Ziaja, Maska regenerująca z glinką brązową

Ziaja, Maska regenerująca z glinką brązową

Maseczka z glinką brązową (5%) przeznaczona do każdego rodzaju skóry.
Uzupełnia niedobór substancji odżywczych - glinka brązowa regenerująca - surowiec naturalny z grupy minerałów ilastych, jest źródłem mikroelementów: głównie krzemu (około 50%), glinu (około 15%), żelaza (około 6%), wapnia (około 4%), potasu (3%) i magnezu (2%).
Przyspiesza regenerację skóry:
- ECO - certyfikowany olej Canola (rzepakowy) - bogaty w fitosterole, tokoferole oraz kwasy tłuszczowe. Doskonale odżywia i zmiękcza naskórek,
- ECO - certyfikowane glicerydy kokosowe - źródło NNKT bogatych w kwasy omega3 i omega6 niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania skóry. Zapewniają wysoką efektywność ochrony warstwy lipidowej naskórka,
- prowitamina B5 - aktywnie nawilża oraz skutecznie regeneruje podrażniony naskórek.
Skutecznie wygładza drobne zmarszczki,
- proteiny ze słodkich migdałów - wyraźnie wygładzają naskórek, dając widoczne efekty liftingujące. Zapobiegają wiotczeniu skóry, wzmacniają jej strukturę i przyspieszają procesy regeneracji,
- witamina E - witamina `młodości`, neutralizuje wolne rodniki przyspieszające proces starzenia skóry.
Sposób użycia: 2 - 3 razy w tygodniu nałożyć na skórę twarzy i szyi grubą warstwę maski. Zmyć letnią wodą po około 10 - 15 minutach.

liftingujące, regenerujące, wygładzające
bogate
klasyczne
normalna
bez alkoholu
w saszetce

Odświeża, nawilża i nie obciąża

Lubię maseczki, więc często testuję nowości. Ale są też takie, do których chętnie powracam. Wśród nich są produkty Ziaja.
Opakowanie graficznie jest podobne do innych wariantów glinek, jest to poręczna saszetka.
Glinka ma odpowiednią konsystencję i ciemny kolor i tak samo wygląda na skórze. W moim przypadku nie zastygała na suchą skorupę i nie powodowała uczucia ściągnięcia skóry. Kosmetyk ma delikatny, przyjemny zapach (ale oczywiście to rzecz gustu).
Nie mam większych problemów z jej zmyciem.
Po użyciu skóra jest odświeżona, nawilżona, a podrażnienia szybciej się goją. Nie spowodowała zapychania, wysypu niedoskonałości i uczulenia.
Myślę, że w dalszym ciągu będę do niej wracać :)

Chwila dla siebie

Gładka konsytstencja pozwala na szybkie nałożenie na twarz. Przyjemny, delikatny zapach nie podrażnia węchu w trakcie 30 min zabiegu. Idealny produkt na wieczór zadbania o siebie. W trakcie trzymania maski można poczuć ściągnięcie, dlatego dla skóry bardzo wrażliwej 30 minut mogłoby być zbyt inwazyjne dla cery. Maskę łatwo się zmywa, a skóra w mgnieniu oka lśni czystością ze zminilizowanymi porami. Efekt to nawilżona, zdrowa i świeża skóra.

Dobra i tania

Maseczka jest łatwo dostępna praktycznie w każdej drogerii a nawet sklepach można łatwo kupić, cena również jest niska tej maseczki. Dobrze się rozprowadza. Cera po zastosowaniu jest odżywiona, nawilżona miękka i gładka. Nie podrażnia i nie wysusza. Produkt ok.

Dobrze nawilża i nie podrażnia

Maseczka w opakowaniu saszetki. Świetnie się rozprowadza jest gęsta, kremowa zbitą. Po nałożeniu nie powoduje dyskomfortu czy ściągania cery a tego się bałam. Po zastosowaniu cera jest nawilżona i gładka oraz bardziej świeża. Produkt w niskiej cenie, skuteczności jak najbardziej na plus.

Świetna maseczka

Maseczka ma obłędny zapach :)
Dobra konsystencja, nie spływa, dobrze trzyma się twarzy, nie zasycha, nawet podczas tych 15minut aplikacji.
Dobrze się spłukuje, nie brudzi.
Skóra mojej twarzy po tej maseczce zrobiła się mięciutka, ukojona, zdecydowanie zregenerowana.
Na pewno kupię ponownie.
Byłam ciekawa jaki kolor ma maseczka i jest to przyjemny kolor taki jasny brąz.

Jest okay, ale bez szału

Maska regenerująca była drugą z tej serii, której używałam. Pierwszą jest moje odkrycie ubiegłego roku w kwestii maseczek, czyli żółta maska na stres. Ta regenerująca ma ładny kolor, piękny zapach... ale mojej cery nie regeneruje. Maska na stres pięknie ujędrniała cerę i eliminowała cienie pod oczami, ta natomiast nie daje widocznych efektów. Raczej się nie polubiłyśmy, ale to nie oznacza, że u innych również się nie sprawdzi! Ja jestem ogromną fanką kosmetyków Ziai i 90% daje u mnie rewelacyjne efekty, po prostu ta znajduje się w tych 10%.

Maseczka Ziaja

+ niewielkie opakowanie
+ przyjemny zapach
+ skuteczność

Załamałam się

Po Ziaji nie spodziewałam się tego. Jak mogli napisać, że maseczka jest z glinką brązową, której nawet nie ma w składzie? Zamiast brązowej mamy czerwoną. Oprócz tego skład jest taki sobie. Przyczepić się mogę tylko izoparafiny. Z naturalniejszych składników mamy ekstrakt z nasion kokosa i witaminę E. Mam cerę trądzikową. Stosowałam maseczkę raz w tygodniu. Produkt nawilżył mi skórę i natłuścił, ale efekt jest niestety chwilowy. Wydajność też jest taka sobie - starczyło mi na 3 razy. Myślę, że jeśli zmieni skład to kupię ponownie, ale na razie mam wrażenie, że dałam się nabrać.

Fajna maska

Lubię glinkowe maski, często je stosuję, nie zawsze mi się chce rozrabiać, rozgniatać te grudki i wtedy mam zawsze zapas tej gotowej maseczki której nie muszę mieszać dodawać wody itd. To co ją odróżnia od masek do rozrobienia to przede wszystkim zapach, pachnie tak waniliowo-sernikowo, konsystencja jest inna maska jest bardziej tłusta "mięsista" od innych. Jeśli chodzi o zmywanie to wiadomo no brud zawsze przy glinkach był i będzie tego nie da się obejść bo to są gęste, ciemne mazie także no zawsze coś się może upaprać jak przy każdej glince trzeba uważać żeby nie ubabrać zbyt wiele :) Maska bardzo ładnie regeneruje, odżywia sprawia ze cera jest taka świeża. Nie wiem ile już zużyłam saszetek ale bardzo dużo i nie zamierzam z niej rezygnować na pewno. Wygodna w użyciu i dobrze robi na twarz, szyje.

Super produkt w niskiej cenie

Maseczki z Ziaja są naprawdę delikatne i nie podrażniają mojej wrażliwej, atopowej cery. Chętnie z nich korzystam, chociażby dlatego że są już gotowe do użytku. Saszetka wystarcza mi na dwa zastosowania. Opakowania są poprawne. Efekty widać po pierwszy użyciu, skóra jest zregenerowana, nawilżona, wypryski mniej widoczne. Lubię ją stosować, jednak zauważyłam że jest ostatnio rzadziej dostępna.

wporządku, ale nie dla każdego

Maseczkę nakładałam na twarz rękami, odczekałam ok 20-30 min i zmyłam letnią wodą. Podczas zmywania maseczka odrobinę się "maże", jak to glinka.
Po zmyciu maseczki, skóra na twarzy była odżywiona i nawilżona, ale pozostał na niej jakby delikatnie tłusty film - nie jest to coś strasznego, ale nie przepadam za takim uczuciem na skórze, ponieważ mam mieszaną cerę i walczę o odświeżenie, a nie dodatkowe natłuszczanie.
Wypróbowałam jeszcze dwie inne maseczki z glinką firmy ziaja i ta brązowa nie jest zła, ale zdecydowanie nie jest moim faworytem, pod względem uzyskanego efektu - może raczej dla osób z suchą lub normalną skórą.
Opakowanie wystarcza na ok 2 użycia, co nie jest do końca udanym pomysłem, bo raz rozerwanej maseczki nie da się "zamknąć" i schować na później ( a producent zaleca nakładać maseczkę chyba raz w tygodniu), więc jeśli nie masz z kim się "podzielić", to spora część produktu wysycha i po prostu się marnuje.

Maseczka ziaja

Bardzo przyjemna maseczka, kupuje ją zamiennie z innymi wersjami i bardzo je sobie chwalę, ładnie pachną i dobrze nawilżają cerę, jest koloru brązowego i dobrze rozprowadza się po skórze po zastosowaniu tego produktu cera jest odżywiona i zregenerowana