mój podkład (najczęściej używałam Teint Idole od Lancome) rozprowadzał się na nim z odpowiednim poślizgiem, równomiernie i bez rolowania. Wydajny, ale zdecydowanie za drogi w stosunku do jakości i efektów.

Świetny produkt

Kupiłam sobie ten krem, ponieważ darzę ogromnym sentymentem firmę Biotherm i wiele lat temu kiedy nie było jeszcze tak dużego wyboru kosmetyków-używałam ich produktów i byłam bardzo zadowolona. Teraz kiedy mam dojrzałą skórę wymaga ona produktów najwyższej jakości dlatego sięgnęłam po ten krem.
Używam go nie tylko rano, ale i wieczorem. Zbliżam się już do denka słoiczka (który tak na marginesie wygląda ekskluzywnie), więc jestem już w stanie w miarę obiektywnie ocenić ten produkt.
Dobrze nawilża skórę, ślicznie pachnie, ale jego główną zaletą jest to, że rewelacyjnie wygładzę skórę. Sprawia także, że jest promienna a drobne zmarszczki uległy spłyceniu (głębszych nie mam, więc nie mogę wypowiedzieć się odnośnie zmiany w tym zakresie). Zauważyłam także, że makijaż się lepiej utrzymuje po zastosowaniu tego kremu. Co najważniejsze-nie podrażnia ani nie zapycha.
Rzeczywiście cena jest dość wysoka, ale jest adekwatna do jakości tego produktu.

Lekka konsystencja

Krem otrzymałam około dwa tygodnie temu i od razu zaczęłam jego stosowanie.
Używam go dwa razy dziennie - rano pod makijaż oraz wieczorem tuż przed snem.
Krem pięknie pachnie, ma lekką konsystencję, doskonale nawilża. Skóra po użyciu jest niesamowicie gładka.
Dodatkowo zauważyłam iż drobne zmarszczki uległy spłyceniu.
Przy użyciu pod makijaż nie roluje się i nie "gryzie" z kosmetykami kolorowymi.
Dodatkowo krem jest bardzo wydajny, przez ten czas nie zużyłam nawet jednej 10ml próbki - to mówi samo za siebie.
Jedyną wadą produktu jest jego wygórowana cena.

ZALETY:
+głębokie nawilżenie
+odżywienie
+wygładzenie drobnych zmarszczek
+lekka konsystencja
+szybko się wchłania
+ładny zapach

WADY:
-cena

Dobry krem ale niestety nie sprawdzi się u wszystkich....

Liftingujacy krem przeciwzmarszczkowy bardzo dobrze odżywia skórę, twarz z każdym dniem promienieje, staje się bardziej ujędrniona.
Konsystencja kremu lekka jakby żelowa.
Kolor delikatnie różowy ale po roztarciu niewidoczny na skórze,bardzo wydajny.
Opakowanie bardzo ładne, szklane w czerwonym kolorze.
Krem jest bardzo skuteczny, ładnie wtapia się w skórę, współgra z każdym podkładem, nie roluje się, nie zapycha,niestety może podrażniać osoby z cera sucha czy odwodniona ponieważ w składzie ma konserwanty a na 6 miejscu znajduje się alkohol denat który chroni kosmetyk przed zepsuciem ale który może też wysuszać wrażliwą skórę.

Bardzo odżywczy i ujędrniający krem

Używam go na noc.
Krem ma idealną, lekką konsystencję.
Pięknie odżywia podczas snu twarz.
Rano skóra jest nawilżona, gładka.
Regularne stosowanie pomaga delikatnie ujędrnić skórę twarzy.
Nie podrażnia.
Jest drogi , ale bardzo wydajny. zresztą czasem każdemu jest potrzebna odrobina luskusu.