Herbal Essences, Bio:renew, Oczyszczająca odżywka do włosów `Biała truskawka i słodka mięta`

Oczyszczenie. Odżywka Biała truskawka i słodka mięta. Herbal Essences bio:renew z cennym antyoksydantem pomaga oczyszczać i chronić Twoje włosy przed tym wszystkim, do czego przyzwyczajają się wraz z upływem czasu. Rezultat? Miękkie, swobodnie układające się włosy.
Ta odżywka powstaje w fabryce dysponującej zielonymi certyfikatami, które gwarantują, że energia użyta do jego produkcji została zrównoważona wiatrową energią odnawialną.
0% Barwników, glutenu. Zrównoważone pH . Bezpieczna dla włosów farbowanych.

do włosów bez objętości
dodające objętości
zapachowa
lekkie

Ładnie pchnie, dobrze działa

Moje drugie opakowanie tej odżywki.
ZAPACH - pachnie truskawkowo (trochę jak syropek dla dzieci) + mięta. Dla mnie ładny ten zapach, podoba mi się
KONSYSTENCJA - w sam raz ani za rzadka, ani za gęsta. Dobrze się rozprowadza i łatwo po włosach spłukuje.
DZIAŁANIE - wygładza włosy, dobrze je zabezpiecza, sprawia, że są miękkie i miłe w dotyku.

Wspaniale wygładziła włosy! Są lekkie, sypkie i miękkie,a w dodatku pięknie pachną!

Chyba jeszcze nie miałam tak dobrej odżywki do włosów! Otrzymałam ją w ramach nagrody dla recenzentki miesiąca i wiem, że na jednej butelce się nie skończy, będę czekać na promocję i zamierzam wypróbować ją w duecie z szamponem.

Odżywka ma gęstą konsystencję, wielkość orzecha wloskiego wystarczy by pokryć moje cienkie, średniej długości włosy od nasady po końce. Aplikuje ją zazwyczaj po prysznicem więc nie spływa z dłoni,ani za szybko nie zmywa się z włosów. Z chwilą nałożenia jej na włosy czuć, że stają się one ultra miękkie. To uczucie miękkości jest fantastyczne i wcześniej nie spotykane.

Dość dużo wody potrzebuję,by zmyć ją z włosów. Włosy rozczesywanie na mokro są miękkie i niesplątane. Szczotka wręcz sunie po mokrych wlosach i nie szarpie.

Pomimo nakladania odżywki już u nasady, włosy są ładnie świeże przez cały dzień. Nie ma mowy o obciążeniu czy dodatkowym przetłuszczaniu. Włosy aż same się układają! Są plastyczne , miękkie , lekkie i lśniące. Zdecydowanie moje włosy odżyły , stały się zdrowsze i prezentują się piękniej.

Zapach jest tu bardzo rzeczywisty. Wyczuwam w nim zarówno truskawkę jak i miętę. Ten miks jest mało oczywisty , dość specyficzny, jednak ostatecznie dla mnie przyjemny.

Najmniej trafiona to jest tu chyba butelka, która wizualnie prezentuje się bardzo ok. ,ale nie sprawdza się podczas użytkowania. Ona po prostu się zapowietrza i ciężko wydobyć juz w połowie butelki odpowiednią dozę produktu. Należałoby postawić odżywkę "na głowie"ale jakby jest to niemożliwe w związku z budową nakrętki.

Ostatecznie oceniam ją bardzo na plus! Już nawet pomimo tej kapryśnej butelki daje 5* i planuje powrót:)

Bardzo dobra odżywka, zostawia włosy gładkie i przyjemne w dotyku

Odżywka Herbal Essences bio:renew White Strawberry & Sweet Mint clean zamknięta jest w dużym, ale i poręcznym, opakowaniu z płaską nakrętką, dzięki której pod koniec produktu można bez problemu postawić buteleczkę do góry nogami i wykorzystać kosmetyk co do mililitra.
Konsystencja odżywki jest lekka, kremowa, dobrze rozprowadza się na mokrych włosach. Zapach jest obłędny i łatwo się od niego uzależnić! <3 Połączenie słodkiej truskawki, przełamanej delikatną miętą. Coś niesamowitego!
Jeśli chodzi o działanie - odżywka bardzo ładnie wygładza włosy, ułatwia rozczesywanie i zostawia je wyjątkowo miękkie, przyjemne w dotyku. Nie obciąża włosów.
Nie mam do niej żadnych zastrzeżeń. Bardzo przyjemna odżywka, do której z chęcią jeszcze wrócę. Stosowałam ją często z szamponem z tej samej serii i też go bardzo polecam :)

Jedna z ulubionych

Ta odżywka jest jedną z moich ulubionych, choć na samym początku średnio mi się sprawdziła. Teraz używam już drugie lub trzecie opakowanie i naprawdę ją lubię. Swoją drogą Herbal Essencess były jednymi z moich ulubionych produktów, gdy były jeszcze dostępne w Polsce w tych fikuśnych opakowaniach ;)
Ma baaaardzo przyjemny, apetyczny zapach truskawki i mięty; w połączeniu z szamponem daje nieziemski efekt zapachowy na włosach :) Jest dość gęsta i trochę ciężko wydobyć ją z butelki, ale jednocześnie składowo jest lekka, więc nie obciąża niepotrzebnie włosów (moje są dość cienkie, ale zdrowe i śliskie z natury). Nie ma też składników, które jakoś mocno nadbudowywałyby się na włosach, więc można jej używać przy każdym myciu. W moim przypadku jest bardzo wydajna, butelka starcza mi na kilka miesięcy. Przyjemnie zmiękcza i lekko wygładza włosy, sprawia, że fajnie się układają, nie zjada objętości.
Dla mnie to taka idealna odżywka do stosowania na co dzień, gdy nasze włosy nie potrzebują żadnego konkretnego odżywienia, a jedynie lekkiego wygładzenia i zmiękczenia.

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Dobra odżywka

Ta odżywka gwarantuje efekt bardzo pachnących truskawką włosów. Poza tym po jej zastosowaniu moje włosy łatwo się rozczesują, nie plączą się, są odżywione, wzmocnione i... Bardzo miękkie. Już dawno nie miałam tak mięciutkich włosów. Polecam ją.

Średnio

Oczyszczająca odżywka do włosów Herbal Essences moim zdaniem nie ma nic wspólnego z oczyszczeniem, jednak jest dobrze nawilżająca.

Odżywkę nakładam mniej więcej od połowy włosów aż po końce. Trzymam parę minut i dobrze spłukuję. Mimo to produkt sprawia, że moje włosy szybciej się przetłuszczają i niemożliwie się puszą. Jestem osobą, która ma kręcone włosy i codziennie je prostuje, więc to dość ważny aspekt.

Skład w porównaniu do ceny jest w porządku. Jak za tą cenę nie ma co oczekiwać w pełni naturalnych składników.

Przyzwoita

Odżywkę zauważyłam w drogerii, uwagę zwrócił różowy kolor butelki (nie będę ukrywać :) ), ale także i opis zapachu.
Konsystencja jest dość gęsta, rzeczywiście ładnie pachnie.
Niestety zapach nie utrzymuje się jakoś super na włosach. Samo działanie oceniam dobrze. Pomagała rozczesać włosy, po wysuszeniu były ładne miękkie i lejące. Nie przetłuszczała włosów, a mam do tego skłonność. Cena za pojemność jest ok. Przez swoją gęstość wydaje się wydajna, bo nie trzeba jej dużo, ale ja mam cienkie i krótkie włosy.

Słaba

Odżywka pięknie pachnie i na tym zalety się kończą. Opakowanie - bardzo niewygodne. Działanie - praktycznie zerowe. Nie wygładza włosów, nie ułatwia rozczesywania i włosy po jej użyciu są nadal matowe. Nie polecam, w tej cenie można kupić naprawdę porządną maskę.

zło !

Przetestowałam dużo odżywek do włosów ale ta zdecydowanie otrzymuje miano najgorszej z nich. Przejrzałam wszystkie pozytywne recenzje ( a tych jest nie mało) i zastanawiam się czy to moje włosy wyjątkowo aż tak źle na tę odżywkę zareagowały. Do zakupu skusiła bardzo atrakcyjna cena ( 10 zł w Rossmanie). Produkt ma bardzo ładne opakowanie przyciągające uwagę. Po otworzeniu zaciekawił mnie zapach. Po ponownym powąchaniu zaczął mi się kojarzyć z płynem do naczyń ale nie było tak źle żeby zrezygnować z nałożenia odżywki. Konsystencja delikatna, nie lepiąca się i łatwo rozprowadzająca się na włosach. Po zmyciu odżywki....zaczynają się schody. Włosy bardzo plątały się przy rozczesywaniu a zapach przybrał jeszcze bardziej chemiczną postać. Po wysuszeniu włosy były wysuszone co bardzo podkreśliło wszystkie nawet delikatnie rozdwojone końcówki. Nie zauważyłam ani jednego pozytywnego działania tej odżywki ale się nie poddałam. Zastosowałam ją jeszcze jakieś dwa razy i po prostu wyrzuciłam do kosza żeby nie niszczyć sobie włosów. Podsumowując ja zdecydowanie odżywki nie polecam i pierwszy raz wystawiam tylko jedną gwiazdkę ale nie bez powodu. Mimo, że 10 zł to nie jest duża kwota to uważam, że "wyrzucona w błoto".

Genialna

Odżywkę zakupiłam z polecenia koleżanki która była była zachwycona. I muszę przyznać szczerze że i ja się nie zawiodłam. Jej cena jest w pewnością warta jej jakości. Borykam się z niesornymi włosami, które ujarzmić to jest wręcz katorga. Ta odżywka świetnie poradziła sobie z tym problemem. Idealnie wygładziła moje włoski. Pięknie błyszczą jak wręcz z salonu. Idealnie oczyszcza włoski. A ten cudowny zapach który dodatkowo utrzymuje się długo na włoskach wręcz urzeka. Odżywka jest mega wydajna. A buteleczka ich jest przeurocza. Zakochałam się w tej odżywce. Polecam każdemu.

Rewelacyjny zapach

Kupiona na ostatnich zakupach, odżywka do włosów , o przepięknym i odświeżającym zapachu mięty i truskawki. Niebanalne, piekne połączenie, które od razu zauważyłam na sklepowej półce.

Przyznam się szczerze, że przez zapach brałam ją w ciemno. Jestem nią zachwycona.

Świetnie nawilża włosy, sprawia, że są mięciutkie i pachnące, jeszcze długo po umyciu włosów. Dla mnie totalny strzał w 10!

Polecam razem z szamponem

Dorwałam na promocji w ROSSMANIE 1+1. To był strzał w 10. Mój hit. Polecam razem z szamponem. Bardzo lubię w tej odżywce to, że nie muszę długo czekać. Przyznam, że jestem leniuchem i wcześniej odżywki do włosów używałam sporadyczni. Nigdy nie chciało mi się czekać tych paru minut. Odżywki Herbala używam codziennie razem z szamponem z tej samej serii.

Odżywka ma piękną buteleczką z łatwym dozowaniem. Odpowiednią gęstość oraz cudowny zapach. Wystarczy nałożyć na chwilkę i spłukać.

Bardzo ułatwia rozczesywanie (to była zawsze moja zmora).
Włosy po niej są cudownie wygładzone, błyszczące ale jednocześnie przyjemnie puszyste.

Produkt całkowicie spełnił moje oczekiwania. Polecam każdemu.