L'Oreal Paris, Revitalift Cicacream, Przeciwzmarszczkowy krem odbudowujący pod oczy

L’Oréal Paris, Revitalift Cicacream - przeciwzmarszczkowy krem odbudowujący pod oczy. Daje efekt liftingu, ujędrnia, odbudowuje barierę ochronną skóry.

Testowany pod kontrolą oftalmologiczną na skórze wrażliwej. Skuteczne działanie Anti Age. Formuła z ekstraktem z Centella Asiatica, legendarnej rośliny wykorzystywanej w medycynie chińskiej, aby wspierać odbudowę naturalnej bariery ochronnej skóry i redukować oznaki starzenia.

w tubce
kremy pod oczy
regenerujące, liftingujące, przeciw cieniom / opuchnięciom, wygładzające, przeciwzmarszczkowe

To nie to czego oczekiwałam

Nie jest to coś, czego oczekiwałam. Spodziewałam się kremu o bogatej konsystencji. Takiego, który sprawdzi się w pielęgnacji wieczornej. Formuła jest niby z tych gęstszych, ale krem momentalnie się wchłania i po chwili nie czuć go już pod okiem. Nie daje mi poczucia nawilżenia. W dzień pod makijaż może być, ale jako bogaty krem regenerujący nie.

Wrócę do niego

Jeden z najlepszych kremów pod oczy jakie dotychczas posiadałam. Mam dopiero 20 lat i zaczynam z kremami pod oczy.. ten był moim pierwszym - doskonale nawilża skórę pod oczami, daje uczucie 'chłodzenia', nie pieczę, wyrównuję drobne linię, bardzo dobry dla młodej skóry, która potrzebuje nawilżenia lub skóra pod oczami jest widocznie zmęczona - taka jak moja była. Po nim niestety kupiłam sławny krem 'avocado' z khiel's.. i zdecydowanie wrócę do tego

Dobrze wpływa na skórę oczu

Krem świetnie natłuszcza skórę i odżywia. Nie powoduje uczuleń ani podrażnień (mam delikatną skórę w okół oczu). Daje ukojenie. Skóra jest miękka i elastyczna. Nie wiem czy likwiduje zmarszczki, ale na pewno poprawia jakość skóry pod oczami.

Lekki i skuteczny krem pod oczy

Krem w wygodnym opakowaniu małej tubki z dziubkiem wyprofilowanym . Krem posiada lekką konsystencję - szybko się wchłania. Nie podrażnia oczu ani skóry. Krem świetnie nawilża skórę wokół oczu. Po dłuższym regularnym stosowaniu skóra pod oczami jest lekko napięta oraz zmarszczki te drobniejsze mniej widoczne. Produkt wydajny.

Wart uwagi

Bardzo dobry dla wrażliwej skóry.
Najlepszy krem na okolice oczu jakiego do tej pory używałam. Nie podrażnia, świetnie nawilża, ma przyjemną konsystencję. Dzięki dobremu nawilżeniu zmniejsza widoczność zmarszczek pod oczami. Cena przystępna łatwo dostępny polecam ten produkt

Średni

Krem dobrze się wchłania, fajnie rozprowadza i pierwsze wrażenie, które na mnie zrobił było pozytywne.
Stosowany jednak codziennie sprawił, że moja skóra pod oczami jest w gorszym stanie niż wcześniej. Stała się cienka, delikatna i sucha. Wygląda i czuje się gorzej niż wcześniej.

Nie widzę efektów

Skuszona recenzjami na KWC zakupiłam i testowałam i co? Nic! Nie widzę żadnej poprawy a latka lecą i ktoś musi z tym walczyć ale wyglada na to, ze to nie będzie ten krem. Trochę nawilżył skórę wokół oczu i tyle. Szukam dalej .

Sprawdził się

Z wiekiem zaczęłam rozglądać się za kremami które muszę nakładać na skórę wokół oczu. Skóra zrobiła się wokół oczu bardzo wiotka i pojawiły się zmarszczki. Dużo czasu spędziłam przeszukując internet na różnych forach.czytajac na temat kremów, które będą pielęgnować skórę wokół oczu. Najwięcej pozytywnych opinii miał właśnie ten od Loreal Paris krem przeciwzmarszczkowy pod oczy. To był jeden z lepszych moich zakupów. Krem po kilku dniach stosowania zrobił dobrą robotę. Skóra wokół oczu nabrała jędrności.zrobila się delikatna w dotyku i nawilżona. Jestem bardzo zadowolona z tego kremu. Krem do delikatnej formuie.nie tłusty.bardzo wydajny o lekkim zapachu.

Jak dla mnie jeden z lepszych kremów pod oczy

Formuła tego kremu jest treściwa, ale za razem bardzo lekka. Szybko się wchłania. Zostawia skórę aksamitnie gładką i mięciutką. Bardzo dobrze nawilża wrażliwą skórę w okolicach oczu.
Od razu dodam, że cudów i redukcji zmarszczek od kremów tego typu nie oczekuję. Ale ten krem odświeża spojrzenie. Zmarszczki stają się dzięki niemu mniej widoczne, bo skóra jest nawilżona i nabiera blasku.
Regularne stosowanie w moim przypadku sprawiło, że skóra pod oczami jest bardziej elastyczna.
Nie podrażnia, nie uczula. Ma bardzo delikatny, prawie niewyczuwalny zapach.
Nadaje się pod makijaż.
Tubka jest mała i poręczna, ale bardzo wydajna.
Ja zawszę kupuje na promocji w cenie 22-25 zł, lub czasem w biedronce w cenie 19,99.
Na prawdę warty zakupu , bardzo polecam.

Bardzo ładne opakowanie i wygodny sposób aplikowania kremu. Skóra wokół oczu po jego zastosowaniu jest nawilżona, wygładzona i delikatnie napięta, bez śladów zmęczenia czy opuchlizny. czy wykazuje działanie przecizmarszczkowe? Nie wiem, ale mam nadzieję, że za jakiś czas zobaczę efekty. Na razie mogę stwierdzić, że jest bardzo delikatny, ale zarazem skuteczny.

Krem pod oczy z serii Cica od dawna mnie interesował (w sumie odkąd na Wizażu trwały testy tej serii, do których się nie załapałam, wtedy zapisałam sobie ten produkt na wishlistę). Cena mnie jednak skutecznie odstraszała – prawie 50 zł za krem pod oczy to wcale nie mało. Pewnego dnia trafiłam do Ross i zobaczyłam, że ten krem jest w sporej promocji, wtedy już się nie wahałam i bez oporów wzięłam go do koszyka mknąc do kasy. Liczyłam na dobre nawilżenie, odświeżenie spojrzenia, odżywienie, niekoniecznie na lifting, bo jestem w wieku, kiedy nie jest mi on jeszcze niezbędny. To całkiem dobry, lekki krem pod oczy, który daje całkiem przyzwoite nawilżenie, jest leciutki, szybko się wchłania i nadaje się pod makijaż. Nie jest jednak cudownym kosmetykiem, dla mnie jest przeciętny.

OPAKOWANIE

Podoba mi się design całej tej serii – połączenie srebra, bieli, czerni i czerwieni jest naprawdę udane. Metaliczne elementy od razu przyciągają uwagę. Prosta grafika z motywem czerwonego liści Cica w otoczeniu napisów jest schludna i elegancka. Kartonik na każdej ściance zawiera inne informacje : front to wypisane główne cechy produktu, a boku mamy skład, wizualizację opakowania właściwego oraz dokładny opis funkcji kosmetyku. Kartonik jest zafoliowany, co chroni zawartość przed ciekawskimi, których w drogeriach nie brakuje. Opakowanie właściwe to wykonana z białego plastiku mała tubka. Posiada podobną kolorystykę jak kartonik z tym, że jest tutaj tylko biel i czerwień. Na tubce mamy podobny motyw roślinny oraz nazwę produktu i serii. Tubka posiada wygodny dzióbek, który ułatwia aplikację produktu i precyzyjne dozowanie.

KREM

Krem pod oczy dobieram bardzo starannie. Jest to jeden z kosmetyków na które zwracam szczególną uwagę. Moja skóra pod oczami jest trudna w pielęgnacji a dodatkowym problemem są cienie pod oczami. Moje oczy są stosunkowo głęboko osadzone, co niestety przekłada się na to, że pod oczami pojawiają się pierwsze zmarszczki mimiczne, a więc moja skóra potrzebuje nie tylko solidnej dawki nawilżenia, ale również ochrony anti-age, zmniejszenia zasinień i cieni pod oczami równomiernie z odpowiednim odżywaniem. Dodatkowym wyzwaniem dla kosmetyków są same oczy, które są wrażliwe, a co za tym idzie łatwo je podrażnić. Jak ten krem sprawdził się u mnie?

Krem ma ciekawą, jasnoróżową barwę. Jeśli chodzi o konsystencję jest aksamitny, jednak bardzo lekki, więc wystarczy niewielka ilość, aby pokryć nim okolice pod oczami. Po aplikacji mam wrażenie, że daje jakby lekko wodniste wykończenie, wchłania się bardzo szybko pozostawiając lekką warstwę ochronną pod oczami, która jednak utrzymuje się przez długie godziny (wiem to, bo w wolne dni nie nosze makijażu i wtedy mogę obserwować działanie kosmetyku a „nagiej” skórze). Przy stosowaniu go przez kilka tygodni (poad miesiąc) mam już o nim wyrobione zdanie i sądzę, że jest to przeciętniak, który nic nie zmienił w mojej pielęgnacji. Żadnego przełomu, eureki, ot zwyklaczek. Ale od początku. Krem całkiem dobrze nawilża skórę, wygładza obszar pod oczami. Myślę, że jest dobrym połączeniem pielęgnacji i ochrony anti-age, na którą szczególnie zwracam uwagę. Mam oczy głęboko osadzone i pierwsze lekkie zmarszczki mimiczne, więc staram się łagodzić skutki upływającego czasu, a myślę, że najlepszą drogą do tego jest nawilżenie i odżywienie. Kosmetyk nadaje się do stosowania pod makijaż, nie roluje się i nie zbija w grudki. Najważniejszą cechą jest dla mnie to, że jest hipoalergiczny, więc nie podrażnia moich wrażliwych oczu. W obietnice producenta niestety w moim przypadku nie można wierzyć. A co takiego obiecuje?
Po 5 dniach skóra jest jędrniejsza – po pierwsze uważam, że to za krótki okres czas, po drugie nic takiego nie zauważyłam nawet po kilku tygodniach, skóra jest taka jak przed stosowaniem tego kremu, jej stan się nie pogorszył, więc kosmetyk był dla mniej raczej neutralny w kierunku nawilżająco-odżywczego specyfiku. Nie daje cudownego efektu wygładzenia zmarszczek, liftingu i innych bajerów.
Po 4 tygodniach kurze łapki i opuchięcia są zredukowane – jeśli by tak było wielbiłabym ten krem nad wszystko inne, bo i owszem, mam problem z cieniami pod oczami i początkami kurzych łapek, ale krem nie wpłynął na nie znacząco, na pewno nie zniknęły, są nadal zauważalne i nie widzę różnicy przed i po.
Dla mnie to po prostu dobry, delikatny krem o działaniu nawilżającym i odżywczym, nic poza tym. Produkt jest bardzo wydajny, gdyż potrzeba odrobinę na pojedyncze zastosowanie. Cena regularna jest wysoka, więc myślę, ze warto spróbować, ale kupując go w promocji. Sama zakupiłam go za 9,99 zł i myślę, że za tę cenę warto było przetestować. Jest to raczej krem dla małowymagających.

PLUSY:

+ lekka, aksamitna konsystencja
+ nawilża, odżywia, wygładza
+ współgra z kosmetykami do makijażu
+ nie roluje się, nie zbija w grudki
+ dobrze się wchłania
+ hipoalergiczny
+ praktyczne opakowanie
+ wydajność

MINUSY
wysoka cena regularna
nie widzę zmian w jędrności skóry, liftingu
nie zmniejsza cieni pod oczami

Warty uwagi

Jeden z lepszych kremów na okolice oczu jakiego do tej pory używałam. Nie podrażnia, świetnie nawilża, ma przyjemną konsystencję. Dzięki dobremu nawilżeniu zmniejsza widoczność zmarszczek pod oczami. W moim przypadku ma niełatwe zadanie bo codziennie męczę skórę pod oczami mocno kryjącymi korektorami.