Eveline Cosmetics, Liquid Control HD, Mattifying Drops Foundation baby Face Effect Long Lasting Formula 24h (Długotrwały podkład do twarzy)

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

Eveline Liquid Control HD Mattifying Drops Foundation to matujący podkład do twarzy. Nie obciąża skóry oraz nie zatyka porów. Po aplikacji cera oddycha oraz jest aksamitna w dotyku. Produkt ma lekką konsystencję oraz doskonale stapia się z cerą, minimalizując niedoskonałości. Utrzymuje się na skórze nawet do 24 godzin. Dzięki aplikacji pipetą można precyzyjnie kontrolować stopień krycia. Dobre nałożenie podkładu na twarz gwarantuje, że na skórze będą zakryte oznaki niewyspania oraz zmęczenia, a skóra będzie wyglądała na świeżą i promienną.

Podkład Eveline Liquid Control HD Mattifying Drops Foundation nie zatyka porów oraz nie obciąża skóry dzięki jego lekkiej formule. Skóra oddycha, gdyż produkt okrywa twarz niczym druga skóra. Cera pozostaje aksamitna. Marka ta charakteryzuje się lekkością oraz idealnym stapianiem się z cerą.

Właściwości podkładu Eveline Liquid Control HD Mattifying Drops Foundation:
- po aplikacji twarz wygląda naturalnie oraz nieskazitelnie,
- nie zatyka porów oraz nie obciąża skóry,
- zakrywa niedoskonałości,
- utrzymuje się na skórze do 24 godzin,
- lekka formuła,
- do cery naczynkowej, normalnej, mieszanej oraz tłustej,
- wodoodporny.

- 015 Light Vanilla – jasny waniliowy odcień, z dodatkiem beżu,
- 020 Rose Beige – beżowy,
- 016 Vanilla Beige – piaskowy beż, waniliowe, żółte tony,
- 030 Sand Beige – piaskowy beż,
- 040 Warm Beige – ciepły, ciemny beż.

w buteleczce
fluidy
tłusta, trądzikowa, mieszana
o przedłużonej trwałości, matujące

Długotrwały podkład do twarzy Eveline

Długotrwały podkład do twarzy Eveline świetnie kryje,a do tego pielęgnuje cerę. Nie zatyka porów,nie roluje się. Świetnie stapia się z cerą.. Nawilża cerę nie wysusza jej. Łatwo się aplikuje równomiernie rozprowadza. Dostępne w różnych odcieniach. Makijaż utrzymuje się cały dzień nawet dłużej jeżeli jest taka potrzeba ????. Wydajne łatwo dostępna w każdej drogerii typu Rossmann czy Hebe. Serdecznie polecam

Świetny naturalny podkład

Podkład jest lekki, wyrównuje koloryt i nie zapycha. Świetny jest dla uzyskania naturalnego efektu. Jest trwał i świetnie współpracuje z innymi produktami. Zużyłam kilka opakowań i chętnie do niego wrócę.

Nie przypadł do gustu

Podkład do twarzy może i matujący, ale nie poradził sobie z lekkim trądzikiem. Niestety, nie utrzymywał się też przez 24 h - po kilku godzinach wymagał zmatowienia, bo przy mojej cerze mieszanej, nie dawał rady. Na plus jedynie aplikator, który pomógł wykorzystać produkt do końca.

Bardzo fajny i tani podkład

Podkład z Eveline charakteryzuje się lekką konsystencją, a przy tym fajnym kryciem. Makijaż utrzymuje się długo, łatwo się z nim pracuje.

Minus jaki widzę to mała gama kolorystyczna, brak faktycznie jasnych kolorów w ofercie, odrobinę ciemnieje po nałożeniu.

Bardzo się zawiodłam

Z entuzjazmem pojechałam do rossmanna i zakupiłam podkład na promocji. Tak polecany podkład co może pójść nie tak? Pierwsze wrażenia po nałożeniu podkładu - super! Minęły 3 godziny a na twarzy zaczęły dziać się dziwne rzeczy, podkład zamienił się w plamy, wyglądało to okropnie, zważony w kilku miejscach. Dałam mu kolejne szanse z różnymi kremami, serum, bazą a efekt był ciągle marny. Dobrze, że zakupiłam podkład na promocji a nie w cenie regularnej bo dla mnie totalna klapa, nie polubiliśmy się.

Pierwsze użycia super, potem czar pryska

Od czasu do czasu do niego wracam, bo cenowo jest całkiem ok. Podkład ma bardzo lejąca się konsytencję. Krycie ma bardzo fajne, przy dwóch warstwach można mieć pewne krycie. Podkład dobrze wtapia się w skórę i daje fajny satynowy efekt. Niestety trochę ciemnieje. Na samym początku jest super, po kilku tygodniach skóra się przyzwyczaja i nie ma takiego efektu jak na początku. Zauważyłam też, ze podkład mimo swojej lejącej formuły zapycha cerę. Cenowo jest ok, ale nie do używania na codzień

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

dobry podkład dla cer tłustych

Podkład bardzo dobrze utrzymuje się na twarzy. Wygląda bardzo naturalnie i nie robi maski na twarzy. Ma dobre krycie. Jednak nie podoba mi się jego opakowanie, bo nie przepadam za opakowaniami z pipetą.

Całkiem dobry

Pierwotnie wysuszył mi twarz i pokazał wszystkie możliwe skórki (skóra mieszana przy leczeniu dermatologicznym).
Powróciłam do niego po kilku miesiącach i się nie zawiodłam. Dobrze matuje wyświęcającą się skórę i dopasowuje się do koloru skóry. Jeden z jaśniejszych podkładów na rynku.

Całkiem okej

Jest to dobry podkład.
Ma jasny kolor więc za to duży plus.
Nie lubię natomiast podkładów z pipetka, ale coz zrobić.
Podkład zastyga lekko na twarzy, szybko się rozpracowuje na niej.
Pozostawia satynowe wykończenie.
Niestety dużym minusem jest to, że szybko się wyswieca.
Dodatkowo, wyciera się w okolicach nosa.
Trwałość oceniam jako 3/5.
Nie jest to podkład zły, ale na pewno jest średni dla cery tłustej, jaką posiadam.

Jeden z ulubieńców

Już zdążyłam się z nim zaprzyjaźnić. Lekki delikatny współpracuje z moją mieszaną cerą, nie tworzy maski i ładnie wygląda na buzi. Nie muszę co chwilę sprawdzać czy się nie wyświeca w okolicy T, mogę spokojnie przechodzić w nim cały dzień. Lekka konsystencja łatwo się rozprowadza i łączy ze skórą. Jeden z moich kosmetycznych ulubieńców.

Podoba mi się! Może nie ma mocnego krycia ale długo się utrzymuje dzięki czemu nie świeci się moja twarz...

Podkład otrzymałam w paczce dla Recenzenki miesiąca września 2023 od wizaz.pl za co ogromnie dziękuję ❤️

Mam cerę kapryśna, mieszaną, świecącą w okolicach strefy T, miejscami sucha... do tej pory miałam swój ulubiony podkład i jakoś tak się go uczepiłam ale jak dostałam ten to z wielką chęcią zabrałam się za testy. Przyznam, że markę Eveline bardzo lubię ale jakoś tak na podkłady nigdy nie zwracałam uwagi, a to duży błąd...

Podkład zamknięty jest w szklanej buteleczce z pipetą, którą łatwo się dozuje produkt, bez problemu go nabiera i dozuje. To trochę jak aplikacja serum :) opakowanie jest minimalistyczne, proste czarne napisy z nazwą marki, na odwrocie dowiemy się jak go stosować oraz jakich efektow mozemy sie spodziewać. Odklejając nalepkę z kodem kreskowym, na której jest umieszczony nr podkładu (mój 003 Ivory beige) znajdziemy skład produktu.

Sam podkład jest rzadki ale dzięki temu dobrze się go dozuje pipetą, bardzo łatwo się go nanosi i rozsmarowuje. Czy przy użyciu gąbki czy palców nie ma problemów z dokładnym rozprowadzeniem. Dobrze współgra z serum i kremami, które używam w codziennej pielęgnacji. Ten kolor jak najbardziej mi przypasował bo używam jeszcze puder w kamieniu, bronzer, róż więc zawsze mogę sobie całość podkreślić i przyciemnić. Krycie nie jest mocne ale wystarczające aby wyglądać dobrze i naturalnie. Nie czuć efektu maski a przy tym zakryte jest to co powinno. Przede wszystkim dobrze matuje bo po 3-4 godzinach dalej się nie świecę. Myślę, że kremy matujace też robią swoje ale podkład jest w tym przypadku ich uzupełnieniem.

Podsumowując na pewno zostanie ze mną na dłużej. To dobry podkład a przy tym nie drogi. Możemy go znaleźć na stronach internetowych już w granicach 19 zł co w obecnych czasach jest ceną wręcz rewelacyjną :)

Taki sobie

Podkład kupiłam na promocji w Rossmannie z rekomendacji sprzedawcy. Zacznę od tego że podkład jest zamknięty w szklanej buteleczce z pipetą, co dla jednych jest wadą dla innych zaletą. Mi osobiście odpowiada. Podkład jest rzadki, trzeba uważać zeby nie "spadł" z twarzy, ładnie się wtapia w skórę, ale w moim przypadku podkreśla każdą niedoskonałość tj skórki i przebarwienia, krycie ma niestety niskie. Po całym dniu podkładu już praktycznie nie mam.