Avon, Naturals, Orchid & Blueberry, Fragrance Spritz (Mgiełka do ciała `Orchidea i jagoda`)

Delikatna mgiełka do ciała z połączeniem zapachu jagody i orchidei nadaje skórze słodki zapach, odświeża. Połączenie aromatu jagód i orchidei zapewni zastrzyk energii na gorące, letnie dni. Rozpyl mgiełkę na skórze, omijając okolice oczu.

zapachowa
w sprayu
100 – 250ml, 50 - 100ml
mgiełki do ciała
zapachowe

Tania i fajna na lato

Tej mgiełki miałam wiele opakowań.
Bardo lubiłam za kwiatowy zapach, który równocześnie był dosyć słodki.
Na lato fajne, jednak teraz wiem, że wolę zwykle perfumy od mgiełkę.

Mgiełka Avon

+ ładny zapach
+ wygodne opakowanie z atomizerem
+ niska cena
+ wydajność
+ dostępność
+ ładna szata graficzna
+ odświeża skórę

- mało intensywny zapach
- zapach nie jest trwały

Słodziak

Bardzo słodki zapach, nie mdlący. Zapach jest intensywny, dobrze wyczuwalny, mało trwały jednak, jak to mgiełka. Czuć jagody, ogólnie przeważają owoce leśne, zapach kwiatowy jest jakby nieco z tyłu. Zapach jest idealny na jesień. Mgiełka jest wydajna, starcza na długo, wystarczy jedno lub dwa psiknięcia, aby zapach był intesywny. Jednak warto przy sobie nosić, aby odświeżać efekt.

Przyjemny zapach

Mgiełka Orchidea i jagoda ma wygodne, a zarazem przyjemne dla oka opakowanie.
Zapach jest słodki i owocowy, ale przy tym nie jest mdły.
Zapach nie utrzymuje się u mnie zbyt długo, ale jest to mgiełka więc nie spodziewałam się dużej trwałości.
Chętnie kupię tą mgiełkę ponownie.

Super! ♥

Mgiełki z Avon to coś fantastycznego! Utrzymują się dość długo, kosztują bardzo malutko, a są całkiem wydajne. Orchidea i Jagoda to kolejny zapach, z którym bardzo się polubiłam. Pięknie pachnie, odrobinę słodko, do tego kwiatowo, ale kobieco i wiosennie.

Kupiony w: U konsultantki

Dla mnie numer jeden na lato

Kocham ten zapach :) kupuję go zawsze na lato- jest on świeży i lekki. Mgiełka daje lekkie uczucie odświeżenia w gorące dni.
Może i nie jest zbyt trwała, ale przy takiej cenie można to wybaczyć.

słodka ale nie dusząca

Nie jestem zwolenniczką mgiełek ale ta była akurat w jakimś zestawie, który mnie zainteresował, stąd zupełnie przypadkowo stałam się jej posiadaczką. Wrzuciłam ją do torby na letnie wyjścia. Zapach jest słodki ale nie duszący, jakby się mogło wydawać. Znajduję w nim nawet lekką nutę świeżości. Całkiem fajna opcja do szybkiego i łatwego odświeżenia zapachu. Jak na mgiełkę utrzymuje się dość długo. Może nie jest zbyt wydajna ale chyba nie o to w mgiełkach chodzi ;) Ogólnie produkt jest przydatny ale nie niezbędny. Więcej raczej nie kupię ale tylko ze względu na to że nie przepadam za mgiełkami.

Fajna mgiełka

Głównie używam perfum, jednak lubię odświeżać powietrze w pokoju za pomocą mgiełki lub psiknięcie na chwilowe wyjście z domu np. do sklepu. Ta mgiełka jest cudowna! Ma piękny zapach, nawet długo się trzyma, nie drażni i nie powoduje bólu głowy (a niestety jestem wrażliwa co do zapachów). Lubię tę mgiełkę i wiem, że raczej do niej wrócę :D

Zapach zimy

Jak zwykle Avon daje nam opakowanie z atomizerem i poręczną buteleczką mieszczącą sie do torebki (co się przyda bo zapach utrzymuje się tylko kilka godzin).
Mgiełka pachnie mrocznie, kwiatowo z nutą słodkości. Zapach jest trochę ciężki, co akurat u mnie na plus, bo lubię takie ciężkie mroczne zapachy. :D
Dzięki zapachowi można zyskać pewność siebie i przeć do przodu!

Całkiem dobra mgiełka

Skusiłam się na kupno tej mgiełki, ponieważ brakowało mi takiego produktu i zaciekawiło mnie połączenie jagody i orchidei.
Tak więc jeśli chodzi o zapach: w mojej opinii jest bardzo ładny, świeży i dość intensywny. Niestety w moim przypadku nie trzyma się zbyt długo i szybko się ulatnia. Jeśli komuś zależy na tym, by pięknie pachnieć cały dzień, to niestety będzie zawiedziony.
Samo opakowanie - fajnie, że nie jest zbyt duże, bo może się zmieścić do torebki (opakowanie ma 100 ml).
Cena w sam raz - na tle innych mgiełek wypada bardzo korzystnie.

Ciekawy zapach

Mgiełka do ciała - jagoda i orchidea. Dostałam od mojej siostry i zaczęłam stosować je właśnie dzięki niej. Kosmetyk ma bardzo ładny zapach, ale nie utrzymuje się zbyt długo na ciele. Ja mam dla niej różne zastosowanie.
Do ciała ok. Lubię tą mgiełką zawsze rano spryskać pościel i koce. Bardzo dobrze utrzymuje się zapach właśnie na takich rzeczach. Od czasu do czasu spryskam również na wieczór i przyjemnie mi się zasypia. Dodatkowo spryskuje nią również firanki w domu, a po otwarciu okien pachnie cały dom.
Może służyć nawet jako odświeżacz ????.

Mgiełka jest dość tania. Za pojemność 100ml płacimy ok. 9zł. Jest dość wydajna. Po pierwszym użyciu ważna 12 miesięcy.

Fajny na jesień

Nie wiem dlaczego, ale wydaje się być fajnym zapachem na jesień. Jest słodkawy, ale nie jest mdły. Jak to mgiełka nie utrzymuje się długo, ale cena nie jest wysoka przy promocjach więc nie jest to problemem. Mgiełek używam jak wychodzę na 2-3 godziny na uczelnię, albo gdzieś na miasto na chwilę. Mgiełka nie jest intensywna więc zapach dla innych nie powinien być nachalny :)