Collistar, Mascara Infinito (Tusz do rzęs)

Collistar, Mascara Infinito (Tusz do rzęs)

Makeupmania.com.pl

Średnia ocena: 3.68/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Bestsellerowa mascara Collistar, dzięki formule opartej na naturalnych woskach idelanie pogrubia i unosi rzęsy. Szczoteczka z elastomeru ułatwia precyzyjną aplikację tuszu.
Maskara gwarantuje nieskończone pogrubienie, podkręcenie i wydłużenie rzęs. Specjalna szczoteczka, wykonana z delikatnego elastomeru, ze starannie oddzielonymi włoskami, gwarantuje dokładne pokrycie i wymodelowanie rzęs. Niesamowity rozświetlający efekt dzięki zastosowaniu dwóch rodzajów pereł:
- multi-odbijające: o magicznym rozświetlającym efekcie, który podkreśla blask koloru i rozświetla spojrzenie;
- zmikronizowane: cząsteczki odbijające światło, które mienią się na powierzchni rzęs.

Efekt
podkręcające, pogrubiające, wydłużające
Szczoteczka
z włosia
niewodoodporne

Jest najlepszy

Najlepszy tusz jakiego używałam, to już kilkanaście sztuk zakupionych przeze mnie. Łatwo się nakłada dłuższą końcówką szczoteczki , następnie pięknie pogrubia krótszą częścią. Dość drogi ale wart swojej ceny, bardzo wydajny w stosunku do innych. Nie uczula mnie a z tym zawsze miałam problem.

Nie kupię ponownie

Ładnie się rozprowadza, lekko pogrubia, podkręca. Nie rozmazuje się, za to przy dotknięciu oka kruszy się. Podczas zmywania płyn nie zdąży tuszu rozpuścić, bo też maskara kruszy się i osiada na skórze, wpada do oczu. Więcej nie kupię.

Świetna, ale ..

Uwielbiam tą maskarę, po pierwsze za to, że nie znoszę sztucznie posklejanych rzęs, a ona takich nie robi,a po drugie, świetnie się trzyma. Nie odbija się pod oczami, mimo iż mam zawsze mocno nawilżona skórę w tym miejscu. Szczoteczka jest wygodna do malowania i dzięki temu efekt na rzęsach jest niezły. Jeśli ktoś lubi bardzo mocno podkreślone rzęsy, to powinien wybrać coś innego. Ja wole konkretny i naturalny wygląd. Niestety ma też minus, bardzo szybko wysycha, czy kończy się - jest dość mało wydajny.

Poprawna

Dla mnie ten tusz do rzęs jest dobry ale nie doskonały. Szczoteczka na pierwszy rzut oka wygląda obiecująco jednak w moim przypadku trzeba było czasu żeby nauczyć się tuszować nią rzęsy bo na początku mi je sklejała, dopiero po czasie tusz mi odpowiada. Dużą zaletą tego tuszu jest że się nie odbija na powiece i nie kruszy się

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Zadowalający tusz

Osobiście bardzo go lubię. Marka Collistar kojarzy mi się z Włoską jakością. Ten tusz to ikona, która daje efekt wow. Działa kompleksowo, pogrubia i podkręca moje proste rzęsy. Sam produkt używam i polecam. Niestety bardzo szybko zasycha w opakowaniu. Po jakimś czasie niestety gumowa uszczelka zaczęła wylatywać, szczoteczka jest cała w tuszu i robią się grudki na rzęsach z nadmiaru produktu.

Czarny tusz do rzęs, Infinito, Collistar

Tusz kupiłam na jednej z aukcji internetowych.
Estetyczne, elegancie opakowanie zawiera 11 ml kosmetyku, zapłaciłam około 60 zł.
Tusz ma intensywny czarny kolor, sylikonowa szczoteczka zapewni łatwą wygodną aplikację, nie skleja rzęs, wydłuża, pogrubia, ładnie podkręca rzęsy, nie osypuję się.
Tusz - nie uczula, nie podrażnia, nie powoduje łzawienia oczu.
Plus za opakowanie i szczoteczkę która ładnie rozdziela rzęsy.
Minus trzeba mieć na uwadze że ten tusz nie jest wodoodporny i nie nadaje się np na wyście na basen, ja używałam tusz końcem zimy początkiem wiosny, trudno mi określić jego trwałość przy wysokich temperaturach.
Podsumowując mam nieco mieszane odczucia, tusz bardzo przyjemny choć nieco mało wydajny i szybko zasycha, moim zdaniem cena nieco za wysoka w stosunku do jakości, ogólnie niezły tusz w niezbyt atrakcyjnej cenie, nie wiem czy jeszcze do niego wrócę.

Warta uwagi

Tę maskarę na pewno kupiłam oczami, ale zawartość opakowania jest równie zadowalająca. Silikonowa szczoteczka ładnie rozczesuje i podkreśla moje rzęsy. Nic się nie osypuje, makijaż utrzymuje się cały dzień.

Cudo

Jestem oczarowana tym tuszem, przez wiele lat używałam tuszy HR ale w końcu mi się znudziły i chciałam czegoś nowego, Collistar Infinito kupiłam w promocyjnej cenie do wypróbowania i z początku nie pasowała mi szczoteczka, bo jest trochę niecodzienna, nierównej długości, rzadkie sylikonowe włoski, ale maluje bosko, chwyta każdą rzęsę, nie skleja, wydłuża, rzęsy są rozczesane jak grzebieniem, podkręca, nie osypuje się i bardzo długo podkręcenie utrzymuje, jest wydajny bo efekt taki uzyskuje się po jednej warstwie, ale rzęsy są sztywne. Nie ma problemu z demakijażem. Kupiłam kolejne opakowanie i polecam go głównie tym wiecznie spieszącym się, jedna warstwa i rzęsy jak firany.

zadowolona

Zanim zacznę pisać o kosmetyku warto podkreślić, że obecnie moje rzęsy są w naprawdę dobrym stanie, długie i gęste. Wyhodowane na odżywce long4lashes.
Jeśli jakiś tusz wygląda źle na moich rzęsach, to musi być to już kiepski produkt.
Poza ceną nie ma chyba na co za bardzo narzekać.

-świetny kształt szczoteczki, która od razu podkręca rzęsy
-trwała
-wygodnie się aplikuje
-wydłuża
-zagęszcza
-pogrubia
-trwała
-nie skleja włosków

Mnie się bardzo podoba!

Maskara ma silikonową szczoteczkę, która bardzo dobrze rozdziela rzęsy, ale również fajnie wydłuża i pogrubia. Ja mam bardzo długie i naturalnie podkręcone rzęsy, a także dość gęste. Inna maskara tej marki, Art Design moim zdaniem dużo lepiej sprawdza się na co dzień, , kiedy chce się szybko osiągnąć dobry, naturalny efekt, ale ta zapewnia dokładne dojście do każdej rzęsy i bardziej spektakularny efekt na który należy poświęcić nieco więcej czasu. Czerń jest głęboka, w ciągu dnia nie widzę, aby tusz się osypywał czy rozmazywał. Odpowiednio długo maskara zachowuje są świeżość. Raczej nie mam zastrzeżeń.

Całkiem niezły

Tusz kupiłam na promocji w Douglasie za 65 zł i muszę przyznać że jest całkiem niezły. Podkręcil moje rzęsy w zauważalny sposób, ma naprawdę dobra pigmentacje, jest poprostu mega czarny co daje pogłębienie koloru oczu. Minusem jest że lubi odbijać się na powiece i upaprać długo nakładane cienie. Myślę że wart uwagi tusz ale raczej polować na promocję bo standardowa cena myślę że wygórowana :)

Rzęsy cały dzień na swoim miejscu, ale bez efektu WOW

Po wielu zachwytach sławnym tuszem Collistar zdecydowałam się w końcu go wypróbować i sprawdzić czy jest taki super.

Pierwsze wrażenie faktycznie było pozytywne, bo tusz ładnie wydłużał rzęsy, podkreślał każdą z osobna (mimo, że nie miał silikonowej szczoteczki, która wg mnie jest mistrzynią w rozdzielaniu rzęs) oraz utrzymywał w miejscu każdą z nich cały dzień. Tusz nie kruszył się, ani nie rozmazywał. Wydawałoby się - tusz idealny!

Ale demakijaż sprawiał mi sporą trudność, zapewne przez zawarte w nim woski. Mogłabym rzec, że świetnie nadawałby się jako tusz wodoodporny.

Nie uzyskamy nim efektu miliona rzęs, bo jednak troszkę je skleja. Próbowałam zmienić szczoteczkę/spiralkę na inną (z mojego ulubionego tuszu, który bardzo mocno zagęszcza rzęsy), ale efekt był ten sam, więc wychodzi na to, że wina leży w formule tuszu, a nie szczoteczce. Nie zauważyłam też, aby rzęsy podkręcał, jak zapewnia producent. Ma za to piękną, intensywną czerń.

Zapach ma bardzo neutralny, nie narzucający się.

Opakowanie bardzo wygodne, nie przewraca się. Wykonane z porządnego plastiku. Bardzo ładnie się prezentuje. Tuszu nabiera się odpowiednia ilośćilość. Duża pojemność.

Cena dosyć wysoka, ale tusz pomimo braku zagęszczenia rzęs, jest naprawdę bardzo dobry. Na pewno kupiłabym go ponownie w jakiejś fajnej promocji.