Lancome, Teint Idole, Ultra Wear Foundation (Długotrwały podkład do twarzy (stara wersja))

Kategoria
Marka

Szukasz kryjącego podkładu, który będzie trwały nawet do 24h?
Podkład Teint Idole Ultra Wear zapewnia efekt perfekcyjnego makijażu nawet przez całą dobę. Dzięki Teint Idole Ultra Wear z technologią EternalSoft stawisz czoła swoim wyzwaniom.

Efekt? Utrzymuje się przez cały dzień, bez poprawek. Ujednolicony koloryt, bez świecenia się. 24 godziny komfortu.

Teint Idole Ultra Wear od Lancôme to podkład łatwy w aplikacji, pozostawia cerę gładką, aksamitną i matową, bez pudrowego efektu.

Dla ochrony skóry przed szkodliwym działaniem słońca, podkład zawiera także filtr SPF 15.

Krycie
średnie
z pompką
matujące, kryjące, o przedłużonej trwałości
fluidy
mieszana, normalna, tłusta
oil – free / nietłusta

Ulubiony podkład!

Podkład ma super konsystencję, bardzo łatwo i równomiernie się go rozprowadza, nie zostawia plam.
Ma bardzo dobre krycie, pięknie wygładza i nie wysusza skóry.
Jest bardzo trwały, nawet po kilku godzinach pięknie wygląda na twarzy, matując ją.
Z czystym sumieniem polecam ten Podkład, dla mnie to nr 1!

jeden z lepszych kosmetyków dla kobiet

Idealny podkład. Makijaż trzyma się cały dzień. Brak świecącej buzi i bez potrzeby poprawiania. Bardzo wydajny. Przed zakupem polecam dobrać odpowiedni kolor np. w Sephora i dopiero zamówić na tej stronie

Cudowny

Dla mnie najlepszy. Wcześniej stosowałam wiele innych podkładów, ale dopiero ten spełnił moje oczekiwania. Jest bardzo wydajny i ładnie pachnie. Swietnie sie rozprowadza. Nawet po wielu godzinach cera wygląda idealnie. Polecam.

Przypadł do gustu

Świetny podkład który nie robi efektu maski.
Bardzo dobrze sprawdził się na długie wyjścia. Nie znika i nie wysusza.
świetnie zachowuję się na kremie.
Ma bardzo dobre krycie, przy czym nie potrzeba nakładać dużo produktu.

taki sobie

O ile korektorem z tej serii jestem zachwycona, to podkład bardzo mnie rozczarował.
Plusy: delikatny, jedwabisty, nie zapchał, nie podrażnił, nie warzy się, nie jest ciężko-pudrowy, nowoczesna formuła.
Minusy: prawie wcale nie kryje, jest bardzo lekki ale w takim znaczeniu, że aż za lekki, przy moim kolorze niemal przezroczysty. Szybko się ściera, twarz bardzo szybko zaczyna się po nim świecić (mimo że nie wymagam od niego teatralnego krycia czy całodziennego matowienia) a po 3 godzinach ledwo zostaje po nim ślad.
Jeśli ktoś ma idealną cerę - to często może spokojnie darować sobie jakikolwiek podkład. A jeśli ktoś chce "polepszyć" najzwyklejszą w świecie cerę - ten kosmetyk będzie za słaby, jest po prostu nijaki. Więc właściwie nie wiem dla kogo jest ten podkład...
Nie kupię ponownie, ale rzeczywiście jeśli ktoś trafi z odcieniem (nie jest tak łatwo) i lubi takie niby-podkłady/niby-kremy BB to może warto wypróbować.

Na razie najlepszy, ale szukam dalej.

Mam cerę mieszaną, strefa T lubi się świecić i dla mnie to jest najlepszy matujący podkład. Używam kolorów 021 i 010.1 Ten ostatni lubi ciemnieć na skórze i daje poświatę pomarańczową, jednak dalej bardzo mi odpowiada ten kolor, szczególnie latem.

Podkład ma średnie krycie, w składzie silikony i widać, że wypełniają lekko pory skóry, a twarz staje się wygładzona. Mnie bardzo odpowiada taki efekt.

Trzeba nałożyć szybko, ale dokładnie rozprowadzić na twarzy, żeby nie było plam.

Podkład trzyma cały dzień, wieczorem dalej wyglada ładnie. Dla mnie to największa zaleta.

Podkład jest lekki, można nałożyć kilka warstw.

Producent zmienił teraz formułę produktu, kupiłam kilka opakowań na zapas w drogerii. Oceniam wersję starą z 2022 roku ;)

Dalej szukam idealnego podkładu, ale do Lancome ciągle wracam.

Bardzo dobry produkt

Mam cerę sucha i szarą ale bez większych niedoskonałości. Podkład kupiłam, bo zamarzyła mi się odrobina luksusu ;-) Ale od początku...

Bardzo eleganckie, szklane, minimalistyczne opakowanie. Konsystencja Bardzo lęka, wręcz płynna, co mnie nieco zaniepokoiło. Okazało się, że niepotrzebnie bo podkład doskonale rozprowadzał się blenderem, idealnie wtapiał się w twarz i szybko się nakładał. Niestety wybrałam ciut za jasny odcień, ale po nałożeniu dostosował się do mojego koloru twarzy. Mimo dobrego efektu kryjącego i matującego zachowywał się jak druga skóra, zapomniałam, że mam na sobie podkład. Nie roluje się i nie waży. Skóra po nim jest gładka i przyjemna w dotyku. Produkt jest bardzo wydajny, kilka kropel starczy, zeby pokryc całą twarz. Jedyne co mi się nie podoba to zapach, mocno chemiczny, trochę...benzynowy.

Bardzo dobry podkład do cery mieszanej

Podkład Lancome posiada szklane opakowanie z pompką i bogatą gamę kolorystyczną. Jestem posiadaczką cery mieszanej w kierunku suchej i ten podkład na takiej skórze bardzo dobrze się sprawdza. Na mnie jest on trwały, daje satynowe wykończenie, bez efektu maski, co jeat dla mnie najważniejsze. Krycie oceniam jako średnie, ale dla mnie to wystarcza, bo nie lubię pełnego krycia. Pozostaje na twarzy przez cały dzień. Nie wchodzi w linie mimiczne. Podkład mnie nie zapchał. Na pewno wrócę jeszcze do tego produktu.

Wykorzystała: kilka próbek

Po zawodzie jakim okazał się Teint Miracle, Teint Idole przekonał mnie,że może nie skreślac jeszcze podkładów spod szyldu Lancome:)

Kupiłam kiedyś ( i nadal w sumie mam w swych kosmetycznych zasobach) podkład Teint Miracle od Lancome, który na tyle mnie zawiódł, że nie miałam już ochoty sięgać po inne fluidy z asortymentu marki, tym bardziej ,że ich cena do najniższych nie należy.
Swego jednak czasu otrzymałam kilka próbek recenzowanego do zakupów oraz znalazłam jakąś w babskim czasopiśmie dzięki czemu mogłam przetestować Teint Idole Ultra Wear na własnej twarzy, a po zawodzie z Teint Miracle sceptycznie podchodziłam do tego typu kosmetyków marki i pewnie sama nie zdecydowałabym się na zakup recenzowanego mazidła.

Odcienie mimo iż ciemniejsze od mojej karnacji (miałam kilka próbek różnych kolorów) po przypudrowaniu i przeciągnięciu podkładu na szyje nie odznaczały się jakoś mocno i w miarę fajnie wtopiły w moją skórę nie oksydując w ciągu dnia, ale na twarzy prezentowały się jaśniej niż w saszetkach. Dla mnie to plus.
Raczej lekka konsystencja podkłądu przyjemnie rozprowadza się na twarzy, delikatnie zastygając na niej po chwili, ale dając jednoczesnie czas na dokładne zaaplikowanie fluidu na buzce.
Produkt ładnie ujednolica koloryt skóry oraz ją wygładza. Poziom jego krycia określiłabym jako średni z możliwością jego budowania. Ja jednak ograniczam się do jednej jego warstwy, a ewentualnych większych "nieprzyjaciół" cery z którymi ten już sobie nie poradził, traktuję punktowym korektorem. Twarz po nałożeniu recenzowanego na twarzy jest gładka, ujednolicona , wygląda zdrowo i naturalnie. Cera nie wyświeca mi się w ciągu dnia jakoś specjalnie szybko, więc też nie wymaga częstych poprawek. Fluid nie powoduje efektu maski, ani nie podkreśla suchych skórek. Jest też produktem naprawdę długotrwałym. Nałożony rano na twarz utrzymuje się na niej do wieczornego demakijażu w niemalże niezmienionej formie. Ogólnie zatem jest to fajny, codzienny podkład, który dodatkowo nie zapycha , ani nie uczula mojej cery.
Biorąc pod uwagę jego trwałośc oraz świetne własciwosci wygłądzające cerę, mocno zastanawiam się nad wrzuceniem pełnowymiarowego opakowania do wirtualnego koszyka.

Ulubieniec

Bardzo długo szukałam idealnego podkładu, który przede wszystkim będzie trwały, lekki, dopasuje się do skóry, nie będzie zapychał, nie da efektu maski. Podkład Teint Idole Ultra Wear w stu procentach spełnił moje oczekiwania. Obecnie, na przełomie zimy/wiosny używam podkład nr 135N. Raczej jest to chłodniejszy odcień który idealnie dopasowuje się do koloru mojej cery. Produktu używam na codzień i malując się rano przed pracą, podkład wytrzymuje do końca dnia bez konieczności poprawy. Sprawia ze twarz jest wygładzona przy czym wyglada zdrowo i świeżo. Nie ciastkuje się, a zawsze miałam z tym problem szczególnie w liniach mimicznych. Podkład jest dość rzadki i dobrze się go aplikuje. Jego wykończenie nie wymaga użycia korektora czy pudru ponieważ sam w sobie daje finalnie satynowe wykończenie.

Uważam, ze jakość podkładu jest adekwatna do ceny i warto zainwestować w ten produkt. Ja napewno kupię kolejną buteleczkę.

Klasyka codzienna

Podkładu używam od wielu lat. Zawsze wybieram odcień 02 lys Rose. Uwielbiam go za lekką formułę, naturalny odcień, dozownik, piękne opakowanie i pielęgnację cery. Można go dobudowywać i zwiększać krycie poprzez dozowanie małych porcji, przez to jest też dość wydajny. Co ciekawe na mojej mieszanej cerze w kierunku suchej, naczyniowej i wrażliwej nie zapycha, nie uczula ani nie podrażnia. W zależności od potrzeb aktualnych cery mogę wymiennie stosować różne kremy a podkład wciąż wygląda świetnie. Dzięki temu zdarza mi się robić bardziej odżywcza okluzje pod podkład. Nie jest wymagający i dobrze współpracuje z kremami i serum. Dość trwały, kryjący i zastygający. Cały dzień prezentuje się ładnie i nie trzeba utrwalać pudrem. Minusem jest jedynie cena, która ostatnio wzrosła.

mój ideał

Najlepszy z najlepszych, nie potrzebne korektory i nawet pudru można nie używać, długo utrzymuje się na skórze. PRZEPIĘKNIE PACHNIE. Fajnie gdyby był nieco tańszy