Wibo, Spicy Lip Gloss (Błyszczyk powiększający usta)

Wibo, Spicy Lip Gloss (Błyszczyk powiększający usta)

Średnia ocena: 4.60/5

Średnia ocena: 3.68/5

Kategoria
Marka

Nowy błyszczyk Wibo zawiera ekstrakt z papryczki chili, który ma pobudzać i stymulować krążenie krwi, a co za tym idzie - powiększać usta i nadawać im intensywniejszy kolor.

powiększające usta
w płynie /z aplikatorem

Miałam ten błyszczyk w wersji przezroczystej z brokatem

Hej, hej miałam ten błyszczyk w wersji przezroczystej z brokatem.

Błyszczyk nadaje naprawdę piękny błysk na ustach.
Wiadomo, że nie będzie to najbardziej trwały produkt na ustach, bo to błyszczyk, ale jest naprawdę super.

Być może napiszę coś teraz mega kontrowersyjnego, ale nie uważam aby błyszczyki powiększające usta w rzeczywistości działały. Czuję bardziej mrowienie czy delikatne szczypanie podczas użytkowania + zawsze usta są po nich lekko czerwone (i to oczywistego względu, bo po prostu nas piecze)
Ja osobiście sama w sobie lubię to uczucie, tak dla siebie samej, ale jeśli szukacie czegoś co ma powiększyć usta to moim zdaniem żaden błyszczyk wam tego nie da, no chyba, że jest jakiś który faktycznie daje jakiś efekt, ale jeszcze takiego nie znam

"całuję... całuję... całuję..." ;****

Chciałabyś powiększyć usta w sposób nieinwazyjny i niedrogi, a przy tym zachować estetyczny i naturalny wygląd? Sięgnij po "Spicy Lip Gloss" od Wibo. Gwarantuję, że się nie zawiedziesz, bo jest to bardzo dobry produkt!

Rzeczywiście obietnice producenta zostały spełnione: błyszczyk faktycznie powiększa usta, ale nie powoduje spuchnięcia warg, pięknie nabłyszcza, tworząc na ustach taflę odbijającą światło i jednocześnie dość szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustych śladów (wiadomo, chwilę trzeba odczekać). Zaskoczyła mnie już sama aplikacja - po nałożeniu poczułam natychmiastowe ciepło i mrowienie, ale to odczucie bynajmniej nie było nieprzyjemne... Raczej takie... śmieszne. :D Mam wrażenie, że dodatkowo delikatnie pielęgnuje usta i nawilża je. Jest to wydajny kosmetyk o bardzo ładnym zapachu, bezsmakowy; pigmentacja wypada średnio, ale mi to nie przeszkadza, wszak to nie jest błyszczyk koloryzujący, tylko powiększający usta.

Jestem ogromnie zadowolona z efektu i myślę, że przy najbliższej okazji sobie go sprawię (ostatnio za nim zaglądałam, ale go nie było).

Powiększenia nie ma, ale ogólnie jest okej

Posiadam dwa opakowania w kolorze intensywnego różu oraz przezroczysty.

Nie odczułam w moim przypadku obiecanego powiększenia ust. Błyszczyk trochę piecze ze względu na ekstrakt z papryczki chili, jednak jest to raczej przyjemne. Jest wydany w wielu kolorach dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.

Bardzo ładnie prezentuje się na ustach, przyjemnie się go nakłada i nawet ładnie pachnie. Niestety nie jest zbyt trwały co zdecydowanie jest dużym minusem - często trzeba go ponownie aplikować.

Ust nie powiększa ale go lubię...

Błyszczyk powiększający usta od WIBO dostałam w prezencie od mamy przy okazji urodzin. Wie, że lubię błyszczyki i co jakiś czas coś mi sprezentuje.

Generalnie w cuda nie wierzę i wiem, że takie błyszczyki ust nie powiększą, no nie ma siły. Gabinety medycyny estetycznej nie miałby wtedy racji bytu. Moje usta nie są małe ale fakt górna warga mogłaby być pełniejsza. Taka natura, nic nie poradzę, trzeba zaakceptować. Ale do rzeczy :)

Blyszczyk umieszczony jest w przezroczystym opakowaniu z czarną nakrętką z miekkim pędzelkiem dobrze dopasowującym się do ust. Na opakowaniu znajduje się informacja, że kosmetyk zawiera ekstrakt z papryczek chili i może powodować pieczenie. Okres przydatności po pierwszym otwarciu to 12 mcy. Podoba mi się również grafika papryczki.

Po otwarciu czuć bardzo przyjemny zapach, trochę waniliowy, trochę slodko nieokreślony ale bardzo mi się podoba. Błyszczyk nanosi się dobrze, nie zbiera się, gładko 'leży' na ustach. Faktycznie przez jakiś czas czuję mrowienie więc ekstrakt z chili działa ale nie uwydatnia w żaden sposób moich ust. Jest trwały, potrafię szybko zjadać różne błyszczyki ale ten się trzyma.

Podsumowując polecam jako zwykły, dobry błyszczyk bez oczekiwania spektakularnych efektów powiększenia za co odejmuję jeden punkt ;)

cudowne kolory, lekkie powiększenie ust

kupiłam ten błyszczyk że względu na kolor, mam ten najciemniejszy(bez żadnych błyszczących drobinek) z tej gamy kolorystycznej błyszczyków i jest śliczny!! nie klei się, a kolor na ustach jest stonowany, taki nude, wygląda przepięknie. po nałożeniu na usta błyszczyk lekko szczypie w usta (o tym zostaliśmy poinformowani przez producenta, na opakowaniu) i robi lekki efekt powiększenia.ja mam całkiem grube usta, a jednak wiedzę, że faktycznie po nałożeniu błyszczyka mam odrobinkę większe. minus jest taki, że strasznie szybko znika z ust i trzeba w moim wypadku co chwilę go nakładać. jestem w trakcie użytku drugiego opakowania, pierwsze skończyło mi się bardzo szybko, niedawno kupiłam drugie i też już prawie je skończyłam, a teraz dużo go nie używałam.

Błyszczyk z "łogniem?"

W świecie makijażu wciąż pojawiają się produkty, które obiecują nam nie tylko efektowny wygląd, ale również pewną dawkę emocji. Jednym z nich jest błyszczyk do ust Spicy Lip Gloss od Wibo. Oto, czy warto dać się skusić tej pikantnej propozycji.

Dostępność i Wybór Kolorystyczny:
Zaskakujące może być to, że Spicy Lip Gloss to produkt z rodziny Golden Rose. Dostępny w Rossmannie, Notino czy na stronie Wibo.pl, zachęca swoją różnorodnością. 9 wariantów kolorystycznych pozwala na znalezienie idealnego odcienia dla każdej kobiety. Moim wyborem był odcień brązowy.

Opakowanie i Aplikator:
Błyszczyk zamknięto w praktycznym opakowaniu z aplikatorem, co ułatwia precyzyjne rozprowadzenie produktu na ustach.

Skład:
Skład Spicy Lip Gloss zaskakuje obecnością ekstraktu z papryki ostrej, co nadaje mu unikalnego charakteru. Bogata formuła zawiera jednak substancje, takie jak olejek tokoferolowy czy mikrokryształki, które mają zapewnić pielęgnację ust.

Konsystencja i Trwałość:
Konsystencja błyszczyka jest typowa dla tego rodzaju produktów – lejąco-maślana. Niestety, tutaj pojawia się pierwsza wada: niska trwałość. Efekt świeżego błysku niestety nie utrzymuje się zbyt długo, wymagając częstych poprawek.

Efekt:
Po nałożeniu Spicy Lip Gloss, doświadczamy lekkiego szczypania i mrowienia, co jest rezultatem obecności ekstraktu z papryki. Produkt subtelnie powiększa usta, choć efekt ten jest raczej chwilowy. Nieco za duże optycznie drobinki mogą być dla niektórych wadą, zwłaszcza gdy oczekuje się delikatnego błysku.

Spicy Lip Gloss od Wibo to propozycja dla tych, którzy poszukują chwilowego efektu świeżości. Idealny na krótkotrwałe okazje, jednak dla fanek długotrwałego błysku może okazać się mało satysfakcjonujący.

Powiększa usta i nadaje piękny połysk

Błyszczyk znajduje się w poręcznym opakowaniu. Ma wygodny aplikator, który umożliwia precyzyjne nałożenie kosmetyku na usta. Nadaje piękny połysk i delikatny kolor. Sprawia, że usta wyglądają na pełniejsze. Błyszczyk utrzymuje się na ustach około 3 godziny. Jest wydajny.

Kiepski

Zużyłam dwa opakowania w różnych kolorach (czerwony oraz przezroczysty). Aplikator standardowy, nic nowego, czy specjalnego. Produkt nie klei się, aczkolwiek bardzo intensywnie piecze, co mi normalnie nie przeszkadza, lecz w tym wypadku jest to bardzo niekomfortowe, a oprócz tego czuć na ustach drobiny brokatu. Jednak wygląda bardzo ładnie oraz, jak na produkt tego typu, utrzymuje się dość długo. Opakowanie samo w sobie bez szału - nie przyciąga uwagi, ale też nie wygląda bardzo tandetnie.

Nie powiększa ust

Produkt kupiłam oczywiście w Rossmanie, bo był niedrogi. Bardzo długo królowały w mojej kosmetyczce matowe pomadki i zapragnęłam odświeżenia. To było w momencie, kiedy matowe pomadki odchodziły do lamusa i pomyślałam, muszę mieć jakiś błyszczyk. Padło na ten, bo zachęcał obietnicą Volume Up. Produkt jest w klasycznym i poręcznym opakowaniu. Ponieważ opakowanie jest transparentne, możemy zobaczyć kolor. Ma klasyczny aplikator, zktórym przyjemnie się pracuje. Ja osobiście wybrałam produkt w kolorze jasnorózowym z drobinkami, ale nawet nie jestem już w stanie powiedzieć, jakie jest faktyczne oznaczenie koloru, bo ja od razu pozbywam się naklejek. Generalnie produkt z tych "pic na wodę fotomontaż", bo w moim przypadku mrowienia nie ma, nie dzieje się kompletnie nic w temacie Volume Up. Koloru na moich ustach też nie ma, a bardzo chciałam, żeby był. Na moich ustach jest po prostu transparentny z drobinkami. Nie jest trwały, bo ja po godzinie nie mam już nic na ustach i chyba dobrze, bo kiedy wychodzę na dwór w wietrzne dni, włosy przyklejają mi się do tego błyszczyka. Według mnie wysusza usta, mimo swojej dziwnej kleistej konsystencji. Produkt jest bardzo wydajny, bo męczę go już kilka miesięcy... Znalazłam jednak dla niego zastosowanie. Nakładam go na matową pomadkę, kiedy trochę się zjada, żeby wyrównać koloryt, bo w przedziwny sposób je rozpuszcza i przedłuża utrzymywanie się jej na ustach. Za to 3 gwiazdki. Raczej już nie skorzystam mimo przystępnej ceny.

Mój ulubiony

Lubię błyszczyki, bo ładnie nabłyszczają usta.
Błyszczyk do ust Wibo już od pierwszej aplikacji na usta stał się moim ulubionym. Co prawda trochę powoduje szczypanie i mrowienie, bo zawiera papryczki chili, ale to tylko chwilowy dyskomfort. U mnie trochę powiększa usta, nie jest to spektakularny efekt WOW, ale jednak. Zawsze coś.
Podobają mi się w nim drobne kryształki, które pięknie mienią się na ustach. Używam naprzemiennie dwóch kolorów, jasny i ciemniejszy róż, ale wolę jaśniejszy wariant.
Błyszczyk dobrze się aplikuje, nie spływa z ust i ładnie uwydatnia kolor.
Wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt, że przy dłużnym używaniu błyszczyka opakowanie się obkleja, co jest wysoce niekomfortowe.
Cena i wydajność ok.

Całkiem przyjemny produkt

Miałam już w swojej kolekcji kilka produktów z tej serii i jestem z nich raczej zadowolona.
Kupując go nie miałam specjalnej nadziei na to, że faktycznie daje efekt powiększenia ust i się nie myliłam. Produkt mimo delikatnego pieczenia nie daję na moich ustach żadnego efektu, co nie zmienia faktu, że ładnie wygląda i przez obecne w nim drobinki uwydatnia usta.
Produkt posiada kilka odcieni, natomiast moim faworytem jest ten najbardziej przezroczysty. Ładnie wygląda on nałożony na matową pomadkę lub też bezpośrednio na usta
Aplikator jest bardzo wygodny i umożliwia precyzyjne nałożenie produktu.
Myślę, że jeszcze kiedyś ponownie skuszę się na ten produkt, ponieważ jest łatwo dostępny i posiada przystępną cenę.

Ładnie się prezentuje

Kupując ten produkt nie miałam na celu uzyskania efektu powiększenia ust za wszelką cenę - bardziej chciałam go przetestować w ramach ciekawostki kosmetycznej. Błyszczyk kosztuje około 20 złotych więc skusiłam się spróbować na sobie jak to działa. W sprzedaży jest dostępnych kilka kolorów - różne odcienie różu, czerwieni oraz przezroczysta wersja.

Opakowanie jest przezroczyste więc widać ile produktu pozostało w środku. Aplikator jest precyzyjny i wygodnie się nim pracuje.

W moje posiadanie wpadł kolor 08 (czerwony) oraz 21 (przezroczysty). Oba produkty mimo efektu pieczenia nie powiększyły moich ust, ale za to bardzo ładnie się prezentowały. Co prawda w ciągu dnia trzeba je poprawiać, ale naprawdę. bardzo podoba mi się ich wygląd. Nadają błysk - jak to błyszczyk ma w zwyczaju ;)

Wersja czerwona pozostawia na ustach delikatne muśnięcie kolorem, natomiast wersja przezroczysta tworzy bezbarwną połyskującą powłokę. Przezroczysty wariant dobrze sprawdzi się kiedy chcemy dodać błysku do innego produktu na usta (tylko trzeba pamiętać o wyczyszczeniu aplikatora przed wsadzeniem go do opakowania:)).

Jeśli komuś nie przeszkadza chwilowe pieczenie i szuka błyszczyka, który ładnie wygląda na ustach to myślę, że warto go wypróbować.