Epona, Krem nawilżający do każdego rodzaju cery na bazie mleka klaczy (nowa wersja)

Dermokosmetyk o lekkiej konsystencji do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju cery.
Dzięki unikalnej formule bazującej na mleku klaczy (krem jest wykonany z 1/4 mleka klaczy) oraz wyselekcjonowanych olejach roślinnych, krem doskonale nawilża. Kosmetyk działa antybakteryjnie i kojąco, nadaję się do stosowania w okolicach oczu. Skóra dzięki niemu staję się gładka, o jednolitym kolorze i odzyskuję zdrowy wygląd. Krem nawilżający może być stosowany w codziennej pielęgnacji skóry twarzy oraz szyi. Jego lekka konsystencja sprawia, że szybko się wchłania pozostawiając skórę nawilżoną.

na zaczerwienienia, przeciwzapalne, nawilżające, łagodzące, antybakteryjne
bez silikonów, bez parabenów, bez alkoholu, bezzapachowa, hipoalergiczna
uniwersalne
z pompką
naczynkowa, trądzikowa, mieszana, alergiczna / atopowa, sucha
lekkie
> 100ml

Krem dobry ale drogi i bezzapachowy

rem jest lekkiej konsystencji bez zapachowe dobrze się rozprowadza na twarzy
Cera staje się lekka napięta lekko odżywiona i taka jest inna widać różnice.Ale cena dla mnie jest wysoka.Około 40 zł to bardzo dużo,jak dla mnie za dużo.Gdyby nie cena idealny krem szczególnie w zimie.

Ulubiony krem na mleku :)

Krem kupiłam dość dawno, był to zakup spontaniczny. Potrzebowałam kremu w miarę lekkiego, który zadziałałby ochronnie na moją skórę twarzy- po kuracji kwasami.
Krem nie posiada zapachu, jest jedynie lekko wyczuwalny zapach mleka i niczego więcej w nim nie czuć. Konsystencja kremu jest lekka, dość płynna- coś jak mleczko, zaś kolor jest biało kremowy. Nie trzeba dużo kremu by pokryć całą twarz wraz z szyją przez co krem jest wydajny, jednak jego opakowanie mimo że jest higieniczne to niestety nie dopasowane do jego konsystecji. Pompka wydzela za dużo kosmetyku i trzeba na to uważać. Ale z plusów opakowania mogę wymienić zaślepkę jaką ono posiada. Zaślepka służy do zatykania otworu pompki, dzięki niej krem nie zasycha w wylocie. Skład kremu to jakaś bajka, jest po prostu idealny i bardzo bezpieczny. Krem jest dosłownie zrobiony na 1/4 szklanki mleka klaczy, zaraz po wodzie mamy owe mleko, dopiero potem w składzie znajdują się oleje. Krem wspaniale koi skórę, działa zbawienie na podrażnienia, działa również ochronnie i wyciszająco na naczynka. Nie uczula, nie zatyka porów, nie powoduję zaskórników i pryszczy. Moja cera to typ mieszany, odwodniony, bardzo cienki i wrażliwy z tendencją do zapychania i uczuleń- krem nic złego mi nie zrobił a zużyłam już dwa opakowania i nadal go kupuję ;) . Niestety nie matuje mojej buzi i się po nim lekko świecę, ale od zwalczania blasku mam puder. Skóra po owym kosmetyku jest otoczona wyczuwalną pod palcami warstwą ochronną, jest też bardzo miękka w dotyku. Krem nadaję się na dzień- gdy jest na dworze zimno i mroźno ponieważ chorni skórę przed wiatrem i zimnem, nadaję się też na noc - rano buzia ma wyrównany kolor i jest odżywiona, nawilżona a naczynka lub rany złagodzone. Krem Epona stosuję też w okolice oczu wraz z powiekami i rzęsami- bardzo dobrze wpływa na stan skóry wokół oczu. Jestem bardzo zadowolona z tego kosmetyku. To coś wspaniałego dla alergika takiego jak ja. Na pewno kupię jeszcze nie raz (kupuję go w sklepie hipoalergiczne24.pl).