Oriflame, Swedish Spa, Mirror Ocean Body Oil (Olejek do ciała)

Szybko się wchłaniający, lekki olejek do ciała z nawilżającymi składnikami - witaminą E, olejkiem canola oraz z migdałów. Zawiera także algi Alaria Esculenta, zwane Skarbem Morza, które mają właściwości odżywcze i rewitalizujące. Stosuj olejek po myciu, by błyskawicznie nawilżyć ciało lub do masażu.

100 – 250ml, 50 - 100ml
normalna, sucha
olejki do ciała i do masażu
zmiękczające, natłuszczające, regenerujące, nawilżające, wygładzające
zapachowa
z pompką
lekkie
olejek

Oriflame, Swedish Spa, Mirror Ocean Body Oil (Olejek do ciała)

Jestem miło zaskoczona działaniem Oriflame Swedish Spa Mirror Ocean Body Oil. Jest to naprawdę odświeżający i relaksujący produkt do pielęgnacji ciała. Wzbogacony o olejki eteryczne i składniki pochodzenia naturalnego, ten olejek ma wiele do zaoferowania.

Pierwsze wrażenie, jakie mam po rozpakowaniu produktu, to piękne opakowanie. Butelka o smukłym kształcie i delikatnym odcieniu błękitu odzwierciedla tematyczne połączenie ze światem oceanu. To naprawdę estetyczne i luksusowe opakowanie, które dodaje wyjątkowości produktowi.

Kiedy aplikuję olejek na skórę, od razu czuję jego odświeżające właściwości. Lekka, jedwabista konsystencja pozwala mu szybko się wchłonąć, nie pozostawiając tłustej warstwy na skórze. Jest to duży plus, zwłaszcza latem, gdy nie chcemy czuć się lepkimi po aplikacji kosmetyków.

Zapach Olejku do ciała Mirror Ocean jest zaskakująco przyjemny. To mieszanka orzeźwiających nut morskich, które idealnie pasują do tematu produktu. Po nałożeniu olejek pozostawia delikatny zapach na skórze, który utrzymuje się przez dłuższy czas, co jest bardzo przyjemne.

Jednym z najważniejszych aspektów tego produktu jest jego działanie nawilżające. Moja skóra jest po użyciu tego olejku gładka, miękka i dobrze nawilżona. Szczególnie zauważyłam poprawę na moich suchych łokciach i kolanach. To świetne rozwiązanie dla osób, które borykają się z problemem suchej skóry.

Jednak należy zaznaczyć, że produkt nie jest odpowiedni dla osób o skórze wrażliwej lub skłonnej do alergii. Choć olejek zawiera naturalne składniki, może powodować reakcje alergiczne u niektórych osób. W takim przypadku zalecam przeprowadzenie testu na małej powierzchni skóry przed pełnym użyciem.

Podsumowując, Oriflame Swedish Spa Mirror Ocean Body Oil to doskonały produkt do pielęgnacji ciała, który dostarcza odświeżenia i nawilżenia. Jego lekka konsystencja, piękne opakowanie i przyjemny zapach sprawiają, że korzystanie z niego to prawdziwa przyjemność. Warto go wypróbować.

Jestem na tak :)

Bardzo lubię olejową formułę kosmetyków i ten mnie nie zawiódł.
Ma bardzo wygodną buteleczkę z pompką, ładnie pachnie i długofalowo nawilża skórę.
Mi to wystarczy.
Na minus cena, mógłby być tańszy, a jeśli już w tej cenie to warto pomyśleć o szklanym opakowaniu.

Zapach który zniewala

Zapach obłędny i od razu muszę to napisać ! Powalił mnie na kolana .
Olejek do ciała Swedish Spa otrzymałam w prezencie , zaciekawiło mnie opakowaniami. Konsystencja lejąca, łatwo się rozprowadza, używałam od razu po kąpieli na wilgotne ciało i to był strzał w 10! Bo olejek wspaniałe się wchłaniał, dając świetne efekty.

Jakiś czas temu włączyłam olejki do ciała do swojej codziennej pielęgnacji. Z początku nie lubiłam tego typu kosmetyków, ale w okresie jesiennym i zimowym kiedy moja skóra staje się bardziej wymagająca, olejki idealnie wpisują się w jej potrzeby. Olejek do ciała z serii Swedish Spa znalazłam w zeszłorocznym kalendarzu adwentowym i jest to jedyny element serii jaki miałam okazję poznać. Olejek posiada bardzo przyjemny zapach umilający proces aplikacji, idealnie spisze się jako kosmetyk do masażu, idealny na chwilę relaksu w zaciszu własnego domu.

OPAKOWANIE

Olejek znajduje się w małym kartoniku o pięknej grafice przedstawiającej jakby błękitne niebo z elementami złota czerni na białym tle. W środku mamy plastikową buteleczkę wykonaną z przezroczystego plastiku, dzięki czemu na bieżąco śledzimy zużycie produktu. Na etykietce znajdziemy nazwę, dokładny opis składników aktywnych i funkcji produktu oraz skład. Aplikator w formie pompki sprawdza się idealnie podczas aplikacji na dłonie, pozwala na higieniczne i precyzyjne dozowanie.

OLEJEK

Olejki do ciała nie należały kiedyś do moich ulubieńców – nie lubiłam tłustej warstwy jaką pozostawiają oraz tego, że wolno się wchłaniają a ich wydobycie z opakowania również często nie jest takie łatwe, a co za tym idzie pielęgnacja skóry za ich pomocą zajmuje sporo czasu. Te wady zawsze trzymały mnie od nich z daleka, ot raz na jakiś czas mogłam sobie na to pozwolić, ale na regularną pielęgnację olejkami jednak nie miałam zbytnio ochoty, bo zbyt wiele z tym zachodu. Zmieniłam podejście do olejków po wypróbowaniu kilku kosmetyków o olejkowej formule, o lekkiej konsystencji. Duże znaczenie miały też potrzeby mojej skóry, które diametralnie zmieniają się zimą i jesienią, potrzebuję wtedy dużo głębszego odżywienia, nawilżenia i regeneracji.

Olejek posiada jasnożółtą barwę oraz przyjemny, otulający zapach, jest łagodny, ale mimo to trwały i długo utrzymuje się na skórze. Olejek ma treściwą i zarazem lekką konsystencję, po wyciśnięciu z opakowania jest bardzo płynny, choć przy rozsmarowywaniu czujemy trochę jego tłustość. Olejek wsmarowuję dokładnie w skórę, która staje się jedwabiście gładka i miękka, uwielbiam to uczucie. Najlepiej aplikować go na lekko wilgotną skórę, idealnie jest kiedy jesteśmy zaraz po kąpieli, wtedy efekty są najlepsze. Sprawdzi się jednak również nakładany na suchą skórę, co zresztą rekomenduje też producent. Wchłania się dość szybko jak na olejek, ale musimy dać mu trochę czasu. Pozostawia na skórze przyjemną warstewkę, lekko tłustą, ale nie przeszkadza mi to zbytnio. Skóra jest świetnie nawilżona i odżywiona po jego użyciu. Uwielbiam to uczucie po jego użyciu i dlatego chętnie go używam. Buteleczka ma pojemność tylko 100 ml, ale kosmetyk jest bardzo wydajny. Minusem jest dość wysoka cena regularna i dostępność tylko w katalogach marki Oriflame.

PLUSY:
+ lekka, ale zarazem treściwa konsystencja
+ łagodny zapach
+ dość dobrze się wchłania
+ nawilża, odżywia
+ jest wydajny
+ ma praktyczne opakowanie

MINUSY
wysoka cena regularna

Kupiony w: U konsultantki

W duecie z balsamem doskonały ♡

Olejek do ciała o pięknym świeżym zapachu jakby morska bryza cudny utrzymuję się dość długo na skórze jest zamknięty w buteleczce o pojemności 100ml ładna szata graficzna wygląda jak dobry produkt do domowego spa dodatkowo ma pompkę co jest bardzo wygodne w użyciu jest dość rzadkiej konsystencji dobrze się rozsmarowuje całkiem szybko się wchłania pozostawia na skórze film jednak nie lepki i tłusty dobrze nawilża jak dla skóry suchej trochę za słabo dlatego bardziej odpowiada mi wersja dać balsam na olejek bądź wymieszać podczas smarowania duet ten jest idealny wtedy juz mam nawilżenie i odżywienie efekt ten zadowala mnie w 100 % mega relaks fajny skład witamina E olejek canola olejek z migdałów algi Alaria Esculenta cena produktu ok 40 złotych bywa na promocjach jestem zadowolona

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Obłędny zapach

Olejki do ciała albo siebie kocha albo nienawidzi . Ja raczej należy do tych co kochają ale zawsze mam jakieś ale. Tylko nie w tym przypadku . No może moje ale być do ceny bo dość duża około 40 zł .Olejek jest wydajny ,mega nawilża skórę ,nie pozostawia jej tłustej warstwy ,nie brudzi ciuchów czy pościeli . Mega ma zapach . Który unosi się przez pół dnia . Olejek do tego nie uczula,ma fajny skład . I czasem można go wyrwać na fajnej promocji .

Mój ulubiony

Po zakupie całego zestawu ze Swedish Spa przyznam, że olejek długo stał póki po niego faktycznie sięgnęłam i zastanawiałam się dlaczego tak późno skoro jest taki super.
Ogólnie zawsze każdy olejek do ciała kojarzy mi się z tłustym filmem który pozostawi na skórze lepieniem się itd, ale tu tego nie ma. Olejek jest niezwykle delikatny, pozostawia na skórze bardzo delikatny film. Nie lepi się i nie klei. Stosowałam zaraz po kąpieli lub prysznicu, szczególnie podczas wysuszonej skórze zimą.

ZALETY:
delikatny
idealne działanie
fajna forma opakowania
świetny zapach
dobra cena w promocji
wydajność

WADY:
nie ma wad

Cudo!

Też tak macie, że myślicie sobie "ile już kosmetyków miałam okazję testować, czy coś mnie jeszcze zaskoczy?" - po czym pojawia się perełka, która zachwyca! Tak miałam w przypadku tego olejku. Ogólnie jestem miłośniczką kosmetyków do pielęgnacji skóry, wszelkich balsamów, mleczek i olejków. Ostatnio zainwestowałam w ten olejek i przyznam, że nie byłam do końca przekonana, bo cena olejku nawet w promocji jest dość wysoka jak za pojemność 100 ml, no ale ciekawość zwyciężyła. I to był dobry wybór. Przede wszystkim - ten cudowny, nietuzinkowy, świeży zapach, który zupełnie różni się od większości "olejkowych" zapachów. A po drugie - działanie! Pięknie wchłania się zarówno podczas stosowania na sucho jak i mokro, nie lepi się, nie klei, nie zostawia tłustego filmu. Skóra po użyciu jest miękka, aksamitna i otulona pięknym zapachem.

Podoba mi się

Olejek do ciała Mirror Ocean zamknięty jest w niewielkiej 100 ml buteleczce z dozownikiem. A więc forma aplikacji, która mi się bardzo podoba. Zapach olejku podobnie jak w reszcie produktów z tej serii - niby chłodny, niby jakby mroźny i zimowy, ale relaksujący i subtelny. Długo utrzymuje się na skórze. Konsystencja olejku dosyć płynna, ale nie wodnista. Szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy, lecz lekki film. Zdecydowanie czuć nawilżenie po jego użyciu - podobnie jak z masłem do ciała. Olejek zawiera w sobie takie składniki jak olejek z migdałów, olejek canola oraz wit.E i algi Alaria Esculenta. Algi te nazywane są Skarbem Morza i odznaczają się właściwościami rewitalizującymi oraz odżywiają naszą skórę;)
Na pewno dużym plusem jest dla mnie zapach, konsystencja i dobre działanie nawilżające. Olejek jest także wydajny, sama nie używałam go codziennie, ponieważ stosowałam też masło z tej serii.

polecam

Genialny olejek ! Nigdy nie przepadałam za takimi kosmetykami w formie olejku ,ponieważ prawie zawsze mnie uczulały , zostawiały bardzo tłustą warstwę i strasznie długo się wchłaniały. Olejek z serii "Swedish Spa" jest zupełnym przeciwieństwem olejków których używałam do tej pory. Zacznę od zapachu - jest przepiękny ,delikatny i działa na prawdę relaksująco , co ciekawe zapach ten bardzo długo utrzymuje się na skórze. Konsystencja olejku jest bardzo płynna ,ale wchłania się niemal natychmiastowo i nie zostawia tłustej lepkiej warstwy. Po stosowaniu tego olejku skóra jest bardzo dobrze i głęboko nawilżona i jedwabiście gładka w dotyku. Olejek nie podrażnił mojej skóry ani nie uczulił ,super produkt ,polecam .

Przepiękny zapach

Olejek zamknięty jest w małej butelczce (100ml) z pompką, która jest bardzo wygodna w użyciu i świetnie sprawdza się w podróży. Pachnie on pięknie, tak samo jak cała seria - mroźno, chłodno, a zarazme otulająco)/ Po aplikacji zapach utrzymuje się na skórze przez wiele godzin. Ma on bardzo lekką konsystencję jak na olejek, wchłania się bardzo szybko i natychmiast pozostawia skórę nawilżoną i odżywioną i miłą w dotyku. Pozostawia na skórze lekki film, dlatego sięgam po niego tuż przed snem, by nie kleić się do siebie i ubrań (nie przepadam za tym uczuciem).
W jego składzie znajdziemy min. olejek canola, olejek z migdałów, witaminę E oraz algi Alaria Esculenta, zwane Skarbem Morza, które mają właściwości odżywcze i rewitalizujące.

Moim zdaniem ten olejek to idealne dopełnienie domowego spa - maksymalne odżywienie, nawilżenie i wygładzenie skóry połączone z cudownym zapachem.

wSPAniale nawilża

Olejek zamknięty jest w 100 ml butelce z pompką. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie a dzięki temu, że opakowanie jest niewielkie mogę go mieć zawsze przy sobie. Pierwsze co rzuca się w oczy to piękna szata graficzna.

Olejku najchętniej używam tuż po kąpieli czy peelingu wtedy skóra lepiej wchłania substancje odżywcze. Wydawałoby się, że będzie ciężki i tłusty jednak ten olejek dość szybko się wchłania i nie musimy się obawiać, że ubrudzi nam ubrania. Pozostawia jedynie lekki ochronny film a skóra wygląda promiennie i zdrowo. Bez wątpienia mogłabym porównać jego działanie do suchego olejku. Tuż po aplikacji czuć, że skóra jest dobrze nawilżona, odżywiona miękka i miła w dotyku. W składzie znajdziemy min. witaminą E, olejkiem canola oraz z migdałów, algi Alaria Esculenta, zwane Skarbem Morza, które mają właściwości odżywcze i rewitalizujące.
Olejek jak i cała seria pięknie pachnie. Zapach opisany jest jako wodno-kwiatowy z delikatnymi akcentami morskimi, przez wiele godzin wyczuwalny na skórze.

Cena regularna 39,90 w promocji 24,99 uwielbiam olejki do ciała i jest wart swojej ceny. Szczerze polecam przetestować