Batiste, Divine Dark Dry Shampoo with a Hint of Colour Dark & Deep Brown (Suchy szampon do włosów dla brunetek (stara wersja))

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 3.68/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Natychmiast odświeża włosy bez użycia wody, absorbując sebum i zanieczyszczenia oraz sprawiając, że włosy są puszyste, jedwabiście miękkie i uniesione u nasady.

do włosów bez objętości, suche szampony
oczyszczające
zapachowa
Skóra głowy
normalna, przetłuszczająca się
Odcienie
ciemne
w spray'u

Dobry

Dobry suchy szampon, niweluje wygląd suchych włosów. Pozostawia biały nalot na włosach, którego trudno wyczesać. Podczas częstego stosowania wysusza i podrażnia skórę głowy.

Dobry

Dobry suchy szampon, dobrze działa, niweluje wyglad tłustych włosów. U brunetek faktycznie dzięki barwnikowi nie widać go na włosach, ale jest tez jeden minus, bo psikajac nim głowę trzeba bardzo uważać na czoło, bo zostawia ciemne plamy. Nie raz po nałożeniu makijażu, musiałam go poprawiać. W użyciu raz na jakiś czas jest b. Dobry, ale przy częstszym stosowaniu, niestety mocno wysusza skore glowy. Zapach jest delikatny, nie drażniąc, a opakowanie jest wygodne w użytkowaniu. Ogólnie polecam, bo jest idealny przy niespodziewanych wyjściach z „tłustymi włosami”.

nie dla mnie

Mam włosy w kolorze ciemnego brązu, ale ten produkt jest jaśniejszy. Niestety, zostawia też taki nalot białawy u mnie.
Po nim włosy są trudne do rozczesania, przyklapnięte i wyglądają sucho, matowo. Podczas mycia wieczorem włosów woda była trochę brązowa więc to jest ten pigment, który ma on w sobie, ale tak jak mówię, nie jest jakiś ciemny na włosach.

Uwielbiam!

kolejny raz już go kupiłam, jest dla mnie lepszy niż ta zwykła wersja, która pozostawiała moje włosy lekko siwe. Nie używam go często, ale zawsze muszę go mieć w łazience tak na wszelki wypadek.
Natomiast radzę nie używać często suchych szamponów, gdyż mogą powodować wysuszanie skóry głowy. W sytuacji awaryjnej staram się najpierw związać włosy lub nałożyć nakrycie głowy, a jak to nie pomaga to wtedy wlatuje suchy szampon :D

W końcu suchy szampon bez białego nalotu!

Ten suchy szampon świetnie mi się sprawdził. Bardzo nie lubię siwego nalotu jaki tworzą inne tego typu produkty. Tutaj dostajemy produkt o ciemno brązowej barwie. Co ciekawe ma to tez dodatkowa zaletę, włosy po spryskaniu nim wyglądają na gestsze , bo barwi przedziałek.
Szampon nadaje fajnej objętości i skutecznie przedłuża świeżość włosów.
Zapach nie jest drażniący, powiedziałabym że neutralny.
Kupuje już kolejne opakowanie, bo jak na razie nie znalazłam lepszego produktu.
Warto go mieć awaryjnie w swojej szafce, gdy nie mamy czasu na mycie włosów codziennie.
Nie zauważyłam, żeby moje włosy były po nim wysuszone, więc jest bezpieczny :) osobiście używam go średnio raz na tydzień.

idealny do ciemnych włosów

Zużyłam kilka opakowań i jestem zadowolona z działania. Przede wszystkim, ogromnym plusem jest to , że szampon ma brązowy barwnik, dzięki czemu skrobia ryżowa nie bieli moich ciemnych włosów i szampon jest mniej widoczny na włosach niż zwykłe wersje.
Dobrze odświeża włosy, nadaje nieco objętości i ogólnie sprawia, że fryzura wygląda lepiej i estetyczniej.
Minusem jest dość niska wydajność i cena - wyższa od ceny podstawowych suchych szamponów Batiste.

Awaryjna rewelacja

Tego wydania szamponu Batiste używam od lat. Służy mi w awaryjnych sytuacjach. Jest idealny dla ciemnych włosów. Przy dużej ilość może lekko się osypywać na twarz. Wtedy zauważalny jest na policzkach i czole. Należy go używać umiejętnie i delikatnie. Kupuję najczęściej w Rossmannie i na ezebrze. Widziałam go również w supermarkecie Intermarche, ale w trochę innych wariantach zapachowych.

Najgorszy

Uwielbiam suche szampony Batiste, jednak ten zdecydowanie się od nich różni. Jest przeznaczony do ciemnych włosów, więc ma brązowy odcień, zamiast typowego białego. Jednak zamiast zalety stało się to jego największą wadą. A dlaczego? Brudzi on wszystko dookoła, a szczególnie uszy. Nie nadaje się więc kompletnie do używania.

Jak dla mnie najsłabszy z suchych szamponów Batiste

Suchy szampon to moja awaryjna broń, zawsze mam go pod ręką w nagłych sytuacjach.
Uzywlam już różnych suchych szamponów, zwłaszcza marki Batiste. Skusiłam na ten dla brunetek, ponieważ idealnie wpasowuje sie w odcień moich włosów. Zależało mi na odświeżeniu i braku białego nalotu na włosach.

Niestety ale muszę stwierdzić, że to najsłabszy produkt w asortymencie marki. Nie dawał żadnego odswiezenia, nie ważne ile dało się tego produktu, w jaki sposob był aplikowany na włosy, czy był wmasowywany i wyszesywany, czy chwilę był trzymany na włosach i później rozczesywany efektu nie było żadnego.
Nawet przy jednodniowych włosach gdzie nie były aż tak nie świeże nie dawał sobie rady.
Zdarzało się, że czasami poetgowal efekt nieświeżości włosów co wolalo i pomste i o normalny szampon.

Jedyny plus to faktycznie nie bielil włosów i dosyć ładnie pachniał. Ale dla tych dwóch pozytywów nie jest wart zachodu.

Najlepszy dla ciemnych włosów

Wypróbowałam wiele suchych szamponów ale ten został numerem jeden.

Jako jedyny działa, ponieważ spełnia dwa zasadnicze warunki :

+ odświeża włosy
+ nie zostawia białego nalotu

Nie rozumiem tylko dlaczego szampon dla brunetek jest droższy niż pozostałe wersje ???

Idealne odświeżenie naszych włosów

Produkt ten zakupiłam, podczas zakupów znając już prdoukty tej marki.
Tym razem skusiłam się na produkt przeznaczony dla brunetek, mając nadzieję, że ten nie pozostawia białych śladów na naszych włosach, które potrzebują odświeżenia.
Produkt posiada bardzo przyjemny zapach, natychmiast odświeża włosy, nadając im objętości. Idealnie sprawdzi się przed szybkimi wyjściami. NIe pozostawia białych plam na naszych włosach.
Dla mnie jako brunetki - produkt idealny.

Najlepszy!

Bardzo dobry suchy szampon, który odświeża włosy na wiele godzin. Opakowanie jest wygodne, spray się nie zatyka ani nic z tych rzeczy. Widać, że szampon ma kolor, dlatego nie należy się dziwić, że mogą się brudzić palce. Mnie to nie przeszkadza, ponieważ nigdy nie śpię z produktem we włosach. Od kiedy wiem, że brudzi, nie manewruję za bardzo palcami wokół głowy i włosów. :)

Produkt też nie śmierdzi, ani nie przytyka chwilę po aplikacji. To bardzo ważne, bo miałam taki jeden, który doprowadzał mnie do szału. Śmierdzący zapach chodził za mną pół dnia, mimo że raczej węch mam słaby. :D

Szampon wystarczy na kilkanaście aplikacji, może nawet 20. Wydaje mi się, że to całkiem sporo. Dla mnie must have, szczególnie że mam problem z przetłuszczającymi się włosami. Nie każdy szampon też fajnie oczyszcza skórę głowy, więc muszę ratować się tym produktem. Nie mogę na razie bez niego żyć.