Herbal Essences, Bio:renew, Nawilżający szampon do włosów `Mleko kokosowe`

Herbal Essences, Bio:renew, Nawilżający szampon do włosów `Mleko kokosowe`

Herbal Essenes bio:renew Nawilżenie Szampon Mleko kokosowe z cennym antyoksydantem pomaga oczyszczać i chronić włosy.
Szampon powstaje w fabryce dysponującej zielonymi certyfikatami, które gwarantują, że energia użyta do jego produkcji została zrównoważona wiatrową energią odnawialną. 0% Barwników, glutenu. Zrównoważone pH . Bezpieczny dla włosów farbowanych.

do włosów suchych i zniszczonych
nawilżające
Skóra głowy
sucha i wrażliwa
zapachowa

Zbyt treściwy

Niby po przeczytaniu składu wiedziałam, co może mnie czekać, a jednak łudziłam się, że będzie inaczej.
Wersja kokosowa szamponu Herbal Essences jest dla mnie zbyt treściwa, przez co włosy szybko się przetłuszczają, klapcieją i nawet na długości są takie bez życia. Już nawet przy wydobywaniu z opakowania widać, że produkt jest bardzo gęsty, mlecznobiały, jakby faktycznie składał się w połowie z mleczka kokosowego. Sam zapach trochę mnie zawiódł. Spodziewałam się kokosowej eksplozji niczym Raffaello, tymczasem tutaj ten zapach jest przytłumiony i bardziej kosmetyczny, a kokos to tylko dodatek.
Po pewnym czasie trochę się nim zmęczyłam tym szamponem i zaczęłam go używać jako żelu pod prysznic. Sprawdzał się dobrze, bardzo dobrze się pienił, nie wysuszał skóry, był bardzo wydajny, ale raczej nie kupię go ponownie.

Nie dla mnie

Sięgnęłam po niego w momencie kiedy moje włosy potrzebowały nawilżenia. Niestety zamiast nawilżenia dostałam okropne obciążenie. Konsystencja szamponu nie wskazywała na to, aby miał być on zbyt ciężki dla moich włosów więc stosowałam regularnie w nadziei, że skóra głowy się do niego przyzwyczai. Próbowałam używać na różne sposoby, ale niestety za każdym razem włosy wyglądały jak niedomyte. Szampon jest wydajny, ponieważ niewielka ilość wystarczy na umycie głowy, dość mocno się pieni. Plusem jest również zapach, który długo się utrzymuje. Po użyciu i zastosowaniu odżywki z tej samej serii obciążenie się potęgowało, z innymi odżywkami było odrobinę lepiej, ale nie było mowy o fryzurze z rozpuszczonych włosów. Mam włosy cienkie i średnioporowate, niestety nie jestem w stanie polecić tego produktu. Nie zużyłam go nawet do końca.

Mój jedyny!

Najlepszy szampon jaki kiedykolwiek miałam! A przetestowałam ich naprawdę wiele. Po umyciu tym szamponem, włosy są miękkie, sypkie, błyszczące i pięknie pachną. Ostatnio chciałam wypróbować czegoś nowego z ciekawości, jednak bardzo szybko wróciłam do "pewniaczka". Szampon jest wydajny, nie swędzi po nim głowa, nie tworzy się łupież. Będąc w rossmanie kupuje od razu po trzy butelki. Polecam serdecznie posiadaczką cienkich włosów. Jest delikatny, nie obciąża włosów.

Nie jestem z niego zadowolona

Bardzo lubię szampony z HE. Przede wszystkim za piękne zapachy,bogatą formułe i miękkość jaką zostawiają na włosach. Po tych szamponach z łatwością rozczesuje włosy bez konieczności użycia odżywki.
Jednak ten konkretny z mleczkiem kokosowym jest zwykły i bez szału. Nawet zapach nie jest tak intensywny i imponujący jak oczekiwałam. Włosy nie są ultra miekkie i lśniące. Nawet pryskam wlosy odzywką przed rozczesaniem.
Oczywiście szampon dobrze się pieni i oczyszcza włosy. Na drugi dzień już od rana wydają mi się obciążone i lekko tłuste.
Jak na cene szamponu i moje oczekiwania to jestem rozczarowana. Nie kupię wiecej tego konkretnego.

ok

mam bardzo duży problem z szamponami do włosów, gdyż mam bardzo wrażliwą skórę głowy i wiele szamponów mnie uczula - powoduje łupież i swędzenie.
Ta markę jednak polubiłam i skóra mojej głowy również. Szampon nie uczula nie powoduje żadnych podrażnień. Opakowanie bardzo wygodne w użytkowaniu - łatwo się otwiera, pod koniec używania produktu można odwrócić opakowanie żeby lepiej wydobyć szampon.
Konsystencja kremowa, dobrze się pieni. Kilka lat temu bardzo lubiłam kosmetyki o zapachu kokosa teraz jednak mam ich dość i nie przepadam za nimi. Ten zapach jest jednak inny - nie jest bardzo intensywny, sztuczny - naprawdę przyjemny. Mam wrażenie, że szampon rzeczywiście nawilża (szamponem myję tylko skalp, a odżywkę używam na długości więc mogę odróżnić działanie poszczególnych produktów)i bardzo dobrze domywa. Włosy po zastosowaniu bardzo łatwo się rozczesują (co jest problemem przy stosowaniu niektórych szamponów)

Pierwszy raz miałam szampon o takim zapachu..

Jakoś zawsze wolałam zapachy typowo fryzjerskie lub takie orzeźwiające. Ten jest typowo kokosowy, choć jego zapach nie jest tak mocno wyczuwalny. Znajduje się w bardzo ładnej buteleczce, która zwróciła moją uwagę.
Produkt jest bardzo wydajny, wystarcza na długo.
Konsystencja jest gęsta, więc mocno przylega do włosów. Dobrze się pieni i dobrze oczysza włosy i skórę głowy.
Polecam :)

Produkt zamknięty jest w bardzo estetycznej buteleczce, która pozwala na idealne dozowanie produktu. Sam produkt jest bardzo przyjemny, zapach nie jest przytłaczający. Starcza na bardzo długo. Włosy po nim są przyjemne, miękkie oraz bardzo łatwo się rozczesują. Na pewno do niego wrócę za jakiś czas.

Gdyby zapach był mocniej kokosowy

Przepiękne i wygodne opakowanie, z którego bardzo łatwo wydobyć odpowiednią ilość produktu aż po same brzegi.

Przepiękny, mleczny, choć mało kokosowy zapach, który jeszcze na bardzo długo pozostaje na włosach. Gęsta, zdecydowana konsystencja, która bardzo mi odpowiada, ponieważ zostaje na włosach, nie rozlewając się.

Bardzo mocno się pieni, ułatwiając przy tym zadanie, do tego łatwo się go zmywa. Jestem zadowolona, choć po zapachu spodziewałam się czegoś więcej.

Wyjątkowy

Szampon cudny mam wrażenie że tak nawilża moje włosy jakby był wymieszany z odżywką. Pięknie pachnie, gęsty i regenerujący włosy zadziwiająco dobrze. Ja sobie go trzymam dużej na włosach. Jest wydajny.

Piękny zapach, dobre działanie

Szampon sprawdza mi się bardzo dobrze. Dobrze myje, nie mam po nim żadnych problemów ani ze skórą głowy, ani z włosami. Włosy się nadmiernie nie plączą, są miękkie i nie są przesuszone. Wyjątek stanowią końce, ale taka ich natura i to zostawiam odżywce. Poza tym bardzo mi przypadł do gustu zapach, który nie jest czysto kokosowy tylko właśnie taki mleczny z nutą kokosową.

Nienienie

Skład prosi by uciekać, ale to kwestia gustu, albo się na to zwraca uwagę, albo nie.
Działanie.... żadne nawilżenie. Moje odczucia są takie: skóry głowy nie domywa(mimo silnego składu), resztę włosów potrafi przesuszyć i zsianowacić jeszcze bardziej. Zapach- żaden to dla mnie kokos, chemiczny smrodek. Nie wrócę...
Wydajność duża (w moim przypadku to minus, nie zmęczyłam do końca, ponad pół flaszki dostała teściowa).

Niezły, chociaż nie jest moim ideałem

Na obietnice producenta, że jakiś kosmetyk do włosów zawiera mleko kokosowe, reaguję od lat niezmiennie w ten sam sposób- bananem na twarzy.

Musiałam więc kupić i ten szampon (z odżywką w zestawie). Na początku mały minus- szata graficzna zarówno odżywki jak i szamponu jest w zasadzie identyczne, więc tak zakręcone osoby jak ja mogą się pomylić.

Szampon pachnie słodko, przyjemnie. Wprawdzie zapach nie przeniósł mnie na wyspy tropikalne pod palmami, ale na pewno jest on fajny.
Szampon - chociaż stosunkowo rzadkiej konsystencji- jest z rodzaju tych wysokopiennych. Ta zaleta czyni go niezwykle wydajnym. Starczył mi na dłużej niż odżywka.
Doskonale usuwa wszelkie zanieczyszczenia z włosów. ja wprawdzie nie stosuję lakierów, pianek itp, za to przed każdym myciem robię olejowanie mojego wysokoporowatego sianka. No i szampon ten olej wymywa pięknie- nie muszę dwukrotnie myć włosów, już jedno mycie wystarczy , aby były one czyste i miękkie.

Stosowałam go oczywiście w duecie z odżywką. Rezultat, jaki zaobserwowałam, to miękkie, lekkie, odbite od nasady i pięknie pachnące włosy. Jedyna łyżka dziegciu w tej łyżce miodu to to, że szampon powodował u mnie minimalne swędzenie skóry głowy. Mam wrażliwą łepetynę od czasu ospy przebytej w dzieciństwie (smarowano mi wówczas głowę jakąś okropną maścią i od tamtego czasu skóra w tym miejscu ma skłonność do łuszczenia się). Zabezpieczam ją wcierając przed myciem w skórę łepetyny olejki lub oliwki dla dzieci, dzięki temu ten dyskomfort powodowany swędzeniem nie jest jakiś zbyt duży, niemniej wrażliwcy mogą być rozczarowani nieco tym produktem.

Niemniej szampon ma wiele zalet. Doskonale oczyszcza, nie wysusza i pozostawia na włosach piękny zapach. Za calokształt daję cztery gwiazdki.