L'Oreal Paris, Lumi Magique Fond de Teint (Podkład rozświetlający)

L'Oreal Paris, Lumi Magique Fond de Teint (Podkład rozświetlający)

Pierwszy rozświetlający podkład, który natychmiastowo rozświetla cerę oraz jednolicie pokrywa skórę wydobywając jej naturalne światło! Technologia płynnego światła zastosowana w pokładzie Lumi Magique od L'Oreal Paris sprawia, że skóra zyskuje nawet 30% więcej blasku, a błyszczenie jest w pełni zredukowane. Lumi Magique Fond de Teint to również nawilżanie, idealne krycie oraz 12 godzin magicznej trwałości

Podkład zdejmujący zmęczenie

Zalety:
- ma kolory w paletach różowych tonów i pomarańczowych które bardzo łatwo dopasować do odcienia swojej skóry, wyglądają naturalnie i bardzo dobrze się stapiają
- ma lekką konsystencję która nie zapycha porów
- nie wywołuje podrażnień, szczypania
- rozświetla skórę, nadaje jej zdrowy wygląd
- średnio ujednolica koloryt- dobry do w miarę gładkiej bez większych porblemów skóry
- ma wygodne opakowanie z pompką

Wady:
- nie trwały, szybko ściera się
- trochę się utlenia i zmienia kolor na ciemniejszy w trakcie noszenia makijażu

Koszmar

Najgorszy podkład z jakim miałam doczynienia! Po kilku minutach ciemnieje na twarzy, co daje bardzo nie naturalny efekt. Po kilku godzinach podkład zaczyna schodzić z twarzy i robią się plamki na twarzy. Podsumowując, strata pieniędzy ponieważ po za nadaniem cerze nie naturalnego koloru podkład nic nie robi.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Bardzo polubiłam

Szkoda, że został wycofany. Nie widzę go w drogeriach(Rossmann, Super Pharm) od pewnego czasu. Opinie są bardzo mieszane, ja polubiłam ten produkt. Faktycznie mimo że mam cerę normalną/suchą to w ciepłe dni się po nim świeciłam nie tak jak powinnam(nie polecam na lato!). Generalnie podobał mi się ten efekt rozświetlenia - skóra wyglądała po nim naprawdę promiennie, nie zawierał tandetnych drobinek, brokatów itp., tylko lekki pyłek, który wyglądał bardzo naturalnie. Ciężko było dobrać odcień, ale pani w drogerii podpowiedziała mi że ciemnieje na twarzy i zaleciła wybrać trochę jaśniejszy odcień niż zazwyczaj wybieram w przypadku innych podkładów i miała rację ;) Dopasowany wygląda super!

Używam tego produktu od: uzywałam rok, ale niestety juz go nie mogę nigdzie spotkać

Błysk i pomarańcz

Nie nadaje sie jednym slowem
Nie maskuje nawet naczynek
Blyszczy sie niemiłosiernie
Ściera się w ekspresowym tempie
Do tego te odcienie... pomarańczowo mi ...

KOMPLETNA KLAPA

Plusy:
+ wygodna pompka
+ łatwo się rozprowadza
+ nie tworzy smug

Minusy:
- nieładny zapach
- gromadzi się w porach i załamaniach
- nie rozświetla
- skóra po godzinie strasznie się świeci
- słabe krycie

Słabo kryje

Podkład ma lejką konsystencję. Słabo kryje i jest nietrwały. Po kilku godzinach w ogóle znika z twarzy. Ciężko też dopasować odcień, byłam przekonana że N7 będzie dobry (bo taki używam w True Match), ale nijak miał się do mojej cery.

spełnia swoje zadanie

Podkład kupiłam skuszona promocją, a mianowicie przeceną z 60 zł na 19,99. Nie używałam wcześniej żadnego z podkładów marki Loreal lub używałam bardzo dawno, jednak inne kosmetyki tej marki są mi bliskie, stąd chęć wypróbowania. Wybierając podkład skłaniam się raczej w kierunku podkładów kryjących lub matujących, mam cerę normalną, jednak twarz w idealnym macie bardzo mi się podoba, dlatego obawiałam się podkładu rozświetlającego jednak niepotrzebnie. Podkład fajnie się rozprowadza, nie tworzy plam ani nie tworzy maski, powiedziałabym wręcz, że daje bardzo naturalny efekt i tu zastanawiam się czy zaliczyć to do plusów czy minusów. Jednak do makijażu codziennego będzie ok Jeśli chodzi o krycie, nie jest to jakiś powalający poziom krycia, raczej tak w normie, nie jest źle , ale dla mnie to trochę za mało. Na plus jest to, że podkład nie ciemnieje po nałożeniu. Doskonale wtapia się w twarz. Odejmuję jedną gwiazdkę za trwałość. Mimo zastosowania sypkiego pudru na wykończenie make-up\'u trzeba po dość krótkim czasie poprawić makijaż bo szybko znika z twarzy. Głównym zadaniem jaki podkład ma spełniać jest rozświetlenie twarzy i tu moim zdaniem spisał się na medal. Twarz po nim jest rozjaśniona, zdrowsza, wygląda na młodszą i wypoczętą. Opakowanie jest bardzo wygodne, lubię dozowniki z pompką. Myślę, że za cenę jaką udało mi się go kupić nie żałuję wyboru. Jednak nie kupiłabym go za jego pierwotną cenę ponieważ są dla mnie odpowiedniejsze podkłady w zbliżonej cenie. Na pewno do niego wrócę jeśli jeszcze kiedyś będzie w promocji. Polecam potrzebującym rozświetlenia! :)

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Nie trafiony...

Ten podkład miałam dosyć dawno.Zakupiłam go ze względu na to "rozświetlenie".Niestety nie jest dla mnie stworzony.Po nałozeniu buzia wygląda ładnie,ale po ok 20 minutach świeciłam się jak bombka choinkowa!Sama już nie wiem jaka mam cere,raz wrażliwa,raz się świeci w strefie T,innym razem normalna,a raz nawet sucha..trudno mi określić,może mieszana,...ale raczej nie,rzadko dośc miewam niedoskonałości ale jak mam to pozostaja na niej na dość długo przebarwienia...Myślałam ,że ten podkład,ładnie rozświetli i zakamufluje co nie co,niestety przeliczyłam się wtedy,wyglądałam jeszcze gorzej-jak bym się spociła:/raczej dla cer bardzo suchych...dla mnie stanowczo nie!ale juz znalazłam inne znacznie lepsze:)

Używam tego produktu od: dawno
Ilość zużytych opakowań: 1 wyrzucone

Lubię

Nie wiem, jak ten podkład to robi, ale dopasowuje się do odcienia mojej skóry. Kupiłam za ciemny odcień i na początku faktycznie wygląda dziwnie, staram się go równo nałożyć. Po około 30 minutach w ogóle nie wygląda ze jest taki ciemny. Z resztą z true match miałam tak samo. Nakładam pędzlem, bardzo dobrze się rozprowadza. Ma wodnista konsystencję. Gdyby nie cena, dałabym wszystkie gwiazdki.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Cóż za zaskoczenie

Zacznę od tego, że nie przepadam z kosmetykami L\'Oreal (stąd takie podsumowanie). Podkład kupiłam bo szukałam czegoś rozświetlającego, MF był za ciemny a Bourjois nie dostępny w moim Rossmannie. Wybór padł więc na L\'Oreala - nie spodziewałam sie po nim wiele. Pierwsze co mnie w domu zaskoczyło, to kolor- najjaśniejszy jest pomarańczowy - zawał na miejscu! Uznałam jednak, że jak juz wydałam kase to chocciaż spróbuję - no i szok!! Pomarańczowy pięknie się wtopił w moja bardzo jasna skórę, idealnie rozświetlając (bez drobinek), wyrównując koloryt bez podkreślania skórek, zmarszczek. Prawdziwym testem był jednak dzień pracy - zdał na 5 :) Podkład barzo dobrze trzyma się na skórze jestesli przypudrowany sypkim pudrem (u mnie 10 godzin), nie ściera się zbytnio, nie załamuje w zmarszczkach, nie podkreśla porów. Cera pięknie lśni, takim zdrowym blaskiem, bez tłuszczu i bez brokatu. Kryje średnio, korektor na "niespodzianki" niezbędny, nie zapycha!! Ogólnie jest to jeden z najlepszych podkładów jakie miałam i będe do niego wracała na pewno :)

Używam tego produktu od: 2 mies
Ilość zużytych opakowań: około 1/5 buteleczki

Zalety:
+ Pięknie rozświetlił moją cerę bez zbędnych drobinek rozświetlających.
+ Trwałość - bardzo jest dla mnie ważna. W moich "testach" wypad bardzo pozytywnie. Muszę zaznaczyć, że podkład nakładałam bezpośrednio na krem, bez żadnej bazy. W związku z tym ścierał się lekko, zaraz po nałożeniu ( musiałam chwilkę odczekać) i po kilku godzinach ( przez "czynności mechaniczne" typu muśnięcie ręką, itp)
+ Nie wysusza
+ Nie podrażnia
+ Nie uczula
+ Dobrze się rozprowadza
Wada:
- Krycie. Jeżeli dobierzemy dobrze podkład, to on idealnie " wtopi się" w naszą cerę. Daje bardzo naturalny efekt, bez efektu maski.
Umieściłam tę cechę w wadach, ponieważ nie gustuję w "naturalnych efektach".

Co do konsystencji produktu: bliżej mu do tych podkładów, które mają konsystencję rzadszą.

Mimo tego jedynego (krycia) jest to super produkt, szczególnie dla osób, które potrzebują rozświetlić cerę oraz lubią naturalny, zdrowy efekt.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Piękne rozświetlenie

Jeden z najlepszych, jak nie najlepszy podkład jaki używałam. Na mojej twarzy bardzo dobrze się go rozprowadza bez użycia bazy, czy kremu. Choć dla pań z cerą suchą są one wskazane.

Nie tworzy efektu maski, powoduje, że skóra jest nawilżona, rozświetlona i nabiera zdrowego kolorytu. Utrzymuje się cały dzień, znosi nieprzyjemne warunki takie jak deszcz czy upał.

Podkład jest bardzo wydajny. Poprzez bardzo wygodne opakowanie, łatwo aplikować potrzebną nam ilość. Polecam. :)

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: dwa