Indigo Nails Lab, Removable Protein Base (Baza proteinowa)

Indigo Nails Lab, Removable Protein Base (Baza proteinowa)

Baza po brzegi wypełniona proteinami, które odżywają i wzmacniają Twoją płytkę. Zaczyna chronić nasze paznokcie automatycznie po wyciągnięciu ręki z lampy. Przywraca jej zdrowy i promienny wygląd
Delikatna formuła jest w 100% bezpieczna dla naturalnej płytki. Baza chroni zniszczoną płytkę przed czynnikami zewnętrznymi oraz urazami mechanicznymi.
Chcesz, aby hybryda trzymała się na miękkich elastycznych paznokciach? Baza Protein usztywnia paznokcie i sprawia, że są one twarde i ultra wytrzymałe.
Wyjątkowe właściwości bazy pozwalają na przedłużenie łoża paznokcia, odbudowanie uszkodzonej płytki, delikatne nadbudowanie krzywej C oraz korektę nierówności płytki paznokcia. Dzięki swojej konsystencji aplikacja Protein Base jest niezwykle prosta.
Baza jest całkowicie rozpuszczalna w Removerze.
Gęsta konsystencja pozwala na przedłużanie paznokci o 3mm

lakiery podkładowe
ochronne, odżywcze, przedłużające trwałość lakieru
żelowa

Najlepsza baza proteinowa Indigo

To moja ulubiona baza proteinowa. Wielokrotnie ratowała życie moim paznokciom. Kiedy miałam spadek odporności oraz witamin, moje paznokcie stały się bardzo kruche i łamliwe, odchodziły i łamały się od spodu nawet pod lakierem hybrydowym. Po zastosowaniu bazy paznokcie stały się wzmocnione oraz zabezpieczone przed kolejnymi urazami. Baza jest moim must-have. Można nią również nadbudowywać i przedłużać płytkę paznockia. Po regularnym zastosowaniu paznokcie odzyskują swoją kondycję. Są długie i twarde. Polecam z ręką na sercu!

Trochę przereklamowana

Kupiłam tą bazę bo mam problem z utrzymaniem się na moich paznokciach zwykłej hybrydy czy żelu, gdy nie są przedłużone chociaż o 1 mm.

Wszyscy mi ją polecali, że jest najlepsza i wszystko będzie trzymać na mur beton.

Wzbraniałam się bo jednak cena robi swoje.

W końcu ją kupiłam.. jest lepiej bo trzymają dłużej niż tydzień, a nie dwa - trzy dni..

Ale nie jest to to czego bym oczekiwała.

Poza tym bazą dobrze się pracuje, łatwo się ją rozprowadza.

Baza proteinowa, Indigo Nails Lab

Bazę proteinową od Indigo Nails Lab kupiłam na jednej z aukcji internetowych.
Opakowanie zawiera 7 ml kosmetyku, zapłaciłam około 46 zł.
Jeśli chodzi o wykonywanie hybryd jestem osoba początkującą, ale poniekąd zmusiło mnie do tego życie umawiałam się do kosmetyczki z trzy tygodniowym wyprzedzeniem a później często mi coś na ten dzień godzinę wypadło a nie było możliwości przełożenia terminu w okresie najbliższego tygodnia dlatego postanowiłam sama zmierzyć się z tematem.
Bazę kupiłam sugerując się recenzjami i muszę potwierdzić jest świetna nakładam jedną cienką warstwę, ładnie równomiernie się rozprowadza, dobrze się trzyma mimo wykonywania różnych domowych prac.
Dodatkowy plus za pędzelek który pozwala na dobre równomierne nałożenie bazy.
Podsumowując świetna baza, trwała i bardzo wydajna, warta swojej ceny choć nie miała bym nic przeciwko by była nieco niższa,na pewno kupię kolejne opakowanie.
Dobra baza to podstawa serdecznie polecam !

Baza do zadań specjalnych

Jest to baza do zadań specjalnych. można nią nawet o kilka milimetrów przedłużyć paznokcie. Jest gęsta więc ogranicza to jej spływanie. Dobrze się trzyma na paznokciach, bo manicure z reguły wytrzymuje około 3 tygodni. Nakładam ją również jako bazę pod żele. Najlepiej jest ją cieniutką warstwą najpierw wetrzeć w płytkę paznokcia, a dopiero później drugą warstwę nałożyć grubszą, budującą. Nie ma koloru, ale jej zapach jej specyficzny.

Bardzo dobra baza

Marka Indigo jest jedną z droższych marek, jeśli chodzi o lakiery i bazy hybrydowe. Baza jest dosyć płynna. Kolor dobrze się jej trzyma, nie rozwarstwia, nie odpryskuje. Baza szybko się poziomuje i łatwo można stworzysz kształt paznokcia. Baza jest dostępna w większości drogerii. Baza jest elastyczna , ale nie wzmacnia paznokci.
Jako baza sprawdza się super, jednak nie regeneruje paznokci.

Bardzo dobry produkt

Jak na chwilę obecną uważam tą bazę jako jedną z najlepszych w porównaniu do wszystkich, których używałam. Mam problem z naturalnym zapuszczeniem i nadaniem fajnego kształtu paznokci. Ta baza jest moim super odkryciem. Jest łatwa w aplikacji. Po nałożeniu szybko się utwardza pod lampą uv. Długo utrzymuje się na paznokciach. W porównaniu do innych baz paznokcie się nie łamią przez długi okres czasu i nie zapowietrzają.

Moja ulubiona

Mam bardzo słabe paznokcie, niczym papier, wyginają się i hybryda po prostu się nie trzyma. Używałam kilka baz tego rodzaju i ta okazała się najlepsza. Dzięki niej paznokcie stały się twardsze i mocniejsze, bardzo polecam. Z początku używałam kilka tygodni samej bazy, a dopiero później dodałam kolor i efekt utrzymał się dłużej niż zawsze. Polecam, bo działa.

Kupiony w: U konsultantki

Moja ulubiona

Chyba nie ma lepszej bazy od tej. Testowałam już naprawdę wiele różnych baz, ale ta jest najlepsza i najlepiej mi się z nią pracuje.
Super opakowanie, które chroni zawartość - to wiadomo.
Pędzelek idealny, dobrze się nim pracuje.
Idealna konsystencja, super rozprowadza bazę po paznokciach.
Pokrywa paznokcie równomiernie, bez smug i innych nieprzyjemności. Skutecznie i ładnie też wyglada na paznokciach. Lubie ją nawet solo!

Najlepsza jaką miałam

Zacznę od tego, że baza zamknięta jest w standardowym dla indigo białym słoiczku ze złotą nakrętką. Grubość pędzelka również standardowa dla tej marki, jeśli nabrać odpowiednią ilość, jednym pociągnięciem można załatwić sprawę.
Kolor ma delikatnie beżowo różowy ale raczej taki przezroczysty, co do zapachu, nie przywiązuję do tego wagi, nie uczula i nie powoduje uczucia nadmiernego przegrzewania podczas utwardzania w lampie. Skoro już o utwardzaniu mowa, 30s w lampie ledowej spokojnie wystarcza, ale jak chcę mieć paznokcie dłużej niż 2 tygodnie daję 60s. Trzyma się szalenie dobrze..
Czas na najważniejsze.
Ta baza ku mojemu ogromnemu zdziwieniu odbudowuje mi paznokcie tak dobrze jak ukochana odżywka z GR, ale że ten drugi produkt nie służy do hybryd, to ta baza naprawdę czyni cuda i tylko po jej użyciu i zdjęciu z pazurków, mam paznokcie gotowe do kolejnej hybrydy, silne jak kość słoniowa.
Trzyma się równie świetnie, tak jak napisałam wyżej tydzień dwa, a pewnie nawet i trzy by wytrzymała gdyby komuś nie przeszkadzał odrost.
Zdecydowanie zdecyduję się kupić ją ponownie gdy wykończę obecną buteleczkę. Cena jest owszem spora, ale no cóż, zdecydowanie produkt jest warty tej ceny, a jak gdzieś uda się dorwać na promocji to wielokrotna radość.
Z serduszka polecam wszystkim paznokciomaniaczkom.

Dobra baza

Zakupiłam bazę bo naczytałam się super poleceń, dla mnie baza jak baza.
Co na pewno to bardzo dobrze utrwala się w lampie. Trwałość jak przy innych bazach dla mnie większe znaczenie ma top.

Kupiony w: U konsultantki

Mój nr 1!

KOCHAM TEN PRODUKT.
Baza idealna, do każdego typu płytki niemalże. Radzi sobie z każdym problemem czy to z łamliwością paznokci czy też z nietrwałością produktów.
Używam jej notorycznie i jest moim nr 1.
Jest gęsta choć łatwo nałożyć cieńką warstwę. Utwardza płytkę paznokcia i przedłuża trwałość manicure.
Jest jak dla mnie bezkonkurencyjna i nie zamienię na żadną inną.
A do tego wyszła limitowana edycja w złotym opakowaniu które już całkiem skradło moje serce.
Polecam żeby wypróbować.

Najlepsza baza proteinowa jakiej do tej pory używałam. Wzmacnia paznokcie na tyle, że przestały mi się łamać. Jedyny jej minus to cena, która jest dość wysoka. Cale szczęście produkt jest wydajny, więc mimo wszystko nadal będę go kupować.