Nature Box, Nadający objętości spray z olejem migdałowym

Nature Box, Nadający objętości spray z olejem migdałowym

Nadający objętości spray ze 100% tłoczonym na zimno olejem migdałowym 150ml. Natychmiast unosi włosy u nasady dla efektu objętości do 48h.

Bez silikonów, parabenów i sztucznych barwników.
94%* składników pochodzenia naturalnego.

*w tym woda

bez silikonów, bez parabenów
do włosów bez objętości
dodające objętości
w butelce, w sprayu
lekkie

Bez efektu

Na moich włosach zupełnie się nie sprawdził. Efektu uniesienia w ogóle brak, raczej obciążał włosy i zostawiał na nich taką nieprzyjemną lepką warstwę. Na dodatek ma jakiś taki dziwny alkoholowy zapach.
Dla mnie bubel.

Na początku byłam zachwycona

Na początku stosowania produktu byłam zachwycona. Włosy faktycznie były uniesione, puszyste, było ich wizualnie więcej.
Jednak z czasem coś się popsuło. Obecnie widzę tylko, że obciąża moje włosy, skleja je. Ciężko je rozczesac, są obciążone. Trochę jak po lakierze do włosów. Nie wiem zatem co poszło nie tak, ale zawiodłam się.

Rewelacja

Świetny produkt. Idelanie podnosi moje włosy przy czym nie skleja ich i nie obciąża. Dodatkowo łatwo i szybko się go aplikuje i pięknie pachnie. Polecam bardzo szczególnie dla osób o cienkich włosach.

Nie ma efektu wow

Spray kupiłam w rossmannie na jakiejś promocji. Dużo słyszałam dobrych opinii na temat szamponów z serii Nature Box, więc stwierdziłam że może i ten spray będzie dawał tak samo dobre efekty, ale nie. Spray zawiera olej migdałowy, który strasznie gryzie się z alkoholem zawartym w tym produkcie. I ładnego zapachu nie uzyskujemy. Co do objętości, za wielkiej różnicy nie ma, po stosowaniu tak jak zalecił producent. Na osuszone włosy spsikać i włala. Oj nie. Już lepiej działa jak się włosy wymodeluje, ale też nie zrobił na mnie szału. Nie przetłuszcza, ale za to bardzo wysusza przez zawarty alkohol w składzie.

Świetny

Dla moich cienkich i delikatnych włosów sprawdza się świetnie. Aplikuję niewielką ilość, włosy są uniesione, nie obciążone, nie przetłuszczają się ( to chyba zasługa alkoholu wysoko w składzie).
Nigdy Nie byłam tak zadowolona z kosmetyku tego typu. A kupiłam w bardzo dobrej cenie z wyprzedaży z Rossa.

DZIWNY produkt...!

Odżywkę kupiłam w komplecie z szamponem z tej samej serii - napisałam recenzję szamponu (dla mnie ocena 5). Niestety odżywka mnie nie zachwyca...

Na opakowaniu jest napisane, aby aplikować ją na mokre włosy - W MOIM PRZYPADKU WTEDY WCALE NIE DZIAŁA I DODATKOWO WŁOSY WYGLĄDAJĄ NA PRZETŁUSZCZONE PO WYSCHNIĘCIU (nie po suszeniu suszarką).

Kiedy aplikuję odżywkę na mokre włosy a potem je suszę suszarką efekt jest już lepszy, więc działa troszkę jak odżywka modelująca.

W przypadku aplikacji na włosy prawie suche efekt jest największy, ale i tak nie ma jakiegoś szału.

Dziwny produkt... Pięknie pachnie i to chyba jedyna jego zaleta.
Cena około 20 zł a działanie słabiutkie...

Bez efektu WOW

Niestety nie dla moich włosów. Zdaje się że produkt nie wnosi żadnych korzyści i zarazem mi nie szkodzi.
Odżywka ładnie pachnie, wygodnie się aplikuje jednak nie widzę by w znacznym stopniu poprawiala kondycję moich włosów.

Spełnia swoją rolę

Ja jestem zadowolona, po użyciu sprayu faktycznie zauważyłam efekt uniesionych włosów, który utrzymywał się praktycznie cały dzień. Włosy nie byly obciążone, cudny zapach migdałów też się dosyć utrzymuje. Moje włosy zareagowały na niego naprawdę dobrze, co nie zdarza się często. Polecam do włosów delikatnych i cienkich. Odżywia też włosy i jest szybki w aplikacji.
Cena dosyć wysoka, ale ja upolowałam na promce w Rossku :)

Nijaki

Mimo że mam dość gęste włosy, to niestety po kilku godzinach robią trochę oklapnięte, wyglądają jakby było ich o połowę mniej i średnio się układają, dlatego zdecydowałam sie na ten spray w nadziei, że jakoś pomoże.

Zalety:
- wydajność
- przyjemny zapach
- łatwość użycia
- unosi włosy u nasady, ale nie na długo

Wady:
- to co jest jego zaletą jest również wadą, włosy są uniesione u nasady i mają większą objętość, ale niestety nie na długo, ciężko określić ile godzin się utrzymuje ten efekt, ale oczekiwałam, że będzie bardziej zachwycający i dłuższy
- skleja włosy, ciężko je potem rozczesać

Nie polubiły go moje włosy

Użyty 3 razy. Za każdym razem w inny sposób. Niestety moje włosy się z nim nie polubiły. Nie daje kompletnie efektu,jaki zapewnia producent,a wręcz przeciwnie. Moje włosy są ciężkie i nie układają się jak powinny. Mimo,że stosowałam niewielką ilość preparatu. Nie mówię,że każdy włos przyjmie go tak samo,jednak u mnie nie zdał egzaminu.

Jestem zachwycona

Produkt zakupiłam skuszona promocją i jestem zadowolona. Serie z olejem migdałowym stosowałam już wcześniej ale nie używałam produktu w sprayu. Cała seria z olejem migdałowym mnie zachwyciła i ten produkt również. Mam bardzo "przykalpnięte" włosy i stosowałam już wiele produktów, które nie działają i za nic nie nadają objętosci włosom. Działanie produktu jest wszechstoronne poza unoszeniem włosów nawilża je, nadaje im piękny zapach oraz ułatwia ich rozczesywanie. Aplikacja sprayu jest bardzo łatwa i dozownik wyprysuje idealna ilosc produktu.

Objętość? Oj nie bardzo

bardzo liczyłam, że w końcu trafiłam na produkt który faktycznie zwiększa objętość włosów. Jednak nie.. Ze zwiększeniem objętości nie ma to nic wspólnego. Jedyny plus jest taki, że włosy są troszkę wygładzone i lepiej się rozczesują, ale taki efekt osiągam również innymi produktami. Jestem więc zwiedziona.