Gehwol, Med, Lipidro - Creme (Krem silnie nawilżający do suchych i wrażliwych stóp)

Apteka Polska APTE.PL
Średnia ocena: 4.86/5

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

Krem silnie nawilżający do suchych i wrażliwych stóp. Wysokiej jakości składniki kremu wyrównują niedobór wody i lipidów zapewniając właściwe działanie bariery naskórkowej. Krem zmiękcza naskórek i zapobiega nadmiernemu odtwarzaniu się warstwy zrogowaciałej. Zawiera mocznik, który wiąże wodę oraz wysokiej jakości substancje wyrównujące niedobór lipidów. Pobudza regenerację skóry. Zapobiega przykremu zapachowi, grzybicy stóp i świądowi skóry.

50 - 100ml, <50ml, 100 – 250ml
odwodniona, popękana, sucha
nawilżające, regenerujące, na popękaną skórę, wygładzające
zapachowa
kremy do stóp
w tubce
bogate

Polecam !

Polecam wszystkim. Jest to krem, którego używam od kilku lat i zawsze mam w zapasie (razem z maścią tej marki).

Krem ma ziołowy zapach. Konsystencję ma lekką.
Nawilża, koi, wygładza skórę, zapobiega szybkiemu rogowaceniu. Szybko się wchłania. Stosuję głównie na noc. Zawsze do niego wracam.

Najskuteczniejszy krem dla problematycznych stóp

Gehwol Med Lipidro-Creme to krem, który zapewnia intensywną nawilżającą pielęgnację stóp, zwłaszcza tych suchych i wrażliwych. Po regularnym stosowaniu zauważyłam znaczną poprawę kondycji moich stóp. Sucha skóra zniknęła, a stopy stały się gładkie i zdrowe.

Zawartość mocznika ma działanie regenerujące, nawilża i łagodzi podrażnioną skórę stóp.
Krem jest dobrze się wchłania i nie pozostawia uczucia tłustości. Nuty zapachowe nie są specjalnie przyjemne, ale nie są również odpychające. Najchętniej stosuję go na noc.
Opakowanie kremu jest wygodne i higieniczne.
Podsumowując, Gehwol Lipidro to doskonały krem do pielęgnacji stóp, zwłaszcza dla osób z suchą i wrażliwą skórą. Nawilża i regeneruje skórę, sprawiając, że stopy stają się gładkie i zdrowe. To produkt, który naprawdę działa i jest wart każdej złotówki.

Jedyny minus to mała pojemność

Już od dłuższego czasu wprowadziłam do codziennej rutyny poza wieczornym kremowaniem dłoni, także kremowanie stóp. Tak wybierając kolejny produkt do tego celu trafiłam na te markę, która ma również genialny produkt na wrastające paznokcie. Tutaj moje zaufanie również nie zostało zawiedzione.
Krem łatwo się rozprowadza, nie marze oraz szybko wchłania, po kilku sekundach dosłownie możemy już chodzić. Ma on bardzo fajny skład bazujący na niezłomnym w pielęgnacji stóp moczniku oraz olejkach z rokitnika i awokado, a także wyciągiem z alg. Cóż chcieć więcej? Jak sama nazwa wskazuje warstwa lipidowa skóry jest ukontentowana! Stópki są przyjemnie nawilżone, odżywione, warstwa rogowa zmiękczona, nieprzyjemny zapach ograniczony. Krem jednym słowem daje wszystko czego oczekujemy od dedykowanych stopom produktów. Dodatkowo w przeciwieństwie do niektórych, z którymi się już spotkałam - nie ślizgają się po nim stopy w butach!
I reasumując nie wiem dlaczego niektórzy wspominają o mentolowym zapachu, ale mój egzemplarz nie pachniał właściwie w ogóle. Był tylko trochę za małą pojemnością i przez to mało wydajną. 20 ml na stopy schodzi w mig.

Ten krem to cudo.

Ten krem to cudo. Krem jest w białej plastikowej tubce. Zawsze nakładam go na noc. Moje stopy są wtedy gładkie i jedrne. Ten krem pachnie mentolowo. Ten jest dosyć gęsty i bardzo tłusty, jednak wchłania się dość szybko, nie uczula, stopy nie swedzą i nie pieką.
Zawsze mam suche piety, a po tym kremie robią się gładkie jak pupcia niemowlaka.

Rewelacja

Krem poleciła ni pani farmaceutka.
Będąc przed samym porodem zauważyłam że moje stopy są strasznie popękane i wysuszone aż wstyd iść na porodówkę
Nigdy nie miałam z stopami problemów ale podobno kobiety w ciąży tak mają.
Krem stosowałam na noc gdy wiedzialam że nie będę już wstawała z łóżka
Krem jest bardzo tłusty.
Ma mentolowy zapach który mi z początku przeszkadzał, ale się do niego przyzwyczaiłam.
Krem nałożony na noc zdziałał cuda .
W ciągu paru dni stopy wyglądały jak nowo narodzone .
I na porodówce nie musiałam się ich wstydzić.
Stopy były gładkie pęknięcia zagoojone a pięty nawilżone.

Wykorzystała: kilka próbek

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Gehwol med lipidro creme krem silnie nawilżający do suchych i wrażliwych stop

Krem mam w saszetkach próbkach ale także w pojemności 20 ml
W poręcznej tubce mieści się biała konsystencja kremowa prawie bezzapachowa
Łatwo się rozprowadza po skórze i szybko się wchłania
Pozostawia skórę miękką i gładką
Ma fajny skład olej z rokitnika i awokado oraz mój ulubiony mocznik 10%
U mnie bardzo fajnie się sprawdza i mam chęć na kolejne opakowania

Dobry krem, a właściwie maść

Kupiłam w aptece z polecenia pani farmaceuty. Tubka wykonana z metalu, z plastikową nakrętką dodatkowo zabezpieczone kartonikiem. Opakowanie zawiera 20 ml maści w kolorze cytrynowym. Zapach jest przyjemny utrzymuje się na stopach przyjemnie je odświeżając, również cytrynowy. Niewielka ilość wystarczy do pokrycia stóp. Szybko się wchłania i można ubrać skarpetki. Stopy szybko są zregenerowane, drobne nagniotki usunięte, pięty gładkie. Czuć nawilżenie skóry i ukojenie mocno przesuszonej skóry.

Najlepszy.

Stopy są taką częścią ciała, która jest bo jest. Nie pałam do nich jakąś wyjątkowo wielką miłości, no ale skoro już są, to o nie dbam, najlepiej jak potrafię.
W swoim życiu przerobiłam już mnóstwo różnych kremów i zabiegów. Jedne były lepsze, inne beznadziejne. Aż w końcu, przez zupełny przypadek, trafiłam na Gehwola i wiem już, że pozostanę temu kremowi wierna aż po grób.

Tubkę (albo pięć) dostałam jako gratis przy kupnie butów. Było to jakieś dwa, może trzy lata temu. od tamtej pory użyłam tych tubek kilkanaście. Bo krem jest po prostu genialny. Gehwol całe swoje serca wkłada w zawartość, bo cała otoczka jest brzydka, nudna i przaśna.
Ale krem to cudo. Nie miałam nigdy w tym swoim trzydziestokilkuletnim życiu drugiego tak dobrego kremu. Doskonale nawilża nawet bardzo suchą skórę - a taką mam przez lato, gdy nosze sandały. Nie mam problemu z twardymi, suchymi piętami. Moją zmorą jest skóra sucha jak wiór. I Lipidro daje sobie z tym radę w oka mgnieniu - wystarczy, że nałożę krem na noc a rano budzę się z pięknymi, gładkimi stopami. Nie trzeba nawet zakładać dodatkowo skarpet, i bez tego jest sztos.
Latem stosuję ten krem codziennie, zimą tak ze dwa razy w tygodniu. Ale w zimie nie mam takich problemów ze skórą, mimo tego, że w sumie więcej chodzę bez skarpetek niż w skarpetkach (zalety Uggów - tak miękkie i ciepłe, że ten wynalazek szatana, jakim są skarpetki, jest mi całkowicie zbędny :D).

Lipidro nie ma zapachu, jest dosyć gęsty, zamknięty w brzydkiej, 'medycznej' tubce. Ale co z tego, skoro działa jak złoto.
Polecam z całego serduszka :)))

Idealny

Krem dostałam w prezencie od pani w salonie podologicznym po pedicure. Miałam wtedy problem z pękającymi piętami. Zastosowałam się do jej zaleceń tzn. nałożyć krem na pięty i wyżej, oraz na spód palców, założyć foliowe torebki na to skarpety i trzymać całą noc i tak co drugi dzień. Oczywiście wszystko super wyleczyłam, dodatkowo taki sposób sprawił, że stopy były gładkie i mięciutkie jak pupa niemowlaka. Wadą jest tutaj cena, no i dostępność, ale myślę, że w celu wyleczenia pięt można poświęcić kilka zł więcej.
Oczywiście polecam.

ZALETY:
idealne działanie, ale tylko podczas systematycznego używania

WADY:
cena
zależy jaki problem trzeba patrzeć na pojemności tubek, które mogą okazać się jednak za małe
dostępność

Gehwol

Krem świetnie nawilża skórę, wchłania się dość szybko, konsystencja lekka, dobrze pielęgnuje skórę. Idealny dla osób zmagających się z problemami stóp, świetnie zmiękcza skórę. Opakowanie nie wielkie bardzo poręczne

Mam mieszane uczucia

Moim zdaniem to bardziej maść niż krem. Ma bardzo tłusta konsystencję, ciężko się wchłania, ma specyficzny zapach, ale jedno trzeba mu przyznać skóra stóp znacznie się poprawia jest miękka i gładka ale ja siedzę dobrych kilkanaście minut i po prostu go wcieram w stopę rękoma

super

Krem jest super wydajny, idealnie nadaje się na noc. Nakładałam warstwę do wchłonięcia i na to bawełniane skarpetki. Rano pojawiało się miłe uczucie miękkości i nawilżenia, łatwa w aplikacji konsystencja, cena jest atrakcyjna