Batiste, Tropical, Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Batiste, Tropical, Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów)

vanitysklep.pl
Średnia ocena: 4.80/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń

Batiste Tropcal suchy szampn, przywodzi na myśl żar tropików, gorący piasek pod stopami i wakacyjny luz.
Ten egzotyczny zapach łączący nuty kokosa, melona, banana i brzoskwini z ciepłą wanilią oraz drzewem sandałowym przenosi nas wprost na karaibskie plaże.

Skóra głowy
normalna, przetłuszczająca się
w spray'u
suche szampony
oczyszczające
zapachowa

Suchy szampon na nagłe wyjścia

Mój ulubiony suchy szampon to szampon batiste używałam w wielu wariantach zapachowych uwielbiam te produkty
Odświeża wygląd włosów, stosowanie przed kręceniem zwiększa objętość
Fajny na okres zimowy kiedy nosimy czapki i włosy są oklapnięte od nasady
Polecam z czystym sercem

Bardzo lubię

Jest to moja ulubiona marka jeśli chodzi o suche szampony a zapach tego uwielbiam jest bardzo świeży i orzeźwiający. Szampon świetnie spełnia swoją funkcję czyli daje włosom świeżość i podnosi je u nasady . Zawsze mam go w zapasie bo często przydaje się w nagłych wypadkach . Dobry produkt w dobrej cenie

Zawsze go mam w zasięgu ręki!

Suche szampony to mój punkt obowiązkowy kiedy chcę dodać fryzurze objętości.
Krótkie włosy często żyją swoim życiem, opadają i nie trzymają kształtu fryzury, dlatego lubię psiknąć suchy szampon by nadać im kształtu i odbić je od skóry. Dzięki temu fryzura cały dzień mnie zachwyca.

Czasem gdy moje włosy nie maja korzystnego wyglądu a ja nagle muszę wyjść to stosuję produkt do szybkiego odświeżenia włosów. Szybko zbiera z włosów widoczne przetłuszczenie ich, a na tym wtedy najbardziej mi zależy. Stosuję takiego rozwiązania w awaryjnych lub nagłych sytuacjach. Nie stosuję suchego szamponu jako zamiennik normalnego umycia włosów i skóry głowy.

Batiste dobrze rozpyla, jednocześnie pyli, więc w pomieszczeniu gdzie go aplikuję (łazienka) można dostrzec na ciemnych płytkach osad.

Kupuję stacjonarnie lub w Internecie, zawsze w promocyjnej cenie.
Lubię go na tyle by go mieć zawsze.

Must have w podróży

Suchy szampon Batiste o zapachu tropikalnym to moje tajne źródło świeżości w podróży. Nie wyobrażam sobie chodzić z tłustymi włosami, ale też codziennie włosów nie myję. Mini wersja suchego szamponu sprawdza się idealnie na min. tydzień stosowania. Duży szampon starcza spokojnie na dłużej niż miesiąc.

Lekkie, poręczne opakowanie z plastikowym wieczkiem. Do tego super kolorowa szata graficzna zachęcająca do zakupu. Kiedyś skusiłam się w promocji na inny suchy szampon konkurencyjnej firmy i się na nim zawiodłam. Suche szampony Batiste zawsze działają.

Szampony mają kilka wersji zapachowych. W drogerii Rossman mała wersja szamponu była tylko dostępna ta tropikalna, więc tak naprawdę to przy zakupie nie miałam wyboru. Zawsze któryś zapach jest w promocji, więc warto polować na przeceny w drogerii.

Egzotyczny zapach szamponu przenosi na tropikalną plażę, a jego odświeżające działanie, to prawdziwe zbawieniem dla moich długich blond włosów. Trzeba pamiętać, że gdy spryskamy włosy i skórę głowy zbyt blisko, to na włosach pozostają białe ślady. Należy kosmetyk wmasować we włosy i skórę głowy, a następnie je rozczesać.

Ten szampon to prawdziwy hit w pielęgnacji – absorbuje sebum, pozostawiając lekkie i pachnące włosy przez około 3/4 dnia. Suchy szampon sprawdza się również u mnie przed wyjściem na imprezę. Nie wyobrażam sobie teraz dnia bez niego.

Małe opakowanie sprawia, że zawsze w podróży mam go pod ręką, a formuła działa błyskawicznie. Moje włosy go uwielbiają, a ja przyznaję mu 5/5 – absolutny must-have!

Ratuje sytuację

Ze względu na skład szamponu sięgam po niego rzadko w kryzysowych sytuacjach. Odswieza włosy i zyskują na objętości. Polecam osobom które nie mają wrażliwej skóry głowy. Doraźnie nie zaszkodzi stosować.

jest ok

Przetestowałam wiele suchych szamponów i uważam, że te z Batiste są najlepsze. Tym razem sięgnęłam po wariant tropikalny.
Samo działanie jak zawsze super - włosy są odświeżone, lekkie i bez białego osadu.
Zapach przyjemny, chociaż dla mnie lekko za słodki.

Super w awaryjnych sytuacjach

Na co dzień nie jestem fanką tego typu produktów. Powiedzmy sobie wprost, wolę umyć głowę i cieszyć się realna świeżością. Ale życie jest przewrotne i czasem potrzeba odświeżyć włosy w mig. Wtedy na pomoc przychodzi mi właśnie suchy szampon od Batiste. Działa. Odświeża i odbija włosy u nasady. Nie zostawia białego nalotu i ma ładny zapach. Polecam

Sporadycznie

Kupiłam go z czystej ciekawości . Wiecie na ten czas gdy nie ma się czasu a trzeba wyjsc do znajomych . Jednak dla mnie suchy szampon nie sprawia się dobrze. Czułam nadal dyskomfort nie zadbanych włosów chociaż zapach był świętym czułam świeżość tropikalna. Kokos brzoskwinie świetna sprawa jednak po paru godzinach zaczęła mnie swędzieć skóra głowy i trzeba było szybko zadziałać .

jeden z moich ulubionych

generalnie dlatego że jest u mnie zupełnie bezproblemowy. jako posiadaczka dość problematycznej skóry głowy znalezienie czegoś co będzie walczyło z moim łojotokiem i nie podrażniało skalpu to jak znalezienie igły w stogu siana. włosy są odświeżone, mają piękny zapach który utrzymuje się dość długo i efekt trwa całkiem długo. po przeczesaniu włosów praktycznie szampon u mnie jest niewidoczny.

Świetny produkt

Suchy szampon kupiłam w Rossmannie.
Został on umieszczony w dosyć dużej butli, lecz o pojemności 200 ml.
Posiada przepiękny owocowo orzeźwiający zapach ❤️
Szampon jest bardzo wydajny, wystarczy Niewielka ilość, aby pokryć skórę głowy i włosów.
Po aplikacji produktu włosy stają się mega odświeżone, a do tego są gładkie. Dobrze się rozczesują, nawet przy użyciu większej ilości.
Szampon faktycznie spełnił swoje zadanie.

Ratuje włosy na ostatnią chwilę

Bardzo lubię ten szampon, choć jest strasznie mało wydajny, dostanie na 4-5 razy. Stosuję go jednak sporadycznie, tylko w kryzysowych sytuacjach.
Szampon bardzo dobrze wchłania nadmiar sebum, unosi włosy u nasady i wyglądają naprawdę dobrze. Mam włosy blond, więc wyczesanie nadmiaru szamponu nie jest problemem, jednak u brunetek chybaby się nie do końca sprawdził.
Ma rewelacyjny zapach, który długo utrzymuje się na włosach, co jest kolejnym dodatkowym plusem.

Wakacyjny vibe

Suchy szampon Batiste Tropical to prawdziwa perełka wśród kosmetyków do włosów. Jego przystępna cena, która mieści się w przedziale 10-20 zł, sprawia, że jest on dostępny dla większości klientów w popularnych drogeriach takich jak Drogeria Natura, Rossmann czy Hebe. Oprócz tego, przyciąga uwagę swoją kolorową i egzotyczną szatą graficzną, która idealnie oddaje tropikalny charakter produktu.

Działanie: warto podkreślić, że taki produkt powinien być używany sporadycznie, aby uniknąć problemów z włosami. Pod tym względem nie będę go oceniać. Skupmy się jednak na jego zdolności do odświeżenia i uniesienia włosów u nasady – i tu śmiało powiem, że efekt jest rewelacyjny. Batiste Tropical nie pozostawia białego nalotu na włosach, a jednocześnie ładnie unosi włosy u nasady, dodając im objętości. To szczególnie ważne dla osób, które chcą dodać swojej fryzurze świeżości bez konieczności mycia włosów.

Przechodząc do składu, oczywiście, jak w przypadku większości suchych szamponów, mamy do czynienia z butanem, izobutanem i propanem. To są składniki nieuniknione w tego typu produktach. Jednak warto zauważyć obecność kumaryny czy skrobi z ryżu siewnego, która jest naturalnym absorberem oleju i pomaga wchłaniać nadmiar sebum na skórze głowy.

Dodatkowo suchy szampon wyróżnia się subtelnym owocowo-kokosowym zapachem, który jest przyjemny i świeży. Warto również podkreślić, że zapach ten nie utrzymuje się zbyt długo na włosach, co jest zaletą dla osób wrażliwych na intensywne zapachy.

Opakowanie w postaci spray'u jest wygodne w użyciu, nie zacina się, co pozwala na zużycie produktu bezproblemowo. 200 ml to spora pojemność, a mimo to, produkt jest wydajny.

Podsumowując, Batiste Tropical to doskonały wybór dla osób, które chcą odświeżyć swoje włosy i nadać im objętości w szybki i wygodny sposób. Jego przyjemny zapach, przystępna cena i skuteczność sprawiają, że z pewnością warto dać mu szansę