Evolution of Smooth (EOS), Organic Lip Balm Smooth Sphere (Balsam do ust - różne smaki)

Pojemność 7,09 ml

Balsam zapewnia on długotrwałe nawilżanie oraz widoczne wygładzenie. Bogaty w masło shea, olejek jojoba oraz witaminę E. Pozbawiony glutenu, parabenów, ftalenów oraz wazeliny. Balsam do ust EOS jest w 95% organiczny, w 100% naturalny.
Dostępny w kilku wariantach:
- Sweet Mint
- Summer Fruit (truskawka-jagoda-brzoskwinia)
- Honeysuckle Honeydew
- Strawberry Sorbet
- Pomegranate Raspberry
- Medicated Tangerine
- Lemon Drop SPF15
oraz w wersjach limitowanych.

Skład:
/wersja `Sweet Mint`/: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Beeswax/Cera Alba (Cire D`abeille)*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Mentha Piperita (Peppermint) Oil*, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract*, Tocopherol, Limonene**, Linalool**
/wersja `Summer Fruit`/: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Beeswax (Cire D`abeille)*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Natural Flavor (Aroma), Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract*, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract*, Fragaria Vesca (Strawberry) Fruit Extract*, Prunus Persica (Peach) Fruit Extract*, Linalool**
/wersja `Honeysuckle Honeydew`/: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Beeswax/Cera Alba (Cire D`abeille)*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Natural Flavor (Aroma), Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract*, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Tocopherol, Cucumis Melo (Honeydew Melon) Seed Extract*, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract*, Limonene**, Linalool**
/wersja `Strawberry Sorbet`/: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Beeswax/Cera Alba (Cire D`abeille)*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Natural Flavor (Aroma), Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract*, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Fragaria Vesca (Strawberry) Fruit Extract*, Limonene**, Linalool**
/wersja `Pomegranate Raspberry`/: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Beeswax/Cera Alba (Cire D`abeille)*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Natural Flavor (Aroma), Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract*, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil*, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Rubus Idaeus (Raspberry) Leaf Extract*, Linalool**
/wersja `Medicated Tangerine`/: Składniki aktywne: Phenol 0.5%. Pozostałe składniki: Beeswax/Cera Alba (Cire d’abeille), Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Camellia Oleifera (Tea) Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cucurbita Pepo (Pumpkin) Seed Oil, Flavor (Aroma), Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Euterpe Oleracea (Acai) Fruit Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Benzyl Benzoate**, Citral**, Limonene**, Linalool**
/wersja `Lemon Drop`/: Składniki aktywne: Homosalate 8.0%, Avobenzone 3.0%, Octocrylene 2.75%. Pozostałe składniki: Beeswax/Cera Alba (Cire D’abeille), Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Natural Flavor (Aroma), Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract, Tocopherol, Citral**, Geraniol**, Limonene**, Linalool**

bez parabenów, zapachowa, bez alkoholu
w słoiczku
balsam do ust
nawilżające

U mnie się nie sprawdził

Po przeczytaniu mnóstwa pozytywnych recenzji postanowiłam kupić pomadkę. Był to swego czasu hit. U mnie jednak się kompletnie nie sprawdził. Nie nawilzał ust prawie wcale, może na kilka minut a później jakby go nie było na ustach. Opakowanie nie było też dla mnie komfortowe, wolę pomadki w standardowym sztyfcie. Jedyny plus to zapach, lecz mógłby się utrzymywać dłużej. Zostanę przy moich hitach.

nie jest najlepsza, ale...

mimo wszystko bardzo ja lubię. całkiem fajnie nawilża usta i o ile nie radzi sobie jakos bardzo ze spierzchniętymi ustami to jednak daje ona czasowe odżywienie. kolejna sprawa to to że nie należy ona do najtańszych więc nie wiem czy będę do niej wracała, bo wiem że są lepsze produkty w niższych cenach. jestem niczym sroka i jak widze coś ładnego to chcę to mieć. tak było również z tym balsamem. opakowanie jest śliczne, calkiem wygodnie się go używa, ale mimo wszystko nadal nie wiem czy to mnie kupuje.

FAJNY I ZGRABNY

Tak ten balsam do ust miał swoje 5 min . Każdy go miał i każdy chciał. Kupowałam go również i ja dla siebie i córki , bo taka była moda .
Balsam EOS zamknięty jest w okrągłym plastikowym pudełeczku. Fajne i zgrabne opakowanie. Warianty smakowy jakie miałam to : Summer Fruit, Pomegranate Raspberry, Sweet Mint. Cena w tamtych czasach nie była niska, dziś można kupić je taniej.
Balsam ładnie rozsmarowywał się na ustach , był słodkawy i lekko tłusty . U mnie sprawdzał się doskonale . Nie podrażniał , nie powodował że usta szybko robiły się spierzchnięte. Zdecydowanie nawilżał, ale również szybko znikał .
Przyznam szczerze że przestałam go kupować , ponieważ znalazłam lepsze produkty do nawilżania i pielęgnacji ust.

Drogi i nieporęczny

Kosmetyk, który był mocno promowany lata temu jako alternatywa dla standardów typu Nivea czy Bebe. Te X lat temu design faktycznie był czymś nowym i może dającym poczucie luksusu ( idealnie pasujący do torebki OBag), dostępny z tego co pamiętam w perfumerii Douglas (teraz zszedł już na poziom drogeryjny). Mnogość zapachów i kolorów,ale fakt jest taki,że oprócz nowatorskiego jak na tamte czasy opakowania, które tak naprawdę było mocno nieporęczne i niepraktyczne pomadka nie zrobiła efektu wow. Coś tam nawilżała,ale przy mocno spierzchniętych ustach nie dawała rady. Nie tęsknię.

Kiedyś miałam, nie robił nic

Trudno mi napisać cokolwiek dobrego o tym kosmetyku. Nie zauważyłam źadnego działania. Trudno się rozsmarowywał. Niewygodny sztyft. Plus za opakowanie produktu, nie trzeba dotykać palcami. Badziewie.

Usta: suche, delikatne

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Miałam kilka, wszystkie zgubiłam ????

Moda na EOS uderzyła w Polskę chyba w 2014/2015r. Oczywiście z moją siostra miałyśmy je mieć. Miałyśmy na pewno truskawkę, miętę, jabłuszko i coś Ala multiwitamina. Fajny gadżet do torebki, nawilżał, ale bez szału

Super nawilża.

Balsam bardzo dobrze nawilża usta i nie pozostawia lepkiej warstwy. Produkt bardzo wydajny. Balsam zamknięty jest w jajowatym opakowaniu z przyjemnego w dotyku matowego plastiku. Zapach na plus, owocowy, kwiatowy. Balsam nie uczula, nie podrażnia.

Hity z Ameryki

Balsam kupiłam będąc w USA w 2016 roku, był wtedy totalnym hitem!
Uwielbiałam go za piękne opakowanie - każdy zapach zamknięty w innym pastelowym odcieniu. Przerobiłam ok. 6 różnych smaków tego balsamu, jednak nie każdy mi odpowiadał - jeden (prawdopodobnie owoce leśne) nawet wywoływał mdłości. Ostatecznie najbardziej przypadł mi do gustu neutralny zapach - różowy lub niebieski.
Balsam bardzo dobrze nawilża usta i nie pozostawia lepkiej warstwy. Usta wydawały się po nim bardzo wygładzone. Produkt bardzo wydajny.

Kiedy wróciłam do Polski i chciałam kupić w drogerii EOSa bardzo zdziwiła mnie jego cena... ok. 40 zł, kiedy w USA kupowałam je za ok. 2$. W związku z jego ceną nie kupowałam go już więcej.

Dużo hałasu.. o nic

Pamietam jak dziś gdy kolekcjonowało się te balsamy. Dziewczyny posiadały milion różnych zapasów, youtuberki zagraniczne i polskie zachwalały produkt, każda miała go w swojej poręcznej torebce. Skuszona opiniami też sprawiłam sobie jeden, i co? No właśnie nic, balsam jak balsam, choć chyba to nadal za duże słowo. Różnica ledwo wyczuwalna, lepiej sięgnąć po coś innego, bo można sie nim niezle rozczarować.

Nie polecam

To chyba bardziej gadżet niż balsam do ust. Bardziej mi pomoże pomadka za 10 zł niż ten produkt.
Mam wrażenie, że w żaden sposób nie nawilża ust.
Nie kupię ponownie.

Bubel

Pamiętam jakie boom było na te balsamy parę lat temu, miały je wszystkie moje koleżanki ze studiów, więc ja również zapragnęłam go mieć. I szczerze mówiąc, był to najgorszy balsam do ust w moim życiu.

Balsam zamknięty jest w jajowatym opakowaniu z przyjemnego w dotyku matowego plastiku. Na początku jajowaty kształt balsamu wydawał mi się jego zaletą, jednak nic bardziej mylnego! Po pierwsze opakowanie to jest mało higieniczne, na bokach dolnej części opakowania w miejscach gwintu od zakrętki non stop zbierał się brud, cokolwiek drobnego co miało się w torebce, czy to włos czy okruszek. Nie wiem jak do tego dochodziło, bo zakrętka była szczelna. O wiele lepiej sprawdzają się wykręcane produkty do ust. Po drugie, ciężko było wydobyć końcówkę produktu.

Sam balsam rozsmarowywał się dość tępo, nie dawał efektu nawilżenia, oblepiał usta i kojarzył się trochę z taką starą wazeliną.

Zapach również na minus, wybrałam Summer Fruit, licząc, że będzie się charakteryzować zapachem świeżym owoców typowo letnich, natomiast pachniał niezbyt owocowo i mdląco.

Podsumowując, nie polecam.

Nieprzydatny gadżet

Dużo wariantów do wyboru, osobiście trafiłam na Vanilla mint.
Mimo obiecującego składu i zapewnieniom producenta, jego działanie nawilżające i regeneracyjne jest żadne, w dodatku szybko znika z ust.
Przyjemne połączenie zapachowe i oryginalna forma to ostatnie z rzeczy, których wymaga się od balsamu do ust.