Herbal Essences, Bio:renew, Regeneracyjna odżywka do włosów `Olejek arganowy z Maroka`

Średnia ocena: 3.64/5

Herbal Essences bio:renew Odżywka Olejek Arganowy z Maroka Regeneracja, z cennym antyoksydantem pomaga oczyszczać i chronić włosy przed wszystkim, do czego przyzwyczajają się wraz z upływem czasu. Rezultat? Miękkie, swobodnie układające się włosy.
Odżywka powstaje w fabryce dysponującej zielonymi certyfikatami, które gwarantują, że energia użyta do jej produkcji została zrównoważona wiatrową energią odnawialną. 0% barwników, glutenu, zrównoważone pH. Bezpieczna dla włosów farbowanych.

do włosów suchych i zniszczonych
regenerujące
lekkie

Nic nie robi z moimi włosami

Dziwna ta odżywka… Niby po zmyciu czuć było, że włosy są miękkie, lejące i przyjemne ale po wysuszeniu… nic. Totalnie nie poczułam, że włosy są jakoś odżywione czy dociążone. Puszą się tak samo jak bez niej, także jak dla mnie to totalny niewypał. Zapach był jedynie przyjemny i nic poza tym.

Jestem na tak

Tej odżywki używam już jakiś czas i przypadła mi do gustu najbardziej ze wszystkich dostępnych wersji. Włosy po niej są miękkie, odżywione, nie plączą się. Dodatkowo pięknie pachnie, jak dobrej jakości perfumy, a jej zapach pozostaje na włosach przez długi czas.

Tragedia, zniszczyła mi włosy

Przed kupnem, poczytałam tutaj recenzje i postanowiłam kupić, głównie z powodu fajnej ceny, nie spodziewałam się wiele ale też nie pomyślałabym co zrobi z moimi włosami!
Posiadam normalne, zdrowe włosy. Testowałam tą odżywkę przed ponad miesiąc. Zrobiła z moich włosów po prostu suche siano, włosy stały się suche i nieprzyjemne w dotyku. Nie polecam tej odżywki, już nigdy więcej nie kupie.

Dobra odżywka o skutecznym, doraźnym działaniu.

Odżywka o gęstej, ale lekkiej konsystencji. Wystarczy niewielka ilość, by ładnie otulić włosy. Polecam stosować ją razem z szamponem z tej linii, czyli z olejkiem arganowym. Piękny zapach! Odżywka łatwo się spłukuje i dobrze nawilża włosy, dzięki czemu, łatwiej się rozczesują. Jest wydajniejsza od szamponu.

Zawód...

Odżywkę zakupiłam na wyprzedaży w Rossmanie. Cóż, wzięłam bez namysłu od razu 2 opakowania, bo była za 4,99 za butelkę 360 ml.

Odżywka mieści się w butelce zamykanej na klik. Opakowanie jest z dość twardego plastiku, butelka nieprzejrzysta - nie ma jak kontrolować zużycia.

Sama odżywka jest półgęsta, ale nie spływa z dłoni czy włosów.
Pachnie obłędnie! Ma taki olejkowy zapach, który pozostaje na włosach na jeszcze długo po ich wysuszeniu.

Jeśli chodzi o działanie... Hmmm...
U mnie się nie sprawdziła. A próbowałam używać jej na różne sposoby.
Na opakowaniu zalecono nakładać ją obficie na całe włosy - od nasady aż do końce.
No nie. Włosy mam po niej obciążone, zupełnie nie chcą schnąć (muszę ostatecznie sięgać po suszarkę), po umyciu wyglądają tak, jakbym myła włosy wczoraj. Do tego strasznie szybko się przetłuszczają.
A muszę zaznaczyć, że nie mam na co dzień problemów z przetłuszczającymi się włosami - często mogę je myć co drugi dzień, bo wyglądają świeżo i ładnie. Jednak nie po zastosowaniu tej odżywki.
Próbowałam używać jej w różnych kombinacjach: nakładać mniej, od połowy długości, ale nie możemy się zupełnie porozumieć.
Zużyję ją do emulgowania oleju, bo i tak później używam szamponu. Więcej po nią nie sięgnę.

Delikatny, odżywczy powiew orientu

Odżywka jest boska....Subtelny i delikatny zapach otula włosy. Odżywka nawilża, regeneruje, dodaje blasku. Włoski po niej są mięciutkie, przyjemne w dotyku. Możesz zapomnieć o porowatych jak szczotka włosach. Rozczesywanie wreszcie jest przyjemne, bez szarpania i ciągnięcia ,a do tego 90 procent naturalności. Ja się zakochałam.

Mam z nią pewne dylematy...

Jestem posiadaczką długich włosów ,ale z natury są
'cienkie i delikatne'.W związku z tym używam odżywek aby móc zachować ich długość w dobrej kondycji .
Ale ta odżywka mi w tym zbytnio nie pomogła.
Używana solo potrafiła moje włoski czasami
obciążyć ,a czasami przesuszyć.Zdecydowalam się ja odstawić na pewien czas ,ale wciąż mnie kusiła aby jej użyć ( bo jej zapach jest bardzo ekskluzywny).
I dałam jej szansę,ale w duecie z odżywka bananową GARNIER , no i to był strzał w 10-tke.
Po takiej aplikacji w duecie zauważyłam miękkość i oszałamiający blask na moich włosach.Ale po ponownej aplikacji przy kolejnym myciu znowu nastąpiło obciazenie.A po odstawieniu na około 10 dni w połączeniu z 'bananowa Garnier'
znowu "BOMBA"!!!
No i jak ja mam ocenić ta odżywkę ...??? Mam z nią właśnie takie dylematy ,więc oceniam ja na 3 gwiazdki i raczej nie kupię ponownie .Uważam,że odżywka ta może się nadać doskonale do włosów o grubszej strukturze.

Na promocji warta wypróbowania

Ogólnie odżywka zostawia fajne włosy, ale jest tak napakowana silikonami, że nic dziwnego. Zapach piękny. Na promocji warta spróbowania jeśli ktoś nie zwraca uwagi na skład kosmetyku., jednakże ja już nie wrócę do niej. Warto dodać, że ma także wysuszający alkohol w składzie wysoko.

Pachnieć jak Harry Styles...

.... Właśnie po to ją kupiłam, ciągana już nie nastoletnią miłostka do wokalisty.
Odżywka jest super. Gęsta, treściwa, mocno pachnie i fajnie działa. Rozjasnialam włosy, więc ładnie wygładza puch i nadaje blasku, który trzyma się tak długo jak i zapach.
Nie wzmaga przetłuszczania, jest naprawdę fajna. Cudów nie czyni - ale warto ja przetestować.

lubimy się!

moje zniszczone od rozjaśnienia włosy kochają wszystko co ma je regenerować. Nie znam się świetnie na składach, zatem cięzko mi ocenic czy są dobre. Działanie tej odzywki jest ok, choć wydaje mi się, że jest na silikonach.
W serii mammy kilka produktów, wybrałam ten bo urzekł mnie zapach. Odżywka okazała się bardzo wydajna, a do tego na tyle gęsta, że nie trzeba było jej używać zbyt dużo (a używając jej miałam naprawdę długie wlosy, do samego pasa). Jedyne co mnie wkurzało to opakowanie - jet średnio wygodne + zostało dosyć dużo produktu - ja akurat rozcinam opakowania i zeruje do samego konca ;)
Zapach utrzymywał sie na włosach bardzo długo, a nie ukrywam - lubię to ;) Ponadto wydaje mi się, że ze szamponem byłby jeszcze bardziej wyraźny.
Cena to ok. 20 zł. Uważam, że mozna mieć coś lepszego w tej cenie, ale na pewno warto ją przetestwoać.
Włosy były miękkie, odzywione, faktycznie jak po jakiejś regeneracji.
Śmiało ją polecam! Jak skonczą mi się zapasy to z chęcią po nią sięgnę ponownie!

sama chemia!!!!!!!!

pozornie daje w miarę ładne efekty po pierwszym użyciu ale nie łódzcie się to przez same sylikony w składzie i straszną chemię jaka tam jest napakowana do tego produktu ! w składzie same disodium edta i różnego rodzaju E prawie cały alfabet miałam po tym tak straszny łupież że płatami mi skóra schodziła z głowy do tego włosy wypadały mi garściami do tego odżywek nie można zaliczyć do żadnej kategorii ani do emolientowych ani do humektantowych sam syf w składzie !!! teraz wybieram produkty naturalne i moje włosy w końcu odżyły pilnuje równowagi PEH a te śmieci używałam gdy nie dbałam świadomie o włosy a producent obiecuję nam że to produkt w 100% naturalny a w składzie sama masakra !!!!! nie polecam!!!!!

Świetna odżywka

Bardzo dobra odżywka. Odpowiada mi w niej wszystko: konsystencja, działanie i zapach. Moje włosy są trochę przesuszone na końcach i odżywka fajnie sobie z nimi radzi, po jej użyciu są miękkie i łatwo się rozczesują. Kosmetyk godny polecenia.