Eveline Cosmetics, Volume Celebrities Mascara (Pogrubiająco-wydłużający tusz do rzęs z serum odbudowującym)

Średnia ocena: 3.68/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Maskara Volume Celebrities to pierwszy kosmetyk, który łączy w sobie właściwości tuszu do rzęs i serum odbudowującego, pozwala na perfekcyjne połączenie ekstremalnej długości, niezwykłej objętości i gęstości rzęs. Wyprofilowana szczoteczka precyzyjnie rozdziela i unosi rzęsy od nasady aż po same końce, oraz zapobiega powstaniu grudek. Efekt widoczny jest już po pierwszej aplikacji, a każda następna potęguje pogrubienie i wydłużenie.
Kosmetyk zawiera specjalnie wyselekcjonowane składniki pielęgnacyjne:
- Mineralne pigmenty i naturalny Wosk Carnauba - pobudzają rzęsy do wzrostu, zapobiegają wypadaniu i łamaniu się.
- D-panthenol - odbudowuje strukturę włosa, widocznie zagęszczając i pogrubiając rzęsy.
- Olejek Jojoba, bogatego w witaminy A, F i E - dogłębnie nawilża, uelastycznia i wzmacnia rzęsy.
Regularne używanie tuszu Volume Celebrities doda rzęsom witalności i elastyczności. Po miesiącu stosowania:
- Twoje rzęsy są gęstsze i mocniejsze do 90%.
- Twoje rzęsy są dłuższe i grubsze do 67%.
Efekty:
- Pogrubienie x 10 i podkręcenie rzęs o 45`
- Perfekcyjne rozdzielenie i zero grudek.
- Skuteczna pielęgnacja dzięki naturalnym składnikom.
- Elastyczność na całej długości od nasady aż po same końce.

Efekt
pogrubiające, regenerujące, wydłużające

Bardzo dobry tusz do rzęs.

Bardzo dobry, drogeryjny produkt.
Świetnie wydłuża, podkreśla rzęsy. Łatwo się aplikuje, nie trzeba dużo wysiłku żeby porządnie rozczesać rzęsy i żeby efekt wytuszowanych rzęs był widoczny.
Nie jest drogi, jest to raczej tusz z niższej półki cenowej ale przy tym jest bardzo dobry.
Jedyny minus to to, że odbijał się na powiece podczas tuszowania ale trochę wprawy z pracą tym produktem załatwi sprawę.
Tusz się nie kruszy, zastyga i bardzo ladnie wygląda przez cały dzień. Ma intensywnie czarny kolor.
Dodatkowo jest w lustrzanym złotym opakowaniu, wygląda bardzo elegancko i luksusowo.
Szczoteczka mimo, że silikonowa jest super.

Super wydłużenie

Orzypadkowy zakup a jaki trafny uzywam juz 2 opakowanie. Jest świetny, idealnie pogrubia, wydłuża i rozdziela rzęsy. Jest trwaly nie kruszy sie ani nie osypuje wytrzyma caly dzień i wciąż wyglada pięknie. Demakijaz bez problemów wszystko schodzi ładnie z rzęs. Nie sadzilam że w takim przedziale cenowym znajdę tak dobry produkt.

Tusz, który wydłuży twoje rzęsy

Produkt zakupiłam z sentymentu do marki i się nie zawiodłam.
Sprawia że nasze rzesy są dłuższe i idealnie rozdzielone.
Ma fajny kształt szczoteczki, którą łatwo się pracuje.
Eleganckie złote opakowanie wygląda ekskluzywnie.
Do samego tuszu nie mam kompletnie żadnych zastrzeżeń.
Nie osypuje się i tworzy nam zniewalające rzęsy.
Na pewno jeszcze do niego wrócę.

Nie sprawdził się u mnie

Z natury jestem posiadaczką dość krótkich oraz jasnych rzęs dlatego z reguły wybieram coś w stylu ultra black/noir.Ogólnie lubię kosmetyki marki Eveline,więc przy okazji zakupów w drogerii internetowej skusiłam się na ten produkt.Jednak szału nie ma.Tusz jakoś ekstremalnie nie wydłużył moich rzęs ani nie pogrubił o tyle dobrze,że nie skleja.Więcej po niego nie sięgnę,ponieważ lubię mieć wyraźnie podkreślone oczy.

Bardzo go lubię

Ten tusz kupiłam już kilka razy. Jest łatwo dostępny w wielu drogeriach, tani, a przy tym naprawdę dobry jak na tę półkę. Ma kolor głębokiej czerni, mocno nasycony. Szczoteczka jest precyzyjna i dobrze rozdziela rzęsy. Tusz nie zostawia grudek, nie skleja. Pięknie wydłuża rzęsy oraz je pogrubia. Jest w miarę trwały, chociaż przy dużej wilgotności powietrza lub tłustej cerze na powiekach potrafi się odbić, ale nie jakoś tragicznie. Generalnie polecam.

Najlepszy tani tusz drogeryjny!

To moje drugie opakowanie! Tusz jest świetny. Fajna, lekka formuła. Pięknie rozdziela, wydłuża i podkręca rzęsy. Po długim użytkowaniu zauważyłam lekką poprawę kondycji moich rzęs. Po całym dniu noszenia lekko odbijał się na powiece.

Jeden z ulubionych

Tusz Eveline Volume Celebrities to jeden z najlepszych, jakie miałam przyjemność używać.

Jest trwały. Pieknie rozdziela rzesy, nadaje długość i objętość. Wspaniale prezentuje się w złotym opakowaniu. Spokojnie przez 5-6 utrzymuje swoją świeżość. Ma kolor głębokiej czerni. Nie kruszy się. Jest tani, a w promocji można go dostać nawet za kilkanaście złotych. Polecam

Najlepszy tusz jaki miałam za niewielką cenę

Tusz kupiłam w Rossmanie za ok. 13 zl. Jak dla mnie to najlepszy tusz jaki miałam. Daje efekt długich, gęstych rzęs, nie skleja, daje efekt pełnej, głębokiej czerni- dla mnie sztos. Moje koleżanki często pytają jakiego tuszu używam i kiedy słyszą odpowiedz są pod wrażeniem jakości za taką cenę. Używam już trzeciego opakowania i jestem tak samo zachwycona jak na początku. Zdecydowanie polecam dla efektu pięknych i długich rzęs

Dobry

Tusz do rzęs charakteryzuje się bardzo ładnym opakowaniem eleganckim. Tusz ma całkiem dobrze wyprofilowaną szczoteczkę, która sobie świetnie radzi. Zdecydowanie rozczesuje rzęsy, nie skleja ich . Tusz jest trwały, nie kruszy się w ciągu dnia. Rzęsy są ładnie pomalowane, uniesione, pogrubione. Nie ma problemu z myciem wieczorem tuszu zarówno płynem micelarnym jak i żelem do demakijażu.

Tajne Narzędzie do Zadziwiającego Wyglądu Oczu!

Tusz ten spełnia swoją obietnicę wydłużania i zagęszczania rzęs.
Nie skleja i nie osypuje się.Moje rzęsy pozostają oddzielone, a makijaż pozostaje nieskazitelny przez wiele godzin.
Szczoteczka jest idealna - nie jest ani za duża, ani za mała, co ułatwia precyzyjne nałożenie tuszu na rzęsy. Daje to możliwość osiągnięcia zarówno naturalnego, jak i bardziej dramatycznego efektu w zależności od potrzeb.

Ulubiony

Nie zliczę ile opakowań tego tuszu zużyłam, kilkanaście na pewno.
Pięknie wydłuża i podkreśla rzęsy. Trwałość też jest ok, wytrzymuje około 8h bez obsypywania.
Dodam że moje rzęsy są z natury długie i podkręcone. Cena bardzo przystępna.

Może być...

Nie jestem w 100% zadowolona z tego produktu. Bardzo ciężko nakłada się ten tusz, kiedy jest nowy. Jest "mokry" i skleja rzęsy. Natomiast po kilku aplikacjach zaczyna współpracować i daje ładny efekt pogrubionych i wydłużonych rzęs. Nie wykrusza się.