L'Oreal Paris, Elseve, Magiczna Moc Olejków, Maska odżywcza z olejkiem kokosowym

Średnia ocena: 3.64/5

Dyscyplinuje niesforne pasma włosów, aby ich stylizacja stała się łatwa i przyjemna. Odżywia włosy od nasady aż po same końce. Nadaje włosom zmysłowy, kokosowy zapach.
Jedna maska, wiele sposobów użycia:
• Przed zastosowaniem szamponu.
• Podczas mycia włosów: .
• Maska do włosów po umyciu
• Maska stosowana na noc
• Intensywne pielęgnacja na dzień, bez spłukiwania: w dowolnym momencie dnia.

do włosów suchych i zniszczonych, do włosów normalnych
nawilżające, regenerujące, wzmacniające, wygładzające
w słoiku
Skóra głowy
normalna, sucha i wrażliwa
bogate

Dobra, choć silikonowa maska

Na co dzień staram się świadomie podchodzić do pielęgnacji włosów i zwykle używam jedynie kosmetyków z naturalnym składem, natomiast czasem lubię pozwolić sobie na małe "grzeszki" w pielęgnacji. Tak jest w przypadku pięknie pachnącej kokosem maski Loreal. Nie jest to kosmetyk na co dzień, ale od czasu do czasu warto po nią sięgnąć, gdy zależy nam na natychmiastowym efekcie - wygładza i dociąża włosy, stają się sprężyste i wyglądają zdrowo, choć mam świadomość, że to zasługa obecnych w składzie silikonów.

Nabłyszcza i odżywia włosy.

Wystarczy stosować małą ilość maski, jest bardzo wydajna. Ujarzmia, wygładza i zapobiega puszeniu się włosów, cudownie pachnie, jest komfortowa w stosowaniu i w widoczny sposób poprawia kondycje włosów.

Kocham

Miałam ją już jakiś czas temu i zużyłam całą .
Uwielbiam testować maski do włosów . A jak mają coś z kokosa to już jestem cała happy.
Pamiętam , że długo na nią polowałam .

Jak dla mnie to ma cudny zapach . Wygodne opakowanie . Szata graficzna również mi się podoba . Produkt jest wydajny . Dobrze nakłada się na włosy . Nie potrzeba go dużo .
Włosy po tej masce są miękkie w dotyku . Łatwo się rozczesują . Dobrze się je później układa .
Moim zdaniem warta przetestowania .

Jestem zadowolona

Skuszona dobrymi opiniami zamówiłam , bo nie jest nigdzie dostępna aby kupić stacjonarnie .
Zapach jest piękny . Konsystencja dość gęsta , opakowanie bardzo praktyczne . Do moich bardzo suchych i kręconych włosów sprawdza się idealnie , ujarzmia je , nakładam jak mam czas nawet na 2h , po spłukaniu włosy pachną przepięknie , dobrze się rozczesują i nie puszą się . Dla mnie rewelacja .
Używam szampon przeciw wypadaniu włosów który nie podrażnia skóry ale za to delikatnie wysusza włosy więc ta odżywa daje sobie radę . Napewno zamówię ja jeszcze nie raz .

jest OK

Ładnie pachnie, a zapach zostaje na dłużej. W składzie nic nadzwyczajnego, ale dobrze się komponuje. Ma dużo zapachu i troszkę oleju kokosowego.
Działanie OK: nie obciąża, nabłyszcza i lekko wygładza. Łatwo się spłukuje.

Super!

Maska do włosów Loreal Elseve Magiczna Moc Olejków. Uwielbiam całą tę serię z olejkami kwiatowymi ze względu na przecudny zapach produktów . Maska ma dosyć fajną, gęstą konsystencję. Zazwyczaj zostawiam ją na włosach na około godzinę i efekt jest super. Włosy są mięciutkie w dotyku, lśniące i odżywione. Stosowana razem z szamponem z tej samej serii naprawdę pomaga zniszczonym i wysuszonym po farbowaniu włosom. Plus za praktyczne opakowanie - można w całości zużyć produkt bez męczenia się przy końcówce.

Stosuję od ok roku. Jestem bardzo zadowolona. W szczególności po pierwszym użyciu był naprawdę efekt wow. Wcześniej używałam hair food i później anwen itp, które doprowadziły moje włosy do istnej tragedii - włosy były matowe, puch, siano bez połysku, smutne strąki. Miały być niby zdrowsze.. "świadoma pielęgnacja" oh ah jaki skład.. Ta maska loreal była przełomem, bo po kilku latach wlosingu i świadomej pielęgnacji dotarło do mnie, że to nie działa. Porównałam swoje zdjęcia sprzed kilku lat i okazało się że mam połowę włosów co wcześniej o brzydkim matowym wysuszonym wyglądzie.

Maska loreal była miłą odmiana wreszcie poczułam miękkie lejące się włosy i zobaczyłam na nich blask.

piękny zapach i działanie

Odżywka posiada aksamitną, treściwą konsystencję. Już po pierwszym użyciu włosy stały się zachwycająco gładkie i miękkie. Są sypkie, pięknie się układają i zdrowo się błyszczą. Kuszący kokosowy zapach kosmetyku pozostaje na długo na włosach. Produkt odżywia oraz cudownie wygładza nadając włosom miękkość.

Bardzo dobra maska na każdą kieszeń

Rzeczywiście jedna z lepszych masek do włosów powszechnie dostępnych.
Ma bardzo przyjemny kokosowy zapach z nutą wanilii. Bardzo dobrze sie rozprowadza-od razu wnika we włosy, niezależnie czy jest stosowana po umyciu włosów, czy na suche włosy. Sama mam włosy podatne, z tendencją do puszenia - cechy włosów wysokoporowatych i do tej pory żadna z popularnych mask nie zrobiła tego, co obiecuje producent. Ta -owszem. Włosy stają sie dużo gładsze, przez co lśniące, nie daje efektu tłustych włosów. Stosowałam ją również w ciągu dnia, by ujarzmić puszące kosmyki- również bardzo dobrze sie rozprowadza, od razu wygładza puszące sie włosy, ale -znowu , nie wyglądają jak tłuste.
Więcej, zamiast pianki do układania włosów zaczęłam używać właśnie tego kosmetyku wgniatając maske to włosów- fajnie podtrzymuje skręt i są to ujarzmione fale, czy loki. Bardzo łatwo się zmywa. To moje trzecie opakowanie. Próbowałam naprawde wielu masek, skończyło sie na Kerastase, a ta maska rzeczywiście działa skutecznie.
Nie wiem, czy osobom z cinkimi, gładkimi włosami będzie dobrym rozwiązaniem. Typowy, skuteczny kosmetyk do włosów odwodnionych , niwelująca puszenie sie, nawilżająca.

Dobra drogeryjna maska

Niby to nie jest jej podstawowe działanie ale uwielbiam tą maskę za jej piękny kokosowy trochę waniliowy zapach.
Używa się jej cudnie, włosy pachną przesmacznie i zapach nie znika od razu po spłukaniu.
Poza tym, maska robi to co ma robić - fajnie wygładza, dociąża włosy, nie wzmaga puszenia na drugi dzień. Rozczesywanie jest znacznie łatwiejsze, mniej szarpania się. Ma dobrą konsystencję, odpowiednio gęstą ale też kremową, łatwo się ją nakłada i rozsmarowuje przy niewielkiej porcji.

Mimo długiego czasu wracam do niej

Maseczkę kupiłam już kilka razy i zawsze do niej wracam z ogromnym sentymentem. Bardzo dobrze nawilża włosy i łatwo się po niej rozczesuje. Najbardziej w tej maseczce podoba mi się jej zapach jest delikatny mleczny słodki i zostaje on na włosach jakiś czas. Używanie jej to istna przyjemność

Wracam do niej