Maybelline New York, Lash Sensational, Lash Multiplying Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Średnia ocena: 4.61/5

Średnia ocena: 3.68/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Pojemność 9,5 ml

Tusz Lash Sensational Maybelline zwiększa objętość rzęs, definiując każdą rzęsę z osobna i nadając efekt wachlarza, od kącika do kącika. Zaokrąglony kształt szczoteczki o zróżnicowanej strukturze pozwala na dotarcie nawet do najkrótszych rzęs.
Lekka formuła tuszu Maybelline Lash Sensational bez sklejania rzęs:
- mała zawartość wosków,
- lekka formuła wydobywająca intensywną czerń,
- lekkość formuły i kształt szczoteczki pozwalają na nakładanie maskary bez tworzenia nieestetycznych grudek.

niewodoodporne
Efekt
pogrubiające
Szczoteczka
z włosia

Uwielbiam!

Ten tusz od maybelline to mój pierwszy tusz ever! Kupiłam go jak mój pierwszy oficjalny tusz i nie rozstaję się z nim do dzisiaj. Uwielbiam go pięknie wydłuża, pogrubia rzęsy. Żaden nie równa się z nim :)

Ten tusz do rzęs jest jednym z moich ulubionych i od lat się z nim nie rozstaję

Tusz do rzęs marki Maybelline, którego używam od kilku lat od momentu jego premiery, stał się moim niezawodnym towarzyszem w codziennej pielęgnacji i makijażu. Jest to jeden z tych produktów, które od razu zaskakują swoją jakością i skutecznością, a której nie potrafiłam znaleźć w żadnym innym produkcie.

Jednym z najbardziej wyjątkowych elementów tego tuszu jest jego szczoteczka. Jest ona idealnie zaprojektowana w taki sposób, że umożliwia wydłużenie i podkręcenie rzęs w jednym pociągnięciu. Dzięki niej moje rzęsy zyskują spektakularny efekt wydłużenia i podkreślenia, otwierając moje oczy i dodając im głębi.

Co więcej, tusz ten jest niezwykle trwały. Nie kruszy się i nie rozmazuje, nawet po całym dniu noszenia. To dla mnie ogromny plus, zwłaszcza że często noszę makijaż przez wiele godzin, a mimo to efekt jest nienaganny do końca dnia.

Jego kolor również zasługuje na uwagę - jest to głęboki, intensywny czarny, który pięknie podkreśla kolor moich rzęs, nadając im głęboki i wyrazisty wygląd. Kolor ten nie blaknie i pozostaje nasycony przez cały dzień, co sprawia, że moje oczy zawsze wyglądają świeżo i promiennie.

Nie mogę też nie wspomnieć o jego konsystencji - jest idealnie gęsty, ale jednocześnie łatwo się rozprowadza, nie tworząc grudek ani efektu "pajączka". Ułatwia to aplikację i zapewnia równomierne pokrycie każdej rzęsy, od nasady aż po same końce.

Średniaczek

Przyszedł czas na zmianę tuszu a że lubię próbować nowości i z tą marką miałam już pozytywne doświadczenia postanowiłam skusić się na wybór właśnie tego egzemplarza.
Ja mam rzęsy raczej proste i cienkie, raczej wybieram tusze pogrubiające i podkreślające i oczekuję efektu "wow", bo lubię mocno podkreślone rzęsy.
Niestety tutaj się zawiodłam, bo produkt nierównomiernie rozkłada się na moich rzęsach, muszę baaaaaaardzo dużo razy je przeczesywać, żeby był jakikolwiek efekt a i tak nie są tak pogrubione jak bym tego chciała. Szkoda, bo muszę kupić coś innego a zapowiadał się dobrze.
Szczoteczka jest sporych rozmiarów, co akurat mi nie przeszkadza ale nie rozczesuje jakoś wybitnie. Może dla dziewczyn, które mają swoje rzęsy bujne i podkręcone sprawdzi się super lub które lubią delikatny efekt.
Z plusów które zauważyłam to to, że się nie kruszy i nie odbija na powiece.

Niestety coś jest nie tak

Zacznijmy od tego, że mam rzęsy długie ale nie jakieś bardzo gęste. Podczas nakładania widzę, że skleja mi je w większe kępki, które ciężko mi rozczesać nawet inną szczoteczką. Bardzo źle nakłada się kolejne warstwy, mam wrażenie że od razu zastyga na oku bez możliwości rozczesania czy rozdzielenia rzęs. Słyszałam o nim bardzo dużo dobrego, ale chyba nie nadaje się do mojego typu rzęs. Nie kupię ponownie.

Hit hitów!

Ten tusz z Maybelline jest ze mną od lat i przyznam szczerze, że żaden inny przeze mnie testowany się z nim nie równa. Próbowałam wielu tuszy, jednak za każdym razem wracałam do niego, bo jest po prostu bezkonkurencyjny :) Pięknie rozdziela rzęsy, a także je wydłuża - zdecydowanie jesteśmy z nim w stanie zrobić efekt wow :D Ma idealny kolor czerni, bardzo głęboki, który cudownie podkreśla spojrzenie :) Można go z łatwością nabudowywać, tworząc jeszcze ładniejszy efekt pełniejszego oka :) Nie skleja rzęs, efekt można stopniować od bardziej naturalnego, do mocniejszego :) Zdecydowanie mój nr 1 :)

Tusz do rzęs

Ulubiony, stosuje go od jakiegoś czasu i jestem miłe zaskoczona. Kiedyś używałam maskara od maybelline i myślałam ze nigdy nie byłam fak zadowolona. Rzesy są zdecydowanie pogrubione, ale nie są posklejane!

Mój faworyt 5/5

Uwielbiam ten tusz do rzęs! en tusz używam niezmiennie od kilku lat. Tusz świetnie podkreśla rzęsy i ma mocny odcień czerni. Nie odbija się na powiece

Tusz do rzęs Maybelline New York

Zużyłam już parę opakowań i mogę powiedzieć jedno..
Zdecydowanie hit!
Pięknie wydłuża rzęsy, przez co oko świetnie się prezentuje.
Osobiście mój ulubiony. Polecam każdemu.
A na dodatek atrakcyjna cena.

MUST-HAVE

Maskara Maybelline Lash Sensational Intense Black brzmi jak must-have dla miłośniczek intensywnego efektu wachlarza rzęs. Unikalna szczoteczka z elastomerowymi wypustkami i intensywnie czarna formuła mają potencjał podkreślenia nawet najkrótszych rzęs. Dynamiczne ruchy podczas aplikacji i unikanie wyschnięcia tuszu między warstwami to klucz do osiągnięcia maksymalnego efektu. Formuła maskary skupia się na intensywnie czarnej pigmencie, co sprawia, że rzęsy nabierają głębokiego koloru, podkreślając zarówno ich sensualną, jak i drapieżną stronę.

Super tusz do rzęs

Tusz Maybelline New York, spełnił wszystkie moje wymagania. Super pogrubia i podkreśla nasze rzęsy. Jest bardzo wydajny, nie rozmazuje się i jest bardzo trwały.
Opakowanie jest bardzo ładne, przyciąga wzrok.
Z pewnością kupię go ponownie.

Dobry tusz pogrubiająco-wydłużający

Maskara od Maybelline zachwyciła mnie niesamowitym pogrubieniem i wydłużeniem rzęs. Maskara daje na rzęsach bardzo naturalny, subtelny efekt, który długo się utrzymuje. Formuła tuszu nie osypuje się. Nie odbija się na powiekach. Ma intensywnie czarny kolor. Bardzo dobry kształt szczoteczki, która dociera bezproblemowo nawet do najdrobniejszych rzęs.

Całkiem przyjemny produkt

Produkt kupiłam skuszona obniżką ceny w drogerii i dobrze mi się sprawdził.
Dużym plusem, który zauważam jest na pewno głęboko czarny kolor tuszu. Dodatkowo u mnie nie zauważyłam żadnego osypu.
Jego aplikator jest sylikonowy, czego nie jestem do końca fanką, ale bardzo ładnie rozdzielał i wydłużał rzęsy. U siebie nie zauważyłam spektakularnego efektu pogrubienia.
Podsumowując produkt jest całkiem dobry i myślę, że w razie potrzeby skusiłabym się na niego ponownie.