Bella, Panty Ideale StaySofti Large, Ultracienkie wkładki higieniczne o wydłużonym kształcie, aromatyzowane

Ultracienkie wkładki higieniczne Bella Panty Ideale:
o wydłużonym kształcie,
delikatnie aromatyzowane.

podpaski, wkładki, tampony
ochronne
zapachowa
pakiet

Jestem z nich bardzo zadowolona

Wkładki zostały umieszczone w kartonowym pudełku. Z boku mamy wyznaczone miejsce, gdzie należy je otworzyć - wówczas tworzy się klapka. To sprawia, że przechowywanie produktu jest zarówno wygodne, jak i higieniczne. Mamy tutaj aż 40 sztuk, więc starczą na długo.

Wkładki są aromatyzowane i to dość mocno. Maskują ewentualny nieprzyjemny zapach wydzieliny, co potęguje poczucie czystości i świeżości. U mnie nie powodują podrażnień czy uczuleń, niestety nie każdy będzie miał tyle szczęścia - alergiczki powinny omijać je szerokim łukiem.

Wkładki rzeczywiście są większe od standardowej wersji. Dzięki temu będą idealną propozycją na ostatnie dni okresu - zapewniają jeszcze większe poczucie bezpieczeństwa. Są bardzo cienkie, a więc również dyskretne. Mimo tego nie można odmówić im skuteczności w kwestii chłonności, a ponadto wchłaniają wydzielinę do środka wkładki. Na ich komfortowe noszenie wpływa również fakt, że są oddychające oraz niezwykle miękkie. Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu łatwo dopasować je do bielizny. Klej jest na tyle mocny, aby przez cały czas noszenia przytrzymać wkładkę na swoim miejscu, ale też łatwo usunąć ją bez śladów kleju.

Byłyby idealne, gdyby nie zapach.

Wkładki te kupiłam zachęcona przede wszystkim marką (produkty higieniczne marki Bella stosuję od lat) oraz promocyjną ceną. Zamknięte są one w bardzo ładnym, tekturowym opakowaniu, które cały czas wygląda estetycznie. Same wkładki mimo przymiotnika "large" wcale nie są jakieś szczególnie długie (powiedziałabym, iż optymalne). Są również bardzo cienkie i praktycznie ich nie czuć podczas noszenia. Pasek z klejem mocno trzyma, więc wkładka się nie przemieszcza ani nie roluje na bieliźnie. Poza tym są one całkiem chłonne, więc idealnie się sprawdzą na końcówkę miesiączki czy czas, gdy wydzieliny pochwowej jest więcej. Jedynym minusem tychże wkładek jest ich bardzo intensywny zapach - mocne aromatyzowanie tego typu artykułów niestety może skutkować podrażnieniem i stanem zapalnym, dlatego wolę raczej te bezzapachowe.

Nie dla mnie.

W zasadzie byłabym ze wszystkiego zadowolona, Cieniutkie, dyskretne, miłe w dotyku, dobrze trzymają się bielizny jednak jedna rzecz przekreśla dla mnie caly produkt-aromat. Niestety nie mogę używać zapachowych produktów do higieny intymnych części ciała. Narusza to naturalną florę, często zdarzają mi się zapalenia, pieczenia, podrażnienia. Nie jest to zatem produkt dla każdego a tym bardziej dla wrażliwszych osób.

Dyskretne

Świetne wkładki, w moim przypadku 100% zadowolenia.
Są mega cienkie, niewyczuwalne podczas użytkowania.
Jest to produkt wysokiej jakości, doskonale skrojony, idealnie dopasowuje się do bielizny. Są naprawdę chłonne, czuje się z nimi bezpiecznie. Nie martwię się, że zaliczę jakąś niespodziewaną wpadkę.
Neutralizuje nieprzyjemne zapachy.
Czuje się z nimi świeżo i bezpiecznie.

Wygodne

Cienkie i wygodne wkładki. Jedne z najlepszych na rynku. Nie odklejają się i nie uczulają. Naprawdę wygodne w użytkowaniu. Nie zajmują dużo miejsca i można je wszędzie dostać bez żadnego problemu.

Dyskretna ochrona

Te wkładki higieniczne spotkałam w jednej z drogerii w moim mieście. Zakupiłam je skuszona opisem producenta jak i przepięknym, profesjonalnym opakowaniem. Nie zawiodłam się. Są naprawdę cudowne na każdą porę roku. Pięknie pachną, są dyskretne, nie odklejają się, nie podrażniają. Więcej informacji poniżej.

fajne

Wkładki znalazły sie wsród moich ulubionych produktów, sa bardzo cieniutkie maja delikatny nie drażniący zapach, nie powoduja podrażnień, są chłonne i dobrze trzymaja sie bielizny czyli maja te cechy na któryych mi zalezy jesli chodzi o higiene. Polecam

fajne, cienkie

Bardzo fajne Wkładki higieniczne o tradycyjnej grubości 3 mm,czyli nie za grube zapewniają poczucie komfortu na co dzień. Warstwa wierzchnia wkładki pokryta jest delikatną i miękką włókniną, a sama wkładka wykonana jest z paroprzepuszczalnego laminatu, dzięki czemu skóra oddycha.

Komfort

Ultracienka wkładka higieniczna z innowacyjnym, wyjątkowo delikatnym pokryciem StaySoft .W pełni wywiązują się ze swojego działania.Po przyklejeniu do bielizny nie odklejają się.. Są bardzo miękkie,cienkie, skutecznie neutralizują nieprzyjemne zapachy.Wyjątkowo chłonne wkładki ,które zapewniają poczucie świeżości i suchości przez cały dzień.

Komfortowe i o przyjemnym zapachu

Wkładki higieniczne Bella są ładne, przyjemnie pachną, zapewniają komfort, dobrze przylegają do bielizny i ruszają się razem z nami, zapewniając świetną ochronę i komfort. Ładnie pachną , bardzo ważne są przewiewne i nie powodują pocenia się :). Polecam. Naprawdę porządne wkładki .

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Polecam!!

Miałam zaszczyt je testować i powiem tak.. Są świetne. Na prawdę warte polecenia nic się nie dzieje z nimi podczas chodzenia nie przesuwają się ani nie odklejaja. Dość dobrze wchłaniają wszystko i można czuć się świeżo. Są delikatne i miękkie. Nie uczulają, a to akurat dla mnie dość ważne bo zapachowe wkład i przeważnie mnie uczulają. Fajnie, że są dłuższe do duży plus.

Dobre jakościowo wkładki

Wkładki nie podrażniają i nie uczula ją, porządnie trzymają się bielizny nie odklejają się. Są cieniutkie, dobrze chłoną wilgoć łatwo dostępne w drogeriach godne uwagi