Bielenda, Magic Bronze, Brązująca pianka do ciała

Bielenda, Magic Bronze, Brązująca pianka do ciała

Średnia ocena: 3.64/5

Brązująca pianka do ciała Bielenda Magic Bronze pierwszy efekt daje już w trakcie aplikacji, nadając skórze bardzo delikatny złoty koloryt, który zostaje wzmocniony w ciągu 3 - 5 godzin po zastosowaniu.

Delikatna formuła lekkiej pianki Magic Bronze od Bielendy idealnie rozprowadza się po całym ciele, pozwalając na dokładną i równomierną aplikację, co minimalizuje powstawanie smug, zacieków czy plam. Efekt opalenizny utrzymuje się nawet do kilku dni.

Pianka Bielenda Magic Bronze jest bardzo wydajna, łatwa w obsłudze, błyskawicznie się wchłania i pielęgnuje skórę. Dostępna w dwóch wersjach: do jasnej i śniadej karnacji.

samoopalacze do ciała
koloryzujące
z pompką, w butelce
pianka

bardzo delikatny efekt

Używam tylko i wyłącznie ekspresowych kosmetyków, które można zmyć już po 2-3h, bo nie lubię uczucia lepkiej skóry oraz zapachu żadnego samoopalacza.
Każdy produkt tego typu nakładam tylko i wyłącznie dedykowaną do tego rękawiczką, co bardzo usprawnia aplikację.

Zalety:
-bardzo naturalny efekt i piękny odcień
-nie robi plam i smug
-na początku pachnie ładnie, potem wiadomo już typowy, niezbyt przyjemny zapach czegoś spalonego
-formuła pianki
-wygodnie się rozprowadza

Wady:
-dla mnie trochę za słaby efekt, minimalnie widoczna opalenizna
-czas utrzymywania się: około 3 dni

Daje piękną opaleniznę.

Pianka nadaje skórze piękny naturalny odcień opalenizny, ładnie pachnie, bardzo dobrze się wchłania. Pianka ma bardzo wygodne opakowanie z dozownikiem, pianka ma konsystencję średnio gęstą, bardzo dobrze rozprowadza się na skórze, jest wydajna, pozostawia efekt opalenizny bez smug i skóra jest ciemniejsza już po pierwszym użyciu.
ZALETY:
-ładny zapach
-wydajność
-długo się trzyma na skórze mimo mycia
-dzięki pompce łatwo nabrać produkt
-nie pozostawia smug

Dobry produkt

Polecam ta piankę do skóry nadaje skórze piękny naturalny odcień opalenizny ładnie pachnie i też bardzo dobrze się wchłania nie zostawia tłustych plam super dodatek do opalenizny słonecznej polecam ten produkt

Marchewka zamiast brązu

Mam bardzo mieszane odczucia co do tej pianki.
Ma bardzo wygodne opakowanie i dozownik - jedno naciśnięcie wyrzuca niedużą ilość pianki. Sama w sobie pianka ma fajną konsystencje - jest średnio gęsta ale nie wodnista. Bardzo dobrze rozprowadza się na skórze, nawet niewielka jej ilość pokrywa dużą część skóry. Jest wydajna. Jednak po jej zaaplikowaniu na drugi dzień zauważyłam lekkie plamy i marchewkowy, lekko pomarańczowy odcień na skórze. Może po prostu nie współgra ona z moją jasną karnacją. Zapach - nie jest nieprzyjemny ale też nie można powiedzieć, że pachnie.

nigdy więcej

owszem pianka fajnie i dobrze się nakłada, ale zapach kosmetyku jest okropny. niestety efekt jest słaby a woda go jeszcze bardziej niszczy. Najgorsze jest to że brązująca pinka schodzi i robią się plamy na ciele co dobrze nie wygląda...

Łatwa aplikacja

Aplikacja pianki jest prosta i przyjemna, nie stanowiła ona dla mnie problemu. Jednak nie do końca pasował mi jej zapach. Dodatkowo efekt nie był taki jak się spodziewałam, bo jednak opalenizna nie wgląda na naturalną według mnie, albo może mam po prostu za jasną karnację.

zawiodłam się

Koleżanka namówiła mnie na zakup tej pianki, chwaląc jej działanie. Niestety zawiodłam się bo pomimo, że kładę się posmarowana spać i długo jej nie zmywam to na moim ciele nie robi ona kompletnie NIC!

Nie miałam nic lepszego

Uwielbiam tę piankę brązującą. Jako "córka młynarza", która jednoczenie nienawidzi słońca i opalania w jakiejkolwiek formie, używam tej pianki przez całe lato.
Pianka pachnie typowym samoopalaczem, ale ja ten zapach po prostu lubię. Rozprowadza się gładko, zostawia efekt opalenizny bez smug i skóra jest ciemniejsza już po pierwszym użyciu. Efekt utrzymuje się do momentu peelingowania ciała. Osobiście używam jej tylko na łydki, by wyglądały nieco "wyraźniej" do sukienki i wydajność oceniam na bardzo dobrą.
Od razu zaznaczę, że nie miałam zbyt wielu samoopalaczy - szkoda mi na nie pieniędzy. Nie mam więc porównania do produktów droższych i bardziej kultowych, ale ta pianka zdecydowanie spełnia moje oczekiwania.
Polecam ????

Totalna klapa

Skusiłam się na ten kosmetyk z wielkiej ciekawości, ponieważ od kilku miesięcy testuje różne samoopalacze. Sam efekt nie był aż tak zły ale ten produkt bardzo mnie zawiódł, pierwsza aplikacja ledwo widoczna więc odłożyłam następnego dnia więcej i jako tako było coś widać, sama aplikacja przyjemna, zapach okropny. Jest to delikatny produkt nie narobił mi plam, jednak to jak potem schodził, masakra zszedł z połowy nogi więc wieczorem chciałam go sobie dołożyć, rano efekt był jeszcze gorszy. U mnie się nie sprawdził.

Częste mycie skraca krycie...

Jak przez pierwsze 3 dni po nałożeniu wygląda super , tak potem zaczynają się schody. Niestety w moim przypadku schodzi ze skóry bAAArdzo plamiście. Za każdym razem próbuje robić to w inny sposób rozwiązać, ale efekt jest zawsze ten sam.
Dodam tylko, że zawsze staram się dobrze przygotować skórę przed samoopalaniem, natomiast po tygodniu ten produkt jest wymyty na całym ciele częściowo właśnie w taki sposób jak na dłoniach...

Jest dobra

Pianka jest dobra ale dla mnie nie daje 100 % zadowolenia . Za jasny kolor ale na zimę jest Oki . Natomiast dla dziewczyn które mają mniejsze wymagania co do koloru będzie super .Blondynki powinny być zadowolone
Zapach jest super bo nie typowy jak samopalacz

Super produkt!

Uwielbiam. Co prawda używałam kilka innych i zniechęciłam się po nich, ale kiedy poczytałam o tej piance postanowiłam zaryzykować i tak już używam od ok 2 lat i jestem z niej bardzo zadowolona