Avon, Mark., Gel Shine Nail Enamel (Żelowy lakier do paznokci)

Avon, Mark., Gel Shine Nail Enamel (Żelowy lakier do paznokci)

Żelowy lakier do paznokci Avon - formuła 7 w 1 dla pięknych i zdrowych paznokci Jego formuła sprawia, że w łatwy sposób uzyskasz efekt salonowego manicure, wzmacniając również strukturę płytki. Ten lakier pokryje paznokcie barwą, zapewniając ochronę koloru, bez konieczności użycia lampy UV.

Korzyści, jakie zapewnia formuła 7 w 1:

żelowa
Efekt
naturalne

Fajny efekt, dobra trwałość

Lubię lakiery z tej serii, dlatego że mają super krycie i szybko wysychają. Lakiery wolnoschnące nie są dla mnie, gdyż zawsze zanim zaschną to muszę coś zrobic/dotknąć, a przez to mój cały wysiłek włożony w malowanie paznokci idzie na marne.

W przypadku tych lakierów możemy w łatwy sposób osiągnąć piękny wygląd i kolor paznokci, bez konieczności robienia hybrydy. Lakier prezentuje się świetnie, kolory są bardzo intensywne i trwałe. Szczoteczka jest wygodna, dzięki czemu szybko możemy pomalować wszystkie paznokcie i cieszyć się ich ładnym wyglądem przez kilka dni. Moje ulubione kolory to wszelkiego rodzaju czerwień i właśnie w tej serii znalazłam jej idealny odcień.

Ładne kolory, dobra trwałość

Po lakiery od Avon sięgam od lat. Kiedyś malowałam paznokcie non stop, ostatnio robię to rzadziej. Latem sięgam co prawda zawsze po soczyste kolory, by stopy w sandałach prezentowaly się ładnie. Paznokcie u dłoni maluję jednak ostatnio od święta. Ale że lato i wypatrzyłam w katalogu piękny miętowy kolor o nazwie Freshly Minted, postanowiłam to zmienić.
Kolor rzeczywiście jest piękny. Pastelowy, lekko miętowy, letni.
Kładziony bez bazy i topu (w teorii to lalier 7w1 i spełnia obie te funkcje) trzymał się mocno 4 dni, po czym zaczął (ale naprawdę nieznacznie) odpryskiwać na końcówkach. Uwzględniając fakt, że stukam calymi dniami w klawiaturę, powiedziałabym, że to naprawdę niezły wynik.

Trzeba co prawda położyć 2 warstwy lakieru, aby w całości i równomiernie pokryły płytkę paznokcia, ale lakier dość szybko schnie (wiadomo - lato temu sprzyja).
Nie odbarwia płytki paznokcia, łatwo schodzi traktowany zmywaczem, naprawdę spoko. Do tego cenowo jest ok, skuszę się na inne kolory.

Kupiony w: U konsultantki

Świetne krycie, nieźle się trzyma

Mam kilka kolorów tego lakieru. Już jedna warstwa sprawia, że paznokcie wyglądają ładnie. Zdecydowanie zaletą jest bardzo dużo kolorów, przystępną ceną i to że utrzymuje się około 4 dni. Sama butelka i pędzelek również są bardzo wygodne.

Żelowy lakier do paznokci marki Avon wygrałam w konkursie, mój kolor to niebieski z połyskującymi drobinkami, lakier ten jest dość trwały, dobrze się go nakłada na paznokcie i nie schodzi on tak szybko, ponad to chroni paznokcie przed łamaniem, zauważyłam wzmocnienie płytki paznokcia za co duży plus bo inne lakiery które dotychczas stosowałam sprawiały że nagminnie łamały i rozdwajały mi się paznokcie tu tego nie ma, plus także za ten piękny żywy kolor który ładnie się mieni i połyskuje, to mega dobry lakier i z pewnością wrócę do niego jeszcze nie raz, z mojej strony jak najbardziej polecam.

Kupiony w: U konsultantki

Sprawdza mi się ale na stopy

Najczęściej używam ich do pomalowania paznokci i stóp. Bardzo długo utrzymują się na paznokciach mają piękne soczyste kolory. Szybko wysychają i nie kleją się po wyschnięciu. Jak najbardziej polecam

Przyzwoita jakość

Bardzo lubię te lakiery, w zasadzie używam ich najczęściej. Mam kilka kolorów, preferuję barwy ciemne i w przypadku tych konkretnych produktów kolory są rzeczywiście żywe, intensywne, a przy nałożeniu dwóch warstw uzyskujemy efekt pięknej, żelowej tafli. Trzymają się dość dobrze, kilka dni, raczej nie odpryskują, a wycierają końcówki, które ja po prostu domalowuję. Nie mam problemu z ich zmyciem. Na pewno kupię je jeszcze nie raz, tym bardziej że w promocji kosztują niewiele.

super!

uwielbiam te lakiery i uzywam ich kiedy nie mam czasu zrobić hybrydy. Maja bardzo dużą gamę kolorystyczną od delikatnych pasteli po mocne intsensywne kolory a do tego tak nabłyszczaja płytke paznokcia, że czasami mam wrażenie jakby to była hybryda jeszcze w połaczeniu z nawierzchniowym nabłyszczajacym lakierem z Avonu jest super! Ja oczywiście wybrałam róż i czerwień i tak konsystencja jest ok nie jest za rzadki - nie rozlewa się . Co do schnięcia to chwilke trzeba zaczekać a po wyschnięciu drugiej warstwy jest super kolorek na paznokciu. Niestety ja robiąc wszystko w domu nie mogę powiedzieć, że jest on trwały bo mam odpryski nawet na drugi dzie stąd tez używam go np. na jakieś wyjścia . Cena jest ok można go kupić poniżej 15 złotych.

Świetny lakier- oceniam Avon Mark Gel Shine w odcieniu On a Journey

W ostatnim czasie zrobiłam kilka avonowych zakupów, w tym lakier z serii Gel Shine w odcieniu On a Journey. Odcień ten określiłabym jako chłodny jasny beż lub nieco bardziej spożywczo, jako kakao z dużą ilością mleka (dziecko jadło czekoladowe płatki z mlekiem i stwierdziłam, że kolor moich paznokci jest identyczny jak mleko zabarwione od płatków). Lubię tego typu odcienie, z resztą od kilku lat kosmetyki w kolorach nude goszczą u mnie w dużej ilości.

Skoro kupiłam, musiałam oczywiście szybciutko lakier przetestować (paznokcie na zdjęciu pomalowałam właśnie On a Journey). Ze zdziwieniem stwierdziłam, że jedna warstwa wystarczy aby uzyskać taki kolor, jaki widzimy w buteleczce. Bez prześwitów i nierówności. Za cenę niecałych 10 zł za buteleczkę to super deal. Przywykłam od dawna do tego, że dla usyzkania dobrego efektu i braku nierówności lepiej jest nakładać dwie warstwy. Zapowiada się więc, że Gel Shine to produkt wydajny i jeśli po jakimś czasie nie zgęstnieje zbyt szybko, buteleczka wystarczy na długi czas. Manicure standardowo pokryłam moim sprawdzonym top coatem. Paznokcie bez odprysków wytrzymały trzy dni, a czwartego dnia pojawił się jakieś niewielkie uszczerbki na rogach paznokci, niemniej nie rzucały się praktycznie w oczy. Piątego dnia zmyłam całość. W moim odczuciu lakier jest trwały i dobrze się trzyma. Nie wiem, jak byłoby bez topu położonego nawierzchniowo, ale dla mnie manicure bez topu nie istnieje (przy dwójce maluchów w domu muszę mieć instant ecffect więc szybkoschnący top to mój must have). Nadmienię, że przed położeniem topu lakier ładnie się błyszczy, a top oczywiście ten błysk potęguje. Zatem lakier wytrwał długo, jak na standardowy lakier za małe pieniądze, to nawet bardzo długo. Oczywiście w tym czasie zmywałam, myłam się, myłam włosy, kąpałam dzieci i obierałam ziemniaki :-) Także manicure nie oszczędzał, nic z tych rzeczy!

Lakier otrzymujemy w czarnym kartonowym pudełeczku z nazwą produktu i producenta. Wewnątrz kartonika znajduje się standardowa szklana buteleczka z czarną zakrętką. Bardzo mi się podoba, że zakrętka jest kanciasta a nie okrągła, łatwiej się ją odkręca gdy ma się np. wilgotne po umyciu lub tłustawe od kremu dłonie. Pędzelek jest dosyć wąski, mi to akurat odpowiada. Lakier nie jest za gęsty, ładnie i równo się rozprowadza, nie zostawia grudek ani nie ciągnie się. Pachnie jak to lakier, dość chemicznie, niemniej jednak nie jest to zapach odstraszający i nie dusi.

Podsumowując- Avon Gel Shine w odcieniu On a Journey to elegancki manicure w zasięgu ręki, bez ponoszenia dużych kosztów. Wytrzyma spokojnie 4 dni, potem polecam go zmyć i zrobić nowy manicure. Jest wydajny i pięknie prezentuje siď na paznokciach, a do tego wystarczy jedna warstwa by uzyskać odpowiedni kolor. Jedyny minus to dostępność- katalog (zamówienie u konsultantki) lub przez interet. Ja jak najbardziej go polecam i już zastanawiam się nad zakupem jakiegoś kolejnego odcienia z tej serii.

Zawiodłam się!

Zdecydowałam się na zakup tego lakieru podczas przeglądania gazetki AVON ponieważ bardzo lubię lakiery, które nie wymagają użycia lampy a można nimi osiągnąć efekt paznokci żelowych. Wybrałam bardzo ładny kolor jasnego różu. Lakier absolutnie zachwycił mnie swoją idealną konsystencją, która była lekko lejąca dzięki czemu z łatwością można było pokryć dokładnie całą płytkę. Lakier schnie dosyć szybko a po nałożeniu 2 warstw naprawdę uzyskałam lekki efekt żelu. Wzmocniłam dodatkowo mój manicure bezbarwną bazą i paznokcie trzymały mi się ponad tydzień. Byłam zachwycona lakierem aż do momentu gdy przyszła pora aby go zmyć. Kiedy miałam pomalowane paznokcie tym lakierem 2 tygodnie z rzędu okazało się że moja naturalna płytka paznokcia jest odbarwiona na różowo. Żadne mycie nie dawało efektu. Jedynym rozwiązaniem było pokrycie paznokci innym lakierem i czekanie aż paznokcie odrosną. Maluję paznokcie nieprzerwanie od ponad 5 lat, raz w tygodniu zmieniąjąc kolor i tylko 2 razy w życiu trafiłam na lakier, który tak wnika w moje paznokcie. To dla mnie przerażające.

Niezły

Mam odcień zbliżony do pastelowego różu.

Pojemność jest większa niż w standardowych lakierach do paznokci, bo wynosi aż 10 ml. lakier ma dobre krycie, chociaż ja i tak nakładam dwie warstwy. Nie zauważyłam, aby podczas nakładania rozlewał się na skórki.

Schnie dosyć szybko. Jeżeli chodzi o zapach, to jest on typowy dla lakierów - nigdy z tego powodu nie obniżam oceny.

Jest dosyć trwały. Jeżeli użyjemy top coatu, to utrzymuje się na paznokciach ok 5 dni.
Skuszę się również na inne odcienie.

Piękne kolory

Lakier ma piękne wersje kolorystyczne, jest wydajny i szybko schnie. Chociaż dla kobiety pracującej mogłby trzymać się jeszcze dłużej, bo zazwyczaj schodzi przed niecałym tygodniem. Trochę dopracować trwałość i będzie idealny!

Bardzo ładny jasny lakier

Lakier ten piękny zamówiłam u kulsultanktki. Ma bardzo ładny mleczny kolorek.
Konsystencje jest dość gęsta, bardzo dobrze się jego nakłada.
Nie wylewa się na skórki. Ma ładne krycie trzeba pomalować paznokcie dwa razy. Zapach ma taki sobie jak zwykły lakier.
Trwałość lakieru nawet do tygodnia wytrzymuje.