Jimmy Choo, Flash EDP

Jimmy Choo, Flash EDP

Zapach Jimmy Choo symbolizuje wyrafinowaną kobietę z wielkiego miasta, seksowną, zbuntowaną i pewną siebie.
Trzecia odsłona wyjątkowej i prowokującej marki Jimmy Choo to wybuchowa mieszanka wdzięku, zuchwałości, pewności siebie i poczucia humoru. Jimmy Choo `Flash` to zapach dla niesfornej, lubiącej igrać z ogniem, przełamującej konwencje kobiety. Stworzony został na bazie ultra kobiecych i zmysłowych białych kwiatów. Nie przejdziesz obok nich obojętnie! A na ich tle połyskują nuty różowego pieprzu, mandarynki i truskawki.
Ten zmysłowy zapach zamknięty jest w wyjątkowym flakonie, który igra ze światłem. Trzy artystycznie żłobione powierzchnie flakonu załamują światło, tworząc migoczące refleksy. Zamknięcie flakonu strukturą przypomina diament, a aluminiowy pierścień wokół zamknięcia dodaje mu luksusowego wykończenia.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: różowy pieprz, truskawka
nuta serca: tuberoza, jaśmin, biała lilia
nuta bazy: białe drewno

kwiatowe
wody perfumowane
50 - 100ml, <50ml
Rekomendacja
na dzień, wiosna / lato

44% jesień/zima 56% wiosna/lato

Miłość od pierwszego wejrzenia

Najpierw mój wzrok przykuła buteleczka na półce w drogerii, a gdy sięgnęłam po nie i poczułam zapach.... odleciałam z zachwytu. I teraz, po 7 latach znajomości, dalej się nimi zachwycam. Nuty serca- jaśmin i lilia- skradły moje serce. Zapach wart swojej ceny. Lekko słodki, ale też pobudzający, seksowny, imprezowy... Mając go na sobie czuje się mega kobieco. Na początku bardzo intensywny, z czasem 'nosiciel' mniej go wyczuwa, ale osoby z otoczenia czują go wyraźnie, dlatego trzeba uważać żeby nie przesadzić z ilością zapachu wylanego na siebie. Z drugiej strony owa intensywność czyni je wydajnymi. Do tego stopnia zakochałam się w tych perfumach, że ich zapach towarzyszył mi w dniu ślubu;)

Kupiony w: Perfumeria Douglas

Intrygujące

Zapach przykuwa uwagę, wiele osób zatrzymywało mnie, żeby dowiedzieć się czym pachnę, pomimo, że ja ich na sobie już nie czułam. Zapach bardzo ciekawy, kwiatowy wyczuwalna nuta lili, jaśminu, różowy pieprz a przytym dość cukierkowy, ale nie męczący. Zaletą jest trwałość. Ubrania pachną aż do prania. Czy polecę, zdecydowanie TAK. Nie są to takie pospolite perfumy, mają to coś co przyciąga ich uwagę.

• Flakon: 3

Zdecydowanie wolę klasycznego Jimmy Choo :)

Perfumy otrzymałam w prezencie jakieś dwa lata temu,bardzo lubię projekty Jimmy Choo szczególnie w butach na które mnie nie stać :D jednak perfumy to inna para kaloszy ;).

Czy Flash zabłysnął? Zaczarował mnie ? Otóż nie, próbowałam się z nim zaprzyjaźnić o różnych porach roku jak temperaturach,a to używałam wiosną gdy jeszcze było chłodno ,potem wiosna wyższe temperatury i tak przez 2 lata ….w tym czasie otrzymałam zaledwie ...2 komplementy :/ jeden od kobiety drugi od mężczyzny.

Kartonik to istne iskrzące cudo,mieni się milionem srebrnych drobinek,sam flakon ładnie wygląda w pokoju gdy pada na niego światło,mimo swojej kanciastości wygodnie się trzyma w dłoni,atomizer rozpyla idealną ilość perfum.

Natomiast zapach? Według mnie jest taki zwyczajny, jak wiele innych,może dlatego że otrzymałam zaledwie 2 komplementy jestem nim rozczarowana, bo jednak oczekiwałam więcej.
Flash jest zaliczany do kategorii kwiatowej owszem czuć na mnie truskawki takie szampańskie oraz białe kwiaty głównie lilie,które na mojej skórze są wyjątkowo chłodne,jakby świetliste,zdystansowane a nawet powiedziałabym zimne jak kryształy za czasów komuny :D,moja skóra dodatkowo ten zapach jeszcze wychładza …i o dziwo najlepiej używało mi się ich właśnie zimą oraz jesienią,ale to nie jest mój zapach,po prostu nie zgrał się ze mną ani moim ph.

Z pewnością nie są to mocarne,killerowe perfumy tu nikogo głowa boleć nie będzie,nadają się do małych biur i zamkniętych pomieszczeń,trwałość też jest bardzo dobra,na mojej skórze trzymają się aż 12 godzin,także najlepiej przetestować na własnej skórze :).

Truskawka i inne słodycze

Uważam , że to naprawdę fajne perfumy i gdy ich użyję to bardzo często mnie zaczepiaja ludzie i pytają co to? ... Ogon jest,trwałość bardzo dobra. Polecam.

cudowny zapach

Po raz pierwszy poczułam ten zapach u siostry, odrazu mi się spodobał. Stwierdziłam że muszę go mieć. Piękny, nie powtarzalny, do tego ciekawy flakonik. Kupiłam za 203 zł 100 ml.

• Flakon: 5

Cudowne, najlepsze perfumy jakie miałam!

Pokochałam te perfumki od pierwszego wejrzenia. Poczułam je idąc Marszałkowską spotkać się z kimś, od razu zapytałam pani co to!
Prześliczne, od razu kupiłam pełnowymiarowy flakonik.
Pachną na mnie cały dzień i noc, na ubraniach trzyma się jeszcze dłużej :D
Mega! Jak ktoś lubi perfumy pachnące pieprzem różowym, jaśminem lub lilią to tak jak ja się w nich zakocha.

• Flakon: 3

Zwyklak na co dzień

Jimmy Choo Flash nie ma w sobie nic czego już nie było i niczym się nie wyróżnia. Pachnie jak wiele innych, podobnych zwyklaków na rynku, a w kategorii znanych marek w moim mniemaniu wypada bezbarwnie. Jest bezpłciowy i pospolity. Do mnie osobiście Flash nie przemówił i nie jest w moim guście węchowym, ALE jeśli nie lubicie się zbytnio wyróżniać z tłumu, ale jednocześnie chcecie na moment poczuć „przebłysk” (zapewni Wam to tuberoza), to może się Wam spodobać… lub… lubicie białe kwiaty w subtelnym wydaniu… lub… na przykład macie tendencje do migren czy bólów głowy i dłuższa aromaterapia Was razi, to ten zapach możecie przetestować, chociażby z tego względu, że jego trwałość jest słaba, a kompozycja mimo wszystko nie jest ani dusząca, ani ciężka, bardzo lekka i neutralna. Mnie Jimmy Choo Flash nie porwał, ale być może z Waszym PH skóry będzie lepiej współpracował niż w moim przypadku i spodoba się Wam na tyle, że kupicie dużą buteleczkę :). Nie wiem czy wrócę jeszcze do niego, ale póki co, oddaje dalej w świat.

• Flakon: 2

jest w nich coś intrygującego

Perfumy kupiłam ze względu na intrygującą nutę, której nie mogę zlokalizować w spisie ani nazwać. Jest to zapach słodkiej otoczki z tic-taców albo cukierków kamforowych. Pachną mi tym na początku i pod koniec dnia, to zapach słdkawy, waniliowy, ale nie jadalny, tylko świeży. Pomędzy tymi nutami jest dość nudno, kwiaty, w wydaniu trochę szyprowym, ale nie zbyt ciężkim. Opakowanie w rzeczywistości nie jest aż tak ładne, to szkło pokryte opalizującą farbą. Zatyczka trzyma się mocno, nie spada. Ale plastik w zatyczce zrobił się żółtawy.

Mam opakowanie 60ml, używam od zeszłej zimy i jeszcze trochę mi zostało. Dla mnie to perfumy typowo zimowe, mimo że kwiatowe to dość zimne, mroźne - są tam takie piżmowo-mydlane nuty, które mi pasują tylko zimą.

Cudowny!

Pierwsze co rzuciło mi się w oczy u koleżanki na półce to opakowanie tego cudnego produktu, jest prześliczne, przykuwa uwagę i zachowam je nawet jak perfumy się zużyją, podniosłam nakretke, powachalam i wiedziałam że to to! Kilka razy przeszłam się po perfumerii powąchać je jeszcze raz aż w końcu kupiłam przez internet i jestem zachwycona. Co prawda zapach na lato to to nie jest, raczej jest ciężki i zimowy,bardzo fajnie utrzymuje się na nabalsamowanej skórze i pachnie jeszcze długo.. szalik po zimie pachnie mi do tej pory a mamy lipiec ;D lubię nawet go po prostu powąchać przechodząc obok nie koniecznie się psikac bo mi szkoda. cudne <3

• Flakon: 1

Nic specjalnego

Flakon dostałam w prezencie. Kojarzyłam markę wcześniej lecz sama nie zdecydowałam się na zakup ich perfum. Pierwsze wrażenie było mieszane. Nie wiedziałam czego mogę się spodziewać. Jednak po użyciu nadal nie rozumiem czym akurat te perfumy się wyróżniają. Żadnej konkretnej nuty, ani pazura. Zwykły zapach, bezpieczna opcja dla każdego.

Kupiony w: Perfumeria Sephora

Winna

Cóż, jestem winna kompletnego zakochania się w tym zapachu:)
Bardzo ładny, klasyczny, świeży i kwiatowy.
Bardzo dobrze czuć właśnie kwiaty: lilię oraz jaśmin.
Trwałość bardzo dobra, do tego piękny flakon.
Idealne na ciepłe dni.

• Flakon: 4

Pociągajacy i trwały

Zapach intrygujący... zazwyczaj skłaniam się ku bardziej świeżym, kwiatowym i neutralnym zapachom i właśnie czegoś takiego szukała, gdy trafiałam na te perfumy i choć są przeciwieństwem tego opisu musiałam je mieć. Dziesięć razy przymierzałam się do zakupu, żeby mieć pewność czy to nie była chwilowa utrata zmysłów, ale nie, to było TO. W końcu mam swój zapach, który nie ginie wśród róż i fiołków! Perfumy są bardzo wyraziste, ciepłe, wieczorne, zimowe i latem rzadko ich używałam, ale z pierwszymi chłodami na pewno wrócą do łask jak ciepłe swetry. Do tego zapach jest szalenie trwały- utrzymuje się na ubraniach jeszcze po kilku dniach i to na rzeczach, które nie były bezpośrednio perfumowane tylko np. na szalu który miał kontakt ze skórą.