La Rive, Queen of Life EDP

La Rive, Queen of Life EDP

To kompozycja, która stanowi zapachową odę do radości - do radości życia. Odkryj wszystkie odcienie uroku bycia kobietą z zapachem, który powstał z inspiracji najprzyjemniejszymi chwilami. Odkryj wszystkie odcienie swojego piękna, podkreślając je niezwykłą elegancją nut irysa, bobu tonka i paczuli. Odnajdź energię w radosnych aromatach gruszki, czarnej porzeczki i kwiatu pomarańczy. Znajdź ukojenie w subtelnie zamykającej tę kompozycję lekkiej mgiełce wanilii i jaśminu z migdałową nutą.

Nuty zapachowe:
nuty głowy: czarna porzeczka, gruszka
nuty serca: irys, kwiat pomarańczy, jaśmin
nuty bazy: migdał, bób tonka, pralina, paczuli, wanilia

wody perfumowane
kwiatowe, owocowe

56% jesień/zima 44% wiosna/lato

Otulający zapach

Ten zapach kupiłam w Kauflandzie za ponad 20zl i jestem zaskoczona trwałością zapachu za taką cenę bardzo ciepły otulający zapach czuć słodkość wanilii jestem nim zachwycona. Napewno na stałe zawita u mnie i z miłą chęcią będę go używać częściej.

Niezła trwałość

Warto zainwestować. Chociaż dla mnie to takie perfumy na co dzień - do sklepu czy na spacer, to myślę jednak są warte uwagi.
Między innymi ze względu na ich trwałość. Chociaż nie wiem czy są aż na tyle wyczuwalne dla innych podczas dnia.
Często psikam nadgarstki i kiedy powąchałam spryskane miejsce, aromat był wyczuwalny aż do kąpieli - czyli po całym dniu. Także jak za tę cenę jest nieźle.
Mają ładny, kobiecy zapach. Czasami przy większym spryskaniu, przez chwilę mogą być duszące, ale ta zapychająca woń szybko się ulatnia pozostawiając słodki zapach.

Zamknięte w prosty, elegancki flakon. Im mniej tym więcej.
Raczej pozostawię je na niewielkie wyjścia, ale będę do nich wracać :)

Słodycz

Cieżka słodycz. Fakt cena niska/ trwałość doskonała! Pachną 13h na ciele a na ubraniu czuć na drugi dzień. Ciągnie się ogon za osobą nim wypsikaną.
Cenowo 75ml/23zł.
Nie do pracy/biura. Zadusi otoczenie.
Jak dla mnie na jesień/wieczór.
Fak faktem i tak daję 5* bo projekcja i trwałość zawstydza droższych markowych kolegów.
Jak ktoś lubi La lvie est belle to śmiało może sięgać.

Piękny zapach

Dostałam perfumy La rive od męża w prazecie odrazu się zakochałam w tym zapachu mają delikatny kwiatowy zapach. Bardzo długo się utrzymują rano jak się spryskalam wieczorem jeszcze było czuć zapach cały dzień czułam piękny zapach napewno jak mi się skończą kupię ponownie

Bardzo fajne

Kosztują ok. 23 zł

Piramida zapachu:
- Nuta głowy: czarna porzeczka i gruszka
- Nuta serca: irys, jaśmin i kwiat pomarańczy
- Nuta podstawowa: paczula, fasolka tonka, wanilia i pralina

Zapach jest piękny-elegancki. Słodki delikatnie kwiatowy. Ma w sobie "to coś", co za każdym razem wywołuje zaskoczenie i uśmiech na twarzy. Jestem zaskoczona trwałością jak na produkt w tej cenie jest naprawdę bardzo dobrze. Zapach utrzymuje się nawet do 7-8 godzin. Opakowanie jest dość proste ale bardzo eleganckie. Polecam wypróbować jeśli lubicie słodkie zapachy i szukacie czegoś taniego.

Kupiony w: Perfumeria internetowa

• Flakon: 2

??

Nie wiem skąd takie wysokie noty tej perfumy?? Ja się z nią męczę :( Niby zapach ładny, delikatny ale jest taka nuta, która bardzo mi przeszkadza i zajeżdża mydłem. Opakowanie ładne, poręczne, zapach trwały, ale ta nuta bardzo mi przeszkadza i perfumy mnie duszą. U mnie perfuma skończy jako odświeżacz w toalecie.

Uwielbiam!

Perfum ten ma przepiękny kwiatowy zapach. Jest bardzo trwały, gdy raz się nim spryskam zapach towarzyszy mi cały dzień. Zapach jest delikatny. Jest to mój pierwszy perfum tej firmy i jestem nim zachwycona. Już wiem, że gdy ten mi się skończy na pewno zakupię kolejny flakonik. Perfum ma także ładną buteleczkę, która jest poręczna. Cena za jaką nabyłam perfum to 14.99zł. Polecam serdecznie

Bardzo kobiecy zapach

Lubię zapachy od La Rive. Jest bardzo duży wybór a cena jest naprawdę przystępna. Queen of Life jest jednym z moim ulubionych zapachów. Słodki, kobiecy a jednocześnie bardzo subtelny. Trwałość 3-4 godziny. Na ubraniach dłużnej. Elegancki flakonik kusi wzrok. polecam dziewczynom, kobietom, które lubią słodkie zapachy.

kosmetycznie94

To moje ulubione perfumy z niższej półki cenowej, o zapachu kwiatowo owocowym, za każdym razem gdy kończą mi się kupuje kolejne. Zapach nie należy do świeżych, więc pewnie większości z was przypadnie do gustu jaki wieczorowy zapach, ja uwielbiam go na cały dzień i wieczór.

Słodycz i trwałość!

Używałam dawno temu. Zapach mega trwały słodki czyli coś co lubię. Nawet użyty w bardzo małej ilości trzymał się cały dzień a nawet dłużej, przy rozpuszczonych włosach, podczas poruszania nimi zapach bardzo ładnie się uwalniał. Według mnie zapach raczej na chłodniejsze pory roku lub wieczorowy.
Czekam do jesieni i lecę po buteleczkę!
Zapach bardzo, bardzo trwały!

Kupiony w: Perfumeria internetowa

Mój HIT

Kupiłam go kiedyś przypadkiem i od razu się zakochałam w tym zapachu <3
Ponoć to zapach wzorowany na Lancome, La vie est belle jednak ja tego nie potwierdzę ani nie zaprzeczę, choć z oryginałem miałam kontakt, jednak zbyt krótko i zbyt dawno. Uwielbiam go, gdyż jest kobiecy, zmysłowy, trwały z nutką słodyczy, intrygujący. Idealny na dzień oraz wieczór, na każdą porę roku a do tego tani. Niestety największą wadą tego produktu jest dostępność, ja kupiłam go kiedyś w Biedronce w cenie 14,99 zł i od tamtej pory już się nie pojawił, w drogeriach go nie widuję, więc pozostają drogerie internetowe, niestety tam dochodzi też koszt wysyłki.
Mimo to polecam ten zapach. Ja kończę właśnie trzecie opakowanie i wiem, że kupię kolejne.

Całkiem niezłe

Dostałam je na urodziny, wiem, że nie był to kosztowny prezent, ale lubię słodkie zapachy - ten baaardzo słodki, więc z chęcią używałam :) Zużyłam dość szybko, ponieważ nie są trwałe, ale znałam ich cenę, więc wypadały całkiem okej :)