Mixa, Przeciw niedoskonałościom, Złuszczający peeling - maska bez granulek 3 w 1

Średnia ocena: 3.49/5

Skóra normalna, mieszana, tłusta uwrażliwiona wahaniami hormonalnymi, działaniem niewłaściwie dobranych kosmetyków czy zanieczyszczeniami, narażona jest na występowanie niedoskonałości, nawet j osób dorosłych. Pojawia się nadmiar sebum, wypryski i zaskórniki. Twoja wrażliwa skóra potrzebuje produktu oczyszczającego, który działa skutecznie i jest delikatny dla skóry.
Marka Mixa stworzyła swój pierwszy peeling-maskę bez granulek, opracowany specjalnie dla skóry wrażliwej.
Wzbogacona w oczyszczający cynk formuła oczyszcza skórę wrażliwą, usuwa zanieczyszczenia i nadmiar sebum.
Dzięki zawartości kwasów owocowych, naturalnych składników aktywnych, formuła delikatnie złuszcza, aby odblokować pory, usunąć martwe komórki skóry i zredukować niedoskonałości.

tłusta, trądzikowa, mieszana, wrażliwa
rozświetlające, oczyszczające, wygładzające, antybakteryjne
bez alkoholu, bezzapachowa, hipoalergiczna, oil – free / nietłusta, bez parabenów
w tubce
pozostałe, enzymatyczne

Po przeczytaniu, że nie ma granulki byłam trochę rozczarowana,, lecz już po pierwszym użyciu zmieniłam zdanie. Kosmetyk jest delikatny, na tyle, że spokojnie można go używać nie tylko jako peelingu i maski, ale też codziennego żelu do mycia twarzy. Obietnice producenta zostały spełnione. Skóra jest naprawdę gładka, oczyszczona, nie jest ściągnięta, ale napięta. Zauważyłam lekkie złuszczenie w paru miejscach po starych zaskórnikach. Jako maska wygładził mi zauważalnie skóre, ale tu trzeba uważać zbyt dlugie trzymanie spowoduje podrażnienie, to mocny produkt mimo wszystko.

Tanie, a dobre

Moja cera: tłusta, ze skłonnościami do zapychania się i niedoskonałości.

Produktu używam wyłącznie jako maski - i jest znakomita. Buzia jest pięknie oczyszczona i świeża, gotowa do dalszej pielęgnacji. Na efekt nie trzeba długo czekać (nakładam na około 10 minut), co jest dla mnie bardzo ważne, bo nie muszę siedzieć w maseczce przez pół wieczora. Warto ją zastosować przed większym wyjściem, naprawdę robi różnicę. W długotrwałym stosowaniu nie zmienia wiele, ale sprawdza się w te dni, kiedy chce się po prostu wyglądać lepiej.

Oceniam jako produkt do mycia twarzy

Najbardziej lubię ten produkt jako żel do mycia twarzy. Dobrze oczyszcza, a nie przesusza. Jako peeling dziwny, jako maska ok, ale rzadko używam, ewentualnie punktowo na wypryski na noc. Zużyłam już mnóstwo opakowań i nie zmienię

Taki sobie

Rzeczywiście po zmyciu miałam wrażenie, że skóra jest oczyszczona, ale nie zauważyłam żadnego efektu peelingującego. Maska po nałożeniu wysycha na twardą skorupę, która powoduje nieprzyjemne uczucie ściągnięcia. Dobrze, że po zwilżeniu daje się zmyć i nie podrażnia, ale moją skórę wysuszył zbyt bardzo.

Dla mnie działanie średnie

Uważam, że ten peeling-maska nic nie robi. Używam na swojej cerze od miesiące, jednak efektu brak. Skóra nie jest oczyszczona tak jak obiecuje producent. Uważam, że jest to zbędny produkt w mojej pielęgnacji. Peeling, maska nie nawilża i nie odżywia skóry, po prostu nie robi nic. Jestem rozczarowana, ponieważ liczyłam na to, że zadziała na moje niedoskonałości, po prostu nie zadziałał na nie w żaden sposób. Taką skórę jaką miałam - mam nadal.

Peeling i maska

Mixa produkt przeciw niedoskonałością możemy go używać jako peeling do mycia twarzy lub jako maska bardzo lubię wszechstronne produkty jest zamknięty w ładnej tubie na zamknięcie typu klik ma pojemność 150 ml zadowalająca zamówiłam przez internet jest kremowej konsystencji i ma delikatny zapach i używam na wspomniane 2 sposoby jak się sprawdził jako peeling dodam że jest bez granulek dobrze zluszcza naskórek co powoduje że skóra jest jaśniejsza i nie wygląda na poszarzala dobrze oczyszcza odświeża i wygładza skórę z zaskórników wszystkich nie oczyści jednak pojawia ich się znacznie mniej używam jako 2 mycie wersja w formie maseczki bardziej mi odpowiada daję na 10 minut 2 × w tygodniu w znacznym stopniu wycisza stany zapalne nawet te większe i też jest ich mniej maseczkę trzeba zmyć żelem lub pianką w zależności co lubimy samą wodą ciężko się zmywa jednak nie jest to dla mnie problematyczne jestem na tak

Sprawdził się

Peeling zakupiłam parę miesięcy temu. Poszukiwałam czegoś dobrze oczyszczającego ale niezbyt mocnego. Mam skórę mieszaną, skłonną do zapychania, z rozszerzonymi porami i przy tym wrażliwą. Produkt jest zapakowany w dość pojemną tubkę. Ma fajną konsystencję i nienachalny zapach.
Używam go zamiennie, zarówno jako drugi etap oczyszczania twarzy po zmyciu makijażu oraz jako maska. Dobrze się zmywa, skóra po jego użyciu jest dobrze oczyszczona, czuć przy tym lekkie ściągnięcie. Przy dłuższym i regularnym stosowaniu widać że lekko rozjaśnia i wygładza skórę. Jest bardzo wydajny i wystarcza na długo. Gdy go wykończę na pewno kupię kolejne opakowanie.

Polecam wszystkim

Kupiłam ten produkt ponieważ po pierwsze nie miałam wcześniej nic tej marki a po drugie szukałam czegoś delikatnego ci zawiera glinkę ponieważ mój peeling na bazie glinki się kończył.

Tubka 150ml jest bardzo wydajna.

Jest to zarazem peeling i maska.
Każdy że sposobów aplikacji sprawdza się super.
Buzia jest odświeżona, umyta, nie ma uczucia ściągnięcia.
Nie używam go systematycznie do mycia, ponieważ stosuję różne żele i peelingi.
Wolę ten produkt użyć jako maskę niż jako żel oczyszczający.

Nie zauważyłam również przykrych niespodzianek podczas używania tego produktu.

Dodam jeszcze że moja skóra jest mieszana z tendencją do zapychania i otwartymi porami oraz grudkami.
Pachnie delikatnie i nie podrażnienia skóry.

Ogólnie ok

Bardzo dajny poprawny peeling, ładnie złuszcza martwy naskórek z twarzy, buzia się dzięki niemu rozjaśnia, wyglada po prostu lepiej. Dodatkowo jest delikatny i nie podrażnia skory twarzy. Ma delikatny zapach, jest dość wydajny, podoba mi się ze jest on 3 w 1 wiec można go używać zarówno jako maseczkę peeling jak i zel do mycia twarzy. Ogólnie jestem z niego zadowolona

Całkiem dobry

Ten peeling zakupiłam zachęcona bardzo dobrymi opiniami wizażanek. Nie zawiodłam się, chociaż produkt nie zaspokoił w pełni moich potrzeb i pewnie będę jeszcze poszukiwać swojego ideału ;)
Produkt stosuję na oba sposoby zalecane przez producenta. Jako peeling używam go codziennie rano i wieczorem dla oczyszczenia mojej twarzy z zanieczyszczeń i resztek makijażu. Moja skóra jest mieszana, mocno przetłuszcza się na nosie i czole, w okolicach ust za to się przesusza. Peeling dobrze ją oczyszcza, buzia po umyciu jest świeża i gładka w dotyku, moje przesuszenia nie są przy tym uwydatnione, co jest bardzo na plus. Małym minusem jest uczucie lekkiego ściągnięcia po umyciu.
Raz, dwa razy w tygodniu nakładam produkt jako maskę w celu mocniejszego oczyszczenia. Zostawiam maskę na buzi na około 5 minut, maska trochę zasycha i trzeba trochę więcej czasu poświęcić na jej zmycie, ale nie jest to mocno problematyczne.
Produkt jest naprawdę całkiem dobry, dla mnie ma też fajny, świeży zapach, nie do końca jednak spełnia wszystkie obietnice producenta. O ile rzeczywiście zauważalne jest zmniejszenie wydzielania sebum i pojawiania się zaskórników (nawet jeśli się pojawiają, to szybciej znikają), o tyle mam problem ze zmniejszeniem widoczności porów. Różnica jak dla mnie jest znikoma, ale stosuję produkt 3 tygodnie i będę obserwować jeszcze jak będzie radził sobie z moimi mocno rozszerzonymi porami.
Pomijając ten mały mankament, i tak będę polecać ten produkt. Po jego użyciu czuję, że moja buzia jest naprawdę świeża i po prostu czysta. Dla mnie lepiej sprawdza się jako codzienny peeling, jako maska nie daje mocniejszych efektów.

Wiele hałasu o nic...

Nie rozumiem tego produktu Nie umiem zmyć go z buzi. Klei się i lepi. Ciepła woda go nie rozpuszcza. Muszę go zmywać żelem do twarzy i płynem micelarnym, więc nie wiem jaki to ma sens.

Bardzo dobry peeling

Używam jako peeling. Szukałam peelingu enzymatycznego do cery wrażliwej i ten spełnia moje oczekiwania. Delikatnie oczyszcza cerę, wygładza ją, po użyciu buźka jest mięciutka. Ściąga pory i nie zapycha ich. Przy mojej naczynkowej cerze sprawdził się bardzo dobrze. Nakładam jak krem, jeśli dłużej się go potrzyma to zasycha, ale dość łatwo można go zmyć. Minimum dwa razy w roku chodzę na profesjonalne peelingi do specjalistów (laserowe, retinolowe lub kwasowe), więc skórę mam gładką, a Mixa podtrzymuje ten efekt. Ma delikatny zapach, typowy dla kosmetyków tej marki. Polecam!