Nivea, MicellAIR Skin Breathe, Profesjonalne chusteczki do demakijażu

Średnia ocena: 4.64/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń

Masz trudności z szybkim usunięciem wodoodpornego makijażu? Odkryj nowe Profesjonalne chusteczki do demakijażu MicellAIR®.Delikatna formuła bez parabenów z kompleksem MicellAIR® i ekstraktem z czarnej herbaty:
1. Efektywnie usuwa wodoodporny makijaż oraz tusz do rzęs
2. Pielęgnuje wrażliwą skórę i okolice oczu oraz chroni rzęsy
3. Łagodnie oczyszcza twarz, oczy i usta, bez spłukiwania, bez pocierania, bez pozostałości. Twoja skóra jest czysta, wygląda zdrowo i pięknie.

Rekomendowane przez makijażystów.
0% parabenów

mieszana, wrażliwa, tłusta, normalna, sucha
odświeżające, oczyszczające
pakiet
chusteczki / płatki
bez parabenów
demakijaż oczu i ust, demakijaż twarzy

Zabieram zawsze na wakacje lub wyjazdy

To są te chusteczki, które mam zawsze ze sobą gdy wyjeżdżam na wakacje lub weekondowy wypad. Zajmują mało miejsca, ale przede wszystkim są skuteczne i szybko radzą sobie z makijażem nawet wodoodpornym.
Są moim ulubieńcem jeśli chodzi o tego typu kosmetyki bo są to jedne z nielicznych chusteczek, które nie są sztywne i nie podrażniają same w sobie skóry. Są mięciutkie, dobrze nasączone płynem, a po całym demakijażu nie mam czerwonej skóry. Wow!
Poza tym są wydajne, nie trzeba zużywać połowy paczki na demakijaż. Mają przyjemny, delikatny zapach.

Pomimo, że są bardzo dobre i świetnie radzą sobie nawet z mocniejszym makijażem to nie używam ich na codzień. Wolę płyn micelarny, a te chusteczki zostawiam na wyjazdy bo zajmują mniej miejsca niż butelka płynu. Poza tym płyn jest bardziej opłacalny i bardziej wydajny. Mimo to polecam na wakacje!

Do demakijażu oczu jak najbardziej

••• Moja Cera •••
Wrażliwa, mieszana z przetłuszczającą się strefą T tj. broda, noc i czoło. Cera jest podatna na alergie czy uczulenia, które na szczęście zdarzają się bardzo rzadko a jeśli któryś z kosmetyków nie pasuje na żuchwie staje się widoczna "kaszka".

[ZALETY}
+ Dobrze zmywają makijaż oczu - chusteczki używałam wyłącznie do oczu, bo niestety do twarzy są dla mojej cery drażniące i skóra robi się czerwona
+ Lekkie opakowanie, które można zabrać do torebki
+ Dobrze nasączone
+ Chustka jest nawet miękka
+ Zapach

[WADY}
- Skóra na twarzy robi się zaczerwieniona, dlatego używam do oczu ;)

••• Opinia na dany kosmetyk czy produkt jest w 100% szczera. Opisuje to co uważam za istotne i nie sugeruje się marką, ceną czy innymi opiniami •••

Polubiłam

Chusteczki do demakijażu od Sephora to moje nowe odkrycie. Maja strukturę siateczki, dzięki czemu makijaż można zmyć bardzo dokładnie. Do tego piękny orzeźwiajacy owocowy zapach, który nie jest drażniący. Dodatkowym plusem jest 98% składników naturalnych. Maja także działanie podwójnie złuszczające, co daje efekt niemalże natychmiastowego rozświetlania.

Bardzo dobre

Chusteczki kupiłam przed wyjazdem - uważam że jest to świetna forma kosmetyku do demakijażu twarzy w podróży - pewność że nic się nie wyleje, lżejsze od butelek. Chusteczki mają ładna szatę graficzną oraz charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem. Chusteczki są dobrze nasiąknięte i miękkie. Dobrze usuwają makijaż oraz odświeżają skórę. Nie podrażnia i nie wysuszają.

Zabieram je na wyjazdy

Bardzo fajne chusteczki. Domywaja dosłownie wszystko od wodoodpornego tuszu do rzęs po matowa pomadke. Oczyszczają również cere i przygotowują pod dalszą pielęgnacje. Bardzo często zabieram je ze sobą na wyjazdy

Bardzo dobre

Kupiłam chusteczki jak wyjeżdżałam na urlop i zdecydowanie na wyjazdy polecam, lżejsze niż płyny/żele i mniejsze prawdopodobieństwo wyłania czegoś. Chusteczki charakteryzują się bardzo przyjemnym zapachem, oraz są bardzo dobrze nasiąknięte esencją. Bardzo dobrze oczyszczają cerę. Nie powodują podrażnienia, dlatego produkt wart polecenia. Cena regularne trochę za wysoka.

Zmywa makijaz

Chusteczki kupiłam dla spróbowania na 1 raz, jednak jest ich zamalo za taką cenę ale dobrze wycierają, zostawiają delikatny zapach na skórze, poczekam może będzie w promocji to wezmę drugi raz :)

Spoko w podróży

Na co dzień nie używam, wolę tradycyjny płyn do demakijażu, ale w podróży bardzo pomocne, nie zajmują wiele miejsca. Dobrze zmywa makijaż, z tuszem wodoodpornym ma troche problemów.

Rewelacja

Najlepsze chusteczki do demakijazu jakie mialam swietnie sie sprawuja nawet przy tym mocnym makeupie. Pielęgnuje i oczyszcza skórę a przy tym fajnie ją nawilża. Nie trzeba jakoś specjalnie pocierać co jest dodatkowym plusem. To moje któreś z kolei opakowanie i na pewno sięgne po nie jeszcze nie raz. Polecam!

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Najlepsze jakie miałam

Nie ma porównania do zwykłych chusteczek wacików czy innych tanich zamienników. Chusteczki działają tak jak sobie to wyobrażałam są wydajne i delikatne dla skory.Bezkonkurencyjne teraz tylko one będą gościły na mojej pólce.

Idealne na podróż

Chusteczki w wygodnym opakowaniu, z którego dobrze się wyciągają pojedynczo. Chusteczki posiadają bardzo przyjemny zapach, nie rwą się. Chusteczki świetnie oczyszczają cerę , usuwają bez problemu makijaż. Chusteczki nie podrażniają skóry. Łatwe w użyciu, zajmują nie dużo miejsca dlatego myślę że idealne na podróż. Na co dzień wolę płyny micelarne.

Nivea, MicellAIR Skin Breathe

Stronie raczej od chusteczek do twarzy.Miłe zaskoczenie kupiłam je na wakacjach gdyż potrzebowałam produktu który szybko odświezy twarz po górskich wycueczkach,nie zawidłam się.Chusteczki dobrze nawilżone,nie powodują szczypania na twarzy.Delikatne w dotyku,usówają z łatwiością makijaż wodoodporny.