Lancome, Hypnose Mascara [Mascara Volume sur Mesure] (Tusz do rzęs pogrubiający)

Średnia ocena: 3.49/5

notino.pl
Średnia ocena: 3.99/5

Dzięki recepturze SoftSculpt z polimerami, zmiękczającymi woskami i prowitaminą B5 mogą być one grubsze, ale jednocześnie niesklejone. Konsystencja tuszu przypominająca fluid oraz szczoteczka pozwalają na równomierne i stopniowe rozprowadzenie go na powierzchni rzęs. Dostępny w trzech kolorach oraz w dwóch wersjach:

Efekt
pogrubiające
Szczoteczka
z włosia
niewodoodporne

Świetny tusz do rzęs

Tusz do rzęs jest w bardzo ładnym opakowaniu - eleganckim kobiecym. Posiada wygodną w aplikacji szczoteczkę.

Tusz bardzo dobrze rozdziela rzęsy podczas malowania, nie trzeba kilkukrotnie poprawiać by osiągnąć efekt wow.

Tusz podnosi rzęsy , ładnie podkreśla, pogrubia i wydłuża . Efekt jest mega widoczny.

Jest dobrze napigmentowany - efekt pięknej czerni.

Jedynie cena regularna zdecydowanie mega wysoka.

Lancome Hypnose Mascara to prawdziwy klasyk w kategorii tuszów do rzęs. Jego formuła dostarcza efektów, jakich można oczekiwać - pogrubia, wydłuża i nadaje objętości rzęsom, jednocześnie je rozdzielając.

Szczoteczka jest dobrze zaprojektowana, ułatwiając precyzyjną aplikację bez grudek. Jednakże, dla niektórych może być zbyt gęsty, co utrudnia osiągnięcie naturalnego wyglądu. Trwałość jest zadowalająca, choć w przypadku osób o skłonnościach do podrażnień oczu, może się odklejać.

Opakowanie jest eleganckie i trwałe, ale cena może być zaporowa. Ogólnie, jeśli chodzi o efekty, Hypnose Mascara jest godny uwagi, ale warto mieć na uwadze osobiste preferencje co do gęstości tuszu i jego trwałości, zanim się zdecyduje na zakup.

Lancome robi świetne mascary ❤️

Tusz hypnose sprawdza się u mnie rewelacyjnie. Pięknie rozdziela rzęsy i nadaje im objętości. Nie zauważyłam żeby się tusz obsypywał. Jest to tusz do którego będę zawsze wracać chociaż uwielbiam testować nowości.

Piękne rzęsy

Kupiłam ten tusz już jakiś czas temu i uważam że jest rewelacyjny ! Ma elegancki czarne opakowanie i jest wygodnie wyprofilowany dlatego przyjemnie się go trzyma.
Rzęsy są wyciągnięte, niesklejone, pięknie rozczesane i mają intensywny czarny kolor, a wystarczy 2 razy przeciągnąć szczoteczką aby uzyskać ten efekt.
Wadą jest tylko to że się odbija ale u mnie to kwestii większości tuszy, no i cena jest dość wysoka.
Polecam ten produkt ! :)

Mocne wydłużenie

Dostałam ten tusz jako prezent przy większych zakupach (obowiązywała jakaś promocja), co mnie ucieszyło bo raczej nie sięgam często po tusze do rzęs z górnej półki.
Opakowanie klasyczne, minimalistyczne. Bardzo ładnie wyprofilowane, już ten fakt sprawia, że czuć, że się ma produkt luksusowy w dłoni.
Aplikacja tego tuszu jest bardzo prosta- nic się nie skleja, na szczoteczce nie zbiera się nadmiar tuszu. Wystarczy kilka pociągnięć i rzęsy sięgają nieba! Na pewno są też pogrubione, ale dla mnie przede wszystkim widoczny jest efekt wydłużenia. Kolejny plus, że rzęsy są kruczoczarne, tusz jest dobrze napigmentowany. Makijaż oczu wygląda dobrze nawet po 8h w pracy- nic się nie osypuje.
Bardzo dobry tusz!

Znalazłam mój numer 1!

Ta mascara to zdecydowanie mój numer jeden!

Próbowałam wiele różnych tuszy do rzęs, kierując się między innymi opiniami wizażanek, jednakże ta mascara jest bezkonkurencyjna!
W końcu znalazłam mój HIT!
Nie ma dnia, żeby ktoś nie zapytał 'Czy Ty masz sztuczne rzęsy? Wyglądasz wspaniale’, bo efekt jest naprawdę 'powalający'.
Rzęsy są idealnie wytuszowane, pięknie wydłużone i świetnie rozdzielone. Dosłownie tylko kilka dotknięć szczoteczką i gotowe. Wyglądają jak po wyjściu od kosmetyczki, a do tego tusz trzyma się i wygląda bez zarzutu cały dzień (a czasami nawet i noc) - bez kruszenia i odbijania!
Zawsze byłam zwolenniczką silikonowej szczoteczki, jednakże ta zostawiła je daleko w tyle.

Szwagierka dostała tą mascarę ode mnie w prezencie i ostatnio usłyszałam, że nigdy nie miała lepszego tuszu i już jest w trakcie drugiego opakowania!

Cena jest wysoka, ale produkt zdecydowanie jest jej wart. Gorąco polecam wszystkim niezdecydowanym!

Burżuj wart swojej ceny

Dostałam ten tusz w prezencie a prawdopodobnie sama sobie bym go nigdy nie kupiła ze względu na jego kosmiczną (dla mnie) cenę. I muszę stwierdzić, że tak jak dotąd lubiłam tańsze drogeryjne perełki tak tutaj czuję i widzę tą jakość premium. Tusz na prawdę ładnie wygląda na rzęsach, nie skleja ich, formuła jest bardzo przyjemna, a nawet zapach mi się podoba. Dzielnie utrzymuje się od rana do wieczora ale nie jest wodoodporny także nie wymagam od niego super trwałości w gorszych warunkach pogodowych. Myślę, że warto go wypróbować (choćby miniaturkę) i samemu ocenić.

świetnie wydłuża i się nie osypuje!

Tusz dostałam w prezencie :)

jestem z niego bardzo zadowolona, bardzo ładnie wydłuża i rozdziela rzęsy
nie osypuje się a to chyba jedna z najważniejszych cech

są lepsze

Znam dużo lepsze tusze. Ten bardzo mnie rozczarował. Używałam pełnowymiarowego opakowania i miniaturki (miniaturka kupiona z zestawem z innym tuszem Lancome) - nie było różnic między nimi.
Plusy: Gęsty, nie spływa i nie odbija się na powiekach, dość mocno pogrubia, wygodna, klasyczna szczoteczka, tusz ma świetne opakowanie - idealnie się zakręca, bardzo wygodne, estetyczne i dobre jakościowo (ale po tej firmie nie spodziewam się kiepskich opakowań).
Minusy: ZA gęsty, czerń jest matowa nie błyszcząca, tusz nie wydłuża rzęs. Od nowości jest taki... suchy, nie jest jedwabisty (a miałam tusze świeże, oba wprost z renomowanych perfumerii). Dość szybko wysycha i robi się tępy a z czasem grudkowaty.
Męczyłam się z tym tuszem tylko dlatego, że zapłaciłam za niego sporo. Gdyby kosztował 15-20 zł leżałby nieużywany.
Nie polecam, znam dużo lepsze tusze nawet od tej firmy (nie mówiąc o innych).

Klasyka od Lancome

Tusz ma eleganckie opakowanie i klasyczną szczoteczkę. Ładnie pogrubia rzęsy i nie podrażnia nawet wrażliwych oczu. Niestety, nie jest trwały i się osypuje. W tej cenie są lepsze, dlatego nie kupię ponownie.

Niekoniecznie wart ceny

Tusz do rzęs to kosmetyk, jaki dość często zdarza mi się wymieniać i z tego powodu wolę kupować tańsze, sprawdzone produkty. Spróbowałam jednak tuszu z wyższej półki i niestety mnie nie zachwycił. Jest okej, faktycznie ładnie rozdziela rzęsy i nadaje oku wyrazisty, choć naturalny wygląd. Jednak nie wydłuża ani nie pogrubia rzęs i niestety nie daje obiecanego efektu, przez co nie jest wart swojej wysokiej ceny. Rozumiem, że w przypadku kosmetyków premium płacimy również za markę i poczucie luksusu, jednak w tym wypadku po prostu pieniądze wydają się być wydanymi w błoto. Stosowałam lepsze tusze zarówno w tym przedziale cenowym, jak i niższym.

Ideał

Choć moje ulubione tusze do rzęs zaliczyć można zdecydowanie do kategorii tanich, bo nie kosztują więcej niż 15 zł, to zawsze z chęcią próbuję czegoś nowego.

Tym razem w moje ręce wpadła miniatura maskary marki Lancome. Jej głównym zadaniem jest zwiększenie objętości rzęs i według mnie spisuje się w tym idealnie. Dodatkowo świetnie wydłuża rzęsy i nadaje im głęboki, czarny kolor.

Nie zauważyłam nawet najmniejszego osypywania, nawet po całym dniu noszenia go, co jest dla mnie ogromnym plusem.