Bell, Korektor antybakteryjny

Bell, Korektor antybakteryjny

Bardzo skutecznie tuszuje niedoskonałości i przebarwienia naskórka
Wzbogacony olejkiem z drzewa herbacianego o właściwościach antyseptycznych i przeciwzapalnych
Szczególnie jest polecany dla problemowej cery, z trądzikiem.
Przygotowany w 3 kolorach, o zróżnicowanym przeznaczeniu:
- jasny niweluje oznaki zmęczenia wokół oczu
- beżowy kamufluje drobne defekty skóry
- zielony wyrównuje przebarwienia pigmentowe

mam sentyment

to był mój 1 korektor w życiu...używałam go mając 13 lat :)
teraz już go nie używam jednak wspominam go dobrze :)
fajnie krył punktowo, kosztował niewiele

pierwszy korektor w życiu :D

Korektor z bella był moim pierwszym pomocnikiem w walce z pierwszymi objawami trądziku. Z racji, że miałam wtedy młodziutką cerę to pojedyncze zaczerwienienia i wypryski dość dobrze zakrywał, jednak w miarę upływu lat przestał spełniać wymagania zniszczonej cery nastolatki. Był gęsty i sztywny ciężko się nakładało, zaznaczał każdą suchą skórkę przez co pryszcz był jeszcze bardziej widoczny niż przed zakorektorowaniem. Dla osób z ładna cerą, którzy nie używają podkładów i jedynie czasem mają mają jednego gościa na twarzy do ukrycia, może faktycznie się sprawdzić.

Bardzo się lubimy

Pierwsze kosmetyki kolorowe jakie sobie sprawiłam były marki Bell. Od tamtej pory mam do niej sentyment, który skutecznie zabija Bell hypoallergenic- co bym tam nie kupiła to niewypały. Ale mam wrażenie, że to, co Bell wstawia do Biedronki jest o dziwo lepsze jakościowo. Ten korektor wzięłam spontanicznie, na pocieszenie, bo kupiłam wcześniej inny w drogerii, miał być najjaśniejszy, a był ciemny.
Korektor Bell wybrałam w kolorze A1. Znajduje się w zgrabnym wykręcanym sztyfcie. Ma wygodnie ścięty czubek, co pozwala na precyzyjną aplikację. Kolor faktycznie jest jaśniutki, mi bardzo pasuje do koloru karnacji. Jedyny problem jaki z nim mam to to, że jest dość suchy i trudno go wklepać w skórę tak żeby się nie odcinały krawędzie- kiedy go rozcieram ściera się zupełnie, przy wklepywaniu trochę zostaje na palcu i odsłania to, co chciałam zasłonić. Lubi też się odznaczać pod moim podkładem mineralnym, czego nie rozumiem, bo mają zbliżone kolory. Warto jednak nad nim popracować, bo kiedy już trochę posiedzi na krostce, którą ma zatuszować pięknie ją wysusza! Korektor ma w składzie olejek herbaciany i naprawdę czuć jego zapach. Duże czerwone krostki potrafi wyciszyć w jeden dzień, natomiast po 2 dniach z tym korektorem nawet duże niedoskonałości zupełnie znikają bez śladu. Mimo problemów z ładnym nałożeniem korektora będę z niego korzystać z przyjemnością, a później kupię kolejny.

Kiepski

To byl w sumie mój jeden z pierwszych korektorów i w sumie muszę przyznać, jest kiepski. Mały wybór kolorów, nieprzyjemna w aplikacji konsystencja, słabe krycie, kiepsko wtapiał się w cerę i widać było go na cerze. Z zalet estetyczne opakowanie i niska cena. Nie zauważyłam żadnych efektów antybakteryjnych. Zużyłam i już nie wrócę.

Całkiem, całkiem

Dla mnie jak za tą cenę jest świetny. Może jedynie trochę uciążliwe jest to, że jest w sztyfcie, nie można do roztarcia używać gąbeczki, tylko palcami można uzyskać dobry efekt. Maskuje niedoskonałości, przebarwienia itp. Jest dobry, ale mało wydajny

Idealny na duzych nieprzyjaciół

Korektor wysusza zmiany przez co mozemy się szybciej ich pozbyć na plus opakowanie ,działanie, zapach minusow brak. Polecam kazdemu kto walczy z ,, wulkanami ,,

Fajny i został ze mną

Korektor kupiłam jakoś przypadkowo u mnie w biedronce jak zabrakowało mi mojego ulubionego korektora.Marka Bell to fajna i dobra marka.Mają dużo perełek wysokiej jakośći.Korektor dobrze kryje wypryski inne niedoskonałości, ale ma jeden mały minus,nie chce za bardzo się wtapiać w skórę.Dodatkowo wysusza drobne wypryski co na duży plus.Polecam.

Fajny

Naprawdę dobry korektor do przykrycia wyprysków. Ładnie stapia się z podkładem, nietworząc przy tym białych plam. Kosmetyk jest trwały i utrzymuje się przez cały dzień, niezapychając porów. Jest trochę tępy w rozprowadzaniu i nie polecam go dla delikatnej skóry wokół oczu. Wystarczył mi na długo.

dobry i tani korektor

Korektor spełnia swoja funkcję. dobrze tuszuje niedoskonałości, nie kosztuje dużo więc warto go wypróbować i na sobie sprawdzić czy jest odpowiedni dla nas.Naprawde warty polecenia. łatwa aplikacja produktu, dość dobra trwałość . Polecam

Dobry na drobne niedoskonalości.

Kupiony w odcieniu A1. Dosc dobrze sprawdza sie na drobne niedoskonałości ale jest zbyt twardy na aplikację pod oczy. Dodatkowo działa antyseptycznie co jest wazne przy gojeniu sie jakikolwiek wyprysków.

Daje radę

Może nie daje efektu WOW ale daje radę z mniejszymi przebarwieniami czy innymi niedoskonałościami. Bardzo wygodnie się go aplikuje, Dopasowuje się do koloru skóry. Jeśli chodzi o trwałość to nie jest ona jakaś powalająca ale kilka godzin wytrzymuje. Poręczny rozmiar. Bardzo wydajny. Natomiast jeśli chodzi o działanie antybakteryjne to nie zauważyłam jakiegoś efektu.

Dobry, acz nie najlepszy

Bardzo dobry do zakrycia niedoskonałości
Jeden z lepszych korektorów na niedoskonałości jaki miałam. Absolutnie nie nadaje się pod oczy.
Ładnie wtapia się w cerę i łączy z podkładami, dzięki kremowej formule nie podkreśla suchych skórek.
Nieco mniej trwały i bardziej żółty niż analogiczny produkt z serii hypoallergenic.