L'Oreal Paris, Infallible, Prestige Powder (Puder w kompakcie)

L'Oreal Paris, Infallible, Prestige Powder (Puder w kompakcie)

Specjaliści z L'Oréal Paris zaprojektowali puder Infallible Prestige Powder , który pomaga zachować nienaganny i długotrwały makijaż.
Ukrywa wszystkie niedoskonałości na powierzchni skóry i nadaje jej jednolitą teksturę. Puder na twarzy utrzyma się przez długie godziny i nie wymaga częstych poprawek.

prasowany
tłusta, normalna, sucha
kryjące, matujące, utrwalające
Krycie
średnie

Puder wygładza skórę, nie podkreśla suchych skórek.

Jest to puder w kompakcie, który ma dołączoną gąbeczkę do nakładania go na twarz. Puder posiada spore lusterko, które ułatwia używanie go. Puder jest mały i poręczny, mieści się w każdej torebce. Puder dobrze się rozprowadza, matuje, jest wydajny i ekonomiczny. Puder wygładza skórę, nie podkreśla suchych skórek.

Przyzwoity puder

Jakoś nigdy nie byłam przekonana do pudru w kompakcie.Uważałam, że są mało wydajne i kiepsko się go nakłada dołączoną gąbeczką.Ten puder kupiłam na promocji w Rossmannie.Chciałam dać mu szansę.Z tych pozytywnych rzeczy na plus zasługuje to, iż posiada spore lusterko i jest niewielkich rozmiarów,co za tym idzie możemy mieć go zawsze przy sobie,w celu ewentualnych poprawek.Łatwo się nakłada,krycie jest raczej średnie,a co do trwałości,wytrzymuje w stanie nienaruszonym jakieś 3 lub 4 godziny(znacznie mniej niż zapewnia producent)Myślę, że to jedyny mankament pudru.Jeżeli chodzi o wydajność,to jestem miło zaskoczona.Całkiem przyzwoity puder.

Ten puder bardzo mnie zaskoczył, po pierwsze, opakowanie, które jest bardzo eleganckie, płaskie, przez co zmieści sie w torebce bądź kosmetyczce. Po drugie produkt. Na początku myślałam, że niestety nie będzie on zbyt wydajny jednak teraz przekonałam się, że tak nie jest. Puder stosuje ok tydzień, nie szczędząc go i zużycia wcale nie widać. Ja nakładam go dołączoną gąbęczką, która jest w porządku, próbowałam nakładać go pędzlem jednak pyli się. Kolory są jak najbardziej w pożądku, krycie jest bardzo delikatne. Puder fajnie wygładza skórę, nie podkreśla suchych skórek. U mnie mat trzyma ok. 7/8 godzin. Jak dla mnie jest super

Dobry tylko do poprawek

Przeczytałam mnóstwo dobrych opinii na temat tego produktu i udało mi się go kupić na przecenie w Rossmannie. Niestety zawiodłam się. Od pudru oczekuję przede wszystkim dobrego zmatowienia, ponieważ jestem posiadaczką cery mieszanej. Tutaj puder w ogóle sobie nie poradził. Już po 2 h muszę dokładać produkt. Nie zauważyłam poza tym jakiś dodatkowych efektów typu wygładzenie czy zniwelowanie porów. Największym plusem jest bardzo ładne opakowanie, które ma w środku lusterko i gąbkę przez co bardzo dobrze sprawdza się do poprawek w ciągu dnia.

Bardzo eleganckie i wygodne opakowanie. W środku gąbeczka do szybkich poprawek w ciągu dnia.
Puder bardzo ładnie wygląda na skórze, ma mocne krycie. Mam kolor 225.

super

Puder w kompakcie jest mega wydajny, kolor idealnie dopasowywuje się do cery, nie zmywa się tak szybko, cenowo w miare ok, warto zakupic i wypróbowac, opakowanie bardzo ładne

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Świetny produkt, polecam!

Puder w kompakcie L-Oreal Paris - Prestige Powder jest po prostu świetny! <3 Produkt otrzymałam w ramach testowania. U mnie sprawdza się idealnie i używam już drugie opakowanie.

Produkt ma bardzo eleganckie i estetyczne - czerwone opakowanie. W środku w komplecie znajduje się wacik do aplikacji pudru oraz lusterko!!! <3

Puder dobrze się aplikuje, rewelacyjnie matuje (efekt utrzymuje się 5-6 godzin), świetnie wygładza, odświeża a przy tym kosztuje grosze. Ma bardzo ładny delikatny zapach.

Puder jest moim numerem jeden i szczerze go polecam!

Produkt oceniam na: 5!

Idealny do poprawek

Puder jest w bardzo ładnym i solidnym opakowaniu z lusterkiem, dołączona gabeczka dobrze sprawdza się do poprawek w ciągu dnia. Nawet gdy mamy słabszy podkład i gdzieś nam zjedzie jesteśmy w stanie uratować sytuację z tym pudrem. Ładnie kryje, nie wiem jak z utrzymaniem matu, ponieważ nie stosuję go na całą twarz do utrwalania makijażu. Jeżeli jest w cenie promocyjnej to polecam wypróbować.
Jest bardzo wydajny, mam gdzieś ponad pół roku i kompletnie nie widać zużycia. Jest zawsze w torebce jako koło ratunkowe :)

Dobry puder

Puder kupiłam niedawno skuszona cena-20zl. Super się sprawdził bo dobrze matuje i nie zostawia skórek. Odcien tez dobrałam dobry. Wcześniej używałam jako kompakt bez podkładu a teraz używam na podkład jako puder wykańczający i tez się sprawdza. Polecam bo warto!

uwielbiam go!

Potrzebowałam pudru, który mogłabym wrzucić do torebki i poprawić makijaż w ciągu dnia, wybór padł właśnie na ten produkt i jestem naprawdę zadowolona!
Daje efekt pięknego matu i wygładzenia, w ciągu dnia w łatwy sposób można poprawić nim makijaż.
Ma piękne opakowanie, z dużym lusterkiem i fajną gąbeczką. Jego odcienie są neutralne, ani zbyt różowe, ani zbyt żółte.
Cena regularna jest bardzo wysoka, ale podczas promocji można kupić go w fajnej cenie.
Jest to najlepszy puder prasowany jakiego używałam.

Uwielbiam

Skusiła mnie marka i opakowanie. I moja intuicja miała słuszność bo opakowanie to SZTOS! U mnie w torebce bardzo dobrze się sprawdza. Do tego robi WOW gdy się je wyciąga przypudrować nosek. Tak szczerze to wystarczy raz! I potem można z lusterka korzystać żeby mieć go w ręce no lusterko jest też genialne. Nałożenie nie jest wg mnie zbyt precyzyjne. Ale nie zrobimy sobie krzywdy. Po nałożeniu nadmiar najlepiej usunąć pędzlem, którego nie noszę w torbie, zatem potrzebują chusteczki. Kolor fajnie się stapia z KAŻDYM podkładem kremem bb czy cc. A wygląda obłędnie! Photoshop to pikuś ! Piękna gładka tafla. Jest długotrwały. Daje mocny mat! Nie nadaje się pod oczy.

Ładne wykończenie makijażu

Puder odkryłam dzięki promocji Rossmanna, w cenie regularnej na pewno bym go nie kupiła, ale za 35 zł skusiłam się. Puder jest świetny. Opakowanie już wielokrotnie było tu chwalone, ja również je lubię. Nie dość, że eleganckie, niebanalne to również wygodne i solidne. Posiadam najjaśniejszy odcień, który jest idealny dla jasnej cery o różowym zabarwieniu. Największą zaletą pudru jest dobre krycie a co za tym idzie wyrównanie koloru skóry. Puder ładnie utrwala makijaż, stapia się ze skórą, a przy tym nie jest specjalnie ciężki. Matuje całkiem całkiem, chociaż nie perfekcyjnie. Jego aplikacja na skórę jest wygodna, powiedziałabym nawet, że sprawia mi przyjemność. Dołączona gąbeczka mi odpowiada, mogę nią precyzyjnie nałożyć kosmetyk. Puder pod względem wydajności wypada przeciętnie, mam wrażenie, że szybko go ubywa. Liczę na to, że wkrótce będzie można go kupić również w innych drogeriach, nie tylko w wybranych Rossmannach.