Neutrogena, Formuła Norweska, Głęboko nawilżająca emulsja do ciała - skóra sucha i wrażliwa

Średnia ocena: 3.64/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 4.61/5

zobacz więcej ofertzwiń

Nawilżający balsam do ciała od Neutrogeny zapewnia 24 - godzinne nawilżenie. Działa już po pierwszym użyciu. Przeznaczony do skóry suchej i wrażliwej.

wrażliwa, sucha
nawilżające
balsamy
w butelce, z pompką

Dobry balsam, jednak do poprawy.

Opinia pod nowym opakowaniem. Polecam, mimo wad. Dużo do poprawy niestety. Roluje się. Niewydajny. Do poprawy.

komfort uzytkowania

Mam problem z atopowym zapaleniem skory (w tym momencie bardziej z nawrotami) i potrzebuje bardzo mocnego nawilzenia skory.
Tak naprawde mimo ze BARDZO sie interesuje pielegnacja twarzy, to produkty do ciala wybieram po omacku.
Ten balsam np wybralam ze wzgledu na opakowanie- porzadna pompka, nie trzeba nic otwierac ani lapac, duze opakowanie

Kupno tego produktu okazalo sie strzalem w 10. Co prawda nie jest to najlepiej nawilzajacy balsam jaki mialam, ale zdaje test wymagajacej skory.
Przede wszystkim: jest lekki.
Nie zostawia lepkiej ani tlustej warstwy, jest leciusienki jak woda i wchlania sie w sekunde.
Nie ma zapachu (jak juz to taki po prostu kosmetykowy).

Zdaje test nawilzenia tak na 8/10 - jest ok, ale czasem nadal pojawiaja sie zmiany (mimo to jest naprawde super!!! jesli masz po prostu sucha skore lub chcesz nawilzenia od tak to bedzie IDEALNY!!!)

Wiec ogolna ocena 9/10.

Mega nawilżenie

Chyba najlepiej nawilżający produkt z jakim się spotkałam do tej pory! Można go stosować na całym ciele, nawet zdarza mi się smarować nim twarz Skóra po użyciu jest świetnie nawilżona, nawet po ciężko wysuszającej kuracji dermatologicznej. Warto mieć ten produkt zawsze na półce z kosmetykami!

Dotychczas używałam tylko wersji czerwonej. Obawialam sie, że niebieska może nie byc juz tak dobra. Jednak moje obawy zostaly rozwiane juz po pierwszym użyciu. Balsam doskonale nawilza, skora jest idealnie nawilżenia przez caly dzień. Produkt bardzo szybko sie wchłania i nie pozostawia takiej tłustej, lepiej warstwy. Dużym plusem jest pompka, która ulatwia dozowanie kosnetyku.

Zdecydowanie polecam kazdemu, kto poszukuje produktu nawilzajacego dla skory suchej i wrazliwej

super nawilżenie

Mnie jak zwykle Neutrogena nie zawiodła, od kilku lat używam tej marki produktów. Bardzo dobry balsam doskonale się sprawdza na suchej skórze nawet po długim przebywaniu na plaży. Szybko się wchłania, przepięknie wygładza skórę i jednocześnie nawilża.
Neutralny zapach, bardzo wydajny. Produkt spełnia moje oczekiwania

Dla mnie niezastąpiony

Balsam którego szukałam!
Nawilżenie 200%
Idealnie się rozprowadza
Super wchłania
Mega nawilża

Cena jest trochę wysoka ale uważam że warto!

Moim minusem jest zapach. Gdy smaruje ciało na noc, moja piżama rano przesiaka tym nieprzyjemnym zapachem i od razu nadaje się do prania

Idealny po porannym prysznicu

Bardzo wydajny balsam o neutralnym zapachu. Super szybko się wchłania, nie zostawia tłustego filmu, a skóra jest dobrze nawilżona i zabezpieczona. Nie zostawia śladu na ubraniach. Idealny na zimę.

Nawet przy azs.

Opakowanie jest z pompką co na początku używania jest bardzo praktyczne. Pod koniec jednak by zużyć cały produkt trzeba go przeciąć. Zapach jest przyjemny, neutralny. Formuła lekka,szybko się wchłania i nic nie brudzi. Balsam koi swędząca skórę, nawilża, wygładza. Nadaje się nawet jako produkt łagodzący po depilacji. Pojemność jest duża, balsam jest wydajny. Polecam go zarówno dla suchej skóry jak i tej atopowej.

Niestety...

Och , jak ja nie lubię tego uczucia, jak ulubiony, sprawdzony kosmetyk znika z półek...
A takim był dla mnie balsam Intense Repair Body Lotion Neutrogeny w wersji bezzapachowej.
Po wycofaniu go z półek przerzuciłam się właśnie na Deep Moisture i płacz mnie ogarnął. Ni to oleiste, ni treściwe, ni milutkie. Po rozsmarowaniu praktycznie nie ma go na skórze, a ta dalej prosi o nawilżenie.
Pała droga Neutrogeno, muszę iść, szukać dalej.
A szkoda, bo byłam waszą wierną użytkowniczką od lat.

Nawilżający klasyk

Bardzo dobry balsam. Duża objętość, cena dość przystępna, ma łagodny zapach i wygodne opakowanie. Balsam szybko się wchłania, ma konsystencję dość bogatą, a mimo to nie zostawia na skórze nieprzyjemnego, klejącego filtru. Smarowanie się nim weszło mi w nawyk, bo jest tak bezproblemowe i szybkie. Kondycja skóry wyraźnie się poprawia przy dłuższym stosowaniu tego produktu.

przeciętny

Balsam w porządku ale nie wyróżnia się w kwestii nawilżenia na tle innych balsamów nawilżających.
Wygodne opakowanie z pompką zapach delikatny, nie drażniący.
Czy do niego wrócę, raczej nie.

Barrzo dobrze nawilżający, za niewielką cenę

Balsam bardzo dobrze nawilża skórę, pozostawiając ją gładką i wypielęgnowaną. Jego formuła jest lekka, szybko się wchłania i nie pozostawia uczucia lepkości. Całkowicie bezzapachowy, nie wywołuje na skórze objawów nietolerancji. Do tego jest w bardzo przystępnej cenie. Jedyna wada dla mnie to opakowanie, z którego pod koniec ciężko wydobyć produkt. Lepiej sprawdziłby się słoiczek lub miękka tuba.