Bourjois, Healthy Mix, BB Cream (Krem BB)

Bourjois, Healthy Mix, BB Cream (Krem BB)

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Bourjois Healthy Mix BB Cream jest naturalnym sprzymierzeńcem kobiet. W swoim składzie posiada kompleks witamin A, C, E oraz B5, dzięki którym oznaki zmęczenia na twarzy się niwelują. Produkt ten zapewnia skórze promienną, zdrowo wyglądającą cerę. Ponadto maskuje niedoskonałości oraz wyrównuje koloryt skóry. Ma lekką, delikatną konsystencję, dzięki czemu zapewnia komfort przez cały dzień. Pozwala skórze oddychać oraz idealnie się z nią łączy, zapewnia nawilżenie do 24 godzin.

Właściwości kremu BB Bourjois Healthy Mix:
- posiada kompleks witamin A, C, E i B5, które pomagają usunąć oznaki zmęczenia,
- nawilża skórę, zapewniając świeżą i naturalną cerę bez efektu maski,
- lekka i oddychająca formuła,
- nie zatyka porów,
- świeży, owocowy zapach,
- zapewnia nawilżenie przez 24 godziny,
- rozświetla cerę,
- poprawia koloryt skóry,
- przeznaczony do wszystkich typów skóry,
- produkt wodoodporny,
- chroni cerę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników,
- pozostawia świetliste wykończenie.

normalna, sucha, mieszana
rozświetlające, nawilżające, ujednolicające
Krycie
lekkie
w tubce
kremy BB i CC

Niezły, ale szukam dalej

Kremu BB Healthy Mix używałam ładne kilka lat. Teoretycznie jest to krem BB, ja bym jednak nazwała go podkładem o lekkim kryciu. Ma lekką, kremową konsystencję i dobrze rozprowadza się na twarzy. Używałam najjaśniejszego koloru i był odpowiedni dla mojej jasnej skóry. Trwałość oceniam na przeciętną. Od pewnego czasu mam jednak problem z wyświecaniem się twarzy w strefie T i dlatego szukam czegoś innego, o równie lekkim kryciu, co zapewni mi jednak estetyczny efekt na nosie i czole, ponieważ ten krem jest lekko tłusty i podkreśla oraz potęguje u mnie wyświecanie się.

Mój numer 1

To jest mój totalny hit. Używam już od 3 czy 4 opakowań. Zawsze w kolorze 01, tj Light. Świetnie dopasowuje się do cery i wygląda jakby nie było żadnego podkładu. Konsystencja zadowalająca, mogłaby być faktycznie trochę gęstsza, ale i tak super.

Opakowanie ok, produkt wydajny i wygodny w użyciu.

Lekki i kryjący.

Mam cerę mieszaną, skłonną do niedoskonałości i stwierdzam że ten krem BB jak najbardziej sprawdził mi się!
Nie przepadam za podkładami, szczególnie gęstymi i mocno matowymi, bo czuję jakby obciążały moją skórę. Ten produkt ma lekką, dość rzadką konsystencję co mi osobiście odpowiada, bo łatwo jest ten produkt rozprowadzić i nie czuć go na twarzy.
Dobrze się z nim pracuje wraz z gąbeczką do makijażu.
Mimo że konsystencja jest leciutka jest naprawdę dobrze kryjący i wydajny (nie trzeba nakładać go dużo), jednocześnie wtapiając się w skórę, zostawia twarz nawilżoną i świeżą.
Idealnie sprawdzi się do makijażu naturalnego i dziennego. Ma delikatny, świeży zapach. Opakowanie jest poręczne, nie zajmuję dużo miejsca w kosmetyczce.
Z tych powodów produkt uważam za warty uwagi. Jedyne co może odtrącać to cena, ale wiadomo, że Bourjois nie należy do najtańszych drogeryjnych marek. Jednakże i tak często można go upolować na promocjach.

Nie dla mnie

Uwielbiam kremy bo . Uwielbiam też Bourjois.
Alenw tym przypadku nie było nam po drodze .
Kupiłam go na promocji .
Wyglądał ładnie na buzi . Mało kolorów do wyboru . Miałam wrażenie , że u mnie ciemniał .
Szkoda bo wolę kremy bb niż podkłady .
Opakowanie ładne i poręczne . Ilość produktu też byla ok . Dozowało się dobrze . Zapach był przyjemny . Był dość wydajny .
Ale jednak nie wróciłam do niego .

Polecam!

Krem bb jest bardzo dobry
maskuje niedoskonałości
wyrównuje koloryt skóry
lekka do rozprowadzania konsystencja
Świetny do cery z problematycznym obszarem T
W promocji można go nabyć w cenie około 30 zł więc napewno za taką cenę nie otrzymamy lepszego kremu bb o tak wspaniałych właściwościach.
Skóra wygląda na wypoczeta

Fajny podkład na codzień

Krem BB od Bourjois jest idealny do stosowania na codzień.
Jest lekki, w miarę dobrze kryjący, nawilżający. Pięknie rozświetla skórę. Szybko się wtapia, nie pozostawiając maski na twarzy. Nie lepi się. Jest wydajny. W ciągu dnia trochę się ściera.
Krem zamknięty w poręcznej czerwonej płaskiej tubce.
Cena adekwatna do jakości, często idzie go dorwac w drogeriach na promocji.

Przyjemny krem BB

Do Bourjois mam sentyment i to on mnie za każdym razem kieruje do ponownego zakupu tego kremu BB.

Lekka konsystencja kremu super się aplikuje i ładnie wygląda na twarzy. Koloryt jest ujednolicony, buzia wygląda zdrowo i bez efektu maski.

Lekki krem a efekt ogromny. Z nim twarz wygląda po prostu ładnie.

Opakowanie niewielkie, płaskie. Zakrętka dobrze nachodzi na lejek. Nic się nie wylewa.

Krem jest wydajny. Lubię go i chętnie kupuję w promocyjnej cenie.

całkiem ok

Jestem zadowolona z jego działania, chociaż ma pewne wady.

Jego główną zaletą jest to, że nie wysusza mojej skóry. Formuła tego kremu jest lekka i nawilżająca, co sprawia, że skóra wygląda zdrowo i promiennie po jego użyciu. Jednakże, muszę przyznać, że trwałość tego kremu BB pozostawia wiele do życzenia. Nie jest on super trwały i wymaga odświeżenia w ciągu dnia, zwłaszcza jeśli mam aktywniejszy dzien.

Fajny do codziennego stosowania

Bourjois Healthy Mix BB Cream to prawdziwy skarb wśród produktów do codziennej pielęgnacji i makijażu. Jego lekka, ale jednocześnie kryjąca formuła sprawia, że skóra wygląda na zdrową i promienną, bez efektu maski. Dzięki zawartości witamin takich jak C, E i B5, ten krem BB nie tylko pięknie wyrównuje koloryt skóry, ale także intensywnie ją nawilża i odżywia, co czyni go idealnym wyborem na co dzień.

Przy codziennym stosowaniu zauważyłam, że moja skóra stała się bardziej elastyczna i promienna, a drobne niedoskonałości zostały zniwelowane. Krem ma lekką konsystencję, która świetnie się rozprowadza i szybko wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu. Dodatkowo, jego delikatny zapach jest bardzo przyjemny i dodaje energii na cały dzień.

Bourjois Healthy Mix BB Cream dostępny jest w kilku odcieniach, co ułatwia dopasowanie do większości typów cery. Produkt posiada także SPF 15, co zapewnia lekką ochronę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Podsumowując, ten krem BB od Bourjois to doskonały wybór dla osób poszukujących produktu wielofunkcyjnego, który sprawdzi się w codziennej pielęgnacji. Zapewnia naturalne wykończenie makijażu, jednocześnie dbając o kondycję skóry. Jestem bardzo zadowolona z jego działania i z pewnością będzie to produkt, do którego będę wracać.

Krem pozostawia skórę nawilżoną

Krem BB od Bourjois ma lekką konsystencję. Dobrze rozprowadza się na skórze i szybko wtapia. Nie pozostawia smug. Nie wysusza skóry. Pozostaje nawilżona. Wygląda promiennie i jest pełna blasku. Krem BB znajduje się w poręcznym opakowaniu. Aplikacja jest wygodna. Krem jest wydajny. Jedyny minus to trwałość na skórze. U mnie po całym dniu widać ubytki. Ściera się miejscami.

Jeden z lepszych kremów BB

Jestem posiadaczką cery mieszanej ze skłonnością do wyprysków i krem BB od Bourjois sprawdza mi się świetnie. Ma on lekkie krycie, więc przy moim typie cery wspomagam się korektorem, aby zakryć niedoskonałości. Pozostawia naturalne wykończenie i nie podkreśla suchych skórek. Podczas używania go mam również uczucie nawilżonej skóry. Zapach jest bardzo przyjemny, a z opakowania dobrze wydobywa się produkt, jest też wydajny. Utrzymuje się cały dzień, po kilku godzinach wyświeca się, ale wygląda to całkiem naturalnie, więc często nie przypudrowywuje go dodatkowo. W drogeriach internetowych ma bardzo przystępne ceny, a w stacjonarnych często można go spotkać go na promocji.

Super na codzień

Bourjois Healthy Mix BB Cream to produkt, który zaskakuje pozytywnie pod wieloma względami. Jego lekka formuła doskonale stapia się z skórą, nadając jej naturalne, świeże wykończenie. Łatwo rozporowadza się gąbeczką na twarzy. Nawilża skórę, jednocześnie oferując lekkie krycie, które ukrywa drobne niedoskonałości. Zawiera witaminy C, E i B5, co dodatkowo wspomaga zdrowy wygląd skóry. Jednakże, dla tych poszukujących pełniejszego krycia, produkt ten może okazać się niewystarczający. Dodatkwo jest bardzo lejny, przez co bedąc do góry nogami trochę sie wylewa. Ogólnie jednak, Bourjois Healthy Mix BB Cream to solidny wybór dla osób, które preferują naturalny look i lekką konsystencję.