Beyonce, Pulse, Parfum Deodorant Natural Spray (Dezodorant z atomizerem dla kobiet)

Z nowym, energicznym, owocowo - kwiatowym zapachem Pulse od Beyonce, poczujesz się wzruszona, tak jakbyś stała na błyszczącym podium przed gronem swoich wielbicieli. Te przyjemne perfumy oczarują cię i przenikną głęboko do twego serca. Z toaletową wodą Beyonce Pulse w prosty sposób staniesz się centrum uwagi innych, a także będziesz czuć się cały czas atrakcyjna.

Skład:

zapachowe, uzupełnienie perfum
szklane z atomizerem
zapachowa
normalna

Skuszona promocją nie wiedziałam, że okaże się moim faworytem!

Jakiś czas temu zdecydowałam się na ten dezodorant, troszkę kupiłam go w ciemno. Nie sądziłam jednak, że stanie się on moim ulubieńcem. Zapach ma piękny, ale jak dla mnie trwałość nie powala. Jednak nie jest źle jak za tę cenę. To na pewno nie jest mój ostatni zakup.

Na początku słodki kokos, a potem mydło...

Dezodorant ten kupiłam pod wpływem wielkiej promocji, na której był. Nie sprawdzałam nawet jego zapachu, brałam w ciemno. Kosztował tylko niecałe 10 złotych w drogerii Natura, z czego regularna cena to około 35 złotych.

Jestem fanką słodkich zapachów... jak większość kobiet, więc się nie wyróżniam :D. Gdy biorę jakiekolwiek perfumy/dezodoranty w ciemno, to najczęściej okazuje się, że to jakiś słodziak i nie dziwię się, bo takich jest na rynku chyba najwięcej. Tym razem znowu udało mi się trafić na słodziaka, ale takiego co jest przyjemny dla nosa tylko w swojej początkowej fazie. Pierwsze psiknięcie uderza w nas zapachem alkoholu, połączonego z przesłodzonym kokosem i nutką świeżości, także powstaje coś w rodzaju słodkiego alkoholu, typu likier (lub curacao, którego nie miałam okazji spróbować). Alkohol szybko się ulatnia i pozostaje z nami cały czas słodki kokos z jakby bardzo kobiecymi, owocowymi nutami, przebijającymi się gdzieś tam od spodu. Taka egzotyczna mieszanka na skórze utrzymuje się przez jakąś godzinę. Po godzinie zaczyna robić się nieciekawie. Kokos zostaje przytłoczony zapachami kwiatów, z czego najbardziej piwonii, której nie cierpię i to ona zmienia ten zapach w mydlany. No po prostu kwiatowe mydło, kojarzące się z szafą babci. Niby przebija się przez te kwiaty coś nowoczesnego i jakieś resztki tego słodkiego kokosa, ale to za mało, żebym go lubiła. Niestety nie jest on wielowymiarowy, a jedynie dwuwymiarowy - najpierw mocna słodycz, a potem drażniące nos mydło. Jednak z pewnością znajdą się osoby, którym coś takiego podpasuje, więc chciałabym poinformować, że jak już, to jest to połączenie dobre na letnie wieczory. Ku mojemu zdziwieniu zapach ten można czuć nawet przez cały dzień, szczególnie kiedy nasze ciało jest rozgrzane. Oczywiście wypsikanie ubrań wiąże się z wyczuwaniem zapachu aż do wyprania ich. No cóż... Byłby to jeden z lepszych perfumowanych dezodorantów jakie miałam, gdyby nie te dziwne połączenie.

Opakowanie to szklana butelka z atomizerem i czarną, plastikową zatyczką. Tutaj nie mogę się do niczego przyczepić. Atomizer działa bardzo gładko i sprawnie, rozpylając całkiem dużą mgiełkę, co w przypadku dezodorantu jest dobrą opcją. Wiadomo, że będziemy potrzebować go więcej niż typowej wody perfumowanej. Butelka jest bardzo dobrej jakości, co można wyczuć trzymając ją w dłoniach. Po prostu czuję, że to nie jest dezodorant z półki, np. firmy La Rive. Zatyczka bardzo mocno trzyma w zamknięciu, a nawet powiedziałabym, że za mocno. Z tłustymi rękami, np. od kremu, można mieć problemy z otwarciem. Pojemność to 75ml - dezodorant używam od końca grudnia zeszłego roku, ale nie doszłam jeszcze nawet do połowy butelki, przez to, że to nie jest jedyny zapach jaki posiadam i używam, no i oczywiście jak wynikło z recenzji, nie przypadł mi do gustu.

Zapach przypomina mi gumę balonową

Jeden z moich ulubionych zapachów. Chociaż w przypadku dezodorantu niestety bardzo ulotny. Zapach idealny na wyjścia do pracy czy szkoły. Całkiem wydajny. No i jest dostępny niemal w każdej drogerii.

Nie trwaly

Mimo iż zapach świetny kuszący I typowo kobiecy niestety nie trwały... więc warto dopłacić I kupić prawdziwą perfuma tego zapachu... .
Bardzo fajny zapach dla kobiet z klasą które lubią uwodzić I kusić. Mało wydajny produkt

Słodycz z egzotyczną nutą

Odnoszę wrażenie, że wszystkie zapachy sygnowane imieniem amerykańskiej piosenkarki Beyonce są do siebie nad wyraz podobne - charakteryzuje je bardzo intensywna słodycz, z intrygującą egzotyczną nutą. Identycznie jest w przypadku zapachu Pulse - początkowo mocno wyczuwalne jest w nich nieco syntetyczne curacao, cytrusowa bergamotka oraz przesłodka wanilia. Następnie zapach staje się również lekko kwiatowy, a to za sprawą orchidei, jaśminu i piwonii.

Zapach wbrew pozorom nie jest mdły czy duszący (choć znajdziemy w nim wanilię) i na szczęście nie boli od niego głowa. Kojarzy mi się z plażą i wakacyjnymi drinkami z dodatkiem curacao, spożywanymi raczej z ciekawości dla niebieskiego koloru, aniżeli dla upojenia. Pachnie właśnie jak słodki, przygotowany z myślą o kobiecie drink. Przyjemnie odświeża, orzeźwia, intryguje i pozytywnie nastraja. Idealnie nadaje się na lato, szczególnie na wieczór.

Trwałość przeciętna, choć jak na dezodorant i tak wyjątkowo długo się utrzymuje, nie spodziewajmy się tu cudów. Zapach jest bowiem wyczuwalny tak do 4 godzin. W związku z tym, że dość szybko się ulatnia, dla zapachu trzeba często się nim pryskać, co z kolei wpływa na słabą wydajność.

Butelka jest szklana, charakterystyczna dla wszystkich dezodorantów firmy Coty, zawiera również plastikową zatyczkę. Ze względu na to, że jestem fanką słodkich zapachów, przypadł mi do gustu. Polecam!