Wibo, Volume Drama, Tusz do rzęs

Wibo, Volume Drama, Tusz do rzęs

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.61/5

Marka

Nowa królowa objętości nadchodzi! Dramatyczna objętość, intensywny odcień czerni, idealnie rozczesane rzęsy bez grudek. Odkryj nowa maskarę. Precyzyjna szczoteczka, która zagęszcza i nadaje objętość bez obciążania, z każdą warstwą bardziej spektakularny efekt. Gęsta szczoteczka pokrywa każdą z rzęs lekką objętością, unosi je, dzięki czemu efekt jest spektakularny!

niewodoodporne
Efekt
pogrubiające
hipoalergiczna
Szczoteczka
z włosia

Hit

Tusz kupiłam przypadkowo na promocji w Rossmannie, glównie ze względu na wygląd opakowania. Okazał się być strzałem w dziesiątkę! Naprawdę polecam go wypróbować. Nie powoduje żadnych alergii, ma intensywny odcień czarnego. Szczoteczka idealnie rozszczesuje rzęsy i nadaje im objętości sprawiając, że mamy wrażenie przyczepionych kępek. Na uwagę zasługuje fakt, że bardzo dobrze utrzymuje się na rzęsach po całym dniu noszenia. U mnie sprawdził się w 100%!

Dobry tusz

Tusz do rzęs charakteryzuje się bardzo ładnym eleganckim opakowaniem. Kupiłam z ciekawości, ponieważ cena regularna też bardzo przystępna.

Tusz ładnie się nabiera i maluje rzęsy, nie pozostawia grudek. świetnie rozdziela rzęsy, ale nie odbija od górnej powieki.

Tusz jest trwały, nie kruszy się w ciągu dnia nawet jest jest silny wiatr. Łatwo się rozpuszcza podczas demakijażu płynem micelarnym.

Nie podrażnia oczu.

Super objętość rzęs tylko kruszy po kilku godzinach

Moje rzęsy są z natury krótkie, rzadkie i proste. Codziennie pragnę je podkręcić i nadać im mega objętości. Z tą maskarą mi się to udaje. Szczoteczka jest dobrze wyprofilowana i dociera do każdej rzęsy. Dobrze rozdziela rzęsy, nadaje im objętości i wyrazistości. Ale jest też ale.. Otóż tusz u mnie szybko się kruszy. Osypuje się pod oczami sprawiając, że cy efekt wow schodzi na drugi plan. Gdyby nie trwałość dałabym mu 5 gwiazdek. Niestety odejmuję jedną.

Dodaje rzęsom objętości, dobra jakość, niska cena

Z natury mam bardzo rzadkie i krótkie rzęsy. Ten tusz dodaje objętości, rozdziela rzęsy i minimalnie wydłuża. Szczoteczka z włosia idealnie rozczesuje wszystkie rzęsy i ich nie skleja. Tusz jest długotrwały, nie osypuje się w ciągu dnia. Można nakładać kilka warstw dla zwiększenia objętości rzęs, jednak przy większej ilości obciąża rzęsy. Jest to dobrej jakości tusz w niskiej cenie. Opakowanie jest średniej jakości. U mnie po kilku miesiącach użytkowania opakowanie się nie dokręca.

Pogrubia dając efekt miliona rzęs

Matka Natura obdarzyła mnie krótkimi rzęsami. Brakuje im objętości. Makijaż noszę przez co najmniej 10h, dlatego szukałam tuszu do rzęs, który nigdy mnie nie zawiedzie zapewniając rzęsom objętość. Na tym tuszu jeszcze się nie zawiodłam. Ma szczoteczkę o blisko rozmieszczonych włoskach. Dobrze rozdziela rzęsy. Pozwala dotrzeć do każdej rzęsy. Daje efekt dużej objętości rzęs. Jest długotrwały.

Tani, dobry produkt dodający rzęsom objętości

Lubię tzw kosmetyczne perełki czyli produkty tanie i jednocześnie dobre. Ten tusz do takich należy. Jest stworzony dla moich rzęs, którym brakuje objętości. Za pomocą klasycznej, puchatej szczoteczki maskara ta perfekcyjnie pogrubia moje rzęsy, nie obciążając ich. Podoba mi się to, że dobrze rozprowadza się na rzęsach. Nie tworzy nieestetycznie wyglądających grudek. Rzęsy wyglądają super przez cały dzień. Tusz nie kruszy się. To produkt w wygodnym opakowaniu. Z pewnością kupię ponownie.

Uwielbiam!!!

Lubię testować różne tusze do rzęs i sięgam po takie raczej z niższej półki cenowej...naturalnie mam dość długie i gęste rzęsy, więc tak naprawdę jakikolwiek tusz daje radę ???? pomimo wielu testów różnych maskar, zawsze wracam do tej od Wibo ???? cudownie wydłuża, pogrubia i podkreśla rzęsy....super rozdziela, nie ma grudek i efektu sklejenia, którego nie lubię...jest za to piękny wachlarz rzęs ♥️ początkowo nakłada się dość dużo produktu, ale myślę że to normalne kiedy jest nowe opakowanie, więc nie jest to wadą. Nie osypuje się, jest trwały i długo utrzymuje kolor, nie blaknie.
Jeśli chcesz mieć piękne rzęsy, polecam ????

Najlepszy w tej cenie

Mam naturalnie długie i gęste rzęsy, ale nie każdy tusz potrafi to uwydatnić.
Osobiście lubię mocno podkreślone, pogrubione rzęsy, i ten tusz sprawdza się w 100%.
Pogrubia, wydłuża i podkręca rzęsy, a do tego kosztuje 27 zł.
Kupuję od lat i nie znalazłam lepszego.
HIT!

Obecnie najlepszy

Bardzo dobry tusz do rzęs. Niczym nie ustępuje droższym markom. Głęboka czerń pięknie wygląda na rzęsach. Nie skleja rzęs i ładnie je wydłuża oraz nie osypuje się. Dostępność-można go kupić w Rossmanie za ok 20 zł. Tradycyjna szczoteczka w kształcie klepsydry. Przepiękne złote opakowanie. Tusz wystarcza mi na bardzo długo. Jestem zadowolona i na pewno będę do niego wracać.

Świetny zamiennik droższych tuszy

Ten tusz jest świetnym zamiennikiem tych z L'Oréal. Jednak trzeba nauczyć się z nim pracować, żeby zobaczyć jego pełen potencjał. Jest bardzo ciemny, pogrubia i mocno wydłuża rzęsy, a jeszcze lepiej trzyma skręt po użyciu zalotki. Jego jakość zdecydowanie przewyższa cenę. Nic wiec dziwnego, że stał się ulubieńcem tak wielu osób.

Tusz kupiłam z polecenia jednej youtuberki ciekawość wzięła górę i myślę że za specjalnie się nie zawiodłam. Fajnie wydłuża i pogrubia rzesy. Troszkę skleja ale za pomocą grzebyka spokojnie da radę. Jeden minus że strasznie brudzi powieki. Ogólnie spoko.

Jest ok.

Sam z siebie dużo nie robi z moimi rzęsami, ale muszę dodać, że są trudne w obsłudze (cienkie, miękkie i dosyć długie). Zatem stosuję go na taka białą bazę pogrubiającą i wtedy mogę zbudować pogrubienie, chociaż zajmuje to trochę czasu. Efekt jest niezły, niestety często odbija się na górnej powiece (mimo makijażu powieki z cieniami i setującym/matującym pudrem). Szczoteczka jest tradycyjna, raczej większa w kształcie delikatnej klepsydry; trudno "łapie" moje rzęsy, a produkt wydaje się być za suchy; na bazie idzie zdecydowanie lepiej - bo rzęsy są juz usztywnione. Nie będę do niego wracać, chociaż rozumiem, że ten tusz może mieć swoich fanów. Plus za fajny design i niewysoką cenę (często w promocji).