Oriflame, Swedish Spa, Whipped Waves Body Butter (Masło do ciała)

Oriflame, Swedish Spa, Whipped Waves Body Butter (Masło do ciała)

To kremowe masło do ciała, wzbogacone olejkiem kokosowym ze słodkich migdałów oraz canola, a także masłem shea. Zapach morskiej bryzy pomaga ukoić zmysły, pozostawiając uczucie głębokiego odprężenia. Kosmetyk nie jest tłusty i szybko się wchłania. Olej kokosowy to antidotum na opaloną i podrażnioną skórę. Dlatego warto używać go teraz, kiedy nasza skóra jest przesuszona słońcem i potrzebuje po lecie bardzo intensywnego nawilżenia.

masło
odwodniona, normalna, sucha
balsamy
zmiękczające, regenerujące, nawilżające, wygładzające
zapachowa
w słoiku
bogate

Na zimę idealne!

Masło do ciała z serii Swedish Spa od Oriflame idealnie sprawdza się zimą.

Ma bogatą, gęstą konsystencję, pomimo tego bardzo dobrze i szybko się wchłania.
Nadaje się do pielęgnacji całego ciała, jak i również do bardziej suchych miejsc tj. pięty czy łokcie, większą ilość kosmetyku niweluje szorstkość.

Jest bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość żeby poczuć różnice w kondycji skóry. Odżywia, nawilża i regeneruje.

Ma przyjemny, świeży zapach, jest bardzo delikatny.

Zamknięty w plastikowym słoiczku, łatwo się go aplikuje, można zużyć do samego końca.

Czasem można dorwać w fajnych promocjach, warto zakupić wtedy parę sztuk ;)

Jest ze mną od dawna!

Miałam już kilka opakowań tego masła, nigdy nie zawodzi!

Ma gęstą, kremową i nie tłustą konsystencję, ale pomimo tego bardzo dobrze i szybko się wchłania.

Zapach jest przyjemny, delikatnie kokosowy.

Czuć że skóra jest długotrwale nawilżona, odżywiona już od pierwszego użycia.

Najlepsze masło do ciała

Przepięknie pachnące masło do ciała, które kupiłam w zasadzie przy okazji dobrej promocji. Nie żałuję. Stało się moim ulubionym. Świetnie nawilża skórę i cudownie pachnie. Jest dosyć wydajne. Również jeśli chodzi o konsystencję, jest w punkt gęsta. Masło jest gładkie, aksamitne.

Lubię ten zapach

Bardzo fajne masełko do ciała, a bardziej krem do ciała. Ma przyjemny, lekko orzeźwiający zapach, który utrzymuje się na skórze. Treściwa konsystencja, która dobrze się wchłania. Daje nawilżenie na całkiem przyzwoitym poziomie. Niestety dosyć szybko się kończy. Ogólnie fajny produkt, który lubię. Wahałam się nad oceną 5 lub 4. Daję 4 gwiazdki ze względu na wydajność i cenę (mogłaby być trochę niższa).

Piękny zapach dobre działanie

Muszę przyznać że produkt bardzo mi się podoba . Pięknie wygląda oraz pachnie , ma gęstą konsystencję i szybko się wchłania. Nawilża na poziomie 4/5 po goleniu trochę mniej ale jest fajnym balsamem na codzień w zgrabnym słoiczku . Bardzo mi się spodobał i na pewno do niego wrócę. Warty swojej ceny

Idealne!

Masło do ciała jest bardzo treściwe w swej konsystencji, nie pozostawia tłustej warstwy. Wspaniale nawilża skórę oraz odżywia. Kosmetyk pachnie obłędnie ????

Kupiony w: U konsultantki

Masełko zakupiłam w jakiejś super promocji wraz z innymi kosmetykami z tej serii no i muszę przyznać, że zrobiło na mnie wrażenie. Już sam kolor aż zachęca do wypróbowania i ten zapach... Taki morski... Nawet nie wiem do czego go porównać. Masełko super wydajne, dobrze nawilżyło moją suchą skórę podczas zimy. Idealne wchłaniania się oraz bardzo lekko natłuszcza i to jest plus. Bo nie lubię totalnego natłuszczenia.

ZALETY:
dobra cena w promocji
idealne działanie
piękny zapach
ładne opakowanie
wydajność

WADY:
nie ma wad

Mega

Niesamowity produkt. Przede wszystkim jestem zachwycona jego zapachem, na myśl przychodzą mi słone migdały. Balsam bardzo dobrze się rozprowadza, szybko wchłania, a skóra po nim jest nawilżona, ujędrniona .

Bardzo przyjemne masełko

Bardzo przyjemne masełko do ciała, jest bardzo skuteczne, nawilża, odżywia i ma subtelny delikatny zapach. Moim zdaniem bardzo dobry produkt od firmy Oriflame. Polecam!

Masło marzeń.

Masło to udało mi się wygrzebać gdzieś z głębin szafy konsultantki. Jego proste opakowanie w pastelowych kolorach od razu zachęciło mnie do testów. Po od kręceniu opakowania od razu wyczuwamy zapach. Niestety nie jestem w stanie stwierdzić czym dokładnie to masło pachnie, jednak zapach nie drażni i po nałożeniu na skórę po jakimś czasie zanika.
Sama konsystencja produktu jest aksamitna. Z łatwością rozprowadza się na skórze i stosunkowo szybko jak na masło wchłania. Moja skóra jest po nim odżywiona i nawilżona. Świetnie sprawdził mi się przy podrażnieniach skóry. Nie pozostawia tłustego filtru, więc bez problemu możemy go używać nawet do dłoni.
Jeśli chodzi o jego wydajność to niewielka ilość produktu wystarczy nam na rozprowadzenie go na dużej powierzchni. Mi osobiście opakowanie 200ml wystarczyło na około 5 miesięcy przy codziennym stosowaniu.
Odnosząc się również do jego ceny widocznej na stronie internetowej oriflame (200ml = 35zł) uważam, że nie jest to tragedia jednak jesteśmy w stanie zakupić produkt podobno lub lepszej jakości w niższej cenie.

okej

Napewno się nie zawiodłam - nawet przeciwnie - jestem mega zadowolona z tego masełka. Ma mega przyjemny zapach, taki świeży i orzeźwiający, ale jest on delikatny - nie dusi, nie jest zbyt intensywny, jest po prostu idealny.Konsystencja jest dosyć gęsta, ale szybko się wchłania i ekstra nawilża skórę. Cieszę się, że opakowanie jest takie duże, i że wystarczy mi on na długo (mam nadzieję)

Bardzo dobrze nawilża!

Mam tendencje do naprawdę suchej skóry na ciele i to masełko działa naprawdę.
Teraz w trakcie zimowej aury gdzie skóra potrzebuje solidnego nawilżenia ono mnie ratuje.
Pięknie pachnie.
Zapach na skórze pozostaje przez bardzo długi czas.
Masełko nie zostawia tłustej warstwy na skórze. Wchłania się bardzo dobrze, skóra jest w dotyku wyraźnie miękka, gładka i nawilżona.
Skład ma naprawdę bardzo przyzwoity. Olej kokosowy jest na 3 miejscu.
To masło do ciała zajmuje honorowe miejsce obok balsamu do ciała z Neutrogeny o trafia do moich ulubieńców.
Polecam.