Kallos, KJMN, Caviar, Maska do włosów z ektraktem z kawioru

Kallos, KJMN, Caviar, Maska do włosów z ektraktem z kawioru

Pojemność 1 000 ml

Kallos rewitalizująca maska do włosów z ekstraktem z kawioru. Kawior jest jednym z najbardziej wartościowych składników o działaniu rewitalizującym, który zawiera wysoko skoncentrowane witaminy, składniki mineralne, lipidy i białko. Maska do włosów Kallos Caviar delikatnie czyści, a jednocześnie za pomocą aktywnych składników odbudowuje i odnawia naturalną siłę włókien włosów. Nadaje im połysk i miękkość.

Skóra głowy
sucha i wrażliwa
do włosów suchych i zniszczonych
regenerujące, oczyszczające, wygładzające
w słoiku
lekkie

Moje włosy ją bardzo polubiły...

Kallos Caviar - maska do włosów rewitalizująco - energetyzująca. Jest to mega opakowanie i jest mega wydajna, dlatego ma się wrażenie, że nigdy się ona nie skończy. :D Ma eleganckiej opakowanie, które jest zakręcanym słoikiem plastikowym. Moje włosy ją bardzo polubiły i trochę odżyły. Po masce włosy są nawilżone, fajnie odbite od nasady głowy. Ma delikatny, bardzo miły dla nosa zapach troszkę męski i konsystencję delikatnego masełka co jest mega fajne.
Zużyłam jedną trzecią opakowania tej maski i myślę, że jeszcze mi dość długo posłuży

Kallos

Zacznę od tego, że jestem fanką odżywek Kallosa. Duża pojemność, efekty i cena. Odżywka Caviar ma ładny delikatny zapach. Delikatnie nawilża włosy ale nie są lejące, czy wyglądające na przetluszczone, są puszyste i miękkie. Kallos nie podrażnia, ani nie uczula.

odrobina luxusu

i to doslownie odrobina :) niestety nie dziala na moje wlosy, oslabia, obciaza, wlosy po jej uzyciu wygladaja na brudne , tluste . Cena i wydajnosc ok, ale cala reszta niestety na NIE . Uwielbiam produkty Kallosa, ale tym razem to niestety jestem na nie. Zapach fajny, konsystencja tez przyjemna i na tym koniec

Dobre nawilżenie, ale bywało lepiej

Mam włosy średnioporowate i falowane, ogólnie są w dobrej kondycji, nie ma z nimi problemów. Pielęgnuję je stosując równowagę PEH.

POJEMNOŚĆ: szczerze mówiąc, wolę większe opakowanie - wychodzi to też korzystnie cenowo. Jednak jeśli ktoś nie używał jej wcześniej, lepiej niech zaopatrzy się w mniejszą wersję. Tego typu masek używam raz w tygodniu i naprawdę, taki kubeł potrafi starczyć na rok używania.

ZAPACH: Mocny męski perfum! :) Nie każdemu może pasować tak mocny zapach na włosach. U mnie często utrzymuje się jeszcze cały dzień.

DZIAŁANIE: Zawsze nakładam na umyte włosy i trzymam ją minimum 15 minut pod czepkiem. Włosy są po niej nawilżone i gładkie, choć trzeba z nią uważać, bo powodowała czasem puch. Niestety nie dociążała włosów wysokoporowatych tak jakbym chciała. Jej działanie jest delikatne.
Z kolei ostatnio po długiej przerwie i poprawie kondycji włosów (średnioporowate) okazała się bardzo dobrą maską, teraz te odżywienie i dociążenie jest serio dobre

Brak efektów

Zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami na temat masek Kallos postanowiłam spróbować. W moje ręce wpadła maska kawiorowa. Pojemność gigantyczna, cena niska - domyślam się że kawioru za dużo w niej nie ma ale chciałam spróbować.

Maska ma przyjemną konsystencje. Zapach delikatny, nie utrzymuje się po zmyciu. Maska ułatwia rozczesywaniem włosów (jak każda inna). Nie zauważyłam po niej żadnych więcej efektów. Niestety. Brak większego połysku czy odżywienia włosów. Totalnie nietrafiony produkt. Przy tej pojemności niestety byłam zmuszona wyrzucić resztkę bo nie byłam w stanie tego zużyć. Mieszałam ją z innymi maseczkami alby wykorzystać maksymalną jej ilość, ale z pewnością już do niej nie wrócę.

Maska z kawiorem może moim hitem nie będzie, niemniej jednak jest to całkiem dobry kosmetyk dla włosów wymagających nawilżenia i odżywienia. Przy regularnym stosowaniu zauważyłam, że włosy są wzmocnione, pełne blasku i lepiej się układają. Ma jednak wadę.

Masek marki Kallos nikomu nie trzeba przedstawiać. Sama osobiście miałam już kilka wariatów, które mniej lub bardziej mi się spodobały. Podczas promocji zakupiłam sobie kolejne 4 rodzaje, aby móc je przetestować na swoich włosach. Maska z kawiorem może moim hitem nie będzie, niemniej jednak jest to całkiem dobry kosmetyk dla włosów wymagających nawilżenia i odżywienia. Przy regularnym stosowaniu zauważyłam, że włosy są wzmocnione, pełne blasku i lepiej się układają.

OPAKOWANIE

Maska znajduje się w ogromnym opakowaniu w formie dużego słoika. Ma prostą szatę graficzną, charakterystyczną dla marki, kolorystyka jest również ograniczona - mamy tutaj nieco czerni i srebra, jednak opakowanie wygląda schludnie. Z tyłu znajdujemy opis, skład i sposób stosowania. Słoiczek umożliwia wykorzystanie produktu od początku do końca. Jest ogromny i zajmuje troch miejsca w łazience, jest to dla mnie mały minus, bo moja jest mała. Zakrętka nie jest do końca praktyczna. Przy użytkowaniu trzeba uważać, aby nie przewrócić opakowania, co wcale nie jest trudne, to skutkowałoby istną katastrofą...

MASKA

Na początku zacznę od opisu moich włosów. Długość włosów: do połowy pleców. Mam włosy cienkie, którym często brakuje objętości, bardzo łatwo je obciążyć, dlatego używam dobrze oczyszczających szamponów o lekkiej konsystencji bez zbędnych substancji, które potencjalnie mogłyby pogorszyć wygląd włosów po myciu oraz lekkich masek i odżywek. Borykam się też z wypadaniem włosów i walczę o ich jak największą ilość. Zależy mi na ich odżywieniu, nawilżeniu i wygładzeniu, bo puszenie się wcale nie jest im obce. Wymagania mam więc dość wysokie, a jak Kallos Caviar je spełnił?

Maska stosowana jest przeze mnie na długość włosów od ucha w dół. Ma barwę mleczną i konsystencję aksamitnego, bogatego, gęstego kremu. Posiada zapach, który nie do końca mi się spodobał, bo kojarzy mi się raczej z męskimi kosmetykami. Na początku ciężko było mi się do niego przyzwyczaić, ale się przemogłam i po kilku-kilkunastu użyciach stał się dla mnie w miarę neutralny, choć taki ogonek ciągnie się na włosach i przypomina mi o tej woni. Aplikuję maskę na kilkanaście minut, pod foliowy czepek, aby wzmocnić jej działanie. Od czasu do czasu podgrzewam całość suszarką, jeśli akurat mam an to czas. Czasem stosuję ją jak odżywkę na kilka minut i spłukuję. Bardzo dobrze sprawdza się też w metodzie OMO (jako pierwsze i/lub drugie O) oraz do mycia odżywką. Tak naprawdę jak wygląda moja pielęgnacja z jej użyciem zależy w dużej mierze od czasu jaki mam, ale wypróbowałam ją na wiele sposobów i za każdym razem byłam zadowolona z efektów. Łatwo ją nałożyć dzięki kremowej konsystencji i wypłukać. Po umyciu można włosy łatwo rozczesać. Bardzo dobrze sprawdza się z każdym szamponem, włosy są jeszcze bardziej podatne na czesanie i układanie. Po jej zastosowaniu włosy prezentują się lepiej, są lekkie, gładkie, lśniące i miękkie w dotyku. To dla mnie mega plus, bo mam włosy cienkie i początkowo bałam się, że produkt może obciążyć włosy i spowodować przyklap. Ogranicza też puszenie się włosów, dzięki czemu uzyskuję gładką taflę. Kocówki jeszcze wymagają użycia serum, ale tak naprawdę efekt jaki uzyskuję i tak mnie zadowala. Jest wydajnym i dobrze dostępnym produktem, który znajdziemy w większości drogerii stacjonarnych i online. Za niecałe 10 zł mamy aż 1000 g produktu., co jest świetnym zakupem biorąc pod uwagę ogromną pojemność i wydajność. Po ponad miesiącu stosowania mam jeszcze większą połowę. Z pewnością wykorzystam ją do kolejnych włosingów w różnej formie. Warto spróbować, Mimo wszystko nie zostanie ze mą na stałe ze względu na zapach, który mi nie odpowiada. Są Kallosy, które o wiele ładniej pachną.

PLUSY:
ułatwia układanie włosów
włosy są lekkie, gładkie, miękkie
przyjemna aksamitna konsystencja
nie obciąża
dobra wydajność
praktyczne opakowanie

MINUSY
jak dla mnie zapach, który jest za bardzo męski

Tania i dobra

Stosowałam tę maskę jak odżywkę - nakladałam po każdym umyciu na minutkę i spłukiwałam. Bardzo ją lubię, jest wydajna i sprawia, że włosy są miękkie i błyszczące, a dodatkowo łatwiej się je rozczesuje. Ma dość specyficzny, jakby "męski" zapach, ale zupełnie mi to nie przeszkadzało.

Myślałam, że już nigdy jej nie zużyję

Ta odżywka jest przede wszystkim baaardzo wydajna. Kupiłam ją w listopadzie 2018 roku, a opakowanie skończyłam w kwietniu 2020. Żeby nie było, nie używałam jej do każdego mycia, a od października 2019 zaczęłam się zagłębiać w pielęgnację włosów i w mojej łazience pojawiło się wiele nowych produktów, ale przez wcześniejszy rok miałam tylko to i odżywkę. Maska jest dość specyficzna, ciężko określić jej typ. Ma krótki, prosty skład: baza odżywkowa, ekstrakt z kawioru, silikon i niestety itchy msy, które bardzo często uczulają i trzeba uważać z trzymaniem ich blisko skóry. Nie do końca wiadomo jaką funkcję ma ekstrakt z kawioru, w związku z tym ciężko było mi przyporządkować tę odżywkę, traktowałam ją raczej jako emolient. Niewątpliwą zaletą wszystkich kallosów jest śmiesznie niska cena - odżywki te można kupić nawet po 10 zł za litr. Niestety to też trochę może przekładać się na jakość składników. Zapach jest specyficzny, trochę jakby męski, ale dość przyjemny. Ogólnie włosy po odżywce były takie sobie, jedno wyraźne działanie, jakie zauważyłam to wygładzenie - na pewno były bardziej śliskie, gładkie i błyszczące. Jednocześnie też trochę płaskie przez to. Znam wiele lepszych produktów i do tej odżywki na pewno wracać nie będę, ale jeśli ktoś szuka czegoś taniego, co wygładzi włosy to warto spróbować.

Warta wypróbowania i sprawdzenia jak zadziała u Was

Maski Kallosa uwielbiam za niską cenę w stosunku do ilości produktu (za 10-12 zł ma się 1l maski). Kallos Caviar na moich średnioporowatych włosach sprawia, że stają się one błyszczące, wydają się nawilżone i... w zasadzie tyle. Po dłuższym czasie stosowania WYŁĄCZNIE TEJ MASKI jej zapach może się uprzykrzyć (chyba tak jest z każdym kallosem). Pachnie trochę jak męskie perfumy. Ja używam jej na przemian z innymi. Maska Kallos Caviar jest dobra do tuningowania z innymi półproduktani (olejami/miodem/majonezem) i nakładania na pukle. Polecam wypróbować i przekonać się co potrafi na waszych włosach - nie zaszkodzi, a może okazac się działać lepiej niż u mnie.

5/5

Moje włosy bardzo lubią się z maskami Kallos i ta obok wersji Banana i Crema Al Latte (uwielbiam zapach tej!) są moimi ulubionymi. Używam ich zamiast odżywek do włosów i nakładam codziennie podczas kąpieli na kilka minut. Kluczem u mnie jest zastosowanie sporej ilości, więc fajnie, że maski kosztują grosze (10 zł za 1 litr to super cena). Kawiorowa maska jest na tyle fajna i inna od pozostałych, że po jej nałożeniu moje włosy rano mają piękne łagodne fale i jestem zakochana w tym efekcie, bo naturalnie moje włosy lekko się falują ale bardzo nieregularnie i po prostu jak chcą :P a po tej masce skręt jest wręcz idealny. Włosy po tych maskach pięknie pachną cały dzień i są gładkie, nie napuszone. Ja nakładam sporą ilość, ale nie można też przesadzić bo wtedy na drugi dzień są jakby nieumyte.

Toż to szok

Zawsze mnie zachwyca, że te baniaczki są sprzedawane w takiej cenie, a ich jakość trzyma poziom. Oczywiście przerobiłam już kilka różnych opakowań masek Kallosa i względnie ich działanie jest podobne (uwielbiam bananową za zapach i efekt "sypkich włosów").
Co do wersji "kawiorowej" - powiem tak - jest dobrze. Ładne nawilżenie, wygładzenie. Całkiem przyjemny zapach. Włosy stały się "śliskie" i błyszczące, ale nie tłuste. Ładnie się rozczesują. Dla mnie to mega ważne by włosy nie były obciążone, bo moje nie powalają objętością. Z pewnością z przyjemnością wykorzystam puszeczkę do końca :)

Najlepsza maska z Kallosa jaką miałam do tej pory.
Moje włosy świetnie dogadują się ze wszystkimi produktami z tej marki, ale po maska z kawiorem były świecące i super się układały. Na pewno wrócę do niej jeszcze nie raz.
Dodatkowy plus za to, że maska ma konsystencję, która nie spływa z włosów, ale nie jest też za gęsta i dobrze się nakłada.