L'Oreal Paris, Infallible, 24H Concealer Pomade (Kremowy korektor)

L'Oreal Paris, Infallible, 24H Concealer Pomade (Kremowy korektor)

Kremowy korektor o mocnym kryciu i trwałości do 24h. Idealnie ukrywa wszelkie niedoskonałości cery. Dostępny w kilku kolorach.

do twarzy, pod oczy
kryjące
w kremie

Ulubiony

Od kilku lat jesteśmy nierozłączni. Moim problemem są głównie cienie pod oczami, ten korektor sprawdza się u mnie doskonale. Jest mega wydajny. Kupuję go raz na jakiś czas. Dosłownie. Jak widzę, że już przebija się dno słoiczka bez wahania zamawiam kolejny. Najczęściej gdzieś na stronach drogeryjnych, gdyż stacjonarnie w moim mieście nie ma szans by go kupić. Konsystencja jest satynowa, super się rozprowadza, ja go także stosuję na wszelkie niespodzianki, które lubią czasem pojawić się niespodziewanie. Jak dla mnie 10/10.

Dobrze kryje

Kremowy korektor Loreal Paris Infallible 24h Concealer Pomade ma bardzo dobre krycie. Świetnie sprawdzi się do zakrycia niedoskonałości na skórze. Raczej nie jest to korektor pod oczy. Jego formuła jest masełkowata, bardzo dobrze się rozprowadza i wtapia w skórę. Nie podrażnia ani nie uczula skóry. Jest dość lekki, a jego trwałość jest całkiem niezła. Dostępnych jest kilka odcieni, więc każdy może dobrać odcień do swojej skóry. Bardzo wygodne opakowanie w formie szklanego słoiczka zakręcanego wieczkiem. Wydajność jest spora, praktycznie nie ubywa go w opakowaniu przy częstym użyciu. Dostępny jest prawie w każdej drogerii.

bardzo dobrze kryje niedoskonałości

Moim zdaniem takie kremowe korektory w ogóle się nie nadają pod oczy. Mają zbyt ciężką formułę, i co byśmy nie robiły, wejdą w zmarszczki i obciążą skórę. Dlatego zrezygnowałam z tego po kilku próbach i stosuję go na niedoskonałości i przebarwienia na twarzy. Bardzo łatwo go nałożyć punktowo, zakrywa wszystko i dobrze się trzyma. Tutaj taki kolor się sprawdza, formuła jest też idealna.
Jedyny minus to ten słoiczek - niezbyt to higieniczne.
Korektor jest szalenie wydany, mam go od ładnych kilku miesięcy i nie wykorzystałam nawet połowy.

Pomarańczowy na sine oczy

Kolor jaki posiadam jest najciemniejszy czyli taki bardzo pomarańczowy, kupiłam go na promocji w Rossmannie z nadzieją że będzie idealny na moje "wory" pod oczami. Genialnie redukuje sine obszary, ciemne, szare przebawienia po trądziku... Ale konsystencja jednak jest ciężka i tępa, ciężko go rozetrzeć. Gdyby był lżejszy i lepiej się rozcoerał to pod oczy byłby mój ideał! Jednak wiadomo skóra wokół oczu jest delikatna więc i ciężko uznać ten produkt jako 5/5. Ale bardzo mu niedaleko :)

Mieszane uczucia

Korektor jest dość ciężki i kryjący więc nie nadaje się dla mnie pod oczy, ponieważ po chwili wchodzi w zmarszczki i wygląda to dosyć nieestetycznie , jednak jeśli chodzi o zakrycie nim niedoskonałości jest świetny , bo właśnie taka kremowa konsystencja bardzo dobrze się w tej roli sprawdza. Po przypudrowaniu trzyma się cały dzień. Odcień jak dla mnie jest troszkę za ciemny ale latem będzie jak znalazł, póki co stosuję go jako bazę pod cienie w czym mi się sprawdza :)

Ideał!

Bardzo bałam się tego korektora ponieważ był to pierwszy kosmetyk o takiej konsystencji, jaki kupiłam. Okazało się, że niepotrzebnie miałam jakiekolwiek obawy! Korektor jest świetny - jest bardzo kryjący, więc z łatwością zakrywa wszystkie niedoskonałości (zarówno te malutkie, jak i większe!), ale jednocześnie jest na tyle lekki, by nie wchodzić w drobne zmarszczki przy zakrywaniu cieni pod oczami.
Zdarzyło mi się nim nawet zakrywać siniaki na kolanach przed weselem, bo niestety jestem straszną łamagą. Ku mojej uciesze, z tym też sobie poradził!
Kolejnym plusem jest jego wydajność. Wystarczy odrobinka, żeby wszystko zakryć. Jeden słoiczek spokojnie wystarczy mi na dłuuuuuuugi czas.
Nie wiem czy kiedykolwiek wrócę do innego korektora, do tej pory jest najlepszym, jakiego używałam!

Uwielbiam go!

Po 2 tygodniach uzywania stwierdzam ze jest to produkt jakby stworzony dla mnie. Lubie jego teksture, krycie i idealny dla mnie kolor, napewno bede chciala kupic jak sie skonczy wrsja testowa;)

L`Oreal Paris, Infallible, 24H Concealer Pomade

Loreal mnie tak pozytywnie zaskoczył , że wspiął się bardzo do góry w moim rankingu kosmetyków. Ten korektor dostałam w ramach testowania od Wizażu i jest to trzeci z trzech testowanych kosmetyków z tej paczki, który jest cudowny!
Ciągle używałam korektorów w sztyfcie, nawet mi przez myśl nie przeszło że ten kremowy korektor wepchnie się na prowadzenie.
Konsystencja jest tak delikatna i przyjemna, że nie miałam jeszcze wcześniej styczności z tak cudowną konsystencją czegokolwiek.
Nakładam go głównie pod oczy, ale też na niedoskonałości, jeśli akurat jakieś się trafią. Bardzo dobrze kryje, bardzo dobrze się rozprowadza. Kolor także idealnie wpasował się w moją cerę, także jestem zachwycona.
Opakowanie bardzo poręczne, nie zajmuje dużo miejsca.
Loreal ma odemnie wielki + !

Zakryj to co niepotrzebne

Produkt ma przyjemna delikatną, konsystencję. Ładnie sie rozprowadza. Produkt kryje bardzo ładnie, potrafi zakryć to co zbędne ( worki pod oczami, zaczerwienienia i inne niedoskonałości). Dobrze współpracuje z innymi kosmetykami. U mnie znalazł zastosowanie również jako baza pod makijaż oka!. Polecam ;)

Nie pod oczy

Posiadam kolor Medium, jest to ciepły beżowy kolor, nadający się dla śniadej karnacji albo na lato dla opalonej buzi. Korektor jest w słoiczku, konsystencja taka masełkowa ale nie za ciężka, powiedziałabym że przyjemna. Korektora używam głównie tylko pod oczami i wokół płatków nosa na zaczerwienienia. Pod oczy mi się nie sprawdza, niby na początku kryje, ale mam wrażenie, że po krótkim czasie wręcz podkreśla moje cienie, lub po prostu tak szybko znika. Próbowałam mieszać z innymi korektorami, pudruje go i efekt jest ten sam. Nakładam palcem, gąbka i jest tam samo. Korektor też wchodzi w zmarszczki mimiczne i uwydatnia je. Trochę lepiej sprawdza się na zaczerwienienia, pod nosem utrzymuje się dłużej także pewnie lepiej się sprawdzi na twarzy na jakieś niedoskonałości. Szkoda bo kolor jest fajny i stapia się ładnie z moją skórą ale no cóż dla mojej cery to jedyna zaleta.

Słoiczków nigdy dość

Opakowanie typowe jak w color tattoo. Nie wiem czy do końca mi to odpowiada. Zawsze to paluch rządzi.
Konsystencja kremowa, pięknie sunie pod ciepłem palca. Nakłada się łatwo i nie ma problemu z jego nałożeniem.
Dosyć długo zastanawiałem się nad kolorem. Ten pomarańcz tak bardzo mnie przyciągał. ..aż trafiłam na super okazję i kupiłam dwa opakowania. Pomarańcz i medium przy kontakcie ze skórą wtapiaja się, wiec nie ma.obaw i pomarańczowe cienie. Przyznam, że używam częściej peach. . Teraz w okresie wakacji fajnie wygląda na opalonej skórze i świetnie stapia się z podkładem.
Zaznaczyć musze jednak , że lepsze krycie ma medium (czyli kolorystycznie dopasowane do skory). Ten pomarańcz ładnie "rozmywa"...daje naturalne piękno. Nie nakładam na całą twarz, ale chyba faktycznie się skuszę :)
Jest bardzo wydajny, wiec go pewnie nie zuzyje

Idealnie kryjący niedoskonałości - polecam

Nigdy nie używałam takich korektorów „z pojemniczka”, ponieważ nie miałam okazji. Korektor L’Oréal bardzo mi przypadł do gustu ponieważ odpowiada całkowicie moich potrzebom. Plusem jego jest małe, poręczne opakowanie a także zebrał u mnie inne plusy: za łatwe używanie i rozprowadzanie na skórze. Korektor jest wydajny, z pewnością mi na długo starczy. Dodatkowo bardzo dobrze kryje wszelkie doskonałości i tego właśnie szukałam. Jestem zadowolona z tego produktu i polecam:)