CeraVe, Nawilżający Balsam do Skóry Suchej

Średnia ocena: 3.69/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

3 KLUCZOWE CERAMIDY, ABY WSPIERAĆ ODBUDOWĘ NATURALNEJ BARIERY OCHRONNEJ SKÓRY

Opracowane we współpracy z dermatologami balsam o bogatej formule.
Nawilża i wpiera odbudowę bariery ochronnej skóry twarzy i ciała.

Zawiera 3 kluczowe ceramidy i kwas hialuronowy.
Odpowiedni dla dzieci i dorosłych.
Bezzapachowy, hypoalergiczny i niekomedogenny.

Technologia MVE - Kontrolowany proces nawilżenia przez cały dzień.
Kwas Hialuronowy - wspiera utrzymanie prawidłowego poziomu nawilżenia skóry

regenerujące, nawilżające, wygładzające, natłuszczające
bez parabenów, bezzapachowa, hipoalergiczna
normalna, wrażliwa, sucha, alergiczna / atopowa, odwodniona
w słoiku
balsamy

Świetny, dla bardzo suchej skóry, też dla wrażliwej

Balsam bardzo suchej skóry, też dla wrażliwej. Jest to wydajny kosmetyk, zamknięty w dużym słoiczki, o dość gęstej konsystencji. Dobrze się rozsmarowuje i odczuwalnie, od razu długotrwale nawilża skórę. Dzięki niemu nawet skóra po kuracjach wysuszających staje się gładka, ujędrniona i widocznie nawilżona, uczucie ściągania przestaje być codziennością a łuszczenie skóry zapada w niepamięć. Super ! Serdecznie polecam ten balsam!

Cudo do suchej skóry

Balsam do ciała Cerave jest absolutnie niesamowitym produktem, który zasługuje na najwyższe pochwały. Od momentu rozpoczęcia jego stosowania, moje doświadczenie z łuszczycą uległo znaczącej poprawie. Balsam ten nie tylko skutecznie wspomógł leczenie mojej łuszczycy, ale także zapewnił mojej skórze niezrównane nawilżenie i pielęgnację.

Jedną z najbardziej imponujących cech tego balsamu jest jego zdolność do głębokiego nawilżenia skóry. Już po pierwszym zastosowaniu czułam, jak moja skóra staje się miękka, gładka i bardziej elastyczna. Dzięki tej intensywnej pielęgnacji, moja skóra przestała być szorstka i sucha, co było szczególnie ważne w walce z łuszczycą.

Co więcej, balsam Cerave ma niezwykle lekką i nietłustą formułę, która szybko się wchłania, pozostawiając skórę odświeżoną i komfortową. Nie muszę się obawiać, że zostawi na ubraniach nieestetyczne plamy czy uczucie lepkości na skórze. To sprawia, że stosowanie tego balsamu jest prawdziwą przyjemnością.

Jednak to, co naprawdę wyróżnia balsam Cerave spośród innych produktów, to jego skuteczność w walce z łuszczycą. Regularne stosowanie tego balsamu pomogło mi w kontrolowaniu stanu mojej skóry, zmniejszeniu łuszczycowych placków i złagodzeniu swędzenia oraz podrażnień. Jest to dla mnie prawdziwa ulga i ogromna pomoc w codziennej pielęgnacji skóry.

Nie mogę również nie wspomnieć o jego delikatnym, neutralnym zapachu, który sprawia, że stosowanie tego balsamu jest przyjemne i relaksujące. Mogę go używać każdego dnia bez obaw o nadmierną intensywność zapachu.

Wszystko to sprawia, że balsam do ciała Cerave to dla mnie nie tylko produkt do pielęgnacji, ale prawdziwy sojusznik w walce o zdrową, gładką i komfortową skórę. Jestem zachwycona jego skutecznością i jakością, dlatego z całego serca polecam go każdemu, kto boryka się z problemami skórnymi, w tym również z łuszczycą.

Ulubieniec!

Uwielbiam ten nawilżający balsam do skóry suchej od marki Cerave. Zawsze zaopatrzam się w to duże opakowanie i już nie zliczę ile ich zużyłam. Jest bardzo gęsty, ale nie zapycha przy tym. Świetnie nawilża i lubię go za uniwersalność - świetnie sprawdzi się do twarzy jak i do całego ciała. Dodatkowo nie uczula, jest bardzo delikatny, wydajny i szybko się wchłania.

Idealne nawilżenie

Nawilżający Balsam do Skóry Suchej CeraVe to produkt, który z pewnością zasługuje na uznanie. Ten balsam o bogatej formule spełnia swoje obietnice nawilżenia i wsparcia odbudowy bariery ochronnej skóry twarzy i ciała. Jedną z najbardziej cenionych zalet tego produktu jest jego bezwonność. Dla osób wrażliwych na intensywne zapachy czy alergenowe substancje zapachowe, ta cecha jest niezwykle ważna. Dodatkowo, fakt że jest hypoalergiczny i niekomedogenny czyni go odpowiednim dla różnorodnych grup wiekowych, włącznie z dziećmi.

Skład tego balsamu jest również godny uwagi. Zawiera trzy kluczowe ceramidy oraz kwas hialuronowy, które są kluczowe dla utrzymania prawidłowego poziomu nawilżenia skóry. Dla mojej suchej skóry ten produkt okazał się prawdziwym błogosławieństwem. Po regularnym stosowaniu zauważyłam znaczną poprawę w nawilżeniu i elastyczności skóry. Jednakże, warto zauważyć, że chociaż balsam ten jest skuteczny, może być nieco mniej odpowiedni dla osób poszukujących produktu o lekkiej konsystencji, zwłaszcza w czasie bardziej gorącym, kiedy skóra potrzebuje lżejszych formuł.

Podsumowując, CeraVe Nawilżający Balsam do Skóry Suchej to godny polecenia produkt, który spełnia swoje obietnice nawilżenia i wsparcia skóry, a przy tym jest odpowiedni dla różnych grup wiekowych i wrażliwych skór. Dzięki jego skutecznej formule, można cieszyć się zdrowszą i bardziej nawilżoną skórą, bez obaw o potencjalne alergie czy nieprzyjemne zapachy.

Nie wiem co o nim myśleć

Czytałam bardzo dużo o tym balsamie i zużyłam całe opakowanie, aby przekonać się, czy poradzi on sobie z moją skórą. Jeśli chodzi o jego działanie, to nie zauważyłam nic nadzwyczajnego, inne balsamy radzą sobie bardzo podobnie, jedyny plus za to, że szybko się wchłania, natomiast pozostawia delikatną warstwę na skórzę. Na ten moment do niego nie wrócę, będę szukać dalej mojego must-have do mojej suchej skóry.

Cudowne ukojenie skóry AZS

Balsam od Cerave to kolejny zakupiony przeze mnie balsam w nadziei że może pomoże na moje zaostrzone AZS z którym mało co sobie radzi, a jeśli już to tylko na chwilę.

Ale zacznę od początku moja skóra jest sucha, zaczerwieniona, podrażniona, swędząca no jednym słowem koszmar ! Kupiłam ten balsam jako ostatnią deskę ratunku, posmarowałam od razu po kupieniu moje problematyczne miejsca, po kąpieli, następnego dnia i jakie było moje zdziwienie jak czerwone placki zaczęły znikać a skóra przestała swędzieć ❤️

Myślę że ten balsam zostanie ze mną na stałe, używam go cały czas profilaktycznie bo bardzo dobrze nawilża, szybko się wchłania i jest bezzapachowy a dla mnie to ogromy plus !

Opakowanie bardzo proste i wygodne, produkt można zużyć do końca za co ogromny plus.

Ja jestem pod dużym wrażeniem, balsam rzeczywiście działa i z czystym sumieniem polecam przetestować wszystkim z zaostrzonym AZS.

Wygodne opakowanie i super nawilżające działanie to główne zalety

Moja skóra jest sucha i wrażliwa, często podrażniona, zaczerwieniona. Towarzyszy mi uczucie ściągnięcia. Skóra wymaga delikatnej i skutecznej pielęgnacji. Ten kosmetyk nie spełnił w pełni moich oczekiwań, jednak daje mu solidne 8/10. Zacznę od konsystencji. Jest treściwa, bogata. Dobrze rozprowadza się na skórze. Szybkie wchłanianie to coś co bardzo cenię przy produktach o gęstej konsystencji. Balsam doskonale nawilża i natłuszcza, jednak uczucie nawilżenia nie utrzymuje się długo. Wygodne opakowanie zakręcane jak słoik.

Mój ulubiony

Ten balsam to HIT i mój ulubieniec od bardzo dawna. Jestem posiadaczką skóry suchej, A dzięki temu produktowi moja skóra jest mega nawilżona, nawilżenie utrzymuje się przez długi czas. Nawet łokcie i kolana, które bardzo były przesuszone ze skały nawilżoną skórę. Zaraz po aplikacji czuć mega nawilżenie, skóra jest miękka i jedwabista w dotyku. Bardzo lubię jego opakowanie, bez problemu mogę sobie nabrać balsamu tyle ile potrzebuję. A jeśli chodzi o jego konsystencję to jest dość treściwa, co niezmiernie mi się podoba. Szybko wchłania się w skórę nie pozostawiając uczucia lepkości a nie uczucia tłustości, no coś wspaniałego. Ten produkt zostanie ze mną z całą pewnością na długo.

Nawilżający balsam

Mam suchą skórę, produkt dobrze się sprawdza. Czasem trudniej się go nakłada, jest treściwy. Efekt jest natychmiastowy, bardzo dobre nawilżenie. Nie posiada zapachu, można użyć również na twarz. Bardziej odpowiada mi wersja z pompką, ale ten też się spisuje. Często po niego sięgam. Nie jest bardzo wydajny, raczej przeciętnie.

Idealny dla bardzo suchej skóry

Mój ulubiony balsam, idealny do bardzo suchej skóry, długotrwale działa, długotrwale nawilża sprawiając że skóra staje się gładsza, elastyczna i miękka. Duże opakowanie starcza na bardzo długo. Balsam jest bardzo wydajny. Odpowiednia konsystencja balsamu, szybko i dobrze się wchłania, nie pozostawia żadnego filmu na skórze.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Są lepsze balsamy w tej cenie

Kupiłam go z polecenia koleżanki i niestety sie zawiodłam . U mnie wgl się nie sprawdził. Dawałam mu kilka szans ale niestety nie jest dla mnie . Mam problem z suchą skórę a po nakładaniu tego balsamu nie czułam wgl żeby skóra była nawilżona dodatkowo niestety przez kilka minut po nałożeniu swędziała mnie strasznie skora i była czerwona . Myślę że są w tej cenie o wiele lepsze produkty.

Z całego serca polecam

Krem bardzo szybko się wchłania pozostawiając uczucie nawilżenia. Dzięki dobremu składowi, jako kosmetyk dermatologiczne wierzę, że robi mi dobrze:)
Sprawdza się zwłaszcza w okresie zimowym (używam przed wyjściem aplikując na okolice nosa, ust i brody, zamiennie z CERAVE SPF 50). Super również na resztę ciała. Ma przyjemny, bardzo delikatny zapach.